پروژه سفر در زمان نیروی دریایی آمریکا

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
7Aseman

سپاس: 6

پروژه سفر در زمان نیروی دریایی آمریکا

پست توسط 7Aseman »

سلام و عرض ادب به شما دوستان گرامی
یک موضوعی بود که خیلی فکرم رو به خودش مشغول کرده که گفتم با شما هم در میون بگذارم. خیلی برام سنگین بود و خلیلی فکرمو مشوش کرده شبیه داستان های علمی تخیلی ولی انگار که واقعیه!
این مطلب رو بخونید و اداش هم در وبلاگی که لینک گذاشتم.
پروژه فیلادلفیا Philadelphia Experiment یا ”پروژه رنگین کمان” یکی از آزمایشات مخفی آمریکا در سال ۱۹۴۳برای ایجاد کردن تونل زمان و مکان بود. این آزمایش به طرز وحشتناکی پایان یافت و اگرچه اثرات آن هنوز در نقاط اطراف بندر فیلادلفیا دیده می شود نیروی دریایی آمریکا که مسئول این پروژه بود همچنان آن را انکار می کند.
آزمایشی که در فیلادلفیا صورت گرفت بعدها به طرز اسرار آمیزی یا پروژه مشابهی به نام ” پروژه مونتاک” در سال ۱۹۸۳ پیوند خورد و حتی پای انسانهای عصر آینده و گذشته و حتی بیگانگان را به میان کشید.[/ smile048 smile024 b]

به این لینک حتما بروید
http://stephan27.blogfa.com/post-48.aspx
انيشتين:
1.اگر انسان ها در طول عمر خويش ميزان كاركرد مغزشان يك ميليونيوم معده شان بود اكنون كره زمين تعريف ديگري داشت.
آدرس وبم:

نمایه کاربر
sheBalBa

سپاس: 97

Re: پروژه سفر در زمان نیروی دریایی آمریکا

پست توسط sheBalBa »

واقعا چیز جالبیه ولی چرا آمریکا اینا رو علنی نمیکنه!؟ smile042 بهتره یه ذره واقع بین باشیم بدون نیاز به علم میفهمیم که سر کاریم smile038
این شده یکی از سیاست های آمریکا هر چند وقت یه بار خبری مثله اینو پخش کنه و افکار عمومی رو مشوش کنه!
smile072
جایی که همه چیز غلطه
درست بودن هم غلطه . . .

نمایه کاربر
mohsen2545

سپاس: 98

تماس:

پست توسط mohsen2545 »

آخرین ویرایش توسط mohsen2545 سه‌شنبه ۱۳۹۱/۲/۱۹ - ۱۰:۴۸, ویرایش شده کلا 1 بار
دلم میخواد یه روزی فارغ از غم
تبسم رویِ لبهامون بشینه
شاید اون روز دوباره جون بگیره
نهالِ آرزوهامون تو سینه

نمایه کاربر
7Aseman

پست توسط 7Aseman »

mohsen74 نوشته شده:
mkhamedi نوشته شده:سلام و عرض ادب به شما دوستان گرامی
یک موضوعی بود که خیلی فکرم رو به خودش مشغول کرده که گفتم با شما هم در میون بگذارم. خیلی برام سنگین بود و خلیلی فکرمو مشوش کرده شبیه داستان های علمی تخیلی ولی انگار که واقعیه!
این مطلب رو بخونید و اداش هم در وبلاگی که لینک گذاشتم.
پروژه فیلادلفیا Philadelphia Experiment یا ”پروژه رنگین کمان” یکی از آزمایشات مخفی آمریکا در سال ۱۹۴۳برای ایجاد کردن تونل زمان و مکان بود. این آزمایش به طرز وحشتناکی پایان یافت و اگرچه اثرات آن هنوز در نقاط اطراف بندر فیلادلفیا دیده می شود نیروی دریایی آمریکا که مسئول این پروژه بود همچنان آن را انکار می کند.
آزمایشی که در فیلادلفیا صورت گرفت بعدها به طرز اسرار آمیزی یا پروژه مشابهی به نام ” پروژه مونتاک” در سال ۱۹۸۳ پیوند خورد و حتی پای انسانهای عصر آینده و گذشته و حتی بیگانگان را به میان کشید.[/ smile048 smile024 b]

به این لینک حتما بروید
http://stephan27.blogfa.com/post-48.aspx

به به سلام مرتضی جان شما کجا و اینجا کجا؟ دنیا چقد کوچیکه (البته بهتره بگم اینترنت چقد کوچیکه smile039 )
دمت گرم داستان علمی-تخیلی باحالی بود (!)

