مکعب و کعبه

مدیران انجمن: parse, javad123javad

aht_Astronomy

سپاس: 13

Re: مکعب و کعبه

پست توسط aht_Astronomy »

lp_metaler نوشته شده:چرا از اسلام نیست ترحیم ها که فقط و فقط به خاطر جمهوری اسلامی و دین اسلامه. نفت و گاز هم بدلیل عقبموندگی مردم و عدم پیشرفت علم و فناوری به خاطر همین اسلام بوده که ( که مردم معتقد بودن جز یاد گرفتن قران بقیه علوم حرام هستن تو خیلی جاها این دیده شده حتی الان). استعمار هم که با ورود اسلام به ایران اغاز شد و قبل از اون ایران استقلال کامل داشت
این نظرو اعراب جاهل داشتند نه ایرانیان
پس ابو علی سینا-رازی -ابوریحان- طوسی و ... بعد از اسلام اومدن و چنین عقایدی نداشتند
بازم میگم استفاده ی نادرست از اسلام باعث عقب موندگی شده و اگه اسلام باعث عقب موندگی میشه پس چرا بعد از اسلام تا حدود 700 سال بعد از ورود این دین به ایران علم از آن ایرانیان و مسلمانان بود؟
edwardfurlong نوشته شده:از امضات معلومه که چیزی از واقعیات نمیدونی!
این علی شما کسی بوده که ایران رو میخواسته نیست کنه!تا حد زیادی هم موفق شده
اون زمان حضرت علی قدرتی نداشت بلکه گوشه نشین بود ابوبکر و عمر علت این حمله هستند smile049 smile072

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

aht_Astronomy نوشته شده:این نظرو اعراب جاهل داشتند نه ایرانیان
این نظر رو مسلمانان صدر اسلام داشتند. به همین دلیل خلیفه ی مسلمین وقت ! دستور دادکل کتابهایی که در جنگ های مختلف جمع شده بود را یا آتش بزنند و یا به آب بریزند.
aht_Astronomy نوشته شده:پس ابو علی سینا-رازی -ابوریحان- طوسی و ... بعد از اسلام اومدن و چنین عقایدی نداشتند
اگر اسلام نبود. از هر کدام از آن دانشمندا به تعدا 10 تا داشتیم!
aht_Astronomy نوشته شده:پس چرا بعد از اسلام تا حدود 700 سال بعد از ورود این دین به ایران علم از آن ایرانیان و مسلمانان بود؟
علم از آن ایرانیان به زور مسلمان بود!
قبل از آن فکر میکنی ما علم نداشتیم؟
فکر میکنی منتظر بودیم این وحشی ها دینشون رو بیارن بعد پیشرفت کنیم؟!
aht_Astronomy نوشته شده:اون زمان حضرت علی قدرتی نداشت بلکه گوشه نشین بود ابوبکر و عمر علت این حمله هستند
 در زمان حمله ی عمر به ایران علی وزیر جنگ بود.و مشاور عمر.
بعد از آن که به خلافت رسید هم کم ایرانیان را نکشت!
انتظار نداشته باش اینار رو تو کتاب دینی و تاریخت بهت بگن که!
فکر میکنی برای چی به عدالت معروفه؟!
چون اموال چپاول شده ی ایرانیان رو به عدالت بین عربها تقسیم میکرد.
حالا شده اسطوره ی تو!

یا ایران رو انتخاب کن یا اسلام رو . چون این دوتا کاملا متضادن.

