امکان مشاهده تاپیک های ایجاد شده توسط کاربر

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
fargol

سپاس: 35

Re: امکان مشاهده تاپیک های ایجاد شده توسط کاربر

پست توسط fargol »

COSMOLOGIST نوشته شده:

زمانی که کمی سن شما بالاتر رفت (!) و توانستید به دانشگاه بروید ، به یکی از دانشگاه های خوب دنیا بروید و خودتان جواب سوالاتتان را بیابید.
من برای پیگیری مسائل علمی لزوماً نیاز ندارم دانشجو باشم. چون با وجود 17 سال سن چهار مقالۀ فارسی و یک مقالۀ انگلیسی ( که به دنبال چاپ آن در یکی از مجلات ISI هستم ) در مورد اختراعاتم نوشتم که از قضا یکی از آنها توسط یکی از مهندسان کارخانۀ سیمان سپاهان که دانشجوی دکترا بود به سرقت رفت! (بنابراین به مدرکت نناز) همچنین توانستم مدال و دیپلم افتخار از چندین جشنوارۀ داخلی و خارجی دریافت کنم و سابقۀ کار با دو کارخانه را در عین دانش آموز بودنم دارم، فقط با وجود هفده سال سن! بنابراین اصلاً برای کم سن و سال بودنم ناراحت نیستم و افتخار می کنم.
گر مِی نخوری طعنه مزن مستان را
بنیاد مکن تو حیله و دستان را

تو غرّه بدان مشو که مِی می نخوری
صد لقمه خوری که مِی غلامست آن را

خیام بزرگ

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

نام: محمد میرزایی

محل اقامت: تهران - شیراز

سپاس: 153

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

آفرین بر شما!

قصد بنده توهین نبود

به هر روی فکر نمی کنم بحثی مانده باشد و ادامه بحث هم جالب نیست

اگر احتمالا بحث ادامه یابد بنده جواب نخواهم داد مگر این که واقعا نیاز باشد.

موفق باشید

یا حق . . .
smile072

نمایه کاربر
کاوه

نام: (radical) سابق

محل اقامت: تهران

سپاس: 102

تماس:

پست توسط کاوه »

نیازی به این کار نمی بینم

پیش از این هم یکی دیگر از دوستان شما چنین تهمت به بنده زده بود و می گفت ای دی جدید کاربر ghazal ( که واقا از بهترین کاربر های تالار هستند ) بنده هستم
اما به ایشان هم گفتم ، گذر زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد
و در این مورد زیاد هم زمان لازم نیست ، چون کاربر مورد نظر شما قرار است مدیر اجرایی کنفرانس های آنلاین تالار شوند و مسلما بنده نمی توانم هم با ای دی خودم و هم با ای دی ایشان آن شوم
ضمنا هماهنگی هم انجام نشده و ایشان به بنده لطف دارند و حتی بنده پی ام زدم که چون ممکن است افرادی چون شما دچار ذهنیت منفی شوند ، پی ام نزنند .

به هر روی شما مختارید هر جور دوست دارید فکر کنید و یا ای پی ها را چک کنید یا. . .
درود

چنان مي گوييد تهمت گويا اتهام قتل به شما زده ام smile081 smile067

لطفا كاربران كم هوش و نادان نپنداريد بسياري مي دانند كه با برنامه پيد گين مي توان با چند آيدي وارد شد smile055

و مدير اجرايي شدن ايشان هم ظاهرا از سوي شما بوده شما چقدر ايشان مي شناسيد فكر كنم علتش اين 19 پست گهربارش بوده شايدم به علت كمبود كاربر در هوپا بوده smile039
در ضمن ايشون خيلي با شما تفاهم دارن و از آواتور هم محتواي شما استفاده مي كنند

براي تغيير اي پي هم نيز راههاي بسياري وجود دارد smile038 smile001
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

نام: محمد میرزایی

محل اقامت: تهران - شیراز

سپاس: 153

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

همان طور که گتم شما هر جور دوست دارید فکر کنید ( برای من مهم نیست )

