...

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
Sinasuperman

محل اقامت: تهران

سپاس: 23

تماس:

Re: ......

پست توسط Sinasuperman »

hossein_vejdani نوشته شده:آقایان خانومها با هم دعوا نکنید
جناب هوپا که طرفدار سبز هستند و فریاد زنده باد مخالف من ایشان گوش فلک رو کر میکنه مطالب منو داره حذف میکنه....
آقای سوپر من این هم مطلب انگلیسی که در بالا برای شما گذاشتم
شما که مال این حرف ها نیستید...وگرنه میلیونها مقاله برات از سایت های غربی پیدا میکردم...
جناب گربه گاردفیلد شما هم توجه کنید که آی کیوی شما پایینه من قوانین فروم ها رو میدونم و فقط میخواستم چهره کثیف برخی از دستمال های استکبار رو به همه نشون بدم...
یه سوال هم از جناب ادمین دارم....
چرا جوابی نداشتی بدی؟؟؟
ترسیدی بحث بالا بگیره و لو بری و بودجه سالانه بهت نرسه؟

جناب اینشتین ۳۱۳ عزیز خیلی چاکریم...اجرت با اباعبدلله
هدف من این بود که چهره نفاق نمایان بشه که بحمدالله حاصل شد

و اما حرف آخر:
مرگ بر آمریکا و سگ توله هایش
احمق چیزی رو که می نویسی اوّل بخون بعد کپی کن!
--------
then it's your tern to read!
do U know english? smile058
Sina.j
--------
Johann Wolfgang von Goethe's beliefs
from Wikipedia
Born into a Lutheran family, Goethe's early faith was shaken by news of such events as the 1755 Lisbon earthquake and the Seven Years' War. In July 1782, he described himself as "not anti-Christian, nor un-Christian, but most decidedly non-Christian." In his Venetian Epigram 66, Goethe listed four things that he disliked: "tobacco smoke, bugs and garlic and †." In the book Conversations with Goethe by Goethe's secretary Eckermann, however, Goethe is portrayed as enthusiastic about Christianity, Jesus, Martin Luther, and the Protestant Reformation, even calling Christianity the "ultimate religion". Although he opposed many of the central teachings of the Christian churches, he thought that he could nevertheless be inwardly Christian.

His later spiritual perspective evolved among pantheism (heavily influenced by Spinoza), humanism, and various elements of Western esotericism, as seen most vividly in Part II of Faust. According to Nietzsche, Goethe had "a kind of almost joyous and trusting fatalism" that has "faith that only in the totality everything redeems itself and appears good and justified."

On the other hand, a year before his death he expressed an identification with the Hypsistarians, an ancient Jewish-pagan sect of the Black Sea region. After describing his difficulties with mainstream religion, Goethe laments:
…I have found no confession of faith to which I could ally myself without reservation. Now in my old age, however, I have learned of a sect, the Hypsistarians, who, hemmed in between heathens, Jews and Christians, declared that they would treasure, admire, and honour the best, the most perfect that might come to their knowledge, and in as much as it must have a close connection to the Godhead, pay it reverence. A joyous light thus beamed at me suddenly out of a dark age, for I had the feeling that all my life I had been aspiring to qualify as a Hypsistarian. That, however, is no small task, for how does one, in the limitations of one's individuality, come to know what is most excellent?

– from a letter to Sulpiz Boisserée dated 22 March 1831

In politics Goethe was conservative. At the time of the French Revolution, he thought the enthusiasm of the students and professors to be a perversion of their energy and remained skeptical of the ability of the masses to govern. Likewise, he "did not oppose the War of Liberation (1813–15) waged by the German states against Napoleon, but remained aloof from the patriotic efforts to unite the various parts of Germany into one nation; he advocated instead the maintenance of small principalities ruled by benevolent despots."
. معما را در اینجا اینجابیابید..
. دیدن این رو از دست ندید.
تو به مردم ایده حرکت به آینده رو خواهی داد، آنها در پشت تو برخواهند خواست، خواهند لغزید و خواهند افتاد و در آخر درخورشید به تو خواهند پیوست؛در آخر تو به اونها کمک خواهی کرد به شگفتی ها دست پیدا کنند...

