شکست رکورد حل مکعب روبیک

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
3azekhamosh

سپاس: 20

Re: شکست رکورد حل مکعب روبیک

پست توسط 3azekhamosh »

Clever child نوشته شده:
Cartouche نوشته شده:هیچی میخواستم ، هر کی یه فیلم از درست کردنش بگیره ، بزاره اینجا ،
ولی با وجود آدم هایی مثل شما ، فهمیدم که نمیشه .به هر حال اشتباه کردم ، همین الآنم اگه شما ناراحتی ، بگو تا تاپیکو ببندن.
حالا یکی فیلم گرفتو گذاشت ، اونوقت چی کار کنیم؟
معلومه که ناراحتم
لطفا اگه میشه تاپیکو ببندید
smile012
اگه ناراحتی زود برو با مامانت آشتی کن که باهاش قهر کردی و بعد جو گیرشدی و امدی هوپا smile001 smile035
من ماهی خسته از آبم، تن میذهم به علامت سوال بزرگی که در دهانم گیر کرده است

نمایه کاربر
adrina

نام: نگین

محل اقامت: سردشت

سپاس: 52

پست توسط adrina »

بچه های هوپا یکی از یکی بددهنتر تا تاپیک باز میکنیم میخونیم فحش و شکایت و تو زوق زنی حالم بهم میخوره بس کنیداااااا به مدیر شکایت میکنیم نه فقط این تاپیک کلاااااا تصویر
تصویرتصویرتصویر

نمایه کاربر
Cartouche

سپاس: 957

پست توسط Cartouche »

Anita! نوشته شده:
Cartouche نوشته شده:هیچی میخواستم ، هر کی یه فیلم از درست کردنش بگیره ، بزاره اینجا ،
ولی با وجود آدم هایی مثل شما ، فهمیدم که نمیشه .به هر حال اشتباه کردم ، همین الآنم اگه شما ناراحتی ، بگو تا تاپیکو ببندن.

الان دقیقا منظورت با من بود؟؟ از چی ناراحت باشم از خل بازیای تو ؟
تو چی میگی؟ با تو نبودم.
smile024 smile024
دوای درد عاشق را کسی کو سهل پندارد

ز فکر آنان که در تدبیر درمانند در مانند

نمایه کاربر
Cartouche

سپاس: 957

پست توسط Cartouche »

گند زدین تو تاپیک رفت.
آقای /خانم clever child ( smile058 ) ، نمیدونم شما چه مشکلی دارید ، ولی اگه شما از تاپیکی بدتون ، میاد لازم نیست ، بیاین گند بزنین توش.
منم حدس میزنم ، شما چرا اینطوری کردین ، چون احتملا فکر کردین ، که بنده این تاپیکو برای اینکه به ملت بگم ، که من اینکارم بالا آوردم ، ولی متاسفانه باید بگم سخت در اشتباهین ، چون من احمق نیستم ، که بخوام با این چیزا ، پز بدم ، اگه بخوام اینکارو بکنم ، با چیزای بهتری هم میتونم اینکارو بکنم ؛ یه مکعب روبیک مزخرف که همه بلدن حلش کنن ، چیزی نیست ، که بخوام باهاش پز بدم.
البته احتمالا تقصیر از شما نیست ، چون من بد گفتم ، و هرکسیه دیگه ای هم بود این برداشتو میکرد.ولی همه میدونن ، که من عمرن عذر خواهی کنم ، چون مغرورتر از این حرفام.
دیگه هم برام مهم نیست ، چی میگین ، چون دیگه تو این تاپیک پامو نمیزارم.
راستی هر آدم باحالی ای هم بود ، فیلمشو بزاره ، که بقیه دوستان مطمئنم خوشحال میشن (غیر از این بچه باهوشه)
دوای درد عاشق را کسی کو سهل پندارد

ز فکر آنان که در تدبیر درمانند در مانند

نمایه کاربر
Anita!

