شک در مورد نظریه پیدایش ماه

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
hhamid

سپاس: 48

تماس:

Re: شک در مورد نظریه پیدایش ماه

پست توسط hhamid »

محمد پاسگال نوشته شده:اولا: من برای تمامی حرف هام دلیل دارم
دوم:معنی تمام حرفهامو میدونم
من گفتم دلائل را ارائه دهید.اگر نگاهی به دیگر تاپیک ها بیاندازید متوجه می شوید که هر جا بجای استدلالات منطقی از چیز دیگری استفاده شده بحث به کلی منحرف شده و بی نتیجه مانده است.
رويايي كه جزئياتش به اندازه ي بيداري باشد ... رنج و لذت را دو برابر مي كند.

زندگي يك تصادف و بي رنگ است . آنچه مي بينيم عبور اين صحنه ي بي رنگ از شيشه هاي رنگي تفكرات و عقايدماست.

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

nova نوشته شده:سیاره دهم اسم داره و اسمشم 2003ub313هست که البته سیارکه
سيراك دهم الان موجود است و داريم مي بينمش ولي اون الان نيست مثل اين مي مونه كه بگي اسم اولين هيئروژني كه در بيگ بنگ توليد شد چي هست؟
قرار نيست همه چي اسم داشته باشه به زمين برخورد كرد (يا نكرد) دستش درد نكنه اين همه سيارك دور تا دور زمين هستند مگه همشون اسم دارند

nova

پست توسط nova »

mamy72 نوشته شده:
nova نوشته شده:سیاره دهم اسم داره و اسمشم 2003ub313هست که البته سیارکه
سيراك دهم الان موجود است و داريم مي بينمش ولي اون الان نيست مثل اين مي مونه كه بگي اسم اولين هيئروژني كه در بيگ بنگ توليد شد چي هست؟
قرار نيست همه چي اسم داشته باشه به زمين برخورد كرد (يا نكرد) دستش درد نكنه اين همه سيارك دور تا دور زمين هستند مگه همشون اسم دارند
دوست عزیز ما داریم همین جور به خونه اولمون بر می گردیم . شما اگه الان نرم افزار starry nightداری اگه رو هر ستاره ای که روی تصویر می بینی کلیک کنی می بینی که کم نور ترینشون هم اسم داره smile023

نمایه کاربر
paulhenry

سپاس: 5

تماس:

پست توسط paulhenry »

محمد پاسگال نوشته شده:اولا: من برای تمامی حرف هام دلیل دارم
دوم:معنی تمام حرفهامو میدونم
محمد پاسگال نوشته شده:من قبول ندارم که 4میلیارد سال پیش نظمی وجود نداشته و حتی خدا در قران میفرماید:ما زمین را در 6روز افریدیم در هر زمانی نظمی وجود داره.یک نویسنده ی امریکایی کتابی داره که اسمش نظم در بی نظمی smile018 smile018 smile018 smile018 smile018
این بحث کاملا علمی[/i] است و این که بیاید بگید خدا در قرآن اینو گفته هیچ فایده ای ندارد! لطفا دلیل علمی.
نظم در بی نظمی؟ مگه من گفتم نظم وجود نداشت؟ من گفتم اون آرامش و نظمی که الان در کهکشان وجود دارد وجود نداشت. سیارک ها مدام به سیاره های بزرگ تر برخورد میکردند. این بحث هیچ احتیاجی ندارد که با استفاده از حرف های مذهبی آن را به انحراف بکشونید!!
توازن سر انجام جهان ، و هر آنچه درون آن است

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

nova نوشته شده:دوست عزیز ما داریم همین جور به خونه اولمون بر می گردیم . شما اگه الان نرم افزار starry nightداری اگه رو هر ستاره ای که روی تصویر می بینی کلیک کنی می بینی که کم نور ترینشون هم اسم داره smile023
چرا متوجه نيستي؟
ستاره ها الان تو آسمون هستن ولي اون سيارك ديگه نيست
ما نيم دونيم كه اون موقع چه خبر بود و چند تا سياره اندازه مريخ بودند تا بخوايم براشون اسم بگذاريم
ممكنه 10 تا سياره ديگه هم تقريبا همين اندازه وجود داشته باشه كه مثلا يكي شون خورد به زهره محورش ور كج كرد يا يكي خورد به مريخ فوبوس و ديموس رو به وجود آورد 8 تا بقيه هم به هيچي نخوردن و فقط جذب خورشيد شدن smile039 حالا چه جوري مي خويا حرف من رو رد كني

nova

پست توسط nova »

ستاره ها الان تو آسمون هستن ولي اون سيارك ديگه نيست حالا چه جوري مي خويا حرف من رو رد كني[/quote]
واقعا فکر میکنی ستاره های تو آسمون هنوز هستند؟؟ smile024 اولا اینکه این از جوابت smile058
ثانیا الان بدون شک ستاره ی آلفا جبار ابر نواختر شده ولی ما نمی تونیم ببنیمش. حالا فرض اینکه بعد از چن صد سال تو آسمون ما هم نابود بشه ولی به هر حال اسمش منحصر به خودشه!رابعا اینم از جوابت smile058

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

ما در هر صورت داريم اين به قول تو ابر نواختر رو ( smile039 ) به همين شكل مي بينيم هر وقت شكلش شبيه ابر نو اختر ها شد اسمش رو عوض مي كنيد مي زاريم n...... در ضمن استفاده از نام هايي مثل ابط الجوزا يا استفاده از روش باير اصلا نام گذاري علمي نيست
گفتم نام علمي نداره ممكنه نويسندگان براش اسم گذاشته باشن
اصلا گيريم اسم نداشته باشه پس يعني وجود نداره
.
.
.
.
.
عربي ات هم كه خيلي ضعيفه از ثانيا مي پري رابعا . اگر هم جواب مي خوي كم تر smile058

nova

پست توسط nova »

دوست عزیز فکر نکنی کم آوردما .اصلا. ولی قانع شدم. و برای اینکه تاپیک از حالت علمی خارج نشه می پذیرم.ولی اگه ادامه بدی ادامه میدم.

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

nova نوشته شده:قانع شدم.
smile124

nova

پست توسط nova »

mamy72 نوشته شده:
nova نوشته شده:قانع شدم.