امکان مشاهده تاپیک های ایجاد شده توسط کاربر

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
cosmos lover

محل اقامت: دنیا

Re: امکان مشاهده تاپیک های ایجاد شده توسط کاربر

پست توسط cosmos lover »

دوست عزیزم
نمی دانم چرا شما و باقی دوستان متقاعد و قانع نمی شوید که هر خبر و مطلبی هر چند هم که موثق و صحیح باشد و از خبرگزاری های رسمی دولت نیز پخش شده باشد جایش همانجاست نه در بخش گفتگوی آزاد سایت علمی هوپا
دوست گرامی ای کاش بر سر در بخش گفتگوی آزادتان این جمله را می چسباندید که:
گفتگوی آزاد به معنای نقض قوانین سایت نیست!
که البته این از مدیران ارشد و جناب ادمین انتظار میرود.
فرگل خانم هر فرومی وظیفه ای را بر عهده دارد،همه که نمی توانند شبیه به هم رفتار کنند!اگر سایتی خبرهای سیاسی را منتشر می کند وظیفه آن اطلاع رسانی در این بخش است،هوپا هم وظیفه ای مانند اطلاع رسانی اخبار علمی مرتبط با فیزیک را دارد.
نمی دانیم می دانید یا نه که ادمین و موسس هر فرومی مسئول تک تک کلمه های گذاشته شده در سایت می باشد و شخصی که مطالب را می گذارد هیچ کاره است!
پس به خاطر دوستان خودتان هم که شده احترام به قوانین را یاد بگیریم.
یکی باش برای یک نفر ، نه تصویری مبهم در خاطره های ۱۰۰ نفر ......

نمایه کاربر
mahboobeh

محل اقامت: رامسر

سپاس: 381

تماس:

پست توسط mahboobeh »

cosmos lover نوشته شده:دوست عزیزم
نمی دانم چرا شما و باقی دوستان متقاعد و قانع نمی شوید که هر خبر و مطلبی هر چند هم که موثق و صحیح باشد و از خبرگزاری های رسمی دولت نیز پخش شده باشد جایش همانجاست نه در بخش گفتگوی آزاد سایت علمی هوپا
دوست گرامی ای کاش بر سر در بخش گفتگوی آزادتان این جمله را می چسباندید که:
گفتگوی آزاد به معنای نقض قوانین سایت نیست!
که البته این از مدیران ارشد و جناب ادمین انتظار میرود.
فرگل خانم هر فرومی وظیفه ای را بر عهده دارد،همه که نمی توانند شبیه به هم رفتار کنند!اگر سایتی خبرهای سیاسی را منتشر می کند وظیفه آن اطلاع رسانی در این بخش است،هوپا هم وظیفه ای مانند اطلاع رسانی اخبار علمی مرتبط با فیزیک را دارد.
نمی دانیم می دانید یا نه که ادمین و موسس هر فرومی مسئول تک تک کلمه های گذاشته شده در سایت می باشد و شخصی که مطالب را می گذارد هیچ کاره است!
پس به خاطر دوستان خودتان هم که شده احترام به قوانین را یاد بگیریم.
مسئولیت تاپیکای سیاسی و دینی و اینجور مسائل بعهده خود فرده و هوپا هیچ مسئولیتی در موردش نداره

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

نام: محمد میرزایی

محل اقامت: تهران - شیراز

سپاس: 153

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

کاربر fargol

بهتر است بحث را پایان دهید چون نه بنده قرار است از مدیریت هوپا برم و نه صحبت های مغرضانه شما برای من مهم است

آن هایی هم که رفته اند نه به خاطر من بوده نه به خاطر هیچ چیز دیگر ، تنها به این خاطر بوده که چون شما ، علاقه مند واقعی فیزیک نبوده اند. آن ها هم چون شما بیشتر به فکر بالا بردن پست در بخش های غیر علمی تالار بودند و زمانی که دیدند پست هایشان به جای آن که زیاد شود کم می شود تصمیم به رفتن گرفتند.