اِه سلام آقا محسن چه خبر دیگه سری به ما نمی زنی(سرو چمان من چرا میل چمن نمی کند؟/همدم گل نمی شود...) smile020
من خودم هم در درستی آن شک کردم ولی خوب خیلی جدی گفته بود که حتی انیشتن هم در این پروؤه حضور داشته و خیلی روی این کار شده و حتی من جای دیگه ای خوندم که هاوکینگ هم به این پروژه ملحق شده این قضیه رو یکی از دوستان به من گقتم و من گفتم که هاوکینگ یک جمله مشهوری دارد که می گوید:چون تاکنون هیچ مسافری از آینده به زمان خودمان نداشتیم پس ماشین زمان مسافرت در زمان هم وجود ندارد.
راستی وبت رو آپ نمی کنیا!!!! smile023
خیلی خوش حال شدم از ملاقات با شما
انيشتين:
1.اگر انسان ها در طول عمر خويش ميزان كاركرد مغزشان يك ميليونيوم معده شان بود اكنون كره زمين تعريف ديگري داشت.
آدرس وبم:

نمایه کاربر
Cartouche

سپاس: 957

پست توسط Cartouche »

اتفاقا از منم دعوت کردن برم اونجا ، گفتم ، حالش نیست.گفتن بهت احتیاج داریم . smile035
بابا شما چرا اینقدر زود باورید ؟
این شایعات چیه؟
آخه اگه این مخفیه ، از کجا این جزئیات ازش درز کرده ، و اگه لو رفته ، پس چرا هیجایی ، (تو رسانه ها) دربارش بحث نشده؟
smile058 smile058 smile058 smile058 smile058 smile058
بابا ، این چرندیاتو باور نکنید.
دوای درد عاشق را کسی کو سهل پندارد

ز فکر آنان که در تدبیر درمانند در مانند

نمایه کاربر
ALIbaghbani

تماس:

پست توسط ALIbaghbani »

من با amir_hs موافقم این ها همه نیروهای فراماسونی برای غلبه برافکار عمومی است smile055

نمایه کاربر
farnaspas

محل اقامت: بروجرد

سپاس: 96

تماس:

پست توسط farnaspas »

amir.hs نوشته شده:اتفاقا از منم دعوت کردن برم اونجا ، گفتم ، حالش نیست.گفتن بهت احتیاج داریم . smile035
بابا شما چرا اینقدر زود باورید ؟
این شایعات چیه؟
آخه اگه این مخفیه ، از کجا این جزئیات ازش درز کرده ، و اگه لو رفته ، پس چرا هیجایی ، (تو رسانه ها) دربارش بحث نشده؟
smile058 smile058 smile058 smile058 smile058 smile058
بابا ، این چرندیاتو باور نکنید.
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D8% ... B%8C%D8%A7

نمایه کاربر
farnaspas

محل اقامت: بروجرد

سپاس: 96

تماس:

پست توسط farnaspas »

لطفا این رو ببینید

Dr.sheldon

سپاس: 5

پست توسط Dr.sheldon »

فکر کنم تو یه مستند درباره ی محو شدن کشتی ها از رادار یه چیزایی از این پروژه توضیح داده شده
یه جاهاییش یادمه
مخصوصا اینکه کشتی رو نوری فسفری رنگ احاطه کرده بود
اگه اسم مستند یادم اومد حتما اینجا میگم
...you can do everything , if you BELIEVE that you can do it

نمایه کاربر
7Aseman

پست توسط 7Aseman »

دوستان عزیز
من خودم کمی فکر کردم و حتی آدرسی که یکی از دوستان در ویکیپدیا گذاشته بود را هم مطالعه کردم،مگر می شود با قوس الکتریکی گسترده فضا زمان را انحنا داد؟
تا آن جایی که من می دانم تنها گرانش می تواند به فضا زمان انحنا دهد. که علت گرانش هم جرم جسم است. من نمی دانم این وسط قوس الکتریکی چه کارست؟ smile023
بازم من میگم که خود من این موضوع را از لحاظ علمی به هیچ عنوان قبول ندارم. دوستان دیگر هم نظرات خودشان را مطرح کنند تا یک نتیجه گیری منطقی کنیم.
smile020 ایام به کام smile020
انيشتين:
آدرس وبم:

Mahta1995

پست توسط Mahta1995 »

تو علم فیزیک همه چی به حرکت وابسته هس و به نظرم سفر در زمان زمانی امکان پذیره که انسان بتونه با سرعت نور حرکت کنه که زمان براش نمیگذره ولی من شنیدم زمان مث جدول مختصاته که پرش از یک نقطه زمانی به نقطه دیگه امکان پذیره ولی فک کنم این چیزی نیس که الان بشر قبولش کنه چون واقعا درکش سخته

ارسال پست