نمایه کاربر
jeneral

سپاس: 7

تماس:

پست توسط jeneral »

aht_Astronomy نوشته شده:شما اصول و فروع دین رو اشتباه فهمیدید
اصول رو نمیشه عوض کرد که 3 تاست توحید معاد و نبوت
فروع دین رو میشه عوض کرد مثل امامت و عدالت
بعد که میگم مسلمونها بیسوادن میگید نه و جبهه میگیرید. smile058
تازه به من میگن اصول دین را اشتباه فهمیدید در حالیکه هنوز نمیدونید اصول دینتون چندتاست اصلا
عزیزم تشیع میگه اصول دین 5 تاست:توحید،معاد،نبوت،امامت و عدل و سنیها میگن نه، سه تاست و فرقه ای دیگر اسلامی هرکدوم به نوبه خود فرق میکنن اصولشون. smile018
ما اسلام را از شما خیلی بهتر میشناسیم چون خودمون متاسفانه از دیندارهای سرسخت گذشته بوده ایم و لطفا شما حداقل در اصول دینتون اطلاعات داشته باشید احتیاج نیست ما رو راهنمایی کنید.

همانطور که گفتیم نه اصول دین قابل اپدیتند و نه فروع مثل نماز و جهاد و زکات و خمس و....
شما بفرمایید کدام یک از فروع دین قابلیت آپدیت دارند؟
aht_Astronomy نوشته شده:شما دین را برای خودت داری تا خدایت را بشناسی و به او نزدیک تر شوی نه این که ببینی این دین از کجا ظهور کرد و چون در منطقه عرب که سوسمار خور بودند ظهور کرده من این دین را قبول ندارم
منطق من برای رد دین به زعم شما این نیست.من برده داری و در آوردن چشم،سنگسار و کشتن دگراندیشان،اعدام و بیسوادی و تحجر و کلک و دزدی و دروغ و توهین و دشنام به دگراندیشان و فرمانهای قتل و کشتار و بیرحمی و ... را در قرآنتان دیده ام که این دین ... را قبول ندارم دیگه چه بدتر که از عربها بیرون آمده و الان وسیله ای برای برتری عرب بر امثال توست و لکن لایعملون smile055
aht_Astronomy نوشته شده:در هنگام زندگی پیامبر هرکس که میخواست به هر دینی باشد بود ولی همه مسلمان بودند بنابراین این خصوصیت اداره کردن پیامبر مخفی مانده
آره واسه هر دینی آزاد بودند منتها یکمرتبه طرف ترور میشد یا بوسیله جن کشته میشد و لقب قتیل الجن میگرفت smile058
aht_Astronomy نوشته شده:برای این پیشرفت کرد که از دین درست استفاده کرد (در جای خودش)
و ما به این خاطر عقب موندیم که از دین برای قدرت و ... استفاده کردیم (استفاده نابجا)
اشتباه ما اینه که حکومت اسلامی کردیم یعنی آزادی دینی ندادیم و تبلیغتمون برای پیشرفت کامل نبوده و دخالتهای برخی ابرقدرت ها و تاثیر آن بر جامعه باعث این عقب موندگی شده
کلیاتی خندیدیم اینجا
شماها اگه بجای فلان کشور الان ابرقدرت بودید دنیا را به جنگ فرو میبردید چون شعارهای فلان جا باید محو گردد را در سر می پرورید smile035
کفر لغت دیگرى است براى آزادى اندیشه. ((گراهام گرین))

كلیه حقایق بزرگ جهان در ابتدا كفر محسوب میشدند. ((برنارد شاو))

نمایه کاربر
jeneral

تماس:

پست توسط jeneral »

ابن هیثم نوشته شده:
edwardfurlong نوشته شده:این علی شما کسی بوده که ایران رو میخواسته نیست کنه!تا حد زیادی هم موفق شده.
smile042
چه جوری به این نتیجه رسیدید؟
اینجوری smile035

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

aht_Astronomy نوشته شده:
edwardfurlong نوشته شده:اون پادشاها شرف دارن به این پیامبر شما مسلمونا که به خاطر ذات زن بارگی اش خودش قوانین اسلام را تحریف میکرد
یدونه زن داشت بقیش صیغه بود smile049
زن دوستی پیامبر به قرآن راه یافته است. سوره احزاب، آیات 50 و 51 و 52، در خصوص "حق ویژه" پیامبر(گرفتن 9 زن) در همسر گزینی است. قرآن این مساله را دقیقاً روشن کرده است:

- ای پیامبر، ما زنانی را که مهرشان را داده ای و آنان را که به عنوان غنایم جنگی که خدا به تو ارزانی داشته است مالک شده ای و دختر عموها و دختر عمه ها و دختر دایی ها و دختر خاله های تو را که با تو مهاجرت کرده اند بر تو حلال کردیم، و نیز زن مومنی را که خود را به پیامبر بخشیده باشد، هر گاه پیامبر بخواهد او را به زنی گیرد. این حکم ویژه توست نه دیگر مومنان. ما می دانیم درباره زنانشان و کنیزانشان چه حکمی کرده ایم تا برای تو مشکلی پیش نیاید. و خدا آمرزنده و مهربان است(احزاب، 50).

با این همه، قرآن می گوید، بازهم ممکن است پیامبر از زن زیبای دیگری خوشش بیاید، اما مجاز به ازدواج با او نیست. آیا هیچ پنهان کاری ای در اینجا صورت گرفته است؟ صریح بر خصوصیات روحی پیامبر تأکید شده است:

"دیگر هیچ زنی بر تو حلال نیست... گر چه زیبایی آنان تو را خوش آید، مگر آنچه ملک یمینت باشد"(احزاب، 52).

قرآن درباره ی روابط جنسی پیامبر گرامی اسلام با همسرانش نیز شفاف سخن گفته است:

"از زنان خود هر که را خواهی به نوبت موخر دار و هر که را خواهی با خود نگه دار. و اگر از آنها که دور داشته ای یکی را بطلبی بر تو گناهی نیست. در این گزینش و اختیار باید که شادمان باشند و غمگین نشوند و از آنچه همگیشان را ارزانی می داری باید خشنود گردند و خدا می داند که در دل های شما چیست"(احزاب، 51).

نمایه کاربر
2ba

محل اقامت: كرمان

سپاس: 59

تماس:

پست توسط 2ba »

garfield نوشته است:
بزرگ میشی درک میکنی. نگران نباش.smile072
smile042 smile042 smile042
توهین هم نکن.
تصویر
کاش تمام شود این روزهای سخت نبودنت...
اللهم عجل لولیک الفرج

http://muslimbeliefs.blog.com/

نمایه کاربر
2ba

تماس:

پست توسط 2ba »

آیاز نوشته است:
هيچ جاي دنيا حتي در غرب ترين غربش رانندگي با مستي مجاز نيست
مستي امري خوب و بدون مشكل است مثلا بعد از شام در خانه يا جشني كه همه مستند.
من مثال زدم تا فرق خطر عینک زدن با مستی روشن شود. smile023
مضرّرات شراب و مستی گفته شده و باز هم می گویم انسان دارای عقل و اختیار است.

آیاز نوشته است:
با همين حرفها خود و همه مملكت را عقب تر از همه دنيا نگه داشته ايد
اگر غرب وقت خود رو صرف اين كارا مي كرد كه مثل شما عقب مونده بود
به قول شاعر
"دشمن حتي نيم نگاهي هم به من و تو نمي اندازد"
ولي شما فكر كن بدبختي هامون بخاطر اونهاست اتفاقاتي كه آن بالا نوشتيد در ايران افتاده و كار انگليسهاست!!! اتفاقاتيست كه ناگزير به طبع ذات انسان بايد مي افتاد و چيزي غير از آن نمي توانست باشد.
اگه این جور چیزا باعث عقب موندگیه! بذار عقب مونده باشیم!!!
عقب موندگی مسلمانان دلایل دیگری دارد که در تاپیک " اسلام و علل عقب ماندگی مسلمین" ذکر شده.
http://www.hupaa.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=22598
نکنه سخن همفر رو هم قبول نداری؟(خودش با زبون خودش داره میگه!!!)
خیر، ذات انسان به دنبال برهنگی و زنا و فحشا و...نیست(حتّی انسان های نخستین نیز در حدّ امکانات ِ خودشان سعی در پوشاندن بدنشان داشته اند هرقدر هم بیشتر پیشرفت کرده اند حجابشان هم کامل تر شده).
تصویر
اللهم عجل لولیک الفرج