تصویر

نمایه کاربر
Sinasuperman

سپاس: 23

تماس:

Re: ...

پست توسط Sinasuperman »

دیوان غربی-شرقی (آلمانی: West-östlicher Divan) گوته در سال هزار و هشتصد و نوزده منتشر شد. این نسخه (کتاب) که گفتارهای گوناگون آن از حافظ و فرهنگ ایرانی الهام گرفته، از یک‌سو بازتاباننده باورها و اندیشه‌های ایرانی و به ویژه حافظ است، و از سوی دیگر بازتاب دهنده نگاه منتقدانه گوته به آنهاست.
منبع ویکی پدیا فارسی
. معما را در اینجا اینجابیابید..
. دیدن این رو از دست ندید.
تو به مردم ایده حرکت به آینده رو خواهی داد، آنها در پشت تو برخواهند خواست، خواهند لغزید و خواهند افتاد و در آخر درخورشید به تو خواهند پیوست؛در آخر تو به اونها کمک خواهی کرد به شگفتی ها دست پیدا کنند...

تصویر

نمایه کاربر
farnaspas

محل اقامت: بروجرد

سپاس: 96

تماس:

پست توسط farnaspas »

جناب هوپا که طرفدار سبز هستند و فریاد زنده باد مخالف من ایشان گوش فلک رو کر میکنه مطالب منو داره حذف میکنه....
شما که مال این حرف ها نیستید...وگرنه میلیونها مقاله برات از سایت های غربی پیدا میکردم...
جناب گربه گاردفیلد شما هم توجه کنید که آی کیوی شما پایینه من قوانین فروم ها رو میدونم و فقط میخواستم چهره کثیف برخی از دستمال های استکبار رو به همه نشون بدم...
چرا جوابی نداشتی بدی؟؟؟

و اما حرف آخر:
smile095

نمایه کاربر
einstein313

سپاس: 91

پست توسط einstein313 »

Sinasuperman نوشته شده:
anishtain313 جان از شما انتظار بیشتری داشتم!با اینکه انصافاً بی طرف هستم و از حذب سبز،قرمز،آبی و غیره خیلی بدم میاد مخصوصاً از آقای م.و*س.و.ی امّا بازم دوستانم میگن طرفدارای س.ب.ز میلیونی میان تظاهرات!پس لطفاً...( smile031 )
سینا جان خود منم از شخص خاصی طرفداری نمی کنم ولی از یه نفر بدم میاد چون باعث ریخته شدن خون جوانا شد ( بی جهت ) ، حالا نگید کی کشته و اینا ، کلا بانی این کار اون شخص سبز بود ( یه مقدار توجه کنید متوجه میشید ، روشهای بهتری به غیر از اغتشاش بود )
این که حرف نمیشه که حالا این دوستان بگن ملیونی منم باور کنم smile057 دلیل مدرک نیازه ، اونم الان ، نه قبل
شاید منم از این حکومت داری راضی نباشم ولی هیچ وقت کاری نمیکنم که مردم ضیان ببینند .
farnaspas نوشته شده:
anishtain313 نوشته شده:
garfield نوشته شده:
انیشتین مگه گناهه؟ smile001
خب جنابالی 4 الی 5 تا *** بیاد براتون حرف هایی بزنه حال میکنید؟واقا متاسفم.کمی فکر کنید. smile032
اولا من وقتی از سخنی حال میکنم که با عقلم جور در بیاد .
چی بی خدایی ؟!! smile042
اگه آره خوب، بله گناهه ، چون کسی که خدا رو قبول داشته باشه گناه و ثواب معنی پیدا میکنه . ولی خدا رو قبول نداره ولی آدم خوبیه ( بعید میدونم باشه ولی فرض بگیر هست ) ، خوب، اون آدم خوب و آدم بد سنجیده میشه ( گنه کار به وسیله قوانین گنه کار شمرده میشه و براساس تمام قوانین الهی ( در تمام ادیان ، از زرتشتی مسیحی ،بودایی،مسلمون تاااااا.... ) گنه کار شمرده میشه .

