مکعب و کعبه

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
آیاز

سپاس: 20

تماس:

Re: مکعب و کعبه

پست توسط آیاز »

[quote="2ba"]
تا حالا حرفی مزخرف تر از این نشنیده بودم.
quote]

مدتهاست به ديدن انسان هايي مثل شما كه هرگاه جوابمنطقي ندارند شروع به فحش پراكني مي كنند و سطح فرهنگي خود را نشان مي دهند عادت كرده ام. مشكلي نيست دوست مي توني ادامه بدي smile020

[quote="2ba"]
دوست ندارم وارد این مسائل بشم، امّا گفته باشم بی حجابی زنان این دردها رو دوا نمی کنه(مشکلشون جای دیگه است).
quote]

جمله اي كه در جواب حرف حق من فرموده ايد مصداق واقعي مغلطه است. با قسمت دوم جمله تون كاملا موافقم بي حجابي زنان مشكلي رو حل نمي كنه ولي خود هم مي دونيد كه حجاب هم مشكلي رو حل نمي كنه كه هيچ مشكلات عده اي رو ايجاد مي كنه نمونه هاش رو براتون در پست قبلي نوشتم ولي خب باز مي تونيد در جوابش از اون كلمات بارز استفاده كنيد smile036
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
Sinasuperman

محل اقامت: تهران

سپاس: 23

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

2ba نوشته شده:garfield نوشته است:
ثابت شده که پوشش زنان هرچه بیشتر باشه مردان حریص تر میشوند. به این پدیده covering fet-ish میگویند. طبق آمار هم درصد پائین تر جرائم جنسی در کشورهای آزاد، گویای همین مطلب است.

شما یه بار با همسرت برو ساحل دبی (با مایو) و یکبار هم برو ترکیه (بازم با مایو) ببین کجا بیشتر چشم چرونی میکنن. (توی ایران هم که اگه کسی مچ پاش بیاد بیرون همه میخورنش!!! مایو پیشکش!) من شخصا با خانواده 6 ماه ساحل برایتون در انگلیس بودم و دقیقا به یاد دارم حتی یکبار هم از نگاه کسی معذب نشدیم.
جنابgarfield! یعنی می خوای بگی با عریان بودن زنان مردها غریضه شونو فراموش می کنن؟!!! غریضه مردان تا آخر عمرشون به فعالیت خودش ادامه میده!(هیچ وقت براشون عادی نمی شه، اگه براشون عادی بشه که دیگه نسل بشر منقرضه!)
اگر مردی با دیدن زن بی حجاب تحریک نشه که مرد نیست! (از لحاظ جنسی یا روحی!)
بی حجابی زنان نه تنها مشکل جرائم جنسی رو حل نکرده حتی باعث مشکلات دیگه ای چون بچه های خیابونی و سست شدن بنیان خانواده شده.
زن ها با حجابشون جلوی این دید که زن وسیله ای برای ارضای جنسی مرده رو می گیرن.
بی حجابی زنان به معنای آزادی زن نیست بلکه به معنای هوس بازی مردان است.

ویلیام جیمز روان شناس معروف، می ‌گوید:
زنان دریافتند که دست و دل بازی، مایه طعن و تحقیر است؛ این امر را به دختران خود یاد دادند.

در اسلام آیات و روایاتی در مورد حفظ حجاب و اهمیت آن وجود دارد. حجاب باعث مصونیت زن، شخصیت و بها دادن به زن، محکم شدن بنیان خانواده (که خود عاملی دیگر برای جلوگیری از انحرافات است و تربیت درست فرزندان) و استواری جامعه می شود.

مطالعه مطالب زیر را پیشنهاد می کنم.
http://hejab-islami.persianblog.ir/post/27
http://www.bashgah.net/pages-44197.html
http://www.bashgah.net/pages-44788.html
http://hijabs.blogfa.com/post-824.aspx
http://www.bashgah.net/pages-42160.html
http://www.bashgah.net/pages-43149.html
آقا همه این چیزها رو بی خیال! مردم ایران و جوانان ایران حریص ترند یا نوجوانان کشور های آزاد؟
فقط این یک دونه را جواب بده و بی خیال!
مـــــــــــــــوفق باشید
سینا جمیل
. معما را در اینجا اینجابیابید..
. دیدن این رو از دست ندید.
تو به مردم ایده حرکت به آینده رو خواهی داد، آنها در پشت تو برخواهند خواست، خواهند لغزید و خواهند افتاد و در آخر درخورشید به تو خواهند پیوست؛در آخر تو به اونها کمک خواهی کرد به شگفتی ها دست پیدا کنند...

