ثبت مقاله

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
user30018

سپاس: 28

ثبت مقاله

پست توسط user30018 »

سلام بر همه ی شما عزیزان
من سه تا مقاله در مورد نسبیت و مکانیک کوانتومی دارم که خودم کشف کردم . اگر می شود به من کمک کنید که مقالت را به کجا ارسال کنم و چگونه آن ها را ثبت کنم ؟
اگه می شود به ایمیلم ارسال کنید .

user30018

Re: کمک کنین PLZ!!!

پست توسط user30018 »

در ضمن ایمیلم هم [email protected]

sahba_m_h

نام: جولیان

محل اقامت: شیراز

سپاس: 3

Re: کمک کنین PLZ!!!

پست توسط sahba_m_h »

مقاله کشف کردید/ یا نوشتینش؟
در جستجوی نور باش نور را می یابی.

نمایه کاربر
professor.freak

نام: پویان

سپاس: 19

تماس:

Re: ثبت مقاله

پست توسط professor.freak »

خوب به یک مجله تخصصی این کاره می فرستید . اونا هم میدن به چند تا فیزیکدان دیگه که بخونن و اگه حرف های درستی بود با کله واست چاپ می کنن.
زندگی تنها سایه ای گذرا و بازیگری بی نوا است که ساعتی بر صحنه می خرامد و به شور و هیجان می آید و سپس دیگر آوایی به گوش نمی رسد .افسانه ای خشم آلود و پر خروش که ابلهی حکایت می کند و هیچ معنایی ندارد.(مکبث-شکسپیر)
انسان حیوان غمگینی است که فقط اعجاز به هیجان می آوردش ،یا کشتار.(هفت دیوانه -روبرتو آرلت)

محمد اخشيك

محل اقامت: كرج

سپاس: 30

پست توسط محمد اخشيك »

دوست گرامي، جسارت نشود اما به دو سؤال من پاسخ دهيد تا راهنمايي‌تان كنم: اول آنكه تحصيلاتتان چقدر است؟ دوم اينكه آيا تا به حال ايده‌ي خودتان را در برابر استاد دانشگاه يا فيزيك‌پيشه‌اي مطرح كرده‌ايد؟
Our job in physic is to see things simply, To understand a great many complicated phenomena in a unified way, In terms of few simple principles... Steven Weinberg

کواسار

نام: امیر

محل اقامت: تهران

پست توسط کواسار »

مقاله تو بذار برای دانلود ما هم بخونیم .

user30018

پست توسط user30018 »

من سوم راهنمایی راهنمایی علامه حلب (سمپاد ) هستم
نشونشون دادم ولی گفتند نفهمیدیم چی گفتی
مثلا چه مجله هایی ؟؟؟

محمد اخشيك

محل اقامت: كرج

پست توسط محمد اخشيك »

دوست عزیز، فقط چند نکته را ذکر می کنم. نظریه پردازی در فیزیک امروز خیلی با گذشته فرق کرده است. دیگر مثل گذشته نیست که یک اینشتینی بنشیند و بعد نظریه ای بدهد که دنیا را تکان دهد. دنیای علم دیگر قهرمان به آن معنا ندارد، یک سری پژوهشگر هستند که در کنار هم کار می کنند و بصورت مکتوب و یا در سیمنارها اطلاعات شان را به اشتراک می گذارند و در نهایت راه حلی برای مسئله پیدا می شود، غرضم این است که اگر می خواهید پژوهشگر شوید باید ابتدا وارد این جمع علمی شوید، مسئله را انتخاب کنید، روی کارهایی که در آن مسئله انجام شده مطالعه کنید، راه حل را پیدا کنید و بعد به اشتراک بگذارید تا ملت بخوانند و نظر دهند و تکمیل شود. جنس مسائل بسیار مهم است، مسئله ی کلی واقعا در فیزیک کم است و تمامی مسائل خرد خرد شده اند و هر کس روی یکی کار می کند. ببینید مثال می زنم از فیزیک ذرات. در این فیزیک بخش های مختلفی وجود دارد و به قدری مسائل تخصصی شده است که یک نفر که روی کرومودینامیک کوانتومی کار می کند شاید خیلی چیزها و ریزه کاری های فیزیک نوترینو را ندارد. کل علم اصول و قواعد سفت و سخت آکادمیک دارد و خب این نظم نیز برای علمی که به این سرعت پیش رفت می کند واقعا نیاز است. حال فرض کنید که شما به یکی از این اساتید میل بیزنید و بگویید که نظریه ای راجع به کوانتوم و نسبیت دارید! احتمال خوانده نشدنتان زیاد است و بدانید اکثر اساتید روزی چندین و چند ایمیل دریافت می کنند که در آن ادعا می شود فلان نظریه ی کلی غلط است. اساتید گوش نمی دهند.
بعد از این همه سخن پراکنی و توضیح به شما پیشنهاد می کنم درسهایتان را بخوانید، آنچه که از شما خواسته می شود را درست انجام دهید و با شیب ملایم پیش روید. وقتی به سطح یک دانشجوی کارشناسی ارشد و یا اواخر کارشناسی رسیدید کم کم قواعد بازی را می آموزید و در ضمن شاید بفهمید ایده ای که الان دارید کجا بدرد می خورد، کجا پخته تر می شود و شاید هم اصلا غلط باشد.
Our job in physic is to see things simply, To understand a great many complicated phenomena in a unified way, In terms of few simple principles... Steven Weinberg

user30018

پست توسط user30018 »

ممنون ولی خودم میدانم
درست هستند
نا سلامتی من انیشتینم smile039 smile039 smile039 smile039 smile039

ارسال پست