شیادي زير لواي نام مرحوم حسابي

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
آرشام

سپاس: 21

Re: شیادي زير لواي نام مرحوم حسابي

پست توسط آرشام »

اولا که به جناب CLOUDYSKY خوش آمد میگم که بعد از مدتها سری به خانه شان زدند.
دوما که به سایت دکتر منصوری نیز سری بزنید که مطالب جالبی برای خواندن دارد.(مخصوصا این دو صفحه !)
http://www.rmansouri.ir/pages/interviews_fa.html
http://www.rmansouri.ir/pages/science_policy_fa.html
به قول حسین پناهی:
نیستیم !
به دنیا می آییم...
عکس ِ یک نفره می گیریم !
بزرگ می شویم ،
عکس ِ دو نفره می گیریم !
پیر می شویم ،
عکس ِ یک نفره می گیریم …
و بعد...
دوباره باز نیستیم ...

نمایه کاربر
آیاز

سپاس: 20

تماس:

پست توسط آیاز »

metra70 نوشته شده:درود بر آياز
آیاز نوشته شده:دوپست اول اين تاپيك نمونه بارز افراط و تفريط رايج در كشورهاي جهان سوم است. اصلي ترين عامل عقب ماندگي اين كشورها
اتفاقا نه پست اولي نه دومي افراط وتفريط نبود بهتر است تعريفي دقيق براي افراط وتفريط داشته باشيم در پست اول صرفا مي خواست اسطوره سازي هاي خيالي را به چالش بكشد ودر پست دوم سوءتفاهم احتمالي را خواستم بر طرف كنم با مدارك مستند ! smile021 تا افراد در حين خواندن مطلب جو گير نشده و يكباره به جدو آباد حسابي حرف ناشايست بزنند! به عبارتي براساس احساسات تصميم گيري نكنند
ولي آياز جان خودت زود قضاوت كردي smile032 به طوري كه پست اول خود كامل ولي پست دوم كامل ترش كرد
انگشتم از تايپ زياد شكسته بُود
شكسته بودنم پر سود باد !
سلام بر شما
پست اول به نوعي با نيت حققت طلبانه سعي كرده اونچه را كه فكر مي كنه از حقيقت فهميده همگاني بكنه و ديگران رو در اين حقيقت مكشوف شريك كنه ولي دراين انقلاب بزرگ فكري خود چنان دچار آشفتگي شده كه از حد فراتر رفته و بجاي آكار سازي زواياي پنهان اين موضوع در برخي قسمت ها به تخريب شخصيت هم پرداخته كه خود من با اونكه با اصل مطلبش موافقم و از اسطوره پردازي و خود بزرگ بيني متنفرم با افراط آن هم موافق نيستم در مورد پست دوم كه براي شما بود هم فكر مي كنم در جهت همون اسطوره پردازي هاست چيزي كه دامان اكثر كشورهاي جهان سومي مخصوصا ايران رو گرفته و بهتره هرچه زودتر تبديل به واقع گرايي و يا بهتر بگم قبول واقعيت ها تبديل بشه و گرنه وضع همچنان اينگونه خواهد ماند
زنده باشيد
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

پست توسط ADMIN »

احسان2142 نوشته شده:سلام!
ببخشید وسط حرف می پرم! smile039 smile039
ولی:...
ADMIN نوشته شده:كارهاي بزرگ دكتر حسابي كه در واقعيت انجام شده و مستند آن موجود است خود آن قدر در سطح ملي ما مفيد و تاثيرگذار بوده
می شه این کار ها را نام ببرید؟؟!! smile124 smile124
پايه گذاري علوم نوين و تاسيس دارالمعلمين و دانشسراي عالي, دانشكده هاي فني و علوم دانشگاه تهران, نگارش ده ها كتاب و جزوه و راه اندازي و پايه گذاري فيزيك و مهندسي نوين, ايشان را به نام پدر علم فيزيك و مهندسي نوين ايران در كشور معروف كرد.