تصویر

نمایه کاربر
آیاز

تماس:

پست توسط آیاز »

reza azadi نوشته شده:به نظرم اگر شاعران انطور در مورد می شعر گفتن حالتهای بوده که این ماده ایجاد می کند شادی بی دلیل . رسیدن به ارزو ... :!: که تمام این موارد با خوردن می به صورت مصنوعی ایجاد می شود که در واقعیت نیاز به ریاضت دارد
به نظرم اگر می حرام شد به دلیل مستی ان بود چرا که یک بار مستی امکان دارد زندگی ای را به باد دهد بارها و بارها مشاهده کردم
یارو مسته هر غلطی بکنه باید کی را مقصر دانست در مستی هر کاری امکان دارد رخ دهد قتل . تصادف ( تا دلت بخواد) تجاوز :evil: ( حالا بیا درستش کن smile101 )
برای همین است که می به کل حرام و نجس اعلام شد تا حتی نزدیکش هم نروند
همانطور که قران می گوید نزدیک مال یتیم نشوید. نمی گوید دست نزنید چرا ؟ چون smile068

البته نظر بودا smile026
آیاز نوشته شده: طبق معمول نه سندي نه مدركي
فلان چيز فلان شده باور كنيد چون يه اسم خارجكي!! نوشتيم قبلش
قديمي شده برادر! ديگه به اين ها خندمون نمي گيره
http://www.seifyeh.com/modules/news/art ... toryid=235
تحقیق
http://www.nooreaseman.com/showthread.php?t=989
ادرس
http://hajj.ir/hadjwebui/news/wfShowOpi ... x?id=30893
ایمیل
smile129
حرفتان به ظاهر منطقي ولي عملي نيست.
اگر قرار باشد در همه موارد اينطور رفتار كنيم چون ممكن است تصادف كند پس اصلا نزديك ماشين نشويد.
چون ممكن است بيفتيد و شيشه عينك در چشمتان برود پس اصلا اسم عينك را هم نياوريد.
و و و
دوست عزيزاتفاقا شما سوار ماشين مي شويد و عينك هم مي زنيد ولي روش صحيح استفاد از آن را ياد ميگيريد در ورد مشروب هم همنيطور امروزه در جوامع متمدن مشروبات الكلي مشروعانه و آزاد استفاده مي شه ولي با روش صحيحش و استفاده نادرست اون يعني چيزي كه شما بهش اشاره كرديد مطروده
در مورد لينك هايي كه فرستاده و بهش استناد كرديد كافيه فقط دوستان لينك رو بازكنندو ببينيد سايت هاي مربوطه كجا مال هستند
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

Sinasuperman نوشته شده:...
آقا همه این چیزها رو بی خیال! مردم ایران و جوانان ایران حریص ترند یا نوجوانان کشور های آزاد؟
سینا جمیل
صد البته جونهای ایرونی حریص ترند (در این مورد). بنده 3 تا از کشورهای صنعتی بالای چند ماه بودم. شما همسرتو تنهایی با مایو بفرستی لب دریا میره سالم بر میگرده. فکر میکنی اینجا اگه طرح شنای لب دریا مختلط بود (حتی با مانتو) چی میشد؟!؟!
این فاصله ای هم که بین دختر و پسرها ایجاد کردن بخشی از طرح حجابه. فکر میکنی اگه اینجا دبیرستانا رو مختلط کنن چی میشه؟ واقعا چی میشه؟ اونم دخترای بی حجاب؟!
اونجا دخترها و پسرها آزادانه میرن خونه همدیگه و به جرات میگم حداکثر 10% موارد با هم س.ک.س دارن. 90% بقیه زمانها سرشون به چیزای دیگه گرمه. ولی اینجا دقیقا برعکسه. پسرها 90% موارد وقتی دختری رو دعوت میکنن خونه که خونه خالی باشه و طبیعتا موضوع س.ک.س.ه و فقط گاهی (اونم نه همیشه) کاری نمیکنن.
حالا کی حریص تره؟!
دلیلش هم فقط و فقط ندید بدید شدن جوونای ما بخاطر حجابه. همین و بس.
آقا برو ترکیه ببین لب دریا هرکی زنتو دید میزنه فقط آقایون متاهل ایرانی هستن!!! فقط و فقط!!! اینو من 10 بار تست کردم.