بعدشم عزیز من اینی که گفتم بحث نشه با شما نبودم ، شما عمرا بگی من خدا رو قبول ندارم ( یعنی خدایی وجود نداره ) من طرف حرفم به اشخاص دیگه بود که اسم هم آوردم ، و یه چیز دیگه ، باید فردی که باهاش بحث میکنی به یه اصولی پایبند باشه تا بر طبق اون اصول باهاش بحث کنی ، نه کسی که هیچی رو قبول نداره حتی ادب ( من منظورم به شما نبودا smile041 ، خودش میدونه کی رو میگم )
اللهم العن قاتلیک یا فاطمه الزهرا

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ( علیه السلام ) ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ

اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً

اسلام به ذات خود ندارد عیبی .......... هر عیب که هست از مسلمانی ماست

نمایه کاربر
fargol

سپاس: 35

پست توسط fargol »

farnaspas نوشته شده:
چرا جوابی نداشتی بدی؟؟؟

و اما حرف آخر:
smile095
دمت گرم خیلی smile باحال و بجایی بود smile015
گر مِی نخوری طعنه مزن مستان را
بنیاد مکن تو حیله و دستان را

تو غرّه بدان مشو که مِی می نخوری
صد لقمه خوری که مِی غلامست آن را

خیام بزرگ

نمایه کاربر
کاوه

نام: (radical) سابق

سپاس: 102

تماس:

پست توسط کاوه »

چرا جوابی نداشتی بدی؟؟؟

و اما حرف آخر:

درود

سايت هوپا بابت آگهي مبلغ معيني دريافت كه مقداري از اين مبلغ هزينه سرور مي باشد

جناب حسين وجداني در تمام فروم ها با تاپيكهاي اسپم چنين برخوردي مي شود

شما مي توانيد در ايام مشخص همانند 22 بهمن سفارش پلاكارد داده و مشت محكم بر دهان آمريكا و اوباما بزنيد

سوال: بودجه ساليانه كه از فروش نفت وساير درآمدها حاصل مي شود به كجا مي رود؟
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

نمایه کاربر
einstein313

پست توسط einstein313 »

hossein_vejdani نوشته شده:
به نظر من هدف بیهوده ای بود smile032 شما یه مقدار تو این تالار رفت و آمد کنی به راحتی متوجه میشی که کی چه نوع عقایدی داره و طرف کیه و داره حالا برای موسوی کار میکنه یا احمدی نژاد . smile032

خواهشا دیگه از این نوع بحثها یا نکنید یا هدقتون یه چیز به درد بخور باشه دوست عزیز smile124 smile072

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ( علیه السلام ) ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ

نمایه کاربر
farnaspas

تماس:

پست توسط farnaspas »

