هوپا چه بود، چه شد.

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
شلغم الدین

سپاس: 111

تماس:

Re: هوپا چه بود، چه شد.

پست توسط شلغم الدین »

ماکسول نوشته شده:حالا من یه سوال. من سال 85 که عضو این جا شدم بقیه اعضا معمولا سنشون 20 به بالا بود اما الان میبینم اکثرا تقریبا دبیرستانی یا سال اول دوم دانشگاه هستن. چرا؟
بنظرِ من فرارِ مغزها در دنیایِ سایبر هم اتفاق افتاده، (با علیرضا در موردِ این موضوع بحث کرده بودیم) اینکه در حالِ حاضر خیلی از «انجمن ها» دیگه ابهت و کارایی گذشته رو ندارن و خیلی رو به انحطاط رفته جامعه‌ی سایبری ما، تو بیشترِ سایت‌ها (بعضن علمی) مطالب فکاهی و چت روم و... جای خودش رو به بحث کردنِ علمی و معنایِ صریح «انجمن» داده.

شاید جامعه‌یِ جدیدِ سایبری ما زیاد «علمی بودن» به مزاجش سازگار نباشه در حالیکه هنوز هم جوامعِ علمی در فضایِ سایبر مشاهده می‌شه اما نه به کیفیتِ گذشته...! (احتمالن در پستی در وبگاهم بطورِ گستره و علمی‌تر در موردِ این موضوع تحقیق خواهم کرد.)
«موآیِ» قبیله‌ی بغلی در تلفظ «ر» مشکل دارد
املت نامه

«صلام بر تو باد. من سه‌شنبه به رم خواهم آمد تا به حضور پاپ شرفیاب شوم...» امضاء: مسیح مصلوب
نیچه

نمایه کاربر
Cartouche

سپاس: 957

پست توسط Cartouche »

ماکسول نوشته شده:حالا من یه سوال. من سال 85 که عضو این جا شدم بقیه اعضا معمولا سنشون 20 به بالا بود اما الان میبینم اکثرا تقریبا دبیرستانی یا سال اول دوم دانشگاه هستن. چرا؟
خب نبایدم غیرر از این باشه ، ملت از سال 85 به بعد فهمیده تر شدن ، بچه های 16 ساله امروز ، حتی از 30 ساله های اونموقع هم بیشتر میفهمن ، (از همه نظر) البته الآنم خیلی ملت فهمیده ای نیستیم (خیلی که نه اصلا نیستیم) ولی از اونموقع باز بهتر شده ، واسه همینم یه آدم 20 ساله دیگه کاراری مهمتری داره ، که بخواد بیاد تو این سایت.و ترجیح میده وقتشو در جاهای دیگه ای صرف کنه.
دوای درد عاشق را کسی کو سهل پندارد

ز فکر آنان که در تدبیر درمانند در مانند

نمایه کاربر
me-alone

محل اقامت: Winnipeg

سپاس: 76

پست توسط me-alone »

کار ندارم هوپا چی بود ولی الآن راکد, خسته کننده, و بی حال, با سطح علمی پایین! اونایی که بلد نیستن, حوصله ی اونایی که بلد بودن رو هم سر بردن و هیچکی به کسی جواب نمی ده!!!!!!!!!! smile001
من زنم و به همان اندازه از هوا سهم میبرم
که ریه های تو!
درد آور است که من آزاد نباشم تا تو به گناه نیفتی!
قوس های بدنم بیشتر از افکارم به چشمهایت ما آیند!
تاسف بار است که باید
لباس هایم را به میزان ایمان تو تنظیم کنم!

سیمین دانشور

ماکسول

سپاس: 1

تماس:

پست توسط ماکسول »

amir.hs نوشته شده:
خب نبایدم غیرر از این باشه ، ملت از سال 85 به بعد فهمیده تر شدن ، بچه های 16 ساله امروز ، حتی از 30 ساله های اونموقع هم بیشتر میفهمن ، (از همه نظر) البته الآنم خیلی ملت فهمیده ای نیستیم (خیلی که نه اصلا نیستیم) ولی از اونموقع باز بهتر شده ، واسه همینم یه آدم 20 ساله دیگه کاراری مهمتری داره ، که بخواد بیاد تو این سایت.و ترجیح میده وقتشو در جاهای دیگه ای صرف کنه.
استدلال درستی نبود
ز گهواره تا گور دانش بجوی!