در ضمن این شما هستید که قوانین تالار را زیر پا گذاشته اید

مسلما بنده بهتر از هر کسی قوانینی که خودم و دیگر مدیران تالار تنظیم کردیم را بلدم !

در مورد امضا هم اگر تا کنون امضای شما عوض نشده به خاطر این است که اولا خودتان محترمانه این کار را انجام دهید و نیازی به دخالت مدیریت تالار نباشد و ثانیا برای من مهم نیست .

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

ramsar-mahboobeh نوشته شده: مسئولیت تاپیکای سیاسی و دینی و اینجور مسائل بعهده خود فرده و هوپا هیچ مسئولیتی در موردش نداره
خیر
این گونه نیست

دوست عزیز اینجا یک فروم عمومی و دولتی است نه شخصی که هر کس هر چه دوست دارد بنویسد و بگوید مسئولیتش با خودم !

پیشنهاد می کنم قوانین تالار را بار دیگر مطالعه بفرمایید .

نمایه کاربر
mahboobeh

تماس:

پست توسط mahboobeh »

smile072
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

نمایه کاربر
fargol

سپاس: 35

پست توسط fargol »

آن هایی هم که رفته اند نه به خاطر من بوده نه به خاطر هیچ چیز دیگر ، تنها به این خاطر بوده که چون شما ، علاقه مند واقعی فیزیک نبوده اند. آن ها هم چون شما بیشتر به فکر بالا بردن پست در بخش های غیر علمی تالار بودند و زمانی که دیدند پست هایشان به جای آن که زیاد شود کم می شود تصمیم به رفتن گرفتند.
محترم، متاسفانه سطح علمی اینجا در حدی نبوده که من پاسخ سوالاتم رو گفته باشم. اگه کمی در پست های من بگردید می بینید که چقدر تایپیک های سوال گذاشتم و کسی پاسخ نداد. دلیل این که من سوال خودم رو اینجا نمی پرسم این هست که سواد شما در حدی نبوده که به آنها پاسخ بدهید. چون با این که در حوزۀ فیزیک بود اما اصلاً ربط زیادی با رشتۀ شما (کیهانشناسی!!) ندارد. بنابراین چه دلیلی داره که من سوالم رو در انجمن بپرسم؟! حتا در انجمن مربوطه هم جوابی برای سوالم نیست چون مثلاً تالاری دویست تا مدیر دارد اما ماهی یک بار هم کسی به آن سر نمیزند. چه مدیریت جالبی! smile021
فراموشی دارید؟ جناب pulsar هم بابت همین کار شما (حذف کردن های الکی) تصمیم به رفتن گرفته بودند.
مسلما بنده بهتر از هر کسی قوانینی که خودم و دیگر مدیران تالار تنظیم کردیم را بلدم !
بله بله، کاملاً مشخصه:
ramsar-mahboobeh نوشته شده: مسئولیت تاپیکای سیاسی و دینی و اینجور مسائل بعهده خود فرده و هوپا هیچ مسئولیتی در موردش نداره
خیر
این گونه نیست

دوست عزیز اینجا یک فروم عمومی و دولتی است نه شخصی که هر کس هر چه دوست دارد بنویسد و بگوید مسئولیتش با خودم ! پیشنهاد می کنم قوانین تالار را بار دیگر مطالعه بفرمایید

نه، بهتر است خود شما قوانین رو مطالعه بفرمایید. ضمن این که مطلب من اصلاً مغایر با قوانین ج.ا نبود.
http://www.hupaa.com/forum/download/file.php?id=4731
"مسئولیت مطالبی که در هوپا منتشر میشود به عهدۀ خود نویسنده است."
ضمناً اگه سایت هوپا دولتی هست پس علامت جنبش سبز آن بالا چه می کند؟!! smile035
آخرین ویرایش توسط fargol چهارشنبه ۱۳۸۹/۶/۳ - ۱۶:۰۶, ویرایش شده کلا 3 بار
گر مِی نخوری طعنه مزن مستان را
بنیاد مکن تو حیله و دستان را