نمایه کاربر
lp_metaler

سپاس: 3

تماس:

پست توسط lp_metaler »

کاملا درسته جناب گارفیلد

من یه مثال دیگه میزنم : مگه شما نمی گید دینتون برای همه مردم جهانه؟؟؟ میگید

خوب چطور انتظار دارید تو ماه رمضونتون تو قسمتهای قطب جنوب و شمال زمین که 6 ماه روزه و 6 ماه شب ملت روزه بگیرن smile058

یعنی 6 ماه هیچی نخورن smile022

این یه مثال خیلی ساده بود و هرکیم یه خورده فکر کنه می تونه 200000 تا مثال مثه این بیاره

کلا دینتون نواقص زیادی داره و به هیچ وجه نمیشه بهش گفت کاملترین دین تازه اگه الهی باشه که من تو این خیلی شک دارم
به وبم حتما سربزنید
http://www.Amy-Lee.blogfa.com

نمایه کاربر
2ba

محل اقامت: كرمان

سپاس: 59

تماس:

پست توسط 2ba »

garfield نوشته است:
نه خیر! بنده میگم نره شما میگی بدوش!!! میگم این قضیه عملا ثابت شده! تئوری نیست که شما هی داری با تئوری ردش میکنی! متوجه معنی عملا میشی؟!
ضمنا دارم میگم گردو گرده ولی شما حرف منو یه جوری جلوه میدی که انگار گفتم: هر گردی گردوه. عزیزم کمی دقت کن: من میگم حجاب تحریک کننده است و بی حجابی فقط از جذابیت چشم چرونی کم میکنه. اون غزیضه ای که میگی (البته درستش غریزه است) هم هیچوقت قرار نیست از بین بره. من دارم میگم اون یه مینیمم داره که تحت شرایطی ایجاد میشه و یکیش آزادی پوششه. این قضیه عملا از امتحان سر بلند بیرون اومده! عملا! آقا جون عملا! حالا باز برو حدیث و آیه 1400 سال پیش رو بیار!!!! smile097
شما هم داری خیلی آتیشش رو زیاد می کنی، من مشکلاتی رو که بی حجاب ایجاد می کنه بیان کردم.
خیر، ثابت کردنشون جواب نمی ده.(یعنی عوارضش رو درنظر نگرفتن)
حالا به فرض که بی حجابی مشکلات چشم چرونی رو حل کنه (!!!)، مشکلات دیگه ای رو که ایجاد می کنه می خوان چکار کنن؟ (همون طور که گفتم بچه های خیابونی و سست شدن بنیان خانواده)
به نظر من مشکلات چشم چرونی خیلی راحت با ازدواج حل میشه.(همچنین با ازدواج دیگه بچه خیابونی نداریم، بنیان خانواده محکم میشه، فرزندان درست تربیت میشن، تزلزل روحی و روانی نداریم و...) لازم نیست برای درست کردن ابرو چشم رو کور کنیم.
درضمن بی حجابی زنان باعث بالا رفتن سنّ ازدواج میشه (می خوان ازدواج کنن که چی بشه؟ برای خودشون مسئولیت درست کنن؟)
ببخشید مینیمم حجاب رو چه کسی تعیین می کنه؟ هوس مردان؟؟؟(اینی که ما دیدیم روز به روز داره کمتر میشه و انسان به حیوان برمی گرده!)
بقیه اش رو به عقل انسان موکول می کنم. (به چه زبونی بگم؟ وقتی خودتون می خواین دیگه...)
عقل - فکر – اراده – اختیار
گوشزد می کنم گذشت قرن ها باعث بی اعتباری نمیشه.
تصویر
کاش تمام شود این روزهای سخت نبودنت...
اللهم عجل لولیک الفرج

http://muslimbeliefs.blog.com/

نمایه کاربر
2ba

تماس:

پست توسط 2ba »

آیاز نوشته است:
مدتهاست به ديدن انسان هايي مثل شما كه هرگاه جوابمنطقي ندارند شروع به فحش پراكني مي كنند و سطح فرهنگي خود را نشان مي دهند عادت كرده ام. مشكلي نيست دوست مي توني ادامه بديsmile020
چه مظلوم نمایی ای!!!!!!!!!!!
خودت فکر کن، اصلاً حرفت باعقل جور در نمیاد. (اعتقاد به خدا با اون حرف ها!!!)

آیاز نوشته است:
جمله اي كه در جواب حرف حق من فرموده ايد مصداق واقعي مغلطه است. با قسمت دوم جمله تون كاملا موافقم بي حجابي زنان مشكلي رو حل نمي كنه ولي خود هم مي دونيد كه حجاب هم مشكلي رو حل نمي كنه كه هيچ مشكلات عده اي رو ايجاد مي كنه نمونه هاش رو براتون در پست قبلي نوشتم ولي خب باز مي تونيد در جوابش از اون كلمات بارز استفاده كنيدsmile036
مطالبی رو که ارائه کردم خوندی؟؟؟
من نمی خواستم وارد این مسائل بشم تا بحث دچار انحراف دیگر نشود. smile012
بازهم تأکید می کنم برای اینکه بتونید نتیجه درستی بگیرید باید هر بحثی را در جای خود طرح کنید.
تصویر
اللهم عجل لولیک الفرج

نمایه کاربر
2ba

تماس:

پست توسط 2ba »

Sinasuperman نوشته است:
سینا جمیل
بی خیال؟!!!!!!! smile024 smile032 smile031
نمی دونم چه طوری باید بگم تا متوجه منظورم بشی.
مردان و جوانان و نوجوانان ایرانی می تونن ازدواج کنن.
این غریزه مثل تشنگیه، انسان تشنه هم برای برطرف کردن تشنگیش ممکنه هرکاری بکنه(حریص بودن به قول شما). حالا فکر کن بهش آب نشون بدن ولی بهش ندن! چی میشه؟ بدتر نمیشه؟ به طرفش هجوم نمی بره؟ ما میگیم شخص باید ازدواج کنه، نه اینکه بندازیمش توی دریا! طرف توی دریا دیگه مزه ی آب به دهنش خوش نمیاد و همچنین اصلاً تشنگیش رو برطرف نمی کنه(حتی توی دریا ممکنه غرق بشه).
تصویر
اللهم عجل لولیک الفرج

نمایه کاربر
2ba

تماس:

پست توسط 2ba »

lp_metaler نوشته است:
من یه مثال دیگه میزنم : مگه شما نمی گید دینتون برای همه مردم جهانه؟؟؟ میگید

خوب چطور انتظار دارید تو ماه رمضونتون تو قسمتهای قطب جنوب و شمال زمین که 6 ماه روزه و 6 ماه شب ملت روزه بگیرنsmile058
یعنی 6 ماه هیچی نخورنsmile022
این یه مثال خیلی ساده بود و هرکیم یه خورده فکر کنه می تونه 200000 تا مثال مثه این بیاره

کلا دینتون نواقص زیادی داره و به هیچ وجه نمیشه بهش گفت کاملترین دین تازه اگه الهی باشه که من تو این خیلی شک دارم
ببخشید شما چرا اینقدر بحث را به بیراهه می کشانید؟ smile057
نحوه ی نماز خواندن و روزه گرفت کسانی که در قطبین زندگی می کنند هم وجود دارد. smile034
تصویر
اللهم عجل لولیک الفرج

نمایه کاربر
آیاز

تماس:

پست توسط آیاز »

