تندتر شدن زمان در سرعت بالا

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
koorosh1

محل اقامت: تهران

سپاس: 35

Re: تندتر شدن زمان در سرعت بالا

پست توسط koorosh1 »

MA102 نوشته شده:
koorosh1 نوشته شده:نسبیت در برخی جاها اشتباه زیاد کرده است. در هنگام عبور نور از خورشید علت خمیدگی نور بخاطر جرم نور است که خود اقای irag2288 اونو گفتند. اگر بحث سر فضا زمان باشد که تو زمین هم فضازمان داریم. اگر دقت کرده باشید فرود امدن رنگین کمان مثل فرود امدن ابیست که از شلنگ خارج میشود. ایا میتونیم اینو به اثبات فضازمان ربط بدیم ؟ یا اینکه دلیل اصلی بخاطر جرم نور و اب است.
عزیز من فوتون جرم سکون ندارد.
جرمی هم که به انرژی فوتون نسبت داده میشود از نتایج نسبیت است.

برای بار چندم، انحنای فضا زمان رُ از انحراف نور در کنار خورشید اثبات نمی کنند.
اصل هم ارزی از ملاحظات دیگری نتیجه شده که درش از هیچ آزمایش واقعی استفاده نشده.

در حرکت شتابدار، بافت فضا_زمان دچار انحنا میشود، و گرانش هم هم ارز است با حرکت شتابدار.

koorosh1 نوشته شده:فرود امدن رنگین کمان مثل فرود امدن ابیست که از شلنگ خارج میشود.
smile024 ببخشید، میشه سطح تحصیلاتتون رُ بگید.

smile072 smile072 smile072 smile072 smile072 smile072 smile072

شما داری از لحاظ نسبیت بهم جوابو توضیح میدی. معلومه که جواب من اشتباه میشه در نظر تو.در پاسخ دومت هم بگم که نگران نباش.از تو بیشتر سرم میشه.
THE FIRST STEP FOR SUCCESS IS;
BELIEVING YOURSELF

نمایه کاربر
ashkanOo

نام: اشکان

محل اقامت: تهران

سپاس: 414

تماس:

پست توسط ashkanOo »

koorosh1 نوشته شده:
MA102 نوشته شده:
koorosh1 نوشته شده:نسبیت در برخی جاها اشتباه زیاد کرده است. در هنگام عبور نور از خورشید علت خمیدگی نور بخاطر جرم نور است که خود اقای irag2288 اونو گفتند. اگر بحث سر فضا زمان باشد که تو زمین هم فضازمان داریم. اگر دقت کرده باشید فرود امدن رنگین کمان مثل فرود امدن ابیست که از شلنگ خارج میشود. ایا میتونیم اینو به اثبات فضازمان ربط بدیم ؟ یا اینکه دلیل اصلی بخاطر جرم نور و اب است.
عزیز من فوتون جرم سکون ندارد.
جرمی هم که به انرژی فوتون نسبت داده میشود از نتایج نسبیت است.

برای بار چندم، انحنای فضا زمان رُ از انحراف نور در کنار خورشید اثبات نمی کنند.
اصل هم ارزی از ملاحظات دیگری نتیجه شده که درش از هیچ آزمایش واقعی استفاده نشده.

در حرکت شتابدار، بافت فضا_زمان دچار انحنا میشود، و گرانش هم هم ارز است با حرکت شتابدار.

koorosh1 نوشته شده:فرود امدن رنگین کمان مثل فرود امدن ابیست که از شلنگ خارج میشود.
smile024 ببخشید، میشه سطح تحصیلاتتون رُ بگید.

شما داری از لحاظ نسبیت بهم جوابو توضیح میدی. معلومه که جواب من اشتباه میشه در نظر تو.در پاسخ دومت هم بگم که نگران نباش.از تو بیشتر سرم میشه.

چرا همه دارن سعی میکنن با خراب کردن دیگران خودشونو ثابت کنن؟؟؟؟؟؟

این خیلی بده! smile024 smile032
B.Sc physics at amirkabir university of tehran

نمایه کاربر
MA102

نام: Laplace transforms

سپاس: 1193

پست توسط MA102 »

koorosh1 نوشته شده:شما داری از لحاظ نسبیت بهم جوابو توضیح میدی. معلومه که جواب من اشتباه میشه در نظر تو.در پاسخ دومت هم بگم که نگران نباش.از تو بیشتر سرم میشه.
اون چیزی که سوال رو به جواب مربوط می کنه نظریه ها هستند، بدون استفاده از یک نظریه نمی توان جوابی رُ برای یک سوال تضمین کرد. و کار من طبیعیست.
خودت رُ ناراحت نکن، و رنگین کمان سقوط نمی کند.

علم×دین=انسان

وَ مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاس جَمِيعاً

و هر کس نفسی را حیات بخشد مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده.

سوره مبارکه المائدة آیه32

بانک اهداء سلولهای بنیادی:
http://iscdp.tums.ac.ir/

هورین

سپاس: 16

پست توسط هورین »

بابا این ازمایش از اساس اشتباه هست . این دوستش میشمرده خودش هم میشمرده این درسته باید با دستگاه مخصوص این کارو انجام بدیم . بعد فکر میکنید که تو این سر عت کم دو ثانیه اختلاف بوجود میباد .
این کوروش مارو سرکار گذاشته . اگه قرار بود با شمردن دو نفر نابغه نظریه ی نسبیت تغییر کنه تا الان اصلا وجود نداشت .
این دوستمون کوروش که جزو یکی از بزرگترین دانشمندان تاریخ هست و بسیار هم نابغه هست هر روز با دوست نابغه تر از خودش ازمایش میکنن و اگه همین جوری پیش بره تا یک ماه دیگه تمام قوانین فیزیک رو نقض میکنن . دانشمدا با اون تجهیزات تا حالا هزار بار نسبیت رو تایید کردن حالا این اومده با دوست نابغش نسبیت رو نقض کرده .
جدیدا هم داره یه ازمایشگاه مجهز و در کنارش یه مرکز تحقیقاتی با دوستش باز میکنه . این کوروش دچار بیماری روانی خود دانشمند بینی هست . اگه نظر منو میخواید الکی وقت خودتونو برای چنین چیزیایی تلف نکنید . دیگه جوابشو ندید . کوروش زورت نگیره ها

ارسال پست