تو غرّه بدان مشو که مِی می نخوری
صد لقمه خوری که مِی غلامست آن را

خیام بزرگ

نمایه کاربر
کاوه

نام: (radical) سابق

محل اقامت: تهران

سپاس: 102

تماس:

پست توسط کاوه »

درود

فرگل و مجبوبه جان بند 5 رو خونديد ؟

آيا عدم گرفتن جواب در رابطه با تاپيكهاي علمي مجوزي براي ايجاد تاپيكهاي غير علمي است

آيا با ايجاد تاپيكهاي غير علمي تغييري در آنچه مي خواهيم ايجاد نمي شود

نشان جنبش سبز ارتباطي با دولتي بودن يا نبودن آن ندارد و براي سايت نيز مشكلي ايجاد نكرده است اما ساير مطالب مي تواند مشكل ساز شود و سايت به طور اتوماتيك ف ي ل ت ر كند
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

خواهش میکنم با هم درگیر نشوید. لطفا.

نمایه کاربر
cosmos lover

پست توسط cosmos lover »

محبوبه جان اینگونه نیست،البته چقدر خوب میشد همه مانند شما که اینقدر دقیق و موشکافانه خط اول قوانین را خوانده اید بقیه خطوط را هم به همان دقت می خواندند!!
خدا رو شکر که زحمت کشیدید و بندهایی از قوانین را گذاشتید و زحمت ما را کم کردید که نخواهیم تکرار کنیم!
البته دوست من ،طبق قوانین سایتهای دولتی شخص نویسنده در صورتی که خطایی داشته باشد و خود ادمین سایت شکایتی را داشته باشد از شخص مسئولیتش با اوست وگرنه مطمئن باشید حرفی را که میزنم موثق است و ایشان باید پاسخگو باشد. smile072

نمایه کاربر
mahboobeh

تماس:

پست توسط mahboobeh »

cosmos lover نوشته شده:محبوبه جان اینگونه نیست،البته چقدر خوب میشد همه مانند شما که اینقدر دقیق و موشکافانه خط اول قوانین را خوانده اید بقیه خطوط را هم به همان دقت می خواندند!!
خدا رو شکر که زحمت کشیدید و بندهایی از قوانین را گذاشتید و زحمت ما را کم کردید که نخواهیم تکرار کنیم!
البته دوست من ،طبق قوانین سایتهای دولتی شخص نویسنده در صورتی که خطایی داشته باشد و خود ادمین سایت شکایتی را داشته باشد از شخص مسئولیتش با اوست وگرنه مطمئن باشید حرفی را که میزنم موثق است و ایشان باید پاسخگو باشد. smile072
بابا به جون خودم وقتی اون قوانینو گذاشتم و همشو خوندم دیدم حق باشماست چیزی نگفتمو گل فرستادم...
درسته قبلا فقط بند اولشو خونده بودم
باز می گم حق باشماست....هر تاپیکی نمی تونه اینجا باشه smile072

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

ramsar-mahboobeh گرامی

1 ) لطفا شما که اینقدر دقیق هستید ، خط های 3 و 4 و 5 قوانین را نیز مطالعه بفرمایید. smile038

2 ) قوانینی که شما به آن ها استناد کرده اید تنها قوانین بخش فلسفه است، نه قوانین کل تالار !