نمایه کاربر
MoonLover

پست توسط MoonLover »

راستش، بحثهای این بخش انجمن کمی اکشنش بالاست و ...
فرگل عزیز بسیار باعث خرسندیست که خانم دانشمند و دارای علمی چون شما اشنا میشوم که تنها با 17 سال سن به چنین مدارجی دست یافتند.
بنده هم از سن 15 سالگی رشد علمی و عقلیم شروع شد.
دوست گلم، هیچ کس نباید به مدرک بنازد و به مدارج، چون تمام اینها از بین خواهد رفت، زیرا علم هر روز در حال پیشرفت هست.
انچه مهم هست، قوه درک بالا است.
یادم هست، یکی از استادانم تعریف میکرد : "در زمان دانشجویی یکی از استادان گرانقدرشون به وطن برگشته بودند .تمام دانشجویان و همدوره ها، دور این استاد بزرگ جمع شده بودند و هرکس ادعای دانش بالا از فیزیک میکرد و سوالاتی میپرسیدند و سعی همه بر این بود که سوالاتشان علمی تر از دیگری باشد.اما ان استاد عزیز، تنها لبخند میزدند و در جواب میپرسیدند اینها مهم نیست، حال خودتان چطور است، زندگیتان چطور است، و ......."
ان روزها بنده، به مثال استادم، معنای حرفهای ان استاد بزرگ را نفهمیدم.اما بعد از مدتی زندگی به ما اموخت که در این وانفسه حرکت دوار ثانیه ها، تنها چیزی که مهم است، زندگیست.

جمله ایست که بهش اعتقاد زیاد دارم:

"فرهیختگان سخن نمیگویند، دانایان گفتگو میکنند و نادانان بگومگو.."
شما هم این را سرلوحه کارتان بکنید.

اصلا خوب نیست، که علم را فدای جنگ های کودکانه کرد ..
اگر وقت کردید،‌چندسال دیگر که بزرگتر شدید، تشریف بیاورید و سخنانتان را در همین صفحات بخوانید خانم فرگل عزیز.ان وقت ممطئننا حس خوبی نخواهید داشت.
حیف از شور جوانی و این دقایق بی برگشت نیست که این همه خودتان را ازار میدهید من باب موضوعی بی اهمیت؟
چرا این همه وقت و پول و اینترنت هزینه میکنید برای این بحثها؟

امیدوارم در تمام مراحل زندگی پیروز باشید.سخنان بنده را هم بگذارید به حساب یک خواهر بزرگتر.
در پناه حق

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

MoonLover نوشته شده:یادم هست، یکی از استادانم تعریف میکرد : "در زمان دانشجویی یکی از استادان گرانقدرشون به وطن برگشته بودند .تمام دانشجویان و همدوره ها، دور این استاد بزرگ جمع شده بودند و هرکس ادعای دانش بالا از فیزیک میکرد و سوالاتی میپرسیدند و سعی همه بر این بود که سوالاتشان علمی تر از دیگری باشد.اما ان استاد عزیز، تنها لبخند میزدند و در جواب میپرسیدند اینها مهم نیست، حال خودتان چطور است، زندگیتان چطور است، و ......."
smile055
عجب استاد لوسی!

نمایه کاربر
termeh

سپاس: 3

پست توسط termeh »

