یک سوال دارم می شه جواب بدین؟ منتظرم

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
tati

محل اقامت: Tehran

تماس:

یک سوال دارم می شه جواب بدین؟ منتظرم

پست توسط tati »

سلام من یه سوال ( از نوع دوم راهنمایی ) داشتم بهم نخندین smile026
حلیوس برای کار های خودش دماسنجی درست کرده بود که دمای ثابت پایینی آن را نقطه ی تعادل آب و یخ در فشار جو و دمای ثابت بالایی آن را دمای بدن انسان سالم قرار داده بود . وی نقطه ی پایینی را صفر درجه و دمای بالایی را 12 درجه حدودو در نظر گرفته بود اگر فرض کنیم دمای بدن انسان سالم 36 درجه ی سلسیوس باشد :
الف) 30 درجه ی سانتی گراد چند حدودو است؟(من خودم در آوردم 10 ولی مطمئن نیستم)
ب) 30 درجه ی سانتی گراد چند حدودو است؟(اینم 6 در آوردم ولی شک دارم درست باشه )
ج) اگر هواشناسی هوای امروز تهران را 4 درجه ی سانتی گراد اعلام کند دمای هوای تهران چند درجه ی حدودو است؟ smile042 smile033

نمایه کاربر
arad-lord

Re: یک سوال دارم می شه جواب بدین؟ منتظرم

پست توسط arad-lord »

tati نوشته شده:سلام من یه سوال ( از نوع دوم راهنمایی ) داشتم بهم نخندین smile026
حلیوس برای کار های خودش دماسنجی درست کرده بود که دمای ثابت پایینی آن را نقطه ی تعادل آب و یخ در فشار جو و دمای ثابت بالایی آن را دمای بدن انسان سالم قرار داده بود . وی نقطه ی پایینی را صفر درجه و دمای بالایی را 12 درجه حدودو در نظر گرفته بود اگر فرض کنیم دمای بدن انسان سالم 36 درجه ی سلسیوس باشد :
ج) اگر هواشناسی هوای امروز تهران را 4 درجه ی سانتی گراد اعلام کند دمای هوای تهران چند درجه ی حدودو است؟ smile042 smile033
تصویرالف و ب به نظرت با هم فرقی دارن؟جوابش 10 هستش کوچولو!
و جواب ج هم 1.3 حدودو هستتصویر

دوربین مخفیه؟؟؟؟؟؟
no thing

نمایه کاربر
farnaspas

محل اقامت: بروجرد

سپاس: 96

تماس:

Re: یک سوال دارم می شه جواب بدین؟ منتظرم

پست توسط farnaspas »

tati نوشته شده:سلام من یه سوال ( از نوع دوم راهنمایی ) داشتم بهم نخندین smile026
مثه آدم سوال بپرس smile012

ارسال پست