anishtain313 نوشته شده:
Sinasuperman نوشته شده:
anishtain313 جان از شما انتظار بیشتری داشتم!با اینکه انصافاً بی طرف هستم و از حذب سبز،قرمز،آبی و غیره خیلی بدم میاد مخصوصاً از آقای م.و*س.و.ی امّا بازم دوستانم میگن طرفدارای س.ب.ز میلیونی میان تظاهرات!پس لطفاً...( smile031 )
سینا جان خود منم از شخص خاصی طرفداری نمی کنم ولی از یه نفر بدم میاد چون باعث ریخته شدن خون جوانا شد ( بی جهت ) ، حالا نگید کی کشته و اینا ، کلا بانی این کار اون شخص سبز بود ( یه مقدار توجه کنید متوجه میشید ، روشهای بهتری به غیر از اغتشاش بود )
این که حرف نمیشه که حالا این دوستان بگن ملیونی منم باور کنم smile057 دلیل مدرک نیازه ، اونم الان ، نه قبل
شاید منم از این حکومت داری راضی نباشم ولی هیچ وقت کاری نمیکنم که مردم ضیان ببینند .
farnaspas نوشته شده:
anishtain313 نوشته شده:
garfield نوشته شده:
انیشتین مگه گناهه؟ smile001
خب جنابالی 4 الی 5 تا *** بیاد براتون حرف هایی بزنه حال میکنید؟واقا متاسفم.کمی فکر کنید. smile032
اولا من وقتی از سخنی حال میکنم که با عقلم جور در بیاد .
چی بی خدایی ؟!! smile042
اگه آره خوب، بله گناهه ، چون کسی که خدا رو قبول داشته باشه گناه و ثواب معنی پیدا میکنه . ولی خدا رو قبول نداره ولی آدم خوبیه ( بعید میدونم باشه ولی فرض بگیر هست ) ، خوب، اون آدم خوب و آدم بد سنجیده میشه ( گنه کار به وسیله قوانین گنه کار شمرده میشه و براساس تمام قوانین الهی ( در تمام ادیان ، از زرتشتی مسیحی ،بودایی،مسلمون تاااااا.... ) گنه کار شمرده میشه .

بعدشم عزیز من اینی که گفتم بحث نشه با شما نبودم ، شما عمرا بگی من خدا رو قبول ندارم ( یعنی خدایی وجود نداره ) من طرف حرفم به اشخاص دیگه بود که اسم هم آوردم ، و یه چیز دیگه ، باید فردی که باهاش بحث میکنی به یه اصولی پایبند باشه تا بر طبق اون اصول باهاش بحث کنی ، نه کسی که هیچی رو قبول نداره حتی ادب ( من منظورم به شما نبودا smile041 ، خودش میدونه کی رو میگم )
خودتو دیگه به نفهمی نزن انیشتین جون smile041

نمایه کاربر
farnaspas

تماس:

پست توسط farnaspas »

fargol نوشته شده:
farnaspas نوشته شده:
چرا جوابی نداشتی بدی؟؟؟

و اما حرف آخر:
smile095
دمت گرم خیلی smile باحال و بجایی بود smile015

smile058 smile058

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

anishtain313 نوشته شده:... از یه نفر بدم میاد چون باعث ریخته شدن خون جوانا شد ( بی جهت ) ، حالا نگید کی کشته و اینا ، کلا بانی این کار اون شخص سبز بود ....
پس از خمی-نی هم باید بدت بیاد چون بانی کشته شدگان انقلاب 57 بود. smile055 حالا هم نگو کی کشته و اینا smile015
آخرین ویرایش توسط garfield سه‌شنبه ۱۳۹۰/۲/۲۷ - ۰۹:۰۴, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
garfield

Re: هشدار،سایت هوپا غرض ورزی میکند...همه بخوانند...

پست توسط garfield »

anishtain313 نوشته شده:...
یعنیی دوستات به ملیون میرسند smile024 خیلی انگار معروفی smile024 گارفیلذ عزیز از خودت مایه بذار smile032
...
دیدی قضیه آی کیویی که گفتم درست بود؟ یعنی تو با اون همه توضیحی که راجع به ادبیات صدا و سیما دادم نفهمیدی دارم مسخره میکنم؟ منظور من از میلیون همون میلیونی بود که اقایان در تلوزیون بکار میبرند. الان فک کردی مچ منو گرفتی؟ smile039