حدود هفتاد سال خدمت علمي ايشان در گسترش علوم روز و واژه گزيني علمي در برابر هجوم لغات خارجي و نيز پايه گذاري مراكز آموزشي, پژوهشي, تخصصي, علمي و ... از جمله اقدامات ارزشمند استاد به شمار مي رود كه براي نمونه به مواردي اشاره مي كنيم:

_ اولين نقشه برداري فني و تخصصي كشور (راه بندرلنگه به بوشهر)
_ اولين راهسازي مدرن و علمي ايران (راه تهران به شمشك)
_ پايه گذاري اولين مدارس عشايري كشور
_ پايه گذاري دارالمعلمين عالي
_ پايه گذاري دانشسراي عالي
_ ساخت اولين راديو در كشور
_ راه اندازي اولين آنتن فرستنده در كشور
_ راه اندازي اولين مركز زلزله شناسي كشور
_ راه اندازي اولين رآكتور اتمي سازمان انرژي اتمي كشور
_ راه اندازي اولين دستگاه راديولوژي در ايران
_ تعيين ساعت ايران
_ پايه گذاري اولين بيمارستان خصوصي در ايران, به نام بيمارستان "گوهرشاد"
_ شركت در پايه گذاري فرهنگستان ايران و ايجاد انجمن زبان فارسي
_تدوين اساسنامه طرح تاسيس دانشگاه تهران
_ پايه گذاري دانشكده فني دانشگاه تهران
_ پايه گذاري دانشكده علوم دانشگاه تهران
_ پايه گذاري شوراي عالي معارف
_ پايه گذاري مركز عدسي سازي اپتيك كاربردي در دانشكده علوم دانشگاه تهران
_ پايه گذاري بخش آكوستيك در دانشگاه و اندازه گيري فواصل گام هاي موسيقي ايراني به روش علمي
_ پايه گذاري و برنامه ريزي آموزش نوين ابتدايي و دبيرستاني
_ پايه گذاري موسسه ژئوفيزيك دانشگاه تهران
_ پايه گذاري مركز تحقيقات اتمي دانشگاه تهران
_ پايه گذاري اولين رصدخانه نوين در ايران
_ پايه گذاري مركز مدرن تعقيب ماهواره ها در شيراز
_ پايه گذاري مركز مخابرات اسدآباد همدان
_ پايه گذاري انجمن موسيقي ايران و مركز پژوهش هاي موسيقي
_ پايه گذاري كميته پژوهشي فضاي ايران
_ ايجاد اولين ايستگاه هواشناسي كشور (در ساختمان دانشسراي عالي در نگارستان دانشگاه تهران)
_ تدوين اساسنامه و تاسيس موسسه ملي استاندارد
_ تدوين آيين نامه كارخانجات نساجي كشور و رساله چگونگي حمايت دولت در رشد اين صنعت
_ پايه گذاري واحد تحقيقاتي صنعتي سغدايي (پژوهش و صنعت در الكترونيك, فيزيك, فيزيك اپتيك, هوش مصنوعي)
_ راه اندازي اولين آسياب آبي توليد برق (ژنراتور) در كشور
_ ايجاد اولين كارگاه هاي تجربي در علوم كاربردي در ايران
_ ايجاد اولين آزمايشگاه علوم پايه در كشور
موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

نمایه کاربر
احسان2142

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 20

تماس:

پست توسط احسان2142 »

سلام!
ADMIN نوشته شده:
احسان2142 نوشته شده:سلام!
ببخشید وسط حرف می پرم! smile039 smile039
ولی:...
ADMIN نوشته شده:كارهاي بزرگ دكتر حسابي كه در واقعيت انجام شده و مستند آن موجود است خود آن قدر در سطح ملي ما مفيد و تاثيرگذار بوده
می شه این کار ها را نام ببرید؟؟!! smile124 smile124
پايه گذاري علوم نوين و تاسيس دارالمعلمين و دانشسراي عالي, دانشكده هاي فني و علوم دانشگاه تهران, نگارش ده ها كتاب و جزوه و راه اندازي و پايه گذاري فيزيك و مهندسي نوين, ايشان را به نام پدر علم فيزيك و مهندسي نوين ايران در كشور معروف كرد.