2ba نوشته است:
چه مظلوم نمایی ای!!!!!!!!!!!
خودت فکر کن، اصلاً حرفت باعقل جور در نمیاد. (اعتقاد به خدا با اون حرف ها!!!)
خط اول پستتان باز در رويي است براي پاسخ ندادن هرآنچه گتيد منم قبول
در مورد خط دوم بايد بگوييم كاملا همينطور است اتفاقا اعتقاد به خدا و مخصوصا مذهب است كه به شما اجازه مي دهد در حق يك كافر جهنمي هر حرفي را بزنيد و اگر توانش را داشتيد حتي بكشيدش گناهي هم ندارد تازه به بهشت هم مي رويد و براي اين فحش هايي كه نثار كافران و دشمنان دين كرده ايد جايزه تان درآن دنيا محفوظ است.
2ba نوشته است:
مطالبی رو که ارائه کردم خوندی؟؟؟
من نمی خواستم وارد این مسائل بشم تا بحث دچار انحراف دیگر نشود. smile012
بازهم تأکید می کنم برای اینکه بتونید نتیجه درستی بگیرید باید هر بحثی را در جای خود طرح کنید
طبق معمول براي حرفهاي من و گارفيلد و چند تا از دوستان ديگه جوابي نداشتيد و فقط زده ايد به صحراي كربلا
اين بحث بي معني و بيهوده است

.[/quote]
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

به توصیه یکی از دوستان عزیز دیگه این بحث رو ادامه نمیدم. شما هرچی دوست داری فکر کن.

پا نوشت: بالاترین آمار بچه های خیابونی مال کشورهای جهان سومه. ضمنا معلومه اصلا پست های منو نمیخونی وگرنه نمیگفتی ازدواج(!!) مشکلو حل میکنه. کسی که عقده ای و ندید بدید بار بیاد (که توی اسلام میاد) فرقی نمیکنه شوهر داشته باشه یا نه چادر سرش باشه یا نه ... اون آدم بالاخره کار خودشو میکنه. smile021

نمایه کاربر
lp_metaler

سپاس: 3

تماس:

پست توسط lp_metaler »

من بحث رو به بی راه میکشم ؟ smile058

بحث راجع به چیه؟راجعبه دینتونه دیگه

اصلا این حرفارو بی خیال فقط این سوال جواب بده من دیگه حرف نمیزنم :

از یه طرف میگن تعداد حدیثایی که میشه بهش اعتماد کرد به 10 تا نمیرسه از یه طرف دیگه هرشب اخبار شبانگاهی یه حدیث میزاره از موقعی که یادمه فک کنم 5 6 هزارتایی شده

دلیلش چیه؟ smile055
به وبم حتما سربزنید
http://www.Amy-Lee.blogfa.com

aht_Astronomy

سپاس: 13

پست توسط aht_Astronomy »

garfield نوشته شده:به توصیه یکی از دوستان عزیز دیگه این بحث رو ادامه نمیدم. شما هرچی دوست داری فکر کن.

پا نوشت: بالاترین آمار بچه های خیابونی مال کشورهای جهان سومه. ضمنا معلومه اصلا پست های منو نمیخونی وگرنه نمیگفتی ازدواج(!!) مشکلو حل میکنه. کسی که عقده ای و ندید بدید بار بیاد (که توی اسلام میاد) فرقی نمیکنه شوهر داشته باشه یا نه چادر سرش باشه یا نه ... اون آدم بالاخره کار خودشو میکنه. smile021
استفاده ی نادرست ما از اسلام باعث عقب موندگی و اتفاقاتی که شما میگین شده
ما نتونستیم اسلام رو همگام با فناوری پیشرفت بدیم یعنی اینترنت اومد و اسلام ماله 100 سال پیش بود(البته امروزه این عقب موندگی تا حدودی درست شده)
مثلا حجاب قبلا فقط رنگ سیاه و چادر بود الان باید رنگهای مختلف و طرحهای مختلف باشه نه اینکه بازم سیاه
اینکه میگین حجاب عقده ای میکنه و میل .... بالا میبره این بخاطر رنگ سیاهه
البته منظورم از پیشرفت این نیست که اصول دین رو تغییر بدیم مانند نماز خوندن و ایمان و معاد و ....
با سپاس smile072