نمایه کاربر
hakan

پست توسط hakan »

smile124 سایت هوپا همین سایته دیگه چطور مگه

نمایه کاربر
einstein313

پست توسط einstein313 »

garfield نوشته شده:
anishtain313 نوشته شده:... از یه نفر بدم میاد چون باعث ریخته شدن خون جوانا شد ( بی جهت ) ، حالا نگید کی کشته و اینا ، کلا بانی این کار اون شخص سبز بود ....
پس از خمی-نی هم باید بدت بیاد چون بانی کشته شدگان انقلاب 57 بود. smile055 حالا هم نگو کی کشته و اینا smile015
عجب، شما اون دوران رو با این دوران مقایسه میکنی smile057 ( والا شما تو سیاستید ما که سیاستمدار نیستیم smile044 )
garfield نوشته شده:
anishtain313 نوشته شده:...
یعنیی دوستات به ملیون میرسند smile024 خیلی انگار معروفی smile024 گارفیلذ عزیز از خودت مایه بذار smile032
...
دیدی قضیه آی کیویی که گفتم درست بود؟ یعنی تو با اون همه توضیحی که راجع به ادبیات صدا و سیما دادم نفهمیدی دارم مسخره میکنم؟ منظور من از میلیون همون میلیونی بود که اقایان در تلوزیون بکار میبرند. الان فک کردی مچ منو گرفتی؟ smile039
smile044 من اوصولا سوتی زیاد دادم تاحالا اینم روش smile039 smile015

نمایه کاربر
garfield

پست توسط garfield »

anishtain313 نوشته شده:.....
بیخیال ولش کن. دوست ندارم بیخودی باهات بحث کنم. خصوصا که شما (مثل بعضی ها) بداخلاق نیستی. smile072

ولی برای جناب وجدانی یه خبر از دجال ها دارم: smile039

«گزارش تلویزیون ترکیه از قاچاق مواد مخدر توسط سپاه پاسداران»

چند ماه پیش که ۲۵ عضو یک شبکه بزرگ قاچاق مواد مخدر در آذربایجان دستگیر شدند حد اقل ۸ نفر از آن‌ها کارمندان محلی سفارت ایران در باکو بودند که به عضویت در فعالیت‌های خارجی سپاه پاسداران اعتراف کردند و کارت‌های هویت آن‌ها هم بر این امر گواهی می‌داد.

در همین حال دولت ایران با اصرار خواستار استرداد این متهمان به تهران شد تا آنان را به اشد مجازات محکوم کند و حتا وعده اعدام آنان را داد. دولت باکو سرانجام متهمان را به تهران تحویل داد اما چندی بعد همین افراد مجددن در آذربایجان دستگیر شدند و هماهنگی سپاه پاسداران و سفارت‌خانه‌های ایران در قاچاق عمده مواد مخدر به اروپا بیش از پیش آشکار‌تر شد.

خبر قاچاق گسترده مواد مخدر توسط باندهای وابسته به سپاه پاسداران‌، برگ سیاه دیگری را به قضیه‌ فساد سازمان یافته حکومت ایران اضافه کرد. پیش از این اخبار فراوانی از تجارت‌های غیر‌قانونی‌، قاچاق آثار عتیقه، قاچاق سلاح و نیز قاچاق پول توسط سپاه پاسداران منتشر شده بود اما آشکارشدن نقش سپاه در تجارت کلان مواد مخدر قضیه‌ جدیدی را در‌باره این گروه مافیایی می‌گشاید.