حدود هفتاد سال خدمت علمي ايشان در گسترش علوم روز و واژه گزيني علمي در برابر هجوم لغات خارجي و نيز پايه گذاري مراكز آموزشي, پژوهشي, تخصصي, علمي و ... از جمله اقدامات ارزشمند استاد به شمار مي رود كه براي نمونه به مواردي اشاره مي كنيم:

_ اولين نقشه برداري فني و تخصصي كشور (راه بندرلنگه به بوشهر)
_ اولين راهسازي مدرن و علمي ايران (راه تهران به شمشك)
_ پايه گذاري اولين مدارس عشايري كشور
_ پايه گذاري دارالمعلمين عالي
_ پايه گذاري دانشسراي عالي
_ ساخت اولين راديو در كشور
_ راه اندازي اولين آنتن فرستنده در كشور
_ راه اندازي اولين مركز زلزله شناسي كشور
_ راه اندازي اولين رآكتور اتمي سازمان انرژي اتمي كشور
_ راه اندازي اولين دستگاه راديولوژي در ايران
_ تعيين ساعت ايران
_ پايه گذاري اولين بيمارستان خصوصي در ايران, به نام بيمارستان "گوهرشاد"
_ شركت در پايه گذاري فرهنگستان ايران و ايجاد انجمن زبان فارسي
_تدوين اساسنامه طرح تاسيس دانشگاه تهران
_ پايه گذاري دانشكده فني دانشگاه تهران
_ پايه گذاري دانشكده علوم دانشگاه تهران
_ پايه گذاري شوراي عالي معارف
_ پايه گذاري مركز عدسي سازي اپتيك كاربردي در دانشكده علوم دانشگاه تهران
_ پايه گذاري بخش آكوستيك در دانشگاه و اندازه گيري فواصل گام هاي موسيقي ايراني به روش علمي
_ پايه گذاري و برنامه ريزي آموزش نوين ابتدايي و دبيرستاني
_ پايه گذاري موسسه ژئوفيزيك دانشگاه تهران
_ پايه گذاري مركز تحقيقات اتمي دانشگاه تهران
_ پايه گذاري اولين رصدخانه نوين در ايران
_ پايه گذاري مركز مدرن تعقيب ماهواره ها در شيراز
_ پايه گذاري مركز مخابرات اسدآباد همدان
_ پايه گذاري انجمن موسيقي ايران و مركز پژوهش هاي موسيقي
_ پايه گذاري كميته پژوهشي فضاي ايران
_ ايجاد اولين ايستگاه هواشناسي كشور (در ساختمان دانشسراي عالي در نگارستان دانشگاه تهران)
_ تدوين اساسنامه و تاسيس موسسه ملي استاندارد
_ تدوين آيين نامه كارخانجات نساجي كشور و رساله چگونگي حمايت دولت در رشد اين صنعت
_ پايه گذاري واحد تحقيقاتي صنعتي سغدايي (پژوهش و صنعت در الكترونيك, فيزيك, فيزيك اپتيك, هوش مصنوعي)
_ راه اندازي اولين آسياب آبي توليد برق (ژنراتور) در كشور
_ ايجاد اولين كارگاه هاي تجربي در علوم كاربردي در ايران
_ ايجاد اولين آزمايشگاه علوم پايه در كشور
ممنون smile124 smile124 smile124 smile124 smile124 smile072 smile072 smile072 smile072
mamy72 نوشته شده:همون راديويي رو كه چند وقت پيش مي خواستي در موردش بدوني

چطوری هنوز یادته!!!! smile048 smile048 smile048 smile042

نمایه کاربر
afshin1

سپاس: 1

پست توسط afshin1 »

من از اسطوره سازی و بت سازی ناخرسندم
البته از کاملا سیاه دیدن هم همینطور

نمایه کاربر
خروش

سپاس: 2067

پست توسط خروش »

[...]
تصویر
دکتر حسابی: به‌خدا من گودل نیستم!

