...

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
نسيم*7*

محل اقامت: آنلا

سپاس: 28

Re: ...

پست توسط نسيم*7* »

و در مورد اون نقل قولی که از انیشتین آوردم!
من به عنوان یک بی خدا عمیقا دوست دارم با کیفیت زندگی کنم.و از زندگی لذت ببرم.
و یکی از بهترین راههای لذت بردن از این زندگی برای من اینه که به بقیه کمک کنم.توهین نکنم.تا جایی که می تونم احترام بذارم و لبخند های رو ببینم که واقعا کیف میدن.
هیچ وقت هم طوری که شما گفتی اسمی از قبیل ثواب(کاری که مثبت هستش و پاداش اخروی دارد) برای کارهایی که برام لذتبخش هستن نذاشتم و هیچ هیچ هیــــــــــــــچ جوابی واسشون از هیچ هیچ هیــــــــــــــــچ کسی نمی خوام.
پس قبل از اینکه محکوم کنیم.بیاندیشیم!ها؟ smile023
"هر چه كمتر شود فروغ حيات،رنج را جانگداز تر بيني"
"سوي مغرب چو رو كند خورشيد،سايه ها را درازتر بيني"
"رهي معيري"

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

نسيم*7* نوشته شده:و در مورد اون نقل قولی که از انیشتین آوردم!
و یکی از بهترین راههای لذت بردن از این زندگی برای من اینه که به بقیه کمک کنم.توهین نکنم.تا جایی که می تونم احترام بذارم و لبخند های رو ببینم که واقعا کیف میدن.
هیچ وقت هم طوری که شما گفتی اسمی از قبیل ثواب(کاری که مثبت هستش و پاداش اخروی دارد) برای کارهایی که برام لذتبخش هستن نذاشتم و هیچ هیچ هیــــــــــــــچ جوابی واسشون از هیچ هیچ هیــــــــــــــــچ کسی نمی خوام.
smile124

نمایه کاربر
einstein313

سپاس: 91

پست توسط einstein313 »

نسيم*7* نوشته شده:
anishtain313 نوشته شده: اگه آره خوب، بله گناهه ، چون کسی که خدا رو قبول داشته باشه گناه و ثواب معنی پیدا میکنه . ولی خدا رو قبول نداره ولی آدم خوبیه ( بعید میدونم باشه ولی فرض بگیر هست ) ، خوب، اون آدم خوب و آدم بد سنجیده میشه ( گنه کار به وسیله قوانین گنه کار شمرده میشه و براساس تمام قوانین الهی ( در تمام ادیان ، از زرتشتی مسیحی ،بودایی،مسلمون تاااااا.... ) گنه کار شمرده میشه .

بعدشم عزیز من اینی که گفتم بحث نشه با شما نبودم ، شما عمرا بگی من خدا رو قبول ندارم ( یعنی خدایی وجود نداره ) من طرف حرفم به اشخاص دیگه بود که اسم هم آوردم ، و یه چیز دیگه ، باید فردی که باهاش بحث میکنی به یه اصولی پایبند باشه تا بر طبق اون اصول باهاش بحث کنی ، نه کسی که هیچی رو قبول نداره حتی ادب ( من منظورم به شما نبودا smile041 ، خودش میدونه کی رو میگم )
انیشتین جان یکم فکر کن که بعدش عذر خواهی نکنی البته نمی گم عذر خواهی کار بدی هستش.
قبل از اینکه جوابی بدی یا چیزی بگی اول یکم فکر کن.و تنها با نگاه کردنبه دهن این و اون زود تصمیم نگیر.فکر می کنم هنوز به ثبات فکری نرسیدی که هر از گاهی این وری اون وری می شی.
در کل یک نگاه گذرا به حرف های آقایhossein_vejdani (که پر از توهین بود و نمی دونم واقعا خجالت نمی کشه ؟!که اونجوری هم نوعان خودش رو خطاب می کنه؟انسانهای دیگه رو!) گویای همه چیز هست.

