اگه ببينيد ديوانه مي شيد اگه نبينيد ضرر مي كنيد

مدیران انجمن: parse, javad123javad

معين

سپاس: 4

تماس:

اگه ببينيد ديوانه مي شيد اگه نبينيد ضرر مي كنيد

پست توسط معين »

اين لينك را ببينيد و گريه كنيد
http://www.25h00.com/2006/04/creative-art
.

متفكر

سپاس: 1

پست توسط متفكر »

چه جللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللب :shock: :shock:

اما گريه واسه چي؟
عمر انسان >>> (بقیه اش رو بدو!).....100000000000 قرن!
زندگي در این جهان>>> فوقش100سال
=> انسان در این جهان جز مسافر ورهگذری بیش نیست!!

نمایه کاربر
گالیله

محل اقامت: ایران

سپاس: 3

پست توسط گالیله »

عالي بود . چيز با حالي بود . :roll:
موفق باشید!

نويد قاءمي

پست توسط نويد قاءمي »

با سلام
واقعا قشنگ بود
خيلي ممنون .
موفق و پيروز باشيد...!!!

athar

تماس:

پست توسط athar »

خيلي با مزه بود.
ممنون.....!

قطره :

پست توسط قطره : »

روند داستان كتاب دنياي سوفي يك چيزي شبيه به اين تصاوير است . سوفي و معلم فلسفه در افكار سرهنگي هستند كه مي خواهد به دخترش فلسفه بياموزد و نامه هايي را كه براي دخترش با مضمون فلسفي ميفرستد را با گفت و گوي اين دو مي نويسد نويسنده با خلق يك زندگي واقعي براي سوفي و يك زندگي واقعي براي هيلده دختر سرهنگ و ارتباط اين دو زندگي با هم و در نهايت خارج شدن سوفي و معلم فلسفه از ذهن سرهنگ انديشه اي مشابه اين تصاوير بيان مي كند . مدتي ذهن من درگير اين مسئله بود كه ممكن است تمام دستاوردهاي علمي ما و خود ما محدود به دنياي كوچكي شويم كه فقط بخشي از يك دنياي بزرگتر است . به نتايجي رسيدم اما دوست دارم بدانم جناب عظيمي نظر شما چيست ؟

معين

تماس:

پست توسط معين »

تشكر مي كنم

نمایه کاربر
CLOUDYSKY

نام: سعید سیوف جهرمی

سپاس: 27

تماس:

پست توسط CLOUDYSKY »

واقعا زيبا و قابل تامل بود
ممنون
مدير شبكه فيزيك هوپا
http://www.saeedjahromi.com

نمایه کاربر
هابل

پست توسط هابل »

قطره : نوشته شده:روند داستان كتاب دنياي سوفي يك چيزي شبيه به اين تصاوير است . سوفي و معلم فلسفه در افكار سرهنگي هستند كه مي خواهد به دخترش فلسفه بياموزد و نامه هايي را كه براي دخترش با مضمون فلسفي ميفرستد را با گفت و گوي اين دو مي نويسد نويسنده با خلق يك زندگي واقعي براي سوفي و يك زندگي واقعي براي هيلده دختر سرهنگ و ارتباط اين دو زندگي با هم و در نهايت خارج شدن سوفي و معلم فلسفه از ذهن سرهنگ انديشه اي مشابه اين تصاوير بيان مي كند . مدتي ذهن من درگير اين مسئله بود كه ممكن است تمام دستاوردهاي علمي ما و خود ما محدود به دنياي كوچكي شويم كه فقط بخشي از يك دنياي بزرگتر است . به نتايجي رسيدم اما دوست دارم بدانم جناب عظيمي نظر شما چيست ؟
سلام
من هم اين كتاب را خوانده ام؛ حقيقتا بي نظير است.
هر كس به طريقي دل ما مي شكند
بيگانه جدا دوست جدا مي شكند
بيگانه اگر دل شكند حرفي نيست
از دوست بپرسيد چرا مي شكند