MoonLover نوشته شده:راستش، بحثهای این بخش انجمن کمی اکشنش بالاست و ...
فرگل عزیز بسیار باعث خرسندیست که خانم دانشمند و دارای علمی چون شما اشنا میشوم که تنها با 17 سال سن به چنین مدارجی دست یافتند.
بنده هم از سن 15 سالگی رشد علمی و عقلیم شروع شد.
دوست گلم، هیچ کس نباید به مدرک بنازد و به مدارج، چون تمام اینها از بین خواهد رفت، زیرا علم هر روز در حال پیشرفت هست.
انچه مهم هست، قوه درک بالا است.
یادم هست، یکی از استادانم تعریف میکرد : "در زمان دانشجویی یکی از استادان گرانقدرشون به وطن برگشته بودند .تمام دانشجویان و همدوره ها، دور این استاد بزرگ جمع شده بودند و هرکس ادعای دانش بالا از فیزیک میکرد و سوالاتی میپرسیدند و سعی همه بر این بود که سوالاتشان علمی تر از دیگری باشد.اما ان استاد عزیز، تنها لبخند میزدند و در جواب میپرسیدند اینها مهم نیست، حال خودتان چطور است، زندگیتان چطور است، و ......."
ان روزها بنده، به مثال استادم، معنای حرفهای ان استاد بزرگ را نفهمیدم.اما بعد از مدتی زندگی به ما اموخت که در این وانفسه حرکت دوار ثانیه ها، تنها چیزی که مهم است، زندگیست.

جمله ایست که بهش اعتقاد زیاد دارم:

اصلا خوب نیست، که علم را فدای جنگ های کودکانه کرد ..
اگر وقت کردید،‌چندسال دیگر که بزرگتر شدید، تشریف بیاورید و سخنانتان را در همین صفحات بخوانید خانم فرگل عزیز.ان وقت ممطئننا حس خوبی نخواهید داشت.
حیف از شور جوانی و این دقایق بی برگشت نیست که این همه خودتان را ازار میدهید من باب موضوعی بی اهمیت؟
چرا این همه وقت و پول و اینترنت هزینه میکنید برای این بحثها؟

امیدوارم در تمام مراحل زندگی پیروز باشید.سخنان بنده را هم بگذارید به حساب یک خواهر بزرگتر.
در پناه حق

smile024 smile024 smile024
چگونه است كه كاربري تنها با تعداد 2 پست به همچين آشنايي از كاربران ديگر رسيده است و چه جالب كه بعد از اين همه تالار يك راست به اين تالار سرك بكشيد و علاقه پيدا كنيد كه كاربر فرگل را سر به راه كنيد و اندرز دهيد smile023

شما احيانا خواهر cosmos lover تشريف نداريد؟؟ smile034 smile034
نسل من و تو نسلی بود که یواشکی بوسید ، نوشید ، خندید ، حرف زد ، فکر کرد ، اعتراض کرد ، گریه کرد ، آرزو کرد ، دعا کرد ، درد و دل کرد ، انتخاب کرد ، عاشق شد

به سلامتی " یــواشــکــی " که اگه نبود ، نسل من و تو منقرض میشد

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

cosmologist
cosmolover
moonlover
در نتیجه کاربر احتمالی بعدی :
moonlogist
smile038

نمایه کاربر
termeh

پست توسط termeh »

edwardfurlong نوشته شده:cosmologist
cosmolover
moonlover
در نتیجه کاربر احتمالی بعدی :
moonlogist
smile038
smile038 smile038 smile027

به اميد ديدار كاربر moonlogist

راستي به نظر شما ايشان مدير چند تالار و سرپرست چند فروم و عضو فعال چند سايت هستند ؟؟
نظرات خود را قبل از اتمام بازي به شماره 102300 پيامك بزنيد
(جايزه اين نظر سنجي يك عدد فروم نو و پر كاربر براي مصارف شخصي)

جاودانه باشيد smile072
نسل من و تو نسلی بود که یواشکی بوسید ، نوشید ، خندید ، حرف زد ، فکر کرد ، اعتراض کرد ، گریه کرد ، آرزو کرد ، دعا کرد ، درد و دل کرد ، انتخاب کرد ، عاشق شد

نمایه کاربر
fargol

سپاس: 35

پست توسط fargol »

MoonLover نوشته شده: جمله ایست که بهش اعتقاد زیاد دارم:

