امکان مشاهده تاپیک های ایجاد شده توسط کاربر

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
خروش

سپاس: 2067

Re: امکان مشاهده تاپیک های ایجاد شده توسط کاربر

پست توسط خروش »

دوستان گرامی درود برشما،

- اگر به ناچار می خواهید در باره یك كاربر یا مدیر به داوری بنشینید،
باید معدل كار های او را ببینید و به خاطر یكی دو اشتباه او را یكپارچه كنار نگذارید
- خود را گاهی جای او بگذارید
- "هیچ یا همه" همیشه درست نیست
- احترام به دیگران گذاشتن، حكایتی از فضیلت خود شماست

پیروز باشید
گفتم به شیخ شهر كه كارت ریاست، گفت
آنكس كه شیخ هست و ریاكار نیست، كیست

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

MoonLover نوشته شده:اتفاقا دختر خودم هم گاهي از اينكارها ميكند!
چرا به جای اینکه وقت و هزینه ی خود را در هوپا تلف میکنید دختر خود را تربیت نمیکنید!؟
smile127

نمایه کاربر
pulsar

محل اقامت: تبریز

سپاس: 197

تماس:

پست توسط pulsar »

خروش نوشته شده:دوستان گرامی درود برشما،

باید معدل كار های او را ببینید و به خاطر یكی دو اشتباه او را یكپارچه كنار نگذارید

پیروز باشید
خروش گرامی،

- از آنجایی که اکثر مدیران هوپا بر اساس روابط و دوستی ها منصوب شده اند
و به هیچ کاربری پاسخگو نیستند،کاربران کوچکترین حقی در کنار گذاشتن هیچ
مدیری ندارند و بسیاری از کاربران معترض ترجیح دادند که خودشان کنار بروند!

- وقتی خودم را جای او می گذارم، می بینم که باید دربرابر رفتار خودم پاسخگو
باشم و دربرابر اشتباهاتم، به جای توجیه و دروغگویی عذر خواهی کنم، باید با
احترام با کاربر رفتار کنم، نه اینکه به کاربر بگویم:
"همینی که هست، اگر دوست ندارید به تالار دیگری بروید!"

- مسئولیت ناپذیری، فریبکاری و دروغگویی یک مدیر، حکایتی از چیست؟

من سرم به کار خودم گرم بود تا زمانی که ایشان پا در کفش من کردند و می کنند!
بعد از اعتراض در تاپیک "پستهایم کو..." که البته آنجا هم فریادم به جایی نرسید،
باز کاری به کار ایشان نداشتم تا وقتی که کاربر fargol در میان اعتراضی که داشتند
نام مرا بردند، که یکهو مامان "ماه دوست" بصورت کاملاً اتفاقی از راه رسیدند و بعد
از نصیحت و ارشاد کاربر fargol ، رفتند سراغ تاپیک بنده و البته باز هم بصورت اتفاقی!
تا به خیال خودشان حال مرا بگیرند.

خروش عزیز، کاش مواقعی هم که دوست گرامیتان اشتباه می کردند، طرف حق را
می گرفتید و به ایشان گوشزد می کردید.
Beauty is truth, truth beauty
That is all ye know on earth
and all ye need to know

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

نام: محمد میرزایی

محل اقامت: تهران - شیراز

سپاس: 153

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

خروش نوشته شده:دوستان گرامی درود برشما،

پیروز باشید
smile124
===============================================
pulsar نوشته شده:
- . . . اکثر مدیران هوپا بر اساس روابط و دوستی ها منصوب شده اند
از کاربر با سابقه ای چون شما این حرف بعید است !

مدیران قدیمی هوپا همه به خاطر فعالیت علمی در تالار انتخاب شدند

دوستی و رفاقتی هم در کار نبوده!

بد نیست نیم نگاهی به 5000 پست بنده در این تالار بیندازید و بعد قضاوت کنید !

ضمنا فراموش نکنید که بنده نیازی ندارم که با چندین نام کاربری پست بدهم یا به قول دوستان ، لشکرکشی کنم (!) تا از خودم دفاع کنم
چرا که اولا دنیای مجازی ارزش این کارها را ندارد
و دوم این که وقت و حوصله چنین کارهایی را ندارم

در مورد دیگر سخنان شما ( جناب پالسار ) هم صحبتی ندارم جز این که اگر اشتباهی از جانب بنده بوده، از شما عذر خواهی می کنم و امیدوارم دیگر از این سوء تفاهم ها پیش نیاید.