نمایه کاربر
mohsen2545

سپاس: 98

تماس:

پست توسط mohsen2545 »

آخرین ویرایش توسط mohsen2545 جمعه ۱۳۹۱/۲/۲۲ - ۱۶:۱۹, ویرایش شده کلا 1 بار
دلم میخواد یه روزی فارغ از غم
تبسم رویِ لبهامون بشینه
شاید اون روز دوباره جون بگیره
نهالِ آرزوهامون تو سینه

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

تنها مشكل هوپا نبود مديريت بود ، هست و خواهد بود !
يك دانش آموز وقت آزاد بيشتري پشت كامپيوتر داره تا يك دانشجو ، اكثر دانش آموز هايي هم كه الان ميان از سر بيكاري است نه علاقه ! و احتمالا وقتي دانشجو بشن و كارشون بيشتر بشه حضورشون هم در هوپا كم ميشه
اگه هوپا ديروز مديريت خوبي داشت هيچ وقت هوپا امروز نميشد !

نمایه کاربر
Cartouche

پست توسط Cartouche »

من یه چیزی بگم ، نمیدونم شما موافقید یا مخالف ، من بیش از یه ساله تو این سایت عضوم ، و از وقتی یادم هست ، این بحث وجود داشته و دارد ، یعنی همیشه یه سری اعضا هستن که با هم صمیمی ان ، بعد که چندتاشون به دلیل مشغله هایی که واسه همهی ما وجودشون طبیعیه میرن ، بقیه میگن که هوپا دیگه اون حا و هوای سابق رو نداره.
mamy72 نوشته شده:تنها مشكل هوپا نبود مديريت بود ، هست و خواهد بود ! !
موافقم که مدیرای اینجا هیچ کاری نمیکنن ، تو بحثا شرکت نمیکنن ، و به سایت نمیرسن ، ولی خب اعضا هم میتونن این سایتو از این حالت بی روحی در بیارن.شما که یکی از اعضای به ظاهر قدیمی هوپا هستید و پستاتونم که خیالی زیاده ، تا بحال شده اقدامی کنید ، تاپیکی بدید که یکم ، هیجان به این سایت بده ؟ پستی دادید که اعضای قدیمی رو به اینجا بکشونه؟
mamy72 نوشته شده: يك دانش آموز وقت آزاد بيشتري پشت كامپيوتر داره تا يك دانشجو ، اكثر دانش آموز هايي هم كه الان ميان از سر بيكاري است نه علاقه ! و احتمالا وقتي دانشجو بشن و كارشون بيشتر بشه حضورشون هم در هوپا كم ميشه
مخالفم ، دانش آموزا معمولا بیتشر از دانشجو ها وقتشون پره ، (تا اونجایی که من میدونم) خیلیاشونم از سر علاقه اینجا میان تا بیکاری .
me-alone نوشته شده:کار ندارم هوپا چی بود ولی الآن راکد, خسته کننده, و بی حال, با سطح علمی پایین! اونایی که بلد نیستن, حوصله ی اونایی که بلد بودن رو هم سر بردن و هیچکی به کسی جواب نمی ده!!!!!!!!!! smile001
راکد و بیحال رو قبول دارم ، ولی سطح علمی پایین رو قبول ندارم ، اینم قبول ندارم ، که اونایی که بلد نیستن ، حوصله اونایی رو که بلدن رو سر بردن ، شاید لازمه که اعضایی مثل شما که ادعای قدیمی بودن رو میکنن و بعضی دیگه ، که گهگاهی میان اینجا ، یکم بیشتر تو بحثا شرکت کنن ، اتفاقا اصلا اینطوری نیست که کسی سوالی بپرسی و بقیه از چرت بودن سوالش حوصلشون سر بره.
--------
*راستی یه نکته ای به ذهنم رسید که در تائید حرف نخستم بگم ، که همین سرکار me alone که الان میگه ، قدیما هوپا فلان بود ، بهمان بود و اعضای جدید اینطورین و اونطورین ، با من تقریبا همزمان وارد این سایت شده و من خودم یادمه که اونموقع هم ، از این بحثا بود که این اعضای جدید (منظورم امثال من و ایشونه که تقریبا پارسال اینجا اومدیم) خیلی بیحالن و اصلا ....بیخیال.
http://www.hupaa.com/forum/viewtopic.ph ... &sk=t&sd=a
--------
خلاصه چکیده حرفام اینه که آقا / خانم ؛ اگه میخواین هوپا درست شه ، باید خودتون دست بکار شید (روی سخنم با شما اعضای قدیمیه) خداییش غیر از شما ، کی میخواد چیکار کنه؟ نمیشه که هی بیاد بگید که هوپا بیحاله و ما دیگه نمیایمو و اینا.اگه از نظر شما هوپا راکده و کسل کننده ، پس چرا کاری نمیکنید؟
خیلی از اعضا که عمدا اسم هم میبرم ، مثل : ، syavash-pzr termeh ، shadishadi paulhenry mamy 72 ، DYNT70 شلغم الدین و .... هستن که نسبتا قدیمیا ، و زمانی که به قول خودتون هوپا حال و خوا داشت ، فعال بودن ، الان هم آن میشن ، ولی خیلی تو پست های گفتگو آزاد که باعث باحال شدن هوپا بشه شرکت نمیکنن ، دلیلشو نمیدونم ، ولی اگه فعال باشن ، قطعا هوپا کمی بهتر خواهد شد.اگه تاپیک بدن ، قطعا بیشتر با استقبال مواجهه میشه.