روزنامه محترم تهران امروز
در بخش زیرین صفحه نخست روزنامه در 26 دی‌ماه 1388 این عکس به چاپ رسیده بود و در زیر آن نوشته شده بود «دکتر حسابی و انیشتین در کنار هم.» آن عکس ربطی به من ندارد و مربوط به دانشمندی به نام گودل است که در کنار انیشتین عکس گرفته است. اگر به این ریاضی‌دان بزرگ علاقه‌مند باشید می‌توانید با جستجوی عبارت Kurt Gödel در اینترنت عکس‌های بسیار بیشتری از گودل و انیشتین در کنار یکدیگر پیدا کنید. متاسفانه کار اینجانب به عنوان یک فیزیکدان ایرانی متوفی که زحمات زیادی برای پایه‌گذاری درس فیزیک در دانشگاه تهران کشیدم این شده است که دائما به مطبوعات درباره این قبیل دروغ‌های شیرین جوابیه بنویسم. یک روز می‌نویسند انیشتین دست مرا بوسیده است و گفته است من شاگرد شما هستم! یک روز خبر می‌رسد که او پس از دیدن هفت‌سین ایرانی من غش می‌کند که ما کجا و شما کجا! روز دیگر داستان تاثیرگذاری از قول من چاپ می‌شود که به محض ورود به پرینشتون دسته چک سفید امضا در کشوی میزم گذاشته بودند تا هرچقدر که خواستم خرج کنم! و در کنار همه‌ی اینها از فیزیک گرفته تا زبان‌شناسی تا به حال صدها مقاله علمی به من منسوب شده است.

حقیقت این است که البته من بسیار دوست می‌داشتم که انیشتین دستم را می‌بوسید. از دسته چک سفید امضای دانشگاه پرینستون هم هیچ دانشمندی بدش نمی‌آید و البته اگر توانش را داشتم از نوشتن صدها مقاله از نظریه بی‌نهایت بودن ذرات گرفته تا تطبیقی در توان واژه سازی ادبیات فارسی دریغ نمی‌کردم اما آنهایی که با ساختار دانش و سازوکار دانشگاه‌ها آشنایند می دانند که چنین چیزهایی در حد محال هستند. محال هم نباشند بسیار خنده‌دارند. آش به قدری شور شده که عده‌ای در مقابل این داستان‌های عامه‌پسند موضع چنان موضع گرفته‌اند که گویی خود من در این میانه مقصرم! تا آنجا که حتی دوست و مشوق عزیزم دکتر رضا منصوری مجبور شد در رد این افسانه‌ها مقاله‌ای بنویسد و در آن به دوران سناتوری من اشاره کند...
اما من بی‌تقصیرم. گیرم که پسر من برای منظورهای خاصی کتاب داستانی پر از این قصه‌های شیرین چاپ کرده باشد که هر عقل سلیمی با کمی دقت در آن باید متوجه غیرقابل باور بودن آن بشود. چرا چنین کتابی اینقدر پرفروش می‌شود و مطالبش اینهمه نقل مجالس می‌شود؟ ایرج البته سود می‌کند ولی چه سودی از قصه‌ها به مخاطبان می‌رسد؟ جز این است که شما خودتان دلتان می‌خواهد با این قصه‌ها سرگرم شوید و دیگران را سرگرم کنید؟ خواهشمندم ضمن تکذیب گودل بودن اینجانب کمی دراین‌باره بیشتر بیندیشید.