نمایه کاربر
2ba

تماس:

پست توسط 2ba »

lp_metaler نوشته است:
بله شما درست میگید من در اون مورد اشتباه کردم

ولی به نظرتون کعبه نمی تونه خودش نوعی بت باشه؟

چرا باید دور یه مکعب بگردیم که مثلا به خدا نزدیک بشیم؟

یعنی خدای شما انقدر ناتوانه که نیازه حتما یکبار در طول عمرتون به حج برید؟

فکر می کردم پای حرفت می مونی! smile023
خیر، حج رفتن به پرستیدن بت چه ربطی داره؟ smile057
انجام چه اعمالی در حج باعث شده که فکر کنی مسلمانان کعبه رو پرستش می کنن؟!!! smile042
حج رفتن تقریباً مثل ِ نمازخوندنه، یعنی خدا به نماز و یا حج رفتن ما نیاز نداره.
تأثیرات ظاهری حج رفتن رو نمی دونم امّا روی روح و باطن انسان اثر می ذاره.
بدون تهمت و توهین هم می شود مقصود خود را رساند، دلیل این همه توهین چیه؟
خداوند خود در قرآن می فرماید:
«نخستین خانه ای که برای مردم (و نیایش خداوند) قرار داده شد در سرزمین مکه است که پر برکت و مایه هدایت جهانیان است»(سوره آل عمران، آیه96)
«برای هیچ بشری سزاوار نیست که خداوند، کتاب آسمانی و حکم و نبوت به او دهد سپس به مردم بگوید غیر خدا را پرستش کنید! بلکه (سزاوار مقام او، این است که بگوید) مردمی الهی باشید، آنگونه که کتاب خدا را آموختید و درس می خواندید(و غیر خدا را پرستش نکنید)»(سوره آل عمران،آیه79)
لطفاً سطحی نگر نباشید.