فريد 7 خط

پست توسط فريد 7 خط »

آقا بسيار جالب بود

معين

تماس:

پست توسط معين »

ممنونم از دوستان عزيز و دانش پژوه
لطفا اين لينك رو براي همه ايميل كنيد

معين

تماس:

پست توسط معين »

قطره : نوشته شده:روند داستان كتاب دنياي سوفي يك چيزي شبيه به اين تصاوير است . سوفي و معلم فلسفه در افكار سرهنگي هستند كه مي خواهد به دخترش فلسفه بياموزد و نامه هايي را كه براي دخترش با مضمون فلسفي ميفرستد را با گفت و گوي اين دو مي نويسد نويسنده با خلق يك زندگي واقعي براي سوفي و يك زندگي واقعي براي هيلده دختر سرهنگ و ارتباط اين دو زندگي با هم و در نهايت خارج شدن سوفي و معلم فلسفه از ذهن سرهنگ انديشه اي مشابه اين تصاوير بيان مي كند . مدتي ذهن من درگير اين مسئله بود كه ممكن است تمام دستاوردهاي علمي ما و خود ما محدود به دنياي كوچكي شويم كه فقط بخشي از يك دنياي بزرگتر است . به نتايجي رسيدم اما دوست دارم بدانم جناب عظيمي نظر شما چيست

؟
.

معين

تماس:

پست توسط معين »

قطره : نوشته شده:روند داستان كتاب دنياي سوفي يك چيزي شبيه به اين تصاوير است . سوفي و معلم فلسفه در افكار سرهنگي هستند كه مي خواهد به دخترش فلسفه بياموزد و نامه هايي را كه براي دخترش با مضمون فلسفي ميفرستد را با گفت و گوي اين دو مي نويسد نويسنده با خلق يك زندگي واقعي براي سوفي و يك زندگي واقعي براي هيلده دختر سرهنگ و ارتباط اين دو زندگي با هم و در نهايت خارج شدن سوفي و معلم فلسفه از ذهن سرهنگ انديشه اي مشابه اين تصاوير بيان مي كند . مدتي ذهن من درگير اين مسئله بود كه ممكن است تمام دستاوردهاي علمي ما و خود ما محدود به دنياي كوچكي شويم كه فقط بخشي از يك دنياي بزرگتر است . به نتايجي رسيدم اما دوست دارم بدانم جناب عظيمي نظر شما چيست

؟
من هم با شما موافقم
چون فيلم ماتريكس هم حكايت از اين داشت
.

نمایه کاربر
CLOUDYSKY

نام: سعید سیوف جهرمی

سپاس: 27

تماس:

پست توسط CLOUDYSKY »

حالا كه بحث بر سر چيز هاي جالبه پس اين تخت مغناطيسي را هم ببينيد و در موردش نظر بدبد
تصویر

از اخرين تكنولوژي هاي بشر
اينم يك سرس اطلاعات كه راستش حوصله نداشتم ترجمش كنم ولي چون ساده است خودتون زحمتترجمشو بكشين:

Architect Janjaap Ruijssenaars spent the last six years working on the development of a magnetic floating bed. A scale model of it was presented at the Millionaire Faire (I’m getting this from a very confusing Babel translation, so anyone, please chime in) recently.

The bed simply floats in the air, above magnets, can carry up to 900 kilos and is held in place through four very thin tethers. Of course, owning the ultimate babe magnet (Get it?) will not come cheap: the scale model alone costs 115,000 euros, while the real deal is expected to cost as much as 1,200,000 euros
آخرین ویرایش توسط CLOUDYSKY چهارشنبه ۱۳۸۵/۴/۲۱ - ۰۰:۱۸, ویرایش شده کلا 1 بار
مدير شبكه فيزيك هوپا
http://www.saeedjahromi.com

معين

تماس:

پست توسط معين »

جالب است

ارسال پست