عالم برزخ- محمود حسابی

توضیح ما:
فیزیکدان ارجمند جناب آقای دکتر محمود حسابی پدر آقای ایرج حسابی نویسنده داستان‌های علمی تخیلی
از طرف خودم و سایر همکاران از اینکه همگام با سایر هموطنان شما را در گور لرزاندیم عذرخواهی می‌کنم. چاپ آن عکس یک ترفند برای دقت‌سنجی خوانندگان روزنامه بود که پس از دریافت ایمیل‌ها و پیامک‌های فراوان متوجه شدیم: دقت مقت رو وللش، هنر نزد ایرانیان است و بس! به نظر ما شما هم بهتر است با قبول ماجراهایی که منسوب به شماست به نهضت افتخارآفرینی ما ایرانی‌ها که «بهترین و باهوشترین ملت دنیا» هستیم کمک کنید و گرنه خودتان هم بعید نیست در توهین به خودتان در راستای تشکیک در افتخارات علمی ملی متهم شناخته شوید!
ارادتمند و همنام شما، محمود فرجامی
http://www.itanz.net/2010/01/post_183.php
گفتم به شیخ شهر كه كارت ریاست، گفت
آنكس كه شیخ هست و ریاكار نیست، كیست

mohammad110

سپاس: 3

پست توسط mohammad110 »

من از وجدان خودم عذر خواهی میکنم که مجبور شدم به همه اینجا توهین بکنم

یک مشت احمق یکی میگه فلانی خوبه یکی میگه بده یکی میگه اینکار رو بکنید یکی میگه نکنید
زیر پای شماها توی همین انجمن چندین دانشمند فیزیکدان جوان خیلی بالاتر از اینشتین داره دست و پا میزنه تا بتونه توی زندگی اش حرکتی بزرگتر از اینشتین بکنه اون وقت یک مشت ابله اومدن و درباره یک مرده حرف میزنند!
تازه جای جالب کار اینجاست که کسی رو هم قبول ندارند و نظر خودشون رو درست میدانند!
اگر عرضه و لیاقت داشتید به جای حرف زدن درباره مرده ها به آن مغزهائی که هر سال بیش از یکصد و پنجاه هزار نفرشان از کشورتان خارج شده و به سازمانهای بین المللی مانند ناسا و غیره میروند آنها را در می یافتید!

مدیریت میتواند این نوشتار را پاک کند و یا برای بیدار شدن برخی انسانهای مرده پرست و یا ضد مرده ها این نوشتار را نگهدارد تا شاید دانشمندان جوان ایرانی که به دلیل فساد بیش از اندازه ملت ایران گمنام هستند و در حال دست و پا زدن برای زنده ماندن و انجام دادن تحقیقاتی هستند که برای آن به دنیا آمده اند همین جا این نوشتار را نگهداری کند.

واقعا برای وارثان تمدن دو هزار و پانصد ساله ایران و وارثان تمدن هزار و چهارصد ساله اسلام متاسفم که آبروی هر چه انسان بود را در طول سی سال گذشته بردند و روی کشوری که حامل نام با برکت اسلام و نام با برکت تمدن ایران که کورش مقدس بنیانگذار آن بود توسط سازمان بین المللی شفافیت در آلمان، نام 168 امین کشور فاسد دنیا گذاشته شده است.

http://www.transparency.org/policy_rese ... 2009_table

http://en.wikipedia.org/wiki/Corruption ... ions_Index

نمایه کاربر
hhamid

سپاس: 48

تماس:

پست توسط hhamid »