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

amir.hs نوشته شده:شما که یکی از اعضای به ظاهر قدیمی هوپا هستید و پستاتونم که خیالی زیاده ، تا بحال شده اقدامی کنید ، تاپیکی بدید که یکم ، هیجان به این سایت بده ؟ پستی دادید که اعضای قدیمی رو به اینجا بکشونه؟
اين سايت يك سايت علمي و اگر غير از اين بود من اينجا نبودم ! ... از زمان عضويتم تو هوپا بحث هايي مثل ، مسابقه نجومي و در آسمان شب چه ميگذر راه اندختم كه متاسفانه به جز يكي دو نفر هيچ بازديد كننده ديگري نداشت بعد يك مدت بحث هام رو موضوعي تر كردم و بحث هايي مثل سيارات فراخورشيدي و بحث گردش زمين به دور خورشيد رو راه انداختم كه بازم جواب نداد ! ... (تنها علاقه من نجوم است و در ساير رشته هاي فيزيك نمي تونم كه بحث رو باز و مديريت كنم !) ... خيلي از افراد اون ليستي كه مثال زديد وضعي مثل من دارند ! ... پس لطفا فقط با چند ماه حضور در هوپا قضاوت نكن
شايد اين اعضا باشند كه تالار رو مي چرخونند ، ولي همين اعضا انتظار دارند كه وقتي به مديري احتياج دارند باشه ! فكر نكنم اين خواسته زيادي باشه ! ... در ضمن يكي از فلسفه هاي وجود مدير شروع كردن بحث هاست !
amir.hs نوشته شده:مخالفم ، دانش آموزا معمولا بیتشر از دانشجو ها وقتشون پره ، (تا اونجایی که من میدونم) خیلیاشونم از سر علاقه اینجا میان تا بیکاری .
اون هايي كه از سر علاقه ميان كه چگالي پست هاشون خيلي پايينه . در مورد وقت پر بودن هم وقتي دانشجو شدي بهت ميگم كه وقت كدوم پر تره !
amir.hs نوشته شده:ولی خیلی تو پست های گفتگو آزاد که باعث باحال شدن هوپا بشه شرکت نمیکنن
يكي از مشكلات كه اعضاي قديمي با هوپا دارن همين گفتگوي آزاده ! ... نمونه بارزش شلغم الدين !