یا حق . . . smile072

نمایه کاربر
خروش

پست توسط خروش »

پالسار بسیار گرامی درود،

هم شما، هم آقای میرزایی، هم آقای ۴ بعدی، هم خانم فرگل و هم آقای پین و هم نزدیك به ١۰ تن دیگر در این تاپیك از دوست های من هستید و برای هر كدام از شما ارزش و احترام ویژه ای دارم. همین هم انگیزه نوشتن آن یادداشت بالا بود. ذوق هنری و ارزش علمی پست هایت اغلب باعث شگفتی است. بدون رودربایستی و تعارف الكی و نون قرض دادن، شما یكی از نابغه های جوان و با فرهنگ ایران هستید. بدترین پست های شما یكی از بهترین پست های هوپاست. به نظر من پاك كردن پست های شما درست نبود و اگر هم لغزشی و اشتباهی صورت گرفته بود، باید همان زمان پوزش خواهی می شد و اگر راهی برای "ر ِستور" آن پست ها وجود داشت باید چنین می شد. من همه ریزكاری ها و گفتگوها را دنبال نكردم. نكته نخست یادداشت بالای من هم اشاره به همین داستان داشت. اما همه تلاش های و كارها آقای میرزایی را به این عملكرد خلاصه كردن و ندیدن كارهای علمی و تلاش های او برای برپایی هوپا، هم درست نمی باشد.

- اكنون می خواهم به موضوع دیگری بپردازم كه به آن داستان و پست های شما (كه به نظرم پاك كردنش اشتباه بود) پیوندی ندارد. می گویند كه در آئین تعزیه، آنكه نقش شمر و یزید را بازی می كند ثواب بیشتری از كسی كه نقش حسین و علی اصغر را دارد می برد، زیرا نفرین همه تماشاگران را به خود می خرد. برخی حتی این داستان را به داستان آفرینش گسترش می دهند و می گویند كه شیطان فرشته ایست كه دشوار ترین نقش تئاتر گیتی را به دوش گرفته است.
مقصود اینكه در جهان زمینی هم كارهایی هست كه نه تنها در آن سپاسی در كار نیست، بلكه تنها می توانی نفرین درو كنی. به جز با آقای میرزایی من برخورد های تندی هم جایی با جناب "پارسا" دیده بودم.

- اكنون داستان دیگری برایتان تعریف می كنم كه زمانی شنیدم. می گویند (در داستانی به گمانم از گلشیری باشد) زندانیان هنگام قاب بازی میان خودشان به یكی از زندانیان تازیانه را به گونه ی وحشتناكی محكم تر می زدند، چون گمان همه بر آن بود كه او با زندانبانان همكاری می كند. چند روز بعد آن زندانی را كشتند و دریغ و افسوس بود كه برای همبندانش بر جای ماند. به گمانم داستان حال و هوای زندان های زمان شاه را داشت.

پیروز و پایدار باشید

نمایه کاربر
fargol

سپاس: 35

پست توسط fargol »

MoonLover نوشته شده:عجيب است كه بنده با 34 سال سن بايد جواب كودكاني را بدهم كه بعد از كلي دست و پا زدن به لج در اوردن روي اوردند.
خانم فرگل در صفحه قبل خودشان فرمودند 17 سال دارند و بسيار از خود تعريف كردند..
نظرات و نصایح عاشقان مکتب ممد میرزا برایم مهم نیست.
فقط طبق سرلوحه ام عمل میکنم.
گر مِی نخوری طعنه مزن مستان را
بنیاد مکن تو حیله و دستان را

تو غرّه بدان مشو که مِی می نخوری
صد لقمه خوری که مِی غلامست آن را

خیام بزرگ

user8604

پست توسط user8604 »

خروش نوشته شده:هم شما، هم آقای میرزایی، هم آقای ۴ بعدی، هم خانم فرگل و هم آقای پین دوست های من هستید
من چی؟!
smile048
smile054 smile054 smile054
fargol نوشته شده:عاشقان مکتب ممد میرزا
smile055 smile055 smile055
مکتب میرزاییسم

