امکان مشاهده تاپیک های ایجاد شده توسط کاربر

مدیران انجمن: parse, javad123javad

4Duniverse

سپاس: 6

امکان مشاهده تاپیک های ایجاد شده توسط کاربر

پست توسط 4Duniverse »

سلام

آیا امکان مشاهده تاپیک های ایجاد شده توسط یک کاربر در حال حاضر در تالار موجود است ؟

و اگر نیست میتوان آن را ایجاد کرد ؟

با تشکر smile072

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

Re: امکان مشاهده تاپیک های ایجاد شده توسط کاربر

پست توسط ADMIN »

بله ... امکان پذیر هست ... به این شکل عمل کنید ...

وارد این صفحه بشید : http://hupaa.com/forum/search.php ...
فیلد اول رو خالی بزارین ...
فیلد دوم که نام نویسنده هست رو با نام کاربر پر کنید ...
در بخش انجمن ها همگی رو انتخاب کنید ( روی عنوان اولین انجمن کلیک کنید ... بعد روی آخرین انجمن شیفت کلیک کنید )
در بخش (جستجو در ... ) تیک مربوطه رو روی (فقط اولين پست در تاپيک ها) قرار بدین ...
روی دکمه جستجو کلیک کنید ...

روش ساده تر ورود به لینک زیر و نوشتن نام کاربر دلخواه در انتهای لینک هست :

http://www.hupaa.com/forum/search.php?t ... 4duniverse
موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

نمایه کاربر
خروش

سپاس: 2067

پست توسط خروش »

خروش=http://www.hupaa.com/forum/search.php?t ... d=d&author

و این یعنی‌ که من تا کنون تاپیکی نساختم؟ smile025
گفتم به شیخ شهر كه كارت ریاست، گفت
آنكس كه شیخ هست و ریاكار نیست، كیست

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

پست توسط ADMIN »

مشکل از یونیکد فارسی در آدرس بار هست. حروف فارسی رو باید با کد درج کرد. مثلا نام کاربری شما میشه :

خروش = %D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%B4

خ = %D8%AE
ش = %D8%B4

و ...

( البته علامت درصد باید سمت چپ باشه که اینجا به علت right to left بودن direction صفحه این طور دیده میشه. )

یعنی این لینک :

http://www.hupaa.com/forum/search.php?t ... 9%88%D8%B4

و این نشون میده شما تا بحال 196 تاپیک ساختید smile018
موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

نمایه کاربر
خروش

سپاس: 2067

پست توسط خروش »

sepaas
گفتم به شیخ شهر كه كارت ریاست، گفت
آنكس كه شیخ هست و ریاكار نیست، كیست

4Duniverse

سپاس: 6

پست توسط 4Duniverse »

اوکی . ممنون .

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

کاشکی وقتی تاپیک کسی رو حذف میکردید بهش با پیام خصوصی اطلاع میدادید... این احترام به کاربر رو نشون میده.

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

نام: محمد میرزایی

محل اقامت: تهران - شیراز

سپاس: 153

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

سلام و درود

هر چند مدیران تالار موظف به این کار نیستند ( طبق قوانین تالار که شما آن ها را در ابتدای عضویت پذیرفته اید ! ) اما چشم،
سعی می شود به مدیران ابلاغ شود حتی الامکان این موضوع را رعایت نمایند.

یا حق . . . smile072

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

بله قوانین رو میدونم و برای همین هم بنده در قالب جمله درخواستی بیانش کردم. چیزی که خیلی در این زمینه این موضوع رو حیاتی میکنه اینه که کاربر بدونه کدوم یکی از سرپرستان این کار رو انجام داده اند و حداقل قربانی دشمنی شخصی نشه. مگر اینکه کنترل پنل سرپرستها رو محدود به تالار خودشون بکنید که مسئول حذف، خودبه خود معلوم باشه.
توضیح اینکه منظورم فقط در مورد حذف تاپیک هستش و فکر نمیکنم برای حذف پست اینکار لازم باشه. لذا حجم کاری مدیرا رو اونقدرها هم افزایش نمیده. smile072

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

نام: محمد میرزایی

محل اقامت: تهران - شیراز

سپاس: 153

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

سلام و درود

انشا الله به زودی تغییراتی در مدیریت تالار و نیز سطح دسترسی ها انجام خواهد پذیرفت، مقدمات آن هم فراهم شده تا چنین مشکلاتی کمتر پیش آید.

به هر روی حق با شماست و انشا الله که به زودی و با تغییراتی که گفته شد، این مشکل هم تا حدود زیادی حل می شود.

یا حق . . . smile072

نمایه کاربر
fargol

سپاس: 35

پست توسط fargol »

COSMOLOGIST نوشته شده:
سلام و درود

انشا الله به زودی تغییراتی در مدیریت تالار و نیز سطح دسترسی ها انجام خواهد پذیرفت، مقدمات آن هم فراهم شده تا چنین مشکلاتی کمتر پیش آید. smile072
انشالله قراره شما تشریفتون رو ببرید دیگه؟ چون به خاطر مدیریت افتضاح، مشکل بیشتر کاربران خود شما هستید.
گر مِی نخوری طعنه مزن مستان را
بنیاد مکن تو حیله و دستان را

تو غرّه بدان مشو که مِی می نخوری
صد لقمه خوری که مِی غلامست آن را

خیام بزرگ

نمایه کاربر
cosmos lover

محل اقامت: دنیا

پست توسط cosmos lover »