نمایه کاربر
Cartouche

پست توسط Cartouche »

خب اگه شما ، انتظارتون از این سایت ، فقط نجومه ، فکر نکنم .مشکلی داشته باشید ، و احتملا باید خواسته هاتون بر آورده بشه ، چون الان هم فکر نکنم با قبل در تاپیک های علمی تفاوتی بوجود اومده باشه.اونایی که گفتم ، فقط مثال هایی بودن ، که الان آن بودم و من تونستم اسمشونو بیارم ، خیلی بیشتر از این حرفان ، و اگه مشکلشون مثله شماست ، پس چرا قبلا اینطوری نبودن؟
اگه شما ، در تاپیک زدن ضعف دارین ، پس نباید از دیگران هم انتظاری داشته باشید ، که تاپیک های جذابی بزنن.اگه قرار باشه ، همه مثل شما باشن و بگن که من تاپیک هایی که میزنم ، جواب نمیده ، پس دیگه چه انتظاریه که هوپا باحال بشه؟درست نمیگم ، محمد جان؟مددیرا باید اغاز کننده باشن ، ولی وقتی نیستن ، باید اعضایی مثل شما که یکم قدیمیترن و سطح علمیشون بالاتره ، جاشونو بگیرن و اینکارو بکنن.
در ضمن من فقط چند ماهه که اومدم هوپا؟؟؟؟ smile024
و حرف آخر اینکه ، شما که نمیدونی ، لطفا حرف نزن.مطمئنن من در ایام دانشجویی بیشتر از الآن سرم خلوته ، اغراق نمیکنم ، ولی لزوما خودم بهتر از تو میدونم ، مطمئنن خیلی از اعضای اینجا ، فقط به خاطر علمی بودن ، اینجا اومدن و حتی بعضیاشونم حتی فیسبوک هم ندارن ، اگه از بیکاری بود ، اینکارو نمیکردن.
شب خوش.

نمایه کاربر
aalireza

سپاس: 346

پست توسط aalireza »