lp_metaler نوشته است:
به نظر شما نهرهای روانی که در کنار انها درختان بلند و زیبا و حوران بهشتی که در قران اومده چیزی جز خر کردن یه مشت عرب هوس باز و اب و درخت ندیده بوده؟
گول زدن برای چی؟
گول زند که برای خود یار جمع کند که چه بشود؟ به قیمت به خطر انداختن جان؟ آن هم برای کسانی که دست از بت پرستیدن برنمی دارند؟ می توانست بت زیباتری بسازد نه اینکه با اندیشه جاهلیت مبارزه کند.
اندکی تأمّل می خواهد.
بازهم تأکید می کنم لطفاً دید خود را بازتر کنید.
همچنین:
امیرالمؤمنین علی (ع) کسانی را که در راه خدا گام برمی دارند و وظایف الهی را انجام می دهند، از لحاظ وضع روحی و علل اقدام به انجام وظیفه دسته بندی می کند و آن ها را به سه دسته تقسیم می نماید، می فرماید: آنان که خدا را بندگی می کنند سه دسته اند:یک دسته آن هایی که منظور و مقصودشان از طاعت و بندگی حضرت حق رسیدن به پاداش ها و اجرها و ثواب های الهی است. این دسته از مردم در بندگی خود تجارت پیشه اند و عبادت آن ها شبیه اعمال بازرگانی بازرگانان است که فعالیت هایشان جنبه معامله و معاوضه دارد و به طمع سود دست به کار می شوند. محرک روحی این دسته از مردم جلب منفعت و سودبَری است. دسته ی دوم کسانی هستند که از ترس عقوبت و مجازات الهی خدا را بندگی می کنند و نظرشان به عقوبت ها و مجازات هایی است که در مخالفت اوامر و نواهی حضرت حق هست. این دسته در عبادت و بندگی خود نوکر پیشه اند و بندگی آن ها شبیه اطاعت زیردستان از زبردستان و غلامان از اربابان است که محرک آن ها در عمل، ترس از عقوبت و مجازات است. دسته ی سوم کسانی هستند که به هیچ یک از این امور نظر ندارند و محرک آن ها در عمل نه اجر و پاداش و سودبری است و نه انتقام و عذاب و کیفر است، نه چشم به اجر و ثواب و بهشت و حورالعین دوخته اند و نه ترس از جهنم و عذاب های هائل قیامت آن ها را وادار به عمل کرده است. این ها کسانی هستند که خود را غرق در احسان ها و نعمت های الهی می بینند و قلبشان محبا ذات اقدس الهی را احساس کرده است. این ها خدا را از آن جهت که شایسته ی محبوبیت و معبودیت و ستایش است، از آن جهت که منبع کمال و جمال و بهاء است و یگانه حقیقتی است که شایسته ی تمجید و ستایش و خضوع و نیایش است عبادت می کنند. این دسته احرار و آزادگان اند و در بندگی خود عاشق پیشه اند. دسته ی اول عبادتشان عوضی است که از دست معبود می گیرند و در حقیقت معبود و مطلوبشان همان عوض و همان سود است مانند معامله گران و سوداگران، و دلیل عبادت دسته ی دوم مجازاتی است که در مخالفت اوامر و نواهی حضرت هست مانند همه ی زیردستان نسبت به زبردستان، اما دلیل عبادت دسته ی سوم کمال و جمال و شایستگی معبود و عشق و علاقه ی باطنی است که در درون خودشان وجود آن را احساس می کنند.
اولیای حق از دسته ی سوم اند، تمام دنیا و مافیها و تمام نعمت های اخروی ارزش آن لحظه ای را ندارد که خود را به خدا نزدیک می بیند و با یاد ذات مقدس مأنوس اند:
گر از دوست چشمت به احسان اوست
تو در بند خویشی، نه در بند دوست
خـــلاف طریقت بود کاولـیا
تمــنا کنند از خـدا جز خـدا
منبع:حکمت ها و اندرزها،ج2،متفکر شهید استاد مطهری،صفحات105تا107
سعی کردم به سوالات کامل پاسخ بدم و امیدوارم دیگه شکی توی دلت نمونده باشه. smile072
تصویر
اللهم عجل لولیک الفرج

نمایه کاربر
alijohar

سپاس: 94

پست توسط alijohar »

lp_metaler نوشته است:
به نظر شما نهرهای روانی که در کنار انها درختان بلند و زیبا و حوران بهشتی که در قران اومده چیزی جز خر کردن یه مشت عرب هوس باز و اب و درخت ندیده بوده؟
گول زدن برای چی؟
گول زند که برای خود یار جمع کند که چه بشود؟ به قیمت به خطر انداختن جان؟ آن هم برای کسانی که دست از بت پرستیدن برنمی دارند؟ می توانست بت زیباتری بسازد نه اینکه با اندیشه جاهلیت مبارزه کند.
اندکی تأمّل می خواهد.
بازهم تأکید می کنم لطفاً دید خود را بازتر کنید.
حضرت محمد يك مصلح اجتماعي بود ؛ او پيش خود انديشيد راه اينكه مردم تابع او شوند ؛ اينست كه بگويد من پيغمبرم ؛ سپس افسانه اي يهودي و مسيحي را سر هم بندي كرد ؛ پس او گول زد براي اينكه انديشه خودش را پيش ببرد.
او بت پرستي را حذف نكرد ؛ هبل و لات و منات را برداشت ، الله را قرار داد ، او با بت آنها مخالف بود ؛ بت خودش را آورد. اسمش را هم گذاشت الله. (كه بتي انسان انگارانه است .)
او با انديشه هاي جاهليت اصلا مبارزه نكرد ؛ آنها را تغيير داد ؛ مثلا يكي از انديشه اي جاهليت پرستيدن كعبه و ذبح گردن و آن اداب عجيب و غريب است . حضرتش آنها را حفظ كرد.
5 ركعت نماز هم قبل از اسلام سابقه داشت ؛ آن را هم حفظ كرد ؛ ايضا دست و پا بريدن و زنان را به بردگي كشيدن و هزاران رفتار اعراب جاهلي كه اينك به نام اسلام را يج است.
لطفا كمي بيشتر تامل كنيد. اين دين همان آداب و سنن اعراب ربع الخالي است جان من.ك 1800 سال عقب هستند
اين جهان زندان و ما زندانيان
بر شكن زندان و خود را وا رهان