اکنون دلایل دیگری از فعالیت‌های تبه‌کارانه سپاه پاسداران در توزیع مواد مخدر به دست که در ادامه می‌آید:

ماجرا از آنجا آغاز می‌شود که عکس‌های ستلایت بیان‌گر افزایش ۱۵ درصدی کشت کوکنار در افغانستان بوده است اما مواد مخدر در بازارهای داخلی این کشور به کم‌تر از ۶۰ درصد کاهش یافته بوده. همین موضوع نشان می‌داد مشتری بزرگی خرید و توزیع مواد مخدر افغانستان وارد عرصه شده که امکانات سیاسی و اقتصادی پیش‌برد این تجارت فاسد را در اختیار دارد.‌ پی‌گیری‌های بعدی مقامت ناتو نشان داده که سپاه پاسداران خریدار بزرگ تریاک افغانستان است و با بهره‌گیری از ۲ شبکه بزرگ قاچاق زمینی و هوایی درآمدهای میلیاردی را نصیب خود می‌سازد. به این منظور دو لابراتوار مجهزتولید هروئین در در داخل ایران در شهر‌های گناباد و گنبد کاووس راه‌اندازی شد و لابراتوار سوم نیز در آذر شهر ایران گشایش یافت.

نخستین گروه شبکه قاچاق‌، مواد مخدر تهیه شده را از طریق خراسان به تاجیکستان منتقل می‌کرد و از آن‌جا با استفاده از بشکه‌های بزرگ با مصونیت‌های دیپلوماتیک به قبرس و بخارست انتقال می‌دادند. شبکه دوم نیز با استفاده از لاری‌ها‌، مواد مخدر را از خراسان و ولایت‌های شمالی به آذربایجان می‌رساند و از طریق جمهوری آذربایجان به شکل زمینی محموله را به اروپا منتقل می‌کرد.

اسناد موجود نشان می‌دهد که این دو مسیر از سال‌ها پیش مورد استفاده قرار گرفته بود و از سال ۲۰۰۶ محموله‌های مواد مخدر تا ۵۰۰ کیلو‌گرام را به‌صورت هوایی و محموله‌های زمینی را تا ۴ تن از این طریق به اروپا عبور داده بودند. همین امر سبب شد تا میزان قاچاق تریاک به اروپا از طریق جمهوری آذربایجان در سال ۲۰۰۹ به حدود ۱۰ تن افزایش یابد و در سال ۲۰۱۰ سپاه پاسداران ریکارد خود را شکست و توانست بالغ بر ۲۸۰۰ کیلوگرم مواد مخدر را از طریق هوایی وحدود ۱۹ تن را از طریق زمینی به اتحادیه اروپا قاچاق کند. طبق برآورد کارشناسان اقتصادی سود ناشی از قاچاق این میزان مواد مخدر بالغ بر چهار و نیم میلیارد دالر تخمین زده می‌شود.

گزارش می‌افزاید ، برخی سفارت‌خانه‌های دولت ایران در پشتیبانی از این اقدام سپاه کاملن آشکار است زیرا برای رشوه‌های پرداختی به بعضی واسطه‌ها که گاهی به ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیون یورو افزایش یافته از پوشش دیپلوماتیک استفاده شده است. رشوه‌هایی که حتا باعث بروز تنش در بین مقام‌های دولت باکو شد.

چند ماه پیش که ۲۵ عضو یک شبکه بزرگ قاچاق در جمهوری آذربایجان دستگیر شدند حد اقل ۸ نفر از آن‌ها کارمندان محلی سفارت ایران در باکو بودند که به عضویت در فعالیت‌های خارجی سپاه پاسداران اعتراف کردند و اسناد هویت آن‌ها هم بر این امر گواهی می‌داد. در همین حال دولت ایران با اصرار خواستار استرداد این متهمان به تهران شد تا آنان را به اشد مجازات محکوم کند و حتا وعده اعدام آنان را داد. دولت باکو سرانجام متهمان را به تهران تحویل داد اما چندی بعد همین افراد مجددن در جمهوری آذربایجان بازداشت شدند و هم‌پیمانی سپاه و سفارت‌خانه‌های ایران در قاچاق عمده مواد مخدر به اروپا از همیشه آشکار‌تر گردید. این‌جا بود که دولت آمریکا با فشار به دولت آذربایجان از استرداد مجدد این مجرمان به دولت ایران ممانعت به‌عمل آورد.