amir.hs نوشته شده:خب اگه شما ، انتظارتون از این سایت ، فقط نجومه ، فکر نکنم .مشکلی داشته باشید ، و احتملا باید خواسته هاتون بر آورده بشه ، چون الان هم فکر نکنم با قبل در تاپیک های علمی تفاوتی بوجود اومده باشه.اونایی که گفتم ، فقط مثال هایی بودن ، که الان آن بودم و من تونستم اسمشونو بیارم ، خیلی بیشتر از این حرفان ، و اگه مشکلشون مثله شماست ، پس چرا قبلا اینطوری نبودن؟
اگه شما ، در تاپیک زدن ضعف دارین ، پس نباید از دیگران هم انتظاری داشته باشید ، که تاپیک های جذابی بزنن.اگه قرار باشه ، همه مثل شما باشن و بگن که من تاپیک هایی که میزنم ، جواب نمیده ، پس دیگه چه انتظاریه که هوپا باحال بشه؟درست نمیگم ، محمد جان؟مددیرا باید اغاز کننده باشن ، ولی وقتی نیستن ، باید اعضایی مثل شما که یکم قدیمیترن و سطح علمیشون بالاتره ، جاشونو بگیرن و اینکارو بکنن.
در ضمن من فقط چند ماهه که اومدم هوپا؟؟؟؟ smile024
و حرف آخر اینکه ، شما که نمیدونی ، لطفا حرف نزن.مطمئنن من در ایام دانشجویی بیشتر از الآن سرم خلوته ، اغراق نمیکنم ، ولی لزوما خودم بهتر از تو میدونم ، مطمئنن خیلی از اعضای اینجا ، فقط به خاطر علمی بودن ، اینجا اومدن و حتی بعضیاشونم حتی فیسبوک هم ندارن ، اگه از بیکاری بود ، اینکارو نمیکردن.
شب خوش.
در این‌که تاپیک‌های علمی با قبل تفاوتی پیدا کردند یا نه که من باهات بحث راه نمی‌ندازم، مقایسه‌ی «ابهام در عدمِ قطعیت» با «جبرِ لی» کارِ کمیکی هستند و خودتم اگه چهارتا تاپیک از کاربرایِ قدیمی‌تر ببینی این حرف رو نمی‌زنی. همین شلغم‌الدین یا mamy72یِ خودمون شاهده که خودمم ازین حرف‌ها می‌زدم که مدیریت ضعیفه و اینا و با تعویضشون هوپا گلستان می‌شود و الخ... مسئله‌ی اساسی اینه قبلاً به‌علّت ضعفِ مدیریت عده‌ی خیلی زیادی خداحافظی کردند، خودمونیم با وجودِ physicsforums.org برای سطوحِ بالا و artofproblemsolving.com/forum برای سطوحِ دبیرستانی و المپیادی دیگه جایی برای هوپا باقی نمی‌مونه.
به‌هرحال الان اوضاع داغونه و مدیریت هم - با تمامِ احترامی که واسش قائلم و کمکِ اساسی‌ای که به‌بنده کرد- خواه به‌علّتِ مشغله خواه مسائلِ دیگه، کوچک‌ترین تلاشی برای بازگردانی اوضاع نمی‌کنه... اعضایِ قدیمی رفتند و احتمالِ بازگشتشون خیلی کمه، امّا جذبِ کاربرانِ ارزشمند و نه کپی‌پیست کنندگانِ جهان از پوستِ گردو و مستند‌های من و تو، نیازمندِ برنامه‌ست... که اون‌هم نیست:
مسائلِ فنی سایت: سیستمِ انجمن به‌شدّت قدیمی، سایتِ اصلی: استاتیک! اونم با table که تکنولوژیِ دهه‌ی ۹۰ی هست... همین‌ها کافیه و دیگه نبودِ لاتک و این‌ها رو بهش اشاره نمی‌کنم
مسائلِ مدیریتی: تمامِ مدیران غیرفعال هستند (به‌جز رادیکال که هر از گاهی تاپیک‌ها رو دست‌کاری می‌کنه یا کازمالوژیست که چند تا پست می‌ده)! رودربایستی که نداریم، همه خواه غیرِ مستقیم مثلِ حضرات پین و خروش (باهاش کنار بیایید، افتخارِ می‌کنم که این دو رو استادِ خودم می‌دونم، ولی الان نیستند دیگه!) یا کاملاً مستقیم و شفاف مثلِ MRT خداحافظی کردند... پس چرا فرصت رو به اعضایِ جدیدتر نمی‌دید؟ نه تنها نمی‌دید بلکه با اختراع پست‌ها می‌خوایید خاطره‌شون رو نگه دارید، با وجودِ مدیرِ کل (اونم دوتا) دیگه مدیرِ انجمن یعنی چی؟ و اگه مدیرِ انجمن داریم پس مدیرِ تالار چیه؟ مگه کارِ تالارها چه‌قدر بغرنجه که سرپرست هم می‌خواییم برایِ تالارها؟ ... و وقتی هم که کم میاریم از پست‌ها، طرف رو می‌کنیمش کاربرِ ویژه! این cph-theory با صفر پست چرا باید مدیر باشه؟ من چرا بعد از استعفام باید هنوز مدیر باشم؟ .... اصلاً این گروهِ فیزیکِ دانشگاهِ هرمزگان کجاست؟! چرا خبری ازش نیست؟ اصلاً چه‌نقشی داره الان؟ ... به‌جز این‌که مدیران دوره‌ی کارشناسی‌شون رو تو اون‌دانشگاه گذروندند!
مسائلِ کاربری: کاربرها بی‌بخارند عزیزم! شما کنفرانست رو راه بنداز اوضاع دستت میاد. smile023 سؤالاتِ کاربران اکثریتِ قریب به‌اتفاق موارد توصیفی هستند و نه استدلالی، تمامِ اون سؤالات هم از پیشرفته‌ترین مباحث انتخاب می‌شن و همه مثلِ کتاب‌قصه یه ورژنِ مخصوص به‌خودشون رو دارند... عدّه‌ای هم تکامل پیدا می‌کنند و با ریاضیاتِ پیشانیوتونی سعی در مرتفع سازی مشکلاتِ نظریه‌های فعلی دارند! هر از گاهی هم یه‌استارت زده می‌شه که یه برنامه‌ی آموزشی راه بی‌افته و توسطِ چند نفر که به‌علّتِ کمبودِ رتبه‌ی کنکورشون رفتند فیزیک همراهی می‌شه و هی یکی به‌اون‌یکی می‌گه برو من هواتو دارم و نتیجه‌ش می‌شه چیزی مثلِ تاپیکِ گاسیروویچ که بعد از سه سال همه دارند اعلامِ هم‌کاری می‌کنند!

نکته: من تلاش نمی‌کنم هوپا رو بکشم، هوپا الان مرده.... فقط دارم می‌گم اگه می‌خوایید حداقل زامبی‌ش کنید، تمامِ بار رو به‌گردنِ مدیران یا تمامِ بار رو به‌گردنِ کاربرا نندازید... شما (یکی دو نفر) در برابرِ یه‌جامعه می‌خوایید (و تازه نمی‌گم دارید) در قالبِ داغون، موادِ خراب بریزید، پس چیزی هم که به‌دست میاری، چیزِ جالبی نخواهد بود! Get over it and move on!