با تشکر از توجه شما smile124

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

fargol نوشته شده:
محترم، متاسفانه سطح علمی اینجا در حدی نبوده که من پاسخ سوالاتم رو گفته باشم. اگه کمی در پست های من بگردید می بینید که چقدر تایپیک های سوال گذاشتم و کسی پاسخ نداد. دلیل این که من سوال خودم رو اینجا نمی پرسم این هست که سواد شما در حدی نبوده که به آنها پاسخ بدهید. چون با این که در حوزۀ فیزیک بود اما اصلاً ربط زیادی با رشتۀ شما (کیهانشناسی!!) ندارد. بنابراین چه دلیلی داره که من سوالم رو در انجمن بپرسم؟! حتا در انجمن مربوطه هم جوابی برای سوالم نیست چون مثلاً تالاری دویست تا مدیر دارد اما ماهی یک بار هم کسی به آن سر نمیزند. چه مدیریت جالبی!
اگر سطح علمی این تالار در حد شما نیست سه راه به شما پیشنهاد می کنم :

1 ) به تالارهایی بروید که سطح علمی آن ها در سطح شما باشد و قدر پست های علمی ( !) شما را بدانند !

2 ) در مورد فیزیک بنده تالار physics forum را پیشنهاد می کنم که می توانید سوالات خود را آنجا مطرح کنید شاید سطح دانشمندان آنجا در سطح شما باشد!

3 ) زمانی که کمی سن شما بالاتر رفت (!) و توانستید به دانشگاه بروید ، به یکی از دانشگاه های خوب دنیا بروید و خودتان جواب سوالاتتان را بیابید.

نمایه کاربر
کاوه

نام: (radical) سابق

محل اقامت: تهران

سپاس: 102

تماس:

پست توسط کاوه »

درود

جناب ميرزايي اصلا نيازي نيست براي تاييد سخنانتان با نام كاربري ديگر وارد شويد smile038 و يا از شخص ديگر بخواهيد آنها را تاييد كند

سخنان شما صحيح و مورد قبول است smile072
smile124
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

radical نوشته شده:
درود

جناب ميرزايي اصلا نيازي نيست براي تاييد سخنانتان با نام كاربري ديگر وارد شويد smile038 و يا از شخص ديگر بخواهيد آنها را تاييد كند

سخنان شما صحيح و مورد قبول است smile072
smile124

نیازی به این کار نمی بینم smile038

پیش از این هم یکی دیگر از دوستان شما چنین تهمت به بنده زده بود و می گفت ای دی جدید کاربر ghazal ( که واقا از بهترین کاربر های تالار هستند ) بنده هستم
اما به ایشان هم گفتم ، گذر زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد
و در این مورد زیاد هم زمان لازم نیست ، چون کاربر مورد نظر شما قرار است مدیر اجرایی کنفرانس های آنلاین تالار شوند و مسلما بنده نمی توانم هم با ای دی خودم و هم با ای دی ایشان آن شوم
ضمنا هماهنگی هم انجام نشده و ایشان به بنده لطف دارند و حتی بنده پی ام زدم که چون ممکن است افرادی چون شما دچار ذهنیت منفی شوند ، پی ام نزنند .

به هر روی شما مختارید هر جور دوست دارید فکر کنید و یا ای پی ها را چک کنید یا. . .

smile072

نمایه کاربر
cosmos lover

پست توسط cosmos lover »

آن موقع که جناب میرزایی پی ام دادن و گفتن دیگه پست نذار متوجه قضیه نشدم و حتی پرسیدم چرا؟؟!!
ایشان توضیحاتی را که اینجا دادند برای من هم گفتند اما من قانع نشدم ولی با این حساب بهشون قول دادم که دیگر در این تاپیک حرفی نزنم!
اما الان که دیدم واقعا" حق با ایشان بوده و می دانستند که دوستانشان چه برداشت هایی که نمی کنند!!
جناب رادیکال اینجوری می فرمایید:سخنان شما صحيح و مورد قبول است smile072 ؟؟؟!!!
پس این همه حرف و حدیث چرا؟!
قصد من اثبات حرف جناب میرزایی نیست چون ایشان احتیاجی به اثبات ندارند.فقط خواهش می کنم به ناحق حرف نزنید.
این اخرین پست من بود تا جایی که مخاطب شخص بنده باشم!

ارسال پست