فعلاً چیز دیگری سرلوحۀ من است:
"جواب ابلهان خاموشیست"
و تصمیم دارم در برخورد ها از سرلوحه ام مشق بگیرم.
گر مِی نخوری طعنه مزن مستان را
بنیاد مکن تو حیله و دستان را

تو غرّه بدان مشو که مِی می نخوری
صد لقمه خوری که مِی غلامست آن را

خیام بزرگ

نمایه کاربر
cosmos lover

محل اقامت: دنیا

پست توسط cosmos lover »

به به
مون لاور عزیز خودم
smile072 گلم تو که قبلا" نام کاربریت یه چیز دیگه بود اینجا؟!
(به خاطر حضور آبجی عزیزم وارد اینجا شدم)
آره خوب ما خواهریم با همدیگه،و دقیقا" تو بعضی از فروم هایی که ایشون فرمودن همکاریم،واسه همینه قبلا" گفتم من سمتی برتر از کاربران و مدیران اینجا دارم اما شما متوجه نشدید!!
و در همان فرومها با توجه به اینکه ناظم هستیم شدیدا" پایبند به اصول و مقرراتیم،به همین علت است که نمی توانیم جوی را که شما به مسخرگی می کشانید تحمل کنیم.
البته خدمتتان باید عرض کنم که ما از آن دسته افراد نیز نیستیم که اگر چیزی را نتوانیم تحمل کنیم دممان را روی کولمان بگذاریم و برویم،چون روراست و حقگو هستیم می مانیم و اصلا" حرفهای شما برایمان اثری ندارد!
اتفاقا" تصمیم گرفتیم با نام های کاربری مختلف(!!!!!!!) که بارها برای آن داد وفریاد راه انداخته اید وارد هوپا شویم و از جناب میرزایی حمایت کنیم،چون ایشان تابع قانونند و ما نیز همچنین.
اگر شما اینقدر کوته بین هستید که این چنین می پندارید پس به افکار باطلتان ادامه دهید،و اگر هم خواستید برای آیدی های احتمالی بعدی حدس و گمان بزنید.
کم ندیدیم افرادی مثل شما که حاضرند برای اینکه مثلا" آزاد باشند هر حرفی را به زبان بیاورند،پس راحت باشید....
یکی باش برای یک نفر ، نه تصویری مبهم در خاطره های ۱۰۰ نفر ......

نمایه کاربر
termeh

پست توسط termeh »

cosmos lover نوشته شده:اتفاقا" تصمیم گرفتیم با نام های کاربری مختلف(!!!!!!!) که بارها برای آن داد وفریاد راه انداخته اید وارد هوپا شویم و از جناب میرزایی حمایت کنیم،چون ایشان تابع قانونند و ما نیز همچنین.
cosmologist لشكر كشي ميكند smile028 smile028
cosmos lover نوشته شده:البته خدمتتان باید عرض کنم که ما از آن دسته افراد نیز نیستیم که اگر چیزی را نتوانیم تحمل کنیم دممان را روی کولمان بگذاریم و برویم،چون روراست و حقگو هستیم می مانیم و اصلا" حرفهای شما برایمان اثری ندارد!
اميد ميرود كه ماندنتان در سايت اثر بخش باشد و به تالار حمايت از مديران انجمن ااا ببخشيد پيشنهادات و انتقادات ختم نشود smile041

cosmos lover نوشته شده:اگر شما اینقدر کوته بین هستید که این چنین می پندارید پس به افکار باطلتان ادامه دهید،و اگر هم خواستید برای آیدی های احتمالی بعدی حدس و گمان بزنید.
کم ندیدیم افرادی مثل شما که حاضرند برای اینکه مثلا" آزاد باشند هر حرفی را به زبان بیاورند،پس راحت باشید....
ما هم كم نديدم آدمهايي كه ديگران را بلا نسبت خودمان و خودتان خر فرض ميكنند smile063

جاودانه باشيد smile072

نمایه کاربر
cosmos lover

محل اقامت: دنیا

پست توسط cosmos lover »