mohammad110 نوشته شده:یک مشت احمق یکی میگه فلانی خوبه یکی میگه بده یکی میگه اینکار رو بکنید یکی میگه نکنید
شما هم که اینها را گفتی را شامل می شود smile034
mohammad110 نوشته شده:زیر پای شماها توی همین انجمن چندین دانشمند فیزیکدان جوان خیلی بالاتر از اینشتین داره دست و پا میزنه تا بتونه توی زندگی اش حرکتی بزرگتر از اینشتین بکنه اون وقت یک مشت ابله اومدن و درباره یک مرده حرف میزنند!
smile012
mohammad110 نوشته شده: برکت تمدن ایران که کورش مقدس بنیانگذار آن بود
خود شما هم از یک مرده صحبت می کنید.
mohammad110 نوشته شده:اگر عرضه و لیاقت داشتید به جای حرف زدن درباره مرده ها به آن مغزهائی که هر سال بیش از یکصد و پنجاه هزار نفرشان از کشورتان خارج شده و به سازمانهای بین المللی مانند ناسا و غیره میروند آنها را در می یافتید!
ما کاربران یک سایت فیزیک هستیم نه سیست گذاران پژوهش و اشتغال.
خود شما از فعالیت هایتان در همین جهت بگویید.
mohammad110 نوشته شده: یکی میگه فلانی خوبه یکی میگه بده یکی میگه اینکار رو بکنید یکی میگه نکنید
گجای این موارد حماقت است؟
mohammad110 نوشته شده:تازه جای جالب کار اینجاست که کسی رو هم قبول ندارند و نظر خودشون رو درست میدانند!
آیا شما مطالبی که در اینجا نوشتید و نظرات شخص شماست را از نظر خودتان درست نمی دانید؟
بهتر بود که همه را با یک چوب نرانید.
در این تاپیک افرادی هم بودند که اسطوره پردازی و بت تراشی از اشخاص را نفی کردند.
کجای این تاپیک گفته شده که جوانهارا فراموش کرده و به مرده ها بپردازیم.
...
پیر خرفت Hhamid smile072
رويايي كه جزئياتش به اندازه ي بيداري باشد ... رنج و لذت را دو برابر مي كند.

زندگي يك تصادف و بي رنگ است . آنچه مي بينيم عبور اين صحنه ي بي رنگ از شيشه هاي رنگي تفكرات و عقايدماست.

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

تالارهای گفتگو یا فروم ها، برای بحث و گفتگو (گفتگو های درست و غلط) بوجود آمده اند. احمق آن کسی است که جنبه و اعصاب بحث کردن را ندارد و وارد یک همچین جایی میشود. شما میتوانید یک وبلاگ درست کنید و نظراتتان را آنجا بگذارید تا کسی نتواند آنجا مخالف شما حرفی بزند.

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

پست توسط ADMIN »

mohammad110 نوشته شده:من از وجدان خودم عذر خواهی میکنم که مجبور شدم به همه اینجا توهین بکنم

یک مشت احمق یکی میگه فلانی خوبه یکی میگه بده یکی میگه اینکار رو بکنید یکی میگه نکنید
زیر پای شماها توی همین انجمن چندین دانشمند فیزیکدان جوان خیلی بالاتر از اینشتین داره دست و پا میزنه تا بتونه توی زندگی اش حرکتی بزرگتر از اینشتین بکنه اون وقت یک مشت ابله اومدن و درباره یک مرده حرف میزنند!
تازه جای جالب کار اینجاست که کسی رو هم قبول ندارند و نظر خودشون رو درست میدانند!
اگر عرضه و لیاقت داشتید به جای حرف زدن درباره مرده ها به آن مغزهائی که هر سال بیش از یکصد و پنجاه هزار نفرشان از کشورتان خارج شده و به سازمانهای بین المللی مانند ناسا و غیره میروند آنها را در می یافتید!

مدیریت میتواند این نوشتار را پاک کند و یا برای بیدار شدن برخی انسانهای مرده پرست و یا ضد مرده ها این نوشتار را نگهدارد تا شاید دانشمندان جوان ایرانی که به دلیل فساد بیش از اندازه ملت ایران گمنام هستند و در حال دست و پا زدن برای زنده ماندن و انجام دادن تحقیقاتی هستند که برای آن به دنیا آمده اند همین جا این نوشتار را نگهداری کند.