نمایه کاربر
خروش

پست توسط خروش »

edwardfurlong گرامی درود، شما را فراموش نكرده بودم و نمی كنم. براستی كه شما را بیاد داشتم و در آن ١۰ تن دیگری كه نام نبردم به شما، "آسمان"،"جنین"، "١۳۷١١۳۷١" و چند تن دیگر اندیشیدم۰
هنوز بیاد دارم هنگامی كه در باره پالیندرم یا واروخوانی عدد ها یادداشتی نوشته بودم و شما هم برایم نمونه قرآنی یا یك چیز عربی آورده بودید. smile038

user8604

پست توسط user8604 »

خروش نوشته شده:edwardfurlong گرامی درود، شما را فراموش نكرده بودم و نمی كنم. براستی كه شما را بیاد داشتم و در آن ١۰ تن دیگری كه نام نبردم به شما، "آسمان"،"جنین"، "١۳۷١١۳۷١" و چند تن دیگر اندیشیدم۰
هنوز بیاد دارم هنگامی كه در باره پالیندرم یا واروخوانی عدد ها یادداشتی نوشته بودم و شما هم برایم نمونه قرآنی یا یك چیز عربی آورده بودید. smile038
smile038

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

نام: محمد میرزایی

محل اقامت: تهران - شیراز

سپاس: 153

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

خروش نوشته شده:پالسار بسیار گرامی درود،

هم شما، هم آقای میرزایی، هم آقای ۴ بعدی، هم خانم فرگل و هم آقای پین و هم نزدیك به ١۰ تن دیگر در این تاپیك از دوست های من هستید و برای هر كدام از شما ارزش و احترام ویژه ای دارم. همین هم انگیزه نوشتن آن یادداشت بالا بود. ذوق هنری و ارزش علمی پست هایت اغلب باعث شگفتی است. بدون رودربایستی و تعارف الكی و نون قرض دادن، شما یكی از نابغه های جوان و با فرهنگ ایران هستید. بدترین پست های شما یكی از بهترین پست های هوپاست. به نظر من پاك كردن پست های شما درست نبود و اگر هم لغزشی و اشتباهی صورت گرفته بود، باید همان زمان پوزش خواهی می شد و اگر راهی برای "ر ِستور" آن پست ها وجود داشت باید چنین می شد. من همه ریزكاری ها و گفتگوها را دنبال نكردم. نكته نخست یادداشت بالای من هم اشاره به همین داستان داشت. اما همه تلاش های و كارها آقای میرزایی را به این عملكرد خلاصه كردن و ندیدن كارهای علمی و تلاش های او برای برپایی هوپا، هم درست نمی باشد.

- اكنون می خواهم به موضوع دیگری بپردازم كه به آن داستان و پست های شما (كه به نظرم پاك كردنش اشتباه بود) پیوندی ندارد. می گویند كه در آئین تعزیه، آنكه نقش شمر و یزید را بازی می كند ثواب بیشتری از كسی كه نقش حسین و علی اصغر را دارد می برد، زیرا نفرین همه تماشاگران را به خود می خرد. برخی حتی این داستان را به داستان آفرینش گسترش می دهند و می گویند كه شیطان فرشته ایست كه دشوار ترین نقش تئاتر گیتی را به دوش گرفته است.
مقصود اینكه در جهان زمینی هم كارهایی هست كه نه تنها در آن سپاسی در كار نیست، بلكه تنها می توانی نفرین درو كنی. به جز با آقای میرزایی من برخورد های تندی هم جایی با جناب "پارسا" دیده بودم.

- اكنون داستان دیگری برایتان تعریف می كنم كه زمانی شنیدم. می گویند (در داستانی به گمانم از گلشیری باشد) زندانیان هنگام قاب بازی میان خودشان به یكی از زندانیان تازیانه را به گونه ی وحشتناكی محكم تر می زدند، چون گمان همه بر آن بود كه او با زندانبانان همكاری می كند. چند روز بعد آن زندانی را كشتند و دریغ و افسوس بود كه برای همبندانش بر جای ماند. به گمانم داستان حال و هوای زندان های زمان شاه را داشت.

پیروز و پایدار باشید

خروش عزیز با تشکر از شما smile124

شما لطف دارید

به واقع حق با شماست و مدیریت تالاری چون هوپا ، و راضی نگه داشتن همه اعضا کار بسیار سختی است

شاید در قحطی مدیران بخواهی جور همه را بکشی کمی سخت باشد و مسلما اشتباهاتی هم رخ می دهد!