سپاس: 50

پست توسط Anita! »

Cartouche نوشته شده:
Anita! نوشته شده:

الان دقیقا منظورت با من بود؟؟ از چی ناراحت باشم از خل بازیای تو ؟
تو چی میگی؟ با تو نبودم.
smile024 smile024
خب تصقیر خودت بود دیگه نقل قول نکردی ! :دی
تصویر

نمایه کاربر
3azekhamosh

سپاس: 20

پست توسط 3azekhamosh »

adrina نوشته شده:بچه های هوپا یکی از یکی بددهنتر تا تاپیک باز میکنیم میخونیم فحش و شکایت و تو زوق زنی حالم بهم میخوره بس کنیداااااا به مدیر شکایت میکنیم نه فقط این تاپیک کلاااااا تصویر
دوس عزیز باید خدمتت برسونم که توی اینجور جاها این مسائل چیز پیش پا افتاده ایه! چون از همه نوع افراد به اینجور جاها ممکنه رخنه کنن smile039 ! در نتیجه هرکی یه نوعی طرز فکر داره!و نوع فکر کردنه همه یه جور نمیشه! و باید یه واکنش هایی بین کاربران صورت بگیره تا با وضعیت و شرایط موجود آشنایی پیدا کنن!حالا من دیدم کسی نمیخواد با این بچه باهوشه واکنش بده این بود که جون مردی کردم واکنش دادم! smile039 حالا عواقبم داره رادیکال طی یه سری پیغام های خصوصی شرح میده! اصلا لازم نیست که شما خودتون رو به زخمت بندازید! smile034
من ماهی خسته از آبم، تن میذهم به علامت سوال بزرگی که در دهانم گیر کرده است

نمایه کاربر
mohammadsarabi

پست توسط mohammadsarabi »

من خیلی به حل مکعب روبیک علاقه دارم اما هر کار می کنم نمی شه اگه کسی روش حلی می دونه لطفا بیاید یه تاپیک راجع به روش حل وچیزای دیگه راجع به این موضوع درست کنید تا ما هم یاد بگیریم (البته تو همین تاپیک هم بد نیست ) smile018
تصویر

نمایه کاربر
Clever child

نام: محمد

محل اقامت: تهران

سپاس: 43

تماس:

پست توسط Clever child »

Cartouche نوشته شده:گند زدین تو تاپیک رفت.
آقای /خانم clever child ( smile058 ) ، نمیدونم شما چه مشکلی دارید ، ولی اگه شما از تاپیکی بدتون ، میاد لازم نیست ، بیاین گند بزنین توش.
منم حدس میزنم ، شما چرا اینطوری کردین ، چون احتملا فکر کردین ، که بنده این تاپیکو برای اینکه به ملت بگم ، که من اینکارم بالا آوردم ، ولی متاسفانه باید بگم سخت در اشتباهین ، چون من احمق نیستم ، که بخوام با این چیزا ، پز بدم ، اگه بخوام اینکارو بکنم ، با چیزای بهتری هم میتونم اینکارو بکنم ؛ یه مکعب روبیک مزخرف که همه بلدن حلش کنن ، چیزی نیست ، که بخوام باهاش پز بدم.
البته احتمالا تقصیر از شما نیست ، چون من بد گفتم ، و هرکسیه دیگه ای هم بود این برداشتو میکرد.ولی همه میدونن ، که من عمرن عذر خواهی کنم ، چون مغرورتر از این حرفام.
دیگه هم برام مهم نیست ، چی میگین ، چون دیگه تو این تاپیک پامو نمیزارم.
راستی هر آدم باحالی ای هم بود ، فیلمشو بزاره ، که بقیه دوستان مطمئنم خوشحال میشن (غیر از این بچه باهوشه)
حجت تو نیی را ز سر خویش به در کن
بنگر به عقابی که چه می کرد و چه ها خواست
ناصر خسرو
دوری که در او آمدن و رفتن ماست
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, او را نه نهایت نه بدایت پیداست
کس می نزد دمی درین معنی راست
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, کین آمدن از کجا و رفتن به کجاست

ارسال پست