هم‌زمان با این روی‌دادها محموله‌های بزرگ مربوط به سفارت‌خانه‌های ایران در قبرس توسط گمرک هوایی این کشور کشف شد که اعضای سپاه پاسداران می‌خواستند با استفاده از مصونیت‌های دیپلوماتیک آن‌را به اروپا قاچاق کنند. قابل یاد‌آوریست که این محموله حاوی ده‌ها کیلو‌گرام هرویین خالص بود و نوعیت آن نشان می‌داد که از افغانستان قاچاق شده است. سفارت جمهوری اسلامی در آذربایجان که در این‌باره مورد پرسش قرار گرفت اتفاق پیش آمده را یک تقلب از سوی باندهای قاچاق عنوان کرد و مدعی شد که محموله سفارت در بین راه با این بکس‌های هروئین عوض شده است‌! ادعایی که با توجه به بررسی‌های قبلی و شواهد موجود بیش‌تر به یک داستان مضحک شبیه است تا یک پاسخ سیاست‌مدارانه.

گزارش می‌افزاید: «سپاه پاسداران در حال حاضر به فعالیت در عرصه قاچاق مواد مخدر هم‌چنان ادامه می‌دهد و منطقه نفوذ خود را به فیلیپین، مالیزیا و چین هم گسترش داده است‌. در همین چوکات شبکه‌های موازی و مربوط با سپاه پاسداران فعالیت‌های مختلفی از جمله قاچاق پول را انجام می‌دهند تا به این طریق منابع مالی فعالیت‌های دهشت افگنی و فرهنگی مراکز و موسسات فرهنگی خود در امارات‌، افغانستان، پاکستان، تاجکستان، ترکیه و شرق آسیا تامین کنند. گفتنی است که اتحادیه اروپا هم اکنون در حال تعقیب فعالیت بیش از ۸۰ تن از تاجران و شرکت‌های تجارتی ایرانی در اروپا هستند که خواسته یا ناخواسته با فعالیت‌های سپاه پاسداران هم‌راهی می‌کنند.

منبع:
http://www.insideofiran.org/component/c ... ----r.html

نمایه کاربر
نسيم*7*

محل اقامت: آنلا

سپاس: 28

پست توسط نسيم*7* »

anishtain313 نوشته شده: اگه آره خوب، بله گناهه ، چون کسی که خدا رو قبول داشته باشه گناه و ثواب معنی پیدا میکنه . ولی خدا رو قبول نداره ولی آدم خوبیه ( بعید میدونم باشه ولی فرض بگیر هست ) ، خوب، اون آدم خوب و آدم بد سنجیده میشه ( گنه کار به وسیله قوانین گنه کار شمرده میشه و براساس تمام قوانین الهی ( در تمام ادیان ، از زرتشتی مسیحی ،بودایی،مسلمون تاااااا.... ) گنه کار شمرده میشه .

انیشتین جان یکم فکر کن که بعدش عذر خواهی نکنی البته نمی گم عذر خواهی کار بدی هستش.
قبل از اینکه جوابی بدی یا چیزی بگی اول یکم فکر کن.و تنها با نگاه کردنبه دهن این و اون زود تصمیم نگیر.فکر می کنم هنوز به ثبات فکری نرسیدی که هر از گاهی این وری اون وری می شی.
در کل یک نگاه گذرا به حرف های آقایhossein_vejdani (که پر از توهین بود و نمی دونم واقعا خجالت نمی کشه ؟!که اونجوری هم نوعان خودش رو خطاب می کنه؟انسانهای دیگه رو!) گویای همه چیز هست.

هنوز بعضی ها هستن که یاد نگرفتن با ادب و فرهنگ هم می تونن بحث کنن و ...
"هر چه كمتر شود فروغ حيات،رنج را جانگداز تر بيني"
"سوي مغرب چو رو كند خورشيد،سايه ها را درازتر بيني"
"رهي معيري"

ارسال پست