بنده بارها از اعضای محترم تالار عذر خواهی کرده ام ( برخلاف قوانین اکثر فروم ها که مدیر هرگز چنین کاری نمی کند ) و اگر نیاز باشد باز هم این کار را خواهم کرد

در مورد تاپیک جناب پالسار هم اگر نیاز به عذر خواهی دوباره باشد، مانعی نیست، این کار را انجام می دهم ( و به قول خروش عزیز نقش شمر را در تالار بازی می کنم ! smile038 )

یا حق . . . smile072

نمایه کاربر
خروش

پست توسط خروش »

pulsar-------COSMOLOGIST
تصویر
پالسار گرامی، نوبت شماست...

نمایه کاربر
pulsar

محل اقامت: تبریز

سپاس: 197

تماس:

پست توسط pulsar »

خروش نوشته شده:پالسار بسیار گرامی درود،

پیروز و پایدار باشید
خروش عزیز شما لطف دارید.
بنده تنها یک علاقه مند به فیزیک هستم، فقط همین.
اگر جذابیتی در برخی از پستها بوده، تحسین و افتخارش
متعلق به کسانی است که این مطالب را تهیه کرده اند.
من فقط این مطالب را که همین بغل گوش ما در وب بود،
در اینجا نقل قول کردم. شما تنها خوبی ها را دیدید
و کم وکاستی های بسیار بنده را ندید گرفتید.

مدیریت کار پرزحمت و راضی کردن همه کاربران کار سختی است، در این شکی نیست.
من به زحماتی که ایشان برای هوپا کشیده اند، کاملاً واقفم و همیشه از دانش ایشان
بهره های فراوان برده ام و همیشه به تسلط علمی ایشان غبطه می خورم.
ولی سخن من مدیریت و نوع برخورد ایشان با کاربران است.
کسانی که با وب آشنایی دارند می دانند که دانلود، نصب و راه اندازی چنین تالاری در
یک فضای رایگان در وب، حداکثر یکی دو ساعت زمان می برد. یعنی هر کسی می تواند
در وب براحتی ادمین یا مدیر شود. ولی مدیریت برای که ؟ بدون کاربر مدیریت معنا ندارد!

مگر غیر این است که این همه کوشش و فعالیتی که ایشان در اینجا دارند، برای ارتقای
سطح علمی کاربرانی است که عموماً دانش آموزان و دانشجو یا علاقه مندان کنجکاو
به یادگیری فیزیک هستند؟ همه می دانیم که احترام کسی که وقت خود را در یک سایت
علمی صرف می کند، بر همه واجب است!

و همینطور احترام و حفظ حرمت مدیر یک انجمن، بر کاربران واجب است. مدیر یک تالار باید
در وهله اول دوست کاربران باشد و کاربران او را از خود بدانند، نه در مقابل خود.
اگر قرار است برای حفظ منافع سایت تجدید نظری در یک پُست صورت بگیرد، باید برای احترام
به نویسنده به او اطلاع داده شود و او بداند که این تغییرات مغرضانه نبوده است.
و اگر بطور اشتباهی تاپیکی توسط مدیری حذف شد، مثل یک دوست ابراز تأسف کند و از کاربر
دلجویی نماید. اینکار نه تنها از بزرگی و جذبه مدیر کم نمی کند، بلکه بر محبوبیت و مقبولیت
او نیز می افزاید.

من مثل همیشه کمی تند رفتم و از این بابت از COSMOLOGIST عذرخواهی می کنم.

تصویر
Beauty is truth, truth beauty
That is all ye know on earth
and all ye need to know

نمایه کاربر
خروش

پست توسط خروش »

درست است.
درود بر هر دو شما، شاد شدم، دلهایتان پیوسته شاد باد smile072 smile072
از هر دو شما سپاسگزارم
smile124

نمایه کاربر
1300144

سپاس: 79

پست توسط 1300144 »

واقعا خجالت آوره smile037
گرم بیایی و پرسی چه بردی اندر خاک؟ .................... ز خاک نعره برآرم که آرزوی تو را

نمایه کاربر
1300144

سپاس: 79

پست توسط 1300144 »

واقعا خجالت آوره.فقط همینو میتونم بگم smile037
گرم بیایی و پرسی چه بردی اندر خاک؟ .................... ز خاک نعره برآرم که آرزوی تو را

ارسال پست