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

2ba نوشته شده:garfield نوشته است:
بزرگ میشی درک میکنی. نگران نباش.smile072
smile042 smile042 smile042
توهین هم نکن.
اصلا قصد توهین نداشتم. حالا که سوء تفاهم شد قبل از اینکه هرگونه توضیحی بدم عذر خواهی میکنم. smile072
ولی بد نیست توضیح منو بخونی: دوستانی که منو بیشتر میشناسند میدونند. از نظر من جوانی و حتی کودکی عیب نیست بلکه حسن است. این که انسان در هر سنی درک محدود به اون سن رو داشته باشه یک امر طبیعیه.
برای اینکه سوء تفاهم کاملا رفع بشه حتما این پست منو در مورد سن و سال بخون:

http://hupaa.com/forum/viewtopic.php?f= ... 60#p216655

ضمنا همه اونایی که الان از شما بزرگترن یه روزی هم سن شما بودن و یه روزی هم شما به اون سن و سال خواهی رسید. پس دلیلی برای دلخوری نیست.

نمایه کاربر
Ramin_t

سپاس: 1

تماس:

پست توسط Ramin_t »

چرا این قدر به جون هم میفتید؟
حداقل یه خورده مراعات کنید قبل حرفاتون بگید "به نظر من"
کسایی که اسلام رو قبول دارن که راهشون رو پیدا کردن بشینن سر جاشون به بقیه چکار دارید .
کسایی هم که قبول ندارند اونا هم راهشون رو پیدا کردن پس اروم باشید.
چرا اینقدر دنبال همدرد واسه خودتون میگردید ؟ چرا میخواید افکارتون رو به بقیه انتقال بدید ؟ اگه به حرفی که زدید یقین دارید پس ساکت باشید و زندگیتون رو بکنید smile097 smile097 smile097 .ولی میدونید مشکل اینه که از ته دل حرفای خودتونم قبول ندارید .نه اونایی که طرف اسلامند نه طرف مقابل . لطفا هیچ ککدوم دلش واسه او یکی دیگه نسوزه که بخواد راهنمایی کنه .
این تاپیک هم جز ایجاد کدورت چیزی نداره . smile097
smile124 smile124 smile124 smile124 smile124
رسول خدا - صلي الله عليه و آله - فرمود: زماني بر مردم خواهد آمد كه صبر نمودن در برابر مسائل دين ـ و عمل به دستورات آن ـ همانند در دست گرفتن آتش گداخته است
---------------------------------------
امام جعفر صادق (ع) : دنيا مانند آب درياست كه هر چه شخص تشنه از آن بيشتر آشامد ، تشنگيش بيشتر شود تا او را بكشد

نمایه کاربر
lp_metaler

سپاس: 3

تماس:

پست توسط lp_metaler »