هنوز بعضی ها هستن که یاد نگرفتن با ادب و فرهنگ هم می تونن بحث کنن و ...
برای چی الان عذر خواهی کنم smile023
بنده مختارم هرچی بخوام بگم و عذر خواهی هم نکنم ، مثل خیلیا smile032 این شخصیت من رو میرسونه که ......
اینی هم که گفتم اسم آوردم ، چون از پستاشون مشخصه دارن به خدا توهین میکنن و کسی هم که به خالق خودش توهین میکنه خوب معلومه دیگه ...
نکنه من گفتم بعضی ها خدا رو قبول ندارن ناراحتید ؟ بعدشم موضوع این نیست بدتر از اون موضوع ادب بود که بحث مفصلی شد .
بعدشم بنده دیدگاه خودم رو نسبت به کسی که خدا رو قبول نداشته باشه گفتم و از این حرفم هم پشیمون نیستم ( براش دلایلی هم دارم ) smile072
آخرین ویرایش توسط einstein313 پنج‌شنبه ۱۳۹۰/۲/۲۹ - ۰۱:۳۱, ویرایش شده کلا 2 بار
اللهم العن قاتلیک یا فاطمه الزهرا

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ( علیه السلام ) ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ

اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً

اسلام به ذات خود ندارد عیبی .......... هر عیب که هست از مسلمانی ماست

نمایه کاربر
einstein313

پست توسط einstein313 »

عجب یعنی شما میگی این جهان خودش همین جوری آفرید شده دیگه ؟ اصلا میدونی کسی که خدا رو قبول نداشته باشه چه شخصیتی پیدا میکنه ؟!!
من نمیگم کسی که فقط مسلمونه از کمک کردن لذت میبره من میگم کسی که کافر مطلق میشه دیگه به مردم اهمیت نمیده ، دیگه به آرامششون اهمیت نمیده ، دیگه اصول انسانی براش مهم نیست دیگه ..... از حیوان پست تر میشه ( اون این شخصیتها رو داره )

حالا انگار گفتم کار خوب انجام میدی برای ثواب و گناهشه ، حالا من باید بگم چرا درست دقت نمیکنید !

بحث رو زیاد نمیخوام طولانیش کنم فقط یک جمله ( دوست عزیزم منظور من رو اشتباه برداشت کردید ) و بنده دیدگاهم رو مطرح کردم و ممنون که شما هم انتقاد کردید خیلی خوشم اومد smile124 با این انتقادا من بیشتر سعی میکنم نقص هام رو کم و کمتر کنم smile124 واقعا ممنون smile072 smile072

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ( علیه السلام ) ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ

نمایه کاربر
farnaspas

محل اقامت: بروجرد

سپاس: 96

تماس:

پست توسط farnaspas »

anishtain313 نوشته شده:
عجب یعنی شما میگی این جهان خودش همین جوری آفرید شده دیگه ؟ اصلا میدونی کسی که خدا رو قبول نداشته باشه چه شخصیتی پیدا میکنه ؟!!
من نمیگم کسی که فقط مسلمونه از کمک کردن لذت میبره من میگم کسی که کافر مطلق میشه دیگه به مردم اهمیت نمیده ، دیگه به آرامششون اهمیت نمیده ، دیگه اصول انسانی براش مهم نیست دیگه ..... از حیوان پست تر میشه ( اون این شخصیتها رو داره )

حالا انگار گفتم کار خوب انجام میدی برای ثواب و گناهشه ، حالا من باید بگم چرا درست دقت نمیکنید !

بحث رو زیاد نمیخوام طولانیش کنم فقط یک جمله ( دوست عزیزم منظور من رو اشتباه برداشت کردید ) و بنده دیدگاهم رو مطرح کردم و ممنون که شما هم انتقاد کردید خیلی خوشم اومد smile124 با این انتقادا من بیشتر سعی میکنم نقص هام رو کم و کمتر کنم smile124 واقعا ممنون smile072 smile072
انیشتین خان لطف کن جنابالی نظراتو برا خودت نگه دار!!!
بیدار شو!
چرا نمیخای بپذیری که شاید اشتباه فکر میکنی؟
از اول تا الان دیدم داری از عقایدت داری جوری دفاع میکنی که انگار جنابالی از آسمون افتادی
عزیز دلم من، به 4 تا خر که حرف نمیزنی، داری با افرادی حرف میزنی که مطمئنا 4 تا کتاب بیشتر از تو خوندن و در مورد اسلامت چیزای بیشتری میدونن.من خودم قاری قران بودم و چندین مقام در سطح استان دارم.و قران و دین اسلام تو رو از خودت بیشر میشناسم و حدودا 50 سوره از این قرانتو حفظم.