واقعا برای وارثان تمدن دو هزار و پانصد ساله ایران و وارثان تمدن هزار و چهارصد ساله اسلام متاسفم که آبروی هر چه انسان بود را در طول سی سال گذشته بردند و روی کشوری که حامل نام با برکت اسلام و نام با برکت تمدن ایران که کورش مقدس بنیانگذار آن بود توسط سازمان بین المللی شفافیت در آلمان، نام 168 امین کشور فاسد دنیا گذاشته شده است.

http://www.transparency.org/policy_rese ... 2009_table

http://en.wikipedia.org/wiki/Corruption ... ions_Index
محمد عزيز ظاهرا شما اصلا به موضوع مطرح شده در تاپيك توجه نكرديد. اينجا راجع به فردي زنده بحث شده بنام ايرج حسابي. ماجرا در مورد كلاهبرداري و شيادي فرديست كه با نام مرحوم حسابي در حال ثروتمند شدن است. لطفا مطالب را مجددا مرور نماييد.
موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

نمایه کاربر
metra70

نام: مصطفی

محل اقامت: تهران

سپاس: 96

پست توسط metra70 »

mohammad110 نوشته شده:یک مشت احمق یکی میگه فلانی خوبه یکی میگه بده یکی میگه اینکار رو بکنید یکی میگه نکنید
نظرلطف شما به ماست از شما خيلي متشكرم smile072
mohammad110 نوشته شده:زیر پای شماها توی همین انجمن چندین دانشمند فیزیکدان جوان خیلی بالاتر از اینشتین داره دست و پا میزنه تا بتونه توی زندگی اش حرکتی بزرگتر از اینشتین بکنه اون وقت یک مشت ابله اومدن و درباره یک مرده حرف میزنند!
كلك فكر كنم منظورت خودت بودي ها smile023 حالا بگو ببينم چي مي خواي بگي ؟ جسميت ؟ عرفان در فضا ؟ اثبات معنوي فيثاغورس؟
mohammad110 نوشته شده:من از وجدان خودم عذر خواهی میکنم که مجبور شدم به همه اینجا توهین بکنم
الهي پر پر شم اين حال خرابت رو نبينم واقعا اين وجدان تركانده است از جانب من "ببوسيمش" كه خواب و كار را از چشمان و زندگيت گرفته مشغول جواب دادن به همه پست هخا وتاپيك ها هستي
mohammad110 نوشته شده:تازه جای جالب کار اینجاست که کسی رو هم قبول ندارند و نظر خودشون رو درست میدانند!
واقعا معذزت مي خوام كه ما بچه هاي هوپا نظرمان را مثل شما اينقدر حق به جانب ادا نكرديم smile072
mohammad110 نوشته شده:اگر عرضه و لیاقت داشتید به جای حرف زدن درباره مرده ها به آن مغزهائی که هر سال بیش از یکصد و پنجاه هزار نفرشان از کشورتان خارج شده و به سازمانهای بین المللی مانند ناسا و غیره میروند آنها را در می یافتید!
عجب جيگر حالا كه تو سازمان آمار كار مي كني بگو ببينم مي توني واسه يكي از بچه ها تحقيق جور كني راستي 150هزار نفر جمعيت يك شهر است ايران و اينهمه نابغه يعني از سال 80 تاحالا حدود 15 ميليون نخبه صادر كرديم الله اكبر يعني حدود 30 درصد جمعيت ايران!!
mohammad110 نوشته شده:مدیریت میتواند این نوشتار را پاک کند و یا برای بیدار شدن برخی انسانهای مرده پرست و یا ضد مرده ها این نوشتار را نگهدارد تا شاید دانشمندان جوان ایرانی که به دلیل فساد بیش از اندازه ملت ایران گمنام هستند و در حال دست و پا زدن برای زنده ماندن و انجام دادن تحقیقاتی هستند که برای آن به دنیا آمده اند همین جا این نوشتار را نگهداری کند.
قربان آن ابرو هاي كمانت
mohammad110 نوشته شده:واقعا برای وارثان تمدن دو هزار و پانصد ساله ایران و وارثان تمدن هزار و چهارصد ساله اسلام متاسفم که آبروی هر چه انسان بود را در طول سی سال گذشته بردند و روی کشوری که حامل نام با برکت اسلام و نام با برکت تمدن ایران که کورش مقدس بنیانگذار آن بود توسط سازمان بین المللی شفافیت در آلمان، نام 168 امین کشور فاسد دنیا گذاشته شده است.
اين ديگه نياز به نكته تستي نداره همه بطور واضح خودشان اين يكي را فول هستند
garfield نوشته شده:تالارهای گفتگو یا فروم ها، برای بحث و گفتگو (گفتگو های درست و غلط) بوجود آمده اند. احمق آن کسی است که جنبه و اعصاب بحث کردن را ندارد و وارد یک همچین جایی میشود. شما میتوانید یک وبلاگ درست کنید و نظراتتان را آنجا بگذارید تا کسی نتواند آنجا مخالف شما حرفی بزند.
جانا
سخن از لبان ما مي گويي
بقيه پستهايت را كه در بقيه تاپيك ها ديدم به خودم گفتم حيف وقت برم درس بخونم ولي اگر كمي محتوا داشتند smile021 برايت تحليلش مي كردم آنهم با ماتريس!
راستي كاش قبل از نظر يك بار روزنامه وار پست ها رامي خواندي
تصویر