خانم فرگل
واقعا" متاسفم بابت برخوردتون!
اگر جناب میرزایی هوپا رو با پست و تاپیک های علمی ساپورت نکنن که کاربران و باقی مدیران که سالی یک بار هم پیداشون نمیشه و یا باید در تاپیک ها و گفتگوی آزاد در حال به ظاهر مباحثه پیداشون کرد!
خودتون هم خوب می دونید شیرازه هوپای واقعی و اونی که من قبلا" میشناختم و به هوای اون هم عضو شدم،داره از هم می پاشه پس شما که سمت استادی(!) رو به یدک می کشید کاری بدتر از این نکنید تا کسی مثل من که حدودا" یک سالیست عضو شدم رغبت فعالیت در این سایت نه چندان علمی رو داشته باشم.
به جای اینکه در سایت ها و فروم های دیگر به دنبال تقلید آزادی باشید قوانین را یاد بگیرید.
در ضمن من در کمتر کاربری دیدم( و یا ندیدم!) که نظرات شخصی و خصمانه اش رو در امضاش بیاره!!!
شاید جواب بدهید و شاید پست من و شما به دلیل جلوگیری از تشنج تالار پاک خواهد شد،موردی نیست بنده تابع قوانینم.
باز هم متاسفم !
یکی باش برای یک نفر ، نه تصویری مبهم در خاطره های ۱۰۰ نفر ......

نمایه کاربر
fargol

پست توسط fargol »

cosmos lover نوشته شده:خانم فرگل
واقعا" متاسفم بابت برخوردتون!
اگر جناب میرزایی هوپا رو با پست و تاپیک های علمی ساپورت نکنن که کاربران و باقی مدیران که سالی یک بار هم پیداشون نمیشه و یا باید در تاپیک ها و گفتگوی آزاد در حال به ظاهر مباحثه پیداشون کرد!
خودتون هم خوب می دونید شیرازه هوپای واقعی و اونی که من قبلا" میشناختم و به هوای اون هم عضو شدم،داره از هم می پاشه پس شما که سمت استادی(!) رو به یدک می کشید کاری بدتر از این نکنید تا کسی مثل من که حدودا" یک سالیست عضو شدم رغبت فعالیت در این سایت نه چندان علمی رو داشته باشم.
به جای اینکه در سایت ها و فروم های دیگر به دنبال تقلید آزادی باشید قوانین را یاد بگیرید.
در ضمن من در کمتر کاربری دیدم( و یا ندیدم!) که نظرات شخصی و خصمانه اش رو در امضاش بیاره!!!
شاید جواب بدهید و شاید پست من و شما به دلیل جلوگیری از تشنج تالار پاک خواهد شد،موردی نیست بنده تابع قوانینم.
باز هم متاسفم !
کاربرهای زیادی در تالار بدنبال بحث علمی هستند و کم نبودند آدمهای با سواد و فرهیخته ای که به خاطر برخوردهای او از اینجا رفتند. بنابراین تاسفت رو برای خود ایشان نگهدار

خیام بزرگ

نمایه کاربر
cosmos lover

محل اقامت: دنیا

پست توسط cosmos lover »

خانم فرگل طبق گفته شما کاربرهای زیادی هستند که به دنبال بحث های علمی هستند!پس به همین علت هر وقت که صفحه انجمن را باز کردم در رول باکس تاپیک های به روز شده 90 درصدشان متعلق به گفتگوی ازاد بوده!!!!
بعید می دانم آدمهای با سواد و فرهیخته به دلیل انجام وظیفه مدیریتی ترک دیار علمی خود کرده باشند!!
پست های کم بنده را به پای آگاه نبودن نگذارید،در فروم های دیگر که اکثرا" از قوانین یکسانی تبعیت می کنند بیش از شما فعالیت دارم و سمتی هم برتر از مدیران اینجا!و خوب می دانم اگر کسی متعهد باشد و برای وظیفه ای که بر عهده می گیرد دلسوزانه وقت بگذارد باید بر خلاف نظر دیگران مسئولیتش را به انجام برساند!یاد بگیریم اگر نمی توانیم چیزی را عوض کنیم حداقل آرامش دیگران را به هم نزنیم.
اگر هنگام ثبت نام قوانین را خوانده و روی گزینه "موافقم" کلیک کرده اید پس مردانه (و گاهی زنانه!)پای حرفتان بایستید!
فراموش نکنید جناب COSMOLOGIST احتیاجی به وکالت بنده ندارند و خودشان خوب می دانند صلاح کار در چیست.
اگر حرفی میزنم به علت کم لطفی بعضی از دوستان است.
یکی باش برای یک نفر ، نه تصویری مبهم در خاطره های ۱۰۰ نفر ......

نمایه کاربر
fargol

پست توسط fargol »

cosmos lover نوشته شده: اگر هنگام ثبت نام قوانین را خوانده و روی گزینه "موافقم" کلیک کرده اید پس مردانه (و گاهی زنانه!)پای حرفتان بایستید!
فراموش نکنید جناب COSMOLOGIST احتیاجی به وکالت بنده ندارند و خودشان خوب می دانند صلاح کار در چیست.
smile055
پس بهتره از این آقا بپرسید تایپیک "علیرضا افتخاری: خامنه ای فرستادۀ خداست" چه تناقضی با قوانین سایت دارد در حالی که در متنش حتا یک کلمه بر ضد دولت و ... نبود و دقیقاً از روی خبرگزاری دولتی کپی شده بود؟!! البته فقط این یک تایپیک که نیست، دهها تایپیک دیگه هم با همین حالت حذف شدند.

خیام بزرگ

ارسال پست