نمایه کاربر
baran78

محل اقامت: اصفهان

پست توسط baran78 »

چون ديگه مطالب هوپا به دردشون نميخوره مطالب سايت در حد دبيرستانياو اول و دوم دانشگاهياست ازاون به بعد اومدن تو هوپا وقت تلف کردنه.
حسین بیشترازاب تشنه ی لبیک بود.......افسوس که به جای افکارش زخمهای تنش را نشانمان دادندوبزرگترین دردش را بی ابی نامیدند........ http://www.hanitan.blogfa.com

ماکسول

تماس:

پست توسط ماکسول »

چون ديگه مطالب هوپا به دردشون نميخوره مطالب سايت در حد دبيرستانياو اول و دوم دانشگاهياست ازاون به بعد اومدن تو هوپا وقت تلف کردنه.[/quote]

کاملا موافقم
ز گهواره تا گور دانش بجوی!

نمایه کاربر
me-alone

محل اقامت: Winnipeg

سپاس: 76

پست توسط me-alone »

يكي از مشكلات كه اعضاي قديمي با هوپا دارن همين گفتگوي آزاده ! ... نمونه بارزش شلغم الدين !
یه آدم درست و پایه و با حال و با جنبه و از اونایی که می تونه یه کم فضای سایت رو عوض کنه اینجا بود, و اونم شیخ بزرگوار, شلغمه! حالا ببین تا بحث اونو هم وسط نکشن و اون رو هم زیر سوال نبرن ول کن میشن یا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile012
من زنم و به همان اندازه از هوا سهم میبرم
که ریه های تو!
درد آور است که من آزاد نباشم تا تو به گناه نیفتی!
قوس های بدنم بیشتر از افکارم به چشمهایت ما آیند!
تاسف بار است که باید
لباس هایم را به میزان ایمان تو تنظیم کنم!

سیمین دانشور

نمایه کاربر
Cartouche

پست توسط Cartouche »

در این‌که تاپیک‌های علمی با قبل تفاوتی پیدا کردند یا نه که من باهات بحث راه نمی‌ندازم، مقایسه‌ی «ابهام در عدمِ قطعیت» با «جبرِ لی» کارِ کمیکی هستند و خودتم اگه چهارتا تاپیک از کاربرایِ قدیمی‌تر ببینی این حرف رو نمی‌زنی.
سؤالاتِ کاربران اکثریتِ قریب به‌اتفاق موارد توصیفی هستند و نه استدلالی، تمامِ اون سؤالات هم از پیشرفته‌ترین مباحث انتخاب می‌شن و همه مثلِ کتاب‌قصه یه ورژنِ مخصوص به‌خودشون رو دارند
بلاخره من نفهمیدم که تاپیک های قدیمی پیشرفته ترن ، یا تاپیک های جدید ، یه ذره اگه میشه واضح تر حرف بزن تا من با این iq کمم بفهمم.ولی یه چیزی بگم که لازم نیست که بگی که برو تاپیک های قدیمی رو بخون ، چون پارسال که من اینجا عضو بودن ، تقریبا هیچ پستی نمیدادم ف و کارم این بود که مثل احمقا تاپیک های قدمی رو بخونم تا بلکه چیزی یاد بگیرم ، ولی از نظر من سطح علمی تاپیک ها ، و سوالات هیچ فرقی نکرده و تنها تفاوتی که هست ایننهه که اونموقع چهار نفر آدم شاخ بودن ، که جواب بدن ، ولی الان نیست (یا کم هست smile038 )
مدیریت ضعیفه و اینا و با تعویضشون هوپا گلستان می‌شود و الخ... مسئله‌ی اساسی اینه قبلاً به‌علّت ضعفِ مدیریت عده‌ی خیلی زیادی خداحافظی کردند،
فقط دارم می‌گم اگه می‌خوایید حداقل زامبی‌ش کنید، تمامِ بار رو به‌گردنِ مدیران یا تمامِ بار رو به‌گردنِ کاربرا نندازید.
amir.hs نوشته شده: موافقم که مدیرای اینجا هیچ کاری نمیکنن ، تو بحثا شرکت نمیکنن ، و به سایت نمیرسن ، ولی خب اعضا هم میتونن این سایتو از این حالت بی روحی در بیارن.
فکر کنم منظور منم همین بود.
خودمونیم با وجودِ physicsforums.org برای سطوحِ بالا و artofproblemsolving.com/forum برای سطوحِ دبیرستانی و المپیادی دیگه جایی برای هوپا باقی نمی‌مونه.
این سایتایی که گفتید ، وضعشون فرق میکنه ، از نظر من هوپا با داشتن یه گفتگو ی آزاد باعث شده تا در کنار علم ، به تفریح و روابط اجتماعی هم پرداخته بشه ، که این به نظر شخص بنده ، خیلی مفیده ، که تو یه سایت علمی ، که اعضاش عمدتا فیزیک و نجوم میخونن ، و علاقه دارن ، بحث کردن خیلی خوبه ، چه در مورد مسائل علمی ،و چه در مورد مسائل سیاسی ، مذهبی ، اجتماعی ، و تففریح و ...در ضمن انجمن فارسی فیزیک ، بهتر از هوپا ؟؟؟؟
شما کنفرانست رو راه بنداز اوضاع دستت میاد. smile023 .
من نه میخوام ، کنفرانس راه بندازم ، و نه کار دیگه ای بکنم ، از اتفاقاتی هم که قراره بعدش بیفته خبر دارم ، (
amir.hs نوشته شده: پیشنهاد خوبیه.
ولی شدنی نیست. smile020
فوقش یکی دوهفته جواب بده.با این بچه های بیحال ، نمیشه اینکارو کرد.
)
فقط یکی پیشنهاد داد ، و منم دو تا ، پست راجع بهش دادم ، لزومی نداره ، بندازیش به اسم من.اگه شما از زیاد آن شدن من و اینکه معمولن تو همه چی پست میدم ناراحتی ، بهم pm بده و دلایلشو بگو.