Ramin_t نوشته شده:چرا این قدر به جون هم میفتید؟
حداقل یه خورده مراعات کنید قبل حرفاتون بگید "به نظر من"
کسایی که اسلام رو قبول دارن که راهشون رو پیدا کردن بشینن سر جاشون به بقیه چکار دارید .
کسایی هم که قبول ندارند اونا هم راهشون رو پیدا کردن پس اروم باشید.
چرا اینقدر دنبال همدرد واسه خودتون میگردید ؟ چرا میخواید افکارتون رو به بقیه انتقال بدید ؟ اگه به حرفی که زدید یقین دارید پس ساکت باشید و زندگیتون رو بکنید smile097 smile097 smile097 .ولی میدونید مشکل اینه که از ته دل حرفای خودتونم قبول ندارید .نه اونایی که طرف اسلامند نه طرف مقابل . لطفا هیچ ککدوم دلش واسه او یکی دیگه نسوزه که بخواد راهنمایی کنه .
این تاپیک هم جز ایجاد کدورت چیزی نداره . smile097
smile124 smile124 smile124 smile124 smile124
شما که اینجا فعالیت داری و مثلا از علم چیزی بارته چرا این حرف و میزنی ؟

اولا دنبال همدرد نیستیم ( البته خودمو میگم ) دوما اگه همین انتقال افکار نبود به نظرت علم پیشرفت میکرد؟

من حرفای خودمو قبول دارم و از ته دل هم مطمئنم این دین درست نیست

کدورت چرا ؟ داریم بحث میکنم شاید کسی تونست ما رو قانع کنه ( که غیر ممکنه ) شاید ما تونستیم کسی رو قانع کنیم ( احتمالش کمه چون دلیلای بی منطق میارن ) خلاصه حرفت اصلا درست نیست
به وبم حتما سربزنید
http://www.Amy-Lee.blogfa.com

نمایه کاربر
jeneral

تماس:

پست توسط jeneral »

Ramin_t نوشته شده:لی میدونید مشکل اینه که از ته دل حرفای خودتونم قبول ندارید .نه اونایی که طرف اسلامند نه طرف مقابل . لطفا هیچ ککدوم دلش واسه او یکی دیگه نسوزه که بخواد راهنمایی کنه
شما از كجا به اين مهم پي بردي؟ امدادهاي غيبي smile015
اينجا تالار تبادل نظراته و همه حق شركت در بحث و جدل دارن تا به نتيجه (حداقل هركس براي خودش) برسه.احتياجي به موعظه هم نيست به قدر كافي ***ها موعظه ميكنن smile026
با تشكر

نمایه کاربر
Ramin_t

سپاس: 1

تماس:

پست توسط Ramin_t »

من نظر خودم رو گفتم . باشه بحث کنید اگه هر کدوم از شماها جبهه خودش رو عوض کرد اسمم رو عوض میکنم smile012
دوستمون میگن شما که از علم چیزی بارتونه!!! اتفاقا من دارم بر اساس همون علم ناچیزم حرف میزنم
. به هر حال من خواستم یه break بدم . دوباره شروع کنید به سر و کله زدن . smile007
رسول خدا - صلي الله عليه و آله - فرمود: زماني بر مردم خواهد آمد كه صبر نمودن در برابر مسائل دين ـ و عمل به دستورات آن ـ همانند در دست گرفتن آتش گداخته است
---------------------------------------
امام جعفر صادق (ع) : دنيا مانند آب درياست كه هر چه شخص تشنه از آن بيشتر آشامد ، تشنگيش بيشتر شود تا او را بكشد

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

Ramin_t نوشته شده:من نظر خودم رو گفتم . باشه بحث کنید اگه هر کدوم از شماها جبهه خودش رو عوض کرد اسمم رو عوض میکنم smile012
دوستمون میگن شما که از علم چیزی بارتونه!!! اتفاقا من دارم بر اساس همون علم ناچیزم حرف میزنم
. به هر حال من خواستم یه break بدم . دوباره شروع کنید به سر و کله زدن . smile007
شما هم آتش در دستتان را حفظ نمایید!

قفل شده