ضعيف‌الاراده كسي است كه با هر شكستي بينش او نيز عوض شود. (ادگار‌ آلن‌پو)

میترا از ایزدان باستانی ایرانیان پیش از روزگار زرتشت است، که معنی عهد و پیمان و محبت و خورشید نیز می‌دهد. نماد او خورشید می‌باشد،انتخاب نام کاربری بنده هم به همین سبب است،با عرض معذرت؛ خواهشمند است عده ای از دوستان پیغام های بیهوده نگذارند
درباره خدایان باستانی بیشتر بخوانید

نمایه کاربر
professor.freak

نام: پویان

سپاس: 19

تماس:

پست توسط professor.freak »

واقعا تمام مباحثی که مطرح شد جالب و تاسف برانگیز بود.
زندگی تنها سایه ای گذرا و بازیگری بی نوا است که ساعتی بر صحنه می خرامد و به شور و هیجان می آید و سپس دیگر آوایی به گوش نمی رسد .افسانه ای خشم آلود و پر خروش که ابلهی حکایت می کند و هیچ معنایی ندارد.(مکبث-شکسپیر)
انسان حیوان غمگینی است که فقط اعجاز به هیجان می آوردش ،یا کشتار.(هفت دیوانه -روبرتو آرلت)

نمایه کاربر
radioobserver676

سپاس: 2

پست توسط radioobserver676 »

خیلی ممنون. البته یک تاپیک دیگه هم در اینجا با موضوعی مشابه دیده بودم. smile072

نمایه کاربر
professor.freak

نام: پویان

سپاس: 19

تماس:

پست توسط professor.freak »

l3azari نوشته شده:واقعا ديگه داريم از مردم كوفه هم سبقت ميگيريم smile025
منظور؟
زندگی تنها سایه ای گذرا و بازیگری بی نوا است که ساعتی بر صحنه می خرامد و به شور و هیجان می آید و سپس دیگر آوایی به گوش نمی رسد .افسانه ای خشم آلود و پر خروش که ابلهی حکایت می کند و هیچ معنایی ندارد.(مکبث-شکسپیر)
انسان حیوان غمگینی است که فقط اعجاز به هیجان می آوردش ،یا کشتار.(هفت دیوانه -روبرتو آرلت)

نمایه کاربر
radioobserver676

سپاس: 2

پست توسط radioobserver676 »

ببین! smile012
کلاه برداری کردن و بزرگنمایی کردن یک نفر چه زنده و چه مرده چیزی نیست که آدم ازش بتونه بگذره. همون طور هم که دوستان اشاره کردن ما داریم راجع به آدم های زنده ای حرف می زنیم که دارن ای کار رو انجام میدن.
اینجا هم هرکسی آزاده در مورد هر موضوعی که می خواد و از قوانین سایت پیروی می کنه پست بذاره .
خودتم اگه لیاقتشو داری می تونی راجع به اون مغز ها ی فراری یه پست مخصوص بذاری.
اگر هم می خوای کسی به حرفت گوش بده لطفا بهش توهین نکن.

ارسال پست