ترمه جان شک نکن کسی در این گیر و دار زندگی بیکار نیست به جای اینکه به فکر زندگی واقعی خود باشد و در دنیای واقعی نفس بکشد و وقت و هزینه خود را صرف مسایل واقعی کند بیاید و وقت خود را در این دنیای مجازی برای کارهای بیهوده ای که شما فکر می کنید هدر بدهد!
ای کاش دلیل این همه اصرار بر حرفتان را واضح می گفتید تا جناب میرزایی به این ثروتی که در زمین هوپا خاک کرده و یا جایزه نوبلی که چشم انتظارش است راحت تر دست پیدا کند!!!!!
خدا می داند هر چه بیشتر فکر می کنم کمتر نتیجه می گیرم که دلیل اصلی شما برای این همه مبارزه و تهمت بستن به مدیر سایتی که خودتان در ان عضو و فعال هستید چیست؟!
گفتید اثر بخش بودن و مفید بودن در سایت،آن هم به چشم.......
با توجه به اینکه هر روز به تالار سر میزدم و پست ها را مرور می کردم وقتی متوجه شدم دوستانتان برای کنفرانس برنامه ریزی می کنند و به دنبال مدیر اجرایی برای شروع کنفرانس هستند و به هم تعارف می کنند پیشنهاد دادم که من این وظیفه را به عهده می گیرم(البته جناب رادیکال لطف کرده و مهمان نوازی کردند و گفتند این هم کار آقای میرزایی بوده!!!که حتی روحشان هم از تصمیم من خبر نداشت)،و قبل از تایید جناب میرزایی هم دوستتان آقای احسان گفتند که مدیر اجرایی کنفرانس جور شد!(پس با این حساب ایشان هم جزو لشکر آقای میرزایی هستند!)
اگر شما کمک کنید این تالار دوباره جان تازه می گیرد و می شود همان هوپایی که قبلا" بوده البته با کاربران جدیدی مثل من......
امیدوارم این فرضیات را از ذهنتان پاک کنید،به مرور زمان متوجه خواهید شد که اشتباه می کردید(البته اگر قبول کنید)
یکی باش برای یک نفر ، نه تصویری مبهم در خاطره های ۱۰۰ نفر ......

نمایه کاربر
termeh

پست توسط termeh »

ما كه بخيل نيستيم . smile007

نمایه کاربر
MoonLover

پست توسط MoonLover »

عجيب است كه بنده با 34 سال سن بايد جواب كودكاني را بدهم كه بعد از كلي دست و پا زدن به لج در اوردن روي اوردند.
اتفاقا دختر خودم هم گاهي از اينكارها ميكند!
عزيزان دلم،خانم فرگل در صفحه قبل خودشان فرمودند 17 سال دارند و بسيار از خود تعريف كردند..بنده غيب گو نيستم و جناب مديرتان را هم نميشناسم.
خانم cosmoslover هم از دوستان قديمي بنده در اينترنت و بعد محيط واقعي هستند.مدتها بود به اينجا سرنميزدم.ايشان حدود يك ماه پيش از بنده پرسيدند چرا ديگر به اينجا نمي ايم،بنده هم گفتم در اولين فرصت.در تاپيك ديگر عرض كردم نام كاربري سابقم يادم نيست.
مطالب سايت را هم خواندم،اصولا علاقه به بخش مديريت دارم به اينجا سر زدم،همه را خواندم، و بخاطر شدت ناراحتي حصار سكوت را شكستم.
شما كه نام دانشمند و استاد و افتخارات علم را بر دوش ميكشيد، بهتر از اين بايد رفتار كنيد.
خانم فرگل، تمام ادمهاي بزرگ ادبشان زياد است، و ادب بهترين علم است.
بگذريم، عزيزي ميگفت فكر مسموم يك نفر ميتواند شهري را به مرداب تبديل كند.به فعاليتتان ادامه دهيد.
در پناه حق پاينده و پيروز باشيد

ارسال پست