ارادتمند همه
محمد(کوروش سابق!)

نمایه کاربر
Siavash-pzr

محل اقامت: تهران

سپاس: 37

پست توسط Siavash-pzr »

اه چه حیف که من این تاپیک رو یکم دیر دیدم تا بیشتر بخندم! smile055
این یارو که اومده این تاپیک رو زده و امثالهم گوسفندانی بیش نیستن، و چه بسا بحث کردن با یه گوسفند حقیقتا کار مضحکی و خنده داریه!
farnaspas نوشته شده:داری با افرادی حرف میزنی که مطمئنا 4 تا کتاب بیشتر از تو خوندن و در مورد اسلامت چیزای بیشتری میدونن
smile072
مشکل اینجاست که اینجور آدما کوچکترین عقیده ی مخالفی با عقیده ی راسخشون(!!!) رو حتی حاضر نیستن لحظه ای بش فک کنن! این چیزیه که بش می گن شستشوی مغزی!
شاید این جهان، جهنم جهانی دگر است...

نمایه کاربر
farnaspas

تماس:

پست توسط farnaspas »

Siavash-pzr نوشته شده:اه چه حیف که من این تاپیک رو یکم دیر دیدم تا بیشتر بخندم! smile055
این یارو که اومده این تاپیک رو زده و امثالهم گوسفندانی بیش نیستن، و چه بسا بحث کردن با یه گوسفند حقیقتا کار مضحکی و خنده داریه!
farnaspas نوشته شده:داری با افرادی حرف میزنی که مطمئنا 4 تا کتاب بیشتر از تو خوندن و در مورد اسلامت چیزای بیشتری میدونن
smile072
مشکل اینجاست که اینجور آدما کوچکترین عقیده ی مخالفی با عقیده ی راسخشون(!!!) رو حتی حاضر نیستن لحظه ای بش فک کنن! این چیزیه که بش می گن شستشوی مغزی!
بله سیاوش جان منم خودمم شستشوی مغزی میشدم و میتونم درک کنم این افراد رو!
از یهود گرفته تا مسیحیت و تا این اسلام یک مشت چرند دارن به آدما(گوسفند باید بگی) میگن.
این هفته یک فرشته و عزیز ترین کسم رو از دست دادم ببخشید کمی تند حرف میزنم. smile036

نمایه کاربر
einstein313

پست توسط einstein313 »

farnaspas نوشته شده: انیشتین خان لطف کن جنابالی نظراتو برا خودت نگه دار!!!
بیدار شو!
چرا نمیخای بپذیری که شاید اشتباه فکر میکنی؟
بابا بیا با دلیل عقلی به من ثابت کن که من اشتباه میکنم
بعدشم از چی بیدار شم ؟ مگه به کسی ظلم کردم ؟ اذیتی از من دیدید ؟ چه خطایی از من سر زده ؟ کجای کارم میلنگه ؟
farnaspas نوشته شده: از اول تا الان دیدم داری از عقایدت داری جوری دفاع میکنی که انگار جنابالی از آسمون افتادی
اونی که همچین فکری کرده ..... هست، چرا فکر میکنی من میخوام خودم رو بالا ببینم ؟ smile032
farnaspas نوشته شده: عزیز دلم من، به 4 تا خر که حرف نمیزنی، داری با افرادی حرف میزنی که مطمئنا 4 تا کتاب بیشتر از تو خوندن و در مورد اسلامت چیزای بیشتری میدونن.من خودم قاری قران بودم و چندین مقام در سطح استان دارم.و قران و دین اسلام تو رو از خودت بیشر میشناسم و حدودا 50 سوره از این قرانتو حفظم.
هه smile055 ، ببخشید این رو میگما ولی شمرم قاری قرآن بود smile055 شمرم عالم به دین بود ، ابن ملجم مرادی هم حافظ قرآن بود . اینا دلیل نمیشه . ( البته شمری که ممیگم فقط شمر نبوده ها در تمام زمانها این صدق میکنه )
ببین چه استدلال بچه گانه ای آوردی smile023
شمایی که دین رو به این چیزاش میبینی وای به حال بقیه ی چیزها ....
farnaspas نوشته شده: از سخنان خواهر عزیزم نسیم رو اگر بخایم تفسیر کنیم بسیار بسیار بسیار بیشتر از سخنان جنابالی پیام دستمون میاد.
لطفا بیدار شو و از این (معذرت نمیخام!) خریت خارج شو.