---------
*نکته ی مهم *
توجه !
مثل اینکه دلسوزی من برای هوپا ، و دادن پیشنهاد و اینکه گاهی اوقات خواستم تا با دادن پست ها و نظراتم ، یه این سایت خاموش ، یه ذره صفا بدم ، و اینکه نظراتی دادم که باعث شه یه ذره سرو سامون بگیره ، باعث ناراحتی برخی دوستان میشه ، و طوری با آدم حرف میزنن که انگار دزد گرفتن ، و دارن ازش اعتراف میگرن ، (یه طورایی با حالت هجومی با /ادم حرف میزن) ، پس از این به بد خودتونو ناراحت نکنین ، چون من از این به بعد سعی میکنم ، جلوی خودمو نگه دارم و نیام تو این تاپیک هایی که حرفام توشون باعث دلخوری میشه ، و فقط مثل اعضای دیگه روزی یه بار بیام ، و فقط سوالامو بپرسم ، و سوالایی هم جواب بدم (البته باید دقت کنم ، جوابم حتما درست باشه ، تا یوقت باعث ناراحتی و جبهه گیری دوستان نشه) و گاهی اوقاتم تو تاپیک های مسخره گتگو آزاد چیزی بنویسم.
--------

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

مي خواستم مثل بقيه يك تومار (شايد هم طومار!!) بنويسم كه بعد از يك مقدار نوشتن پشيمون شدم !
عليرضا دو تا دو فروم انگليسي رو مثال زد ... http://forum.avastarco.com ... يكي از بچه هاي قديمي هوپا(كه الان يكي از مدير هاي اين فروم است) من رو به اين فروم معرفي كردم و من اين فروم نجومي رو به خيلي از بچه هاي هوپا معرفي كردم ... نمي خواد زياد توضيح بدم ... فقط خودتون بريد و ببينيد كه چه چيزي باعث شد كه در اين تالار يك استاد رياضي دانشگاه و يك برنامه ساز علمي و يك مهندس هوافضا اين رو وظيفه خودشون بدونن كه براي فعال موندن فقط يك بحث كلي وقت بگذارند و كلي مطلب بگذارند ... (اگر بيشتر بنويسم همون ت(ط)مار ميشه !)

لطفا بعد از چند روز يكي اين پست رو پاك كنه ، فكر كنم قوانين هوپا نقض كردم !!!

ارسال پست