Hamidreza.Bozorgy

پست توسط Hamidreza.Bozorgy »

باسلام خدمت تمام دوستان دین گریز و دین پذیر(در معنای تحت الفظی و فارغ از هرگونه گوشه وکنایه)
اولا ازهمه عذر میخواهم که دراین تاپیک تا این حد ناسزا شنیدم.ثانیا طبق مفاد قرارداد عضویت در هوپا هرنوع توهین به مذاهب رسمی دارای عواقبی است.
درمورد کعبه یکی ازدوستان بنا به مدارک خویش استدلال کردند که مکعب ضایع ترین فرم بنا است درحالیکه تجربیات چندهزارساله بشر برخلاف این سخن است.حتی همین الآن احتمالا شمادراتاقی مشغول مطالعه این مطلب هستید که شالوده اصلی آن مکعب است.
درمورد شراب دوستان ادعا کرده بودند صرفا زمانیکه ازکنترل خارج شود مضر است.پایه این سخن صحیح است منتهی باید به این نکته توجه داشت که شراب به جهت سهل الحصول بودن،طعم خوشایند و آزبی پایان بشر ازپتانسیل بالایی برای خروج از تعادل برخوردار است وچون درهرکاری نخستین قدم،سخت ترین گام است،ادیان با حکم تحریم سعی کرده اند جلوی این قدم نخست گرفته شود.
درموردپوشش زنان وارتباط آن با شهوت مردان کافیست به مثالی ازتاریخ معاصر ایران توجه کنیم:
درزمان اشغال گیلان توسط روسها،فجایع جنسی بسیاری توسط ایشان رغم خورد درحالیکه درسایر نقاط ایران گزارش خاصی ازتجاوز وجودندارد.آیادلیلی این امر می تواند کاستی قوه جنسی درایرانیان باشد؟اگرچنین است پس ماچگونه به دنیا آمده ایم؟شاید پاسخ در نحوه تربیت باشد.درایران آن زمان تقریبا محال بود مردی پیش ازازدواج اندام زنی را ببیند چون خانواده ها به شکل گروهی وزیریک سقف بودند وزنها برای رعایت محرم و نامحرم تقریبا همیشه پوشیده بودند.درحالیکه در روسیه و... باشکل گیری افکاری همچون فمینیسم وفرویدیسم زنها قابل حصول تر شده وبیشتر در معرض دید بودند،ماجرای امروز ایران نیز چنین است.اینترنت،ماهواره،انواع فیلم و... غریزه را سرپا ومترصد موقعیت مناسب نگاه می دارد.

فعلا...

نمایه کاربر
reza azadi

سپاس: 14

پست توسط reza azadi »

آیاز نوشته شده:حرفتان به ظاهر منطقي ولي عملي نيست.
اگر قرار باشد در همه موارد اينطور رفتار كنيم چون ممكن است تصادف كند پس اصلا نزديك ماشين نشويد.
چون ممكن است بيفتيد و شيشه عينك در چشمتان برود پس اصلا اسم عينك را هم نياوريد.
و و و
دوست عزيزاتفاقا شما سوار ماشين مي شويد و عينك هم مي زنيد ولي روش صحيح استفاد از آن را ياد ميگيريد در ورد مشروب هم همنيطور امروزه در جوامع متمدن مشروبات الكلي مشروعانه و آزاد استفاده مي شه ولي با روش صحيحش و استفاده نادرست اون يعني چيزي كه شما بهش اشاره كرديد مطروده
در مورد لينك هايي كه فرستاده و بهش استناد كرديد كافيه فقط دوستان لينك رو بازكنندو ببينيد سايت هاي مربوطه كجا مال هستند
در مورد استفاده نادرست و استفاده اي كه از ان ميشه و امار لينك بدهيد
تا مستي را كه هر عملي از ان ديده شود تعجب ندارد را با ماشين سواري مقايسه كنيم

نه مي خواستي در سايتهاي مخالف دين باشد smile057
تصویر

قفل شده