ارادتمند همه
محمد(کوروش سابق!)
منم بهشون ارادت خاصی دارم ، و منم نمیگم صحبتتای من خیلی پیچیده هست و باید وقت زیادی روش گذاشته بشه ، بله مطمئنا ایشون پر بار تر از بنده صحبت کردند در این شکی نیست .

خوشا شما که عاقلید بر همه چیز
Siavash-pzr نوشته شده:اه چه حیف که من این تاپیک رو یکم دیر دیدم تا بیشتر بخندم! smile055
همین یارو راستی چه بلایی سرش اومد ، چرا دیگه پست نگذاشت؟ نکنه ...... ، کیا حرف از آزادی میزنن ( امثالهم ) smile055
Siavash-pzr نوشته شده: مشکل اینجاست که اینجور آدما کوچکترین عقیده ی مخالفی با عقیده ی راسخشون(!!!) رو حتی حاضر نیستن لحظه ای بش فک کنن! این چیزیه که بش می گن شستشوی مغزی!
عجیبه !!!
خوب شما بگو کجا مشکل داره تا منم بیدار شم و بدونم smile023
بگو، تا به فکر فرو برویم smile042

نمایه کاربر
einstein313

پست توسط einstein313 »

راستیی الان یاد یه حرفی افتادم ، پدرم بهم گفته که هیچ وقت جایی بحث سر اسلام و خدا و... میشه شرکت نکن و من این رو فراموش کرده بودم که الان یادم اومد . پس مثل دانشگاه که از این بحثها خارج شدم اینجا هم از این نوع بحثها خارج میشم چون به نظر من بار معنایی نداره ، انشاءالله در آینده حتما حتما درمورد قیامت و اصلا قیامت چه جهانیه یه بحث کاملا علمی میذارم و ...... بدرود smile094 (البته اگه فرصت بشه ، لااقل افرادی که عقایدی مثل من رو دارن یه چیز بیشتری یاد بگیرن، نه زمینه انحراف رو زیاد کنم smile030 ... )

نمایه کاربر
DYNT70

سپاس: 13

پست توسط DYNT70 »

من نمیدونم چه کار به اعتقادات هم دارید شما؟
من بمیرم منو تو قبر خودم میذارن شما بمیرید شما رو هم تو قبر خودتون میذارن.
به قول سیاوش بیاید فرض کنید 1 درصد دین همش دروغ،و فلان نفر مسلمون جهان معتقد به خرافات هستن.
اگر اینجوری باشه عزیزان بی دین سعی کردن حداکثر کیفشون رو بکنن و برنده هستن.
عزیزان دیندار ضرری که میکنن بیخودی خودشون رو پایبند یه سری محدودیت ها کردن،چون دنیا فقط همین بوده و بس.

حالا به قول خودم بیایم فرض کنیم 1 درصد خدا وجود داره،در این صورت فلان نفر افراد بی دین در اشتباه بوده اند.
اگر اینجوری باشه =>خدایی هست=>پیامبری هست=>آخرتی هست=>رسیدگی به اعمال بی خدایان هست که باید تاوان سرپیچی خودشون رو پس بدن.
و عزیزان دیندار اینجا برد میکنن!

حالا بنابر حکم عقل و احتیاط و احتمال غلط بودن هر کدوم ازینا هم که باشه اعتقاد به کدوم یکی از این ها محتاطانه تره؟

مگر اینکه بیایم بگیم 100 درصد خدا+سرای دیگر کشک،یا عکسش،100 درصد خدا هست،آخرت هم هست.
آخرین ویرایش توسط DYNT70 چهارشنبه ۱۳۹۰/۲/۲۸ - ۲۳:۵۰, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
farnaspas

تماس:

پست توسط farnaspas »

anishtain313 نوشته شده:راستیی الان یاد یه حرفی افتادم ، پدرم بهم گفته که هیچ وقت جایی بحث سر اسلام و خدا و... میشه شرکت نکن و من این رو فراموش کرده بودم که الان یادم اومد . پس مثل دانشگاه که از این بحثها خارج شدم اینجا هم از این نوع بحثها خارج میشم چون به نظر من بار معنایی نداره ، انشاءالله در آینده حتما حتما درمورد قیامت و اصلا قیامت چه جهانیه یه بحث کاملا علمی میذارم و ...... بدرود smile094 (البته اگه فرصت بشه ، لااقل افرادی که عقایدی مثل من رو دارن یه چیز بیشتری یاد بگیرن، نه زمینه انحراف رو زیاد کنم smile030 ... )
برو بینیم بچه smile033

نمایه کاربر
farnaspas

تماس:

پست توسط farnaspas »

DYNT70 نوشته شده:من نمیدونم چه کار به اعتقادات هم دارید شما؟
به قول سیاوش بیاید فرض کنید 1 درصد دین همش دروغ،و 1/57 میلبارد مسلمون جهان معتقد به خرافات هستن.
عزیزان دیندار ضرری که میکنن بیخودی خودشون رو پایبند یه سری محدودیت ها کردن،چون دنیا فقط همین بوده و بس.

حالا به قول خودم بیایم فرض کنیم 1 درصد خدا وجود داره،در این صورت 112 میلیون افراد بی دین در اشتباه بوده اند.
اگر اینجوری باشه =>خدایی هست=>پیامبری هست=>آخرتی هست=>رسیدگی به اعمال بی خدایان هست که باید تاوان سرپیچی خودشون رو پس بدن.

حالا بنابر حکم عقل و احتیاط و احتمال غلط بودن هر کدوم ازینا هم که باشه اعتقاد به کدوم یکی از این ها محتاطانه تره؟

مگر اینکه بیایم بگیم 100 درصد خدا+سرای دیگر کشک،یا عکسش،100 درصد خدا هست،آخرت هم هست.
فکر نکنم 200 میلیون پیرو واقعی داشته باشه عزیز دل.
بقیش افرادی هستن مثل من و تو که مجبورند در شناسنامه خود مسلمون باشند. smile021

نمایه کاربر
DYNT70

سپاس: 13

پست توسط DYNT70 »

farnaspas نوشته شده:
DYNT70 نوشته شده:من نمیدونم چه کار به اعتقادات هم دارید شما؟
به قول سیاوش بیاید فرض کنید 1 درصد دین همش دروغ،و فلان نفر مسلمون جهان معتقد به خرافات هستن.

حالا به قول خودم بیایم فرض کنیم 1 درصد خدا وجود داره،در این صورت فلان نفر افراد بی دین در اشتباه بوده اند.

فکر نکنم 200 میلیون پیرو واقعی داشته باشه عزیز دل.
بقیش افرادی هستن مثل من و تو که مجبورند در شناسنامه خود مسلمون باشند. smile021
اصلا بحث عدد و ارقام نیست.

ویرایش شد.

نمایه کاربر
mohsenm2

سپاس: 2

تماس:

پست توسط mohsenm2 »

بارالها

جنگ هفتاد و دو ملت همه را عذر بنه چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند.
بگذارید و بگذرید , ببینید و دل نبندید, چشم بیاندازید و دل نبازید که دیر یا زود باید گذاشت و گذشت. مولا علی (ع)

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

anishtain313 نوشته شده:...پدرم بهم گفته که هیچ وقت جایی بحث سر اسلام و خدا و... میشه شرکت نکن و من این رو فراموش کرده بودم که الان یادم اومد...
این رو فقط پدر شما نگفتن. تمام این اقایون میگن. ترسشون هم از اینه که اگه قبح قضیه بریزه و تعصب الکی از بین بره منطقی با قضیه برخورد میشه و دیگه کسی برای این اراجیف تره هم خورد نمیکنه.

شما میگی لا اکراه فی الدین؟ یعنی از آیات عظام هم بهتر اسلامو شناختی؟ آیت اله بهجت میدونی کی بود؟ کسی بود که خمی-نی و سیستانی و بقیه پیشش لنگ پهن میکردند. ببین چی گفته:

سوال 379. مسلمانى كه به دين ديگر بپيوندد، حكم دين در مورد او چيست و از لحاظ اخروى چه سرنوشتى دارد؟
ج. حكم او مرتد فطرى است كه وجوب قتل و جدا شدن زوجه اش و تقسيم مالش بين ورثه از جمله احكام مرتد فطرى است و در آخرت نيز اهل عذاب است.

به اسلام واقعی خوش آمدید. smile055

ارسال پست