تأثیر کلمات بر شکل بلور آب

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
mycolony

سپاس: 134

Re: تأثیر کلمات بر شکل بلور آب

پست توسط mycolony »

TEZAR0241 نوشته شده:به نظر من هم این اشکال اتفاقی نیست که هر بار یه کشلی رو به ما میده یه چیزی این وسط هست که این اشکال اب رو به وجود میاره ومطمعنن اسامی یا موسیقی نیستند که روی آب تاثیر میزارن اب هر محیط یه شکلیه(فک کنم این دلیلش باشه)به خاطر میزان اهک و... که در اب هست باعث میشه که مولکول های اب شاکال مختافی داشته باشند.
می شه گفت
ولی به تصاویر بالا یک نگاه بنداز
مال ابه داخل بطری
درون سینه هر آدمی یک خاورمیانه پنهان است.
پر از شر، شور، شراب، خدا، گناه، صلح، گُل، گلوله

نمایه کاربر
slice_of_god

سپاس: 654

پست توسط slice_of_god »

TEZAR0241 نوشته شده:به نظر من هم این اشکال اتفاقی نیست که هر بار یه شکلی رو به ما میده یه چیزی این وسط هست که این اشکال اب رو به وجود میاره ومطمعنن اسامی یا موسیقی نیستند که روی آب تاثیر میزارن اب هر محیط یه شکلیه(فک کنم این دلیلش باشه)به خاطر میزان املاح و... که در اب هست باعث میشه که مولکول های اب اشکال مختلفی داشته باشند.
نمی دونم
شاید علم اشتباه می کنه
کسی که سکوت می کند
بازی را مسخره کرده
ما که حرف می زنیم
باخته ایم .

نمایه کاربر
mycolony

پست توسط mycolony »

slice_of_god نوشته شده:
TEZAR0241 نوشته شده:به نظر من هم این اشکال اتفاقی نیست که هر بار یه شکلی رو به ما میده یه چیزی این وسط هست که این اشکال اب رو به وجود میاره ومطمعنن اسامی یا موسیقی نیستند که روی آب تاثیر میزارن اب هر محیط یه شکلیه(فک کنم این دلیلش باشه)به خاطر میزان املاح و... که در اب هست باعث میشه که مولکول های اب اشکال مختلفی داشته باشند.
نمی دونم
شاید علم اشتباه می کنه
هیچی معلوم نیست
ولی من می دونم در دو ازمایشگاه شرایط یکسان نبوده
مگر نه نباید یک جا درست در می یومد یک جا غلط
فکر می کنید چی متفاوت بوده

نمایه کاربر
Sara_74

نام: سارا

سپاس: 12

پست توسط Sara_74 »

بلور آب ريخته شده در يك بطري كه كلمه “متشكرم” روي آن نوشته شده است.
میتونید برای این ادعاهاتون سند و منبع معتبری هم ارائه کنید؟

نمایه کاربر
TEZAR0241

سپاس: 7

تماس:

پست توسط TEZAR0241 »

هواس 24 نوشته شده:
TEZAR0241 نوشته شده:به نظر من هم این اشکال اتفاقی نیست که هر بار یه کشلی رو به ما میده یه چیزی این وسط هست که این اشکال اب رو به وجود میاره ومطمعنن اسامی یا موسیقی نیستند که روی آب تاثیر میزارن اب هر محیط یه شکلیه(فک کنم این دلیلش باشه)به خاطر میزان اهک و... که در اب هست باعث میشه که مولکول های اب شاکال مختافی داشته باشند.
می شه گفت
مال ابه داخل بطری
خوب داخل بطری باشه یه شکلی داره دیگه مولکول های اب مثه یه شبکه عمل میکنن شبکه سخت نیست که تو یه حالت بمونه تو هر ظرفی یه شکلی به وجود میاد که نطر من اینه که به خاطر شبکه مولکول های ابه که شکل ها متفاوت میشه
در طول یک قانون ریاضی به یک واقعیت اشاره می شود ولی یقین وجود ندارد. در طول زمانی که یقین وجود دارد،کسی به واقعیت اشاره نمی کند.

نمایه کاربر
mycolony

پست توسط mycolony »

TEZAR0241 نوشته شده:
هواس 24 نوشته شده:
می شه گفت
مال ابه داخل بطری
خوب داخل بطری باشه یه شکلی داره دیگه مولکول های اب مثه یه شبکه عمل میکنن شبکه سخت نیست که تو یه حالت بمونه تو هر ظرفی یه شکلی به وجود میاد که نطر من اینه که به خاطر شبکه مولکول های ابه که شکل ها متفاوت میشه
حرف شما متین
ولی اگر به این خاطره
چرا تو یک ازمایشگاه شد تو یکی نشد

نمایه کاربر
ehsan.helli1

نام: احسان

محل اقامت: تهران

سپاس: 624

تماس:

پست توسط ehsan.helli1 »

amin sadeghi نوشته شده:چون که هر کدوم از بلور های آب تحت سخنان متفاوتی قرار گرفته اند.
و البته لازم به ذکر هست که زیبا ترین بلور ها ی آب در جهان زمانی درست می شوند که کنار آنها آیات قران خوانده می شود.
و طی یک محاسبات پیچیده ثابت شده که قران رو اگر با صوت بخونیم این بلور ها حتی زیبا تر هم میشوند!و البته زیبا ترین بلور ها هم در هنگام تلاوت سوره بقره بوجود میان!

نمایه کاربر
Samanson

نام: سامان

سپاس: 22

تماس:

پست توسط Samanson »

amin sadeghi نوشته شده:دكتر Masaru Emoto در ژاپن متولد و از دانشگاه يوكوهاما و دانشگاه بين المللي با مدرك دكتراي Alternative Medicine فارغ‌التحصيل شد.
كتابهاي “پيام آب 1 و 2” و كتاب “پيام مخفي آب” با تيراژ 400،000 جلد در ژاپن به فروش رفت.
دكتر Emoto و تيمش در طي يك دوره 15 ساله ثابت كرده است كه لغات مي‌توانند بر سلامتي انسان و حيوانات و رشد گياهان تأثير گذاشته و نيز باعث ايجاد واكنشهاي عجيب آب شود.
دری وری!

رد آزمون ایموتو ، رد شعور بلورهای آب و شعور کیهانی

dusty

سپاس: 327

پست توسط dusty »

amin sadeghi نوشته شده:دكتر Masaru Emoto در ژاپن متولد و از دانشگاه يوكوهاما و دانشگاه بين المللي با مدرك دكتراي Alternative Medicine فارغ‌التحصيل شد.
كتابهاي “پيام آب 1 و 2” و كتاب “پيام مخفي آب” با تيراژ 400،000 جلد در ژاپن به فروش رفت.
دكتر Emoto و تيمش در طي يك دوره 15 ساله ثابت كرده است كه لغات مي‌توانند بر سلامتي انسان و حيوانات و رشد گياهان تأثير گذاشته و نيز باعث ايجاد واكنشهاي عجيب آب شود.
amin sadeghi نوشته شده:چون که هر کدوم از بلور های آب تحت سخنان متفاوتی قرار گرفته اند.
و البته لازم به ذکر هست که زیبا ترین بلور ها ی آب در جهان زمانی درست می شوند که کنار آنها آیات قران خوانده می شود.
smile058 smile058 smile058 smile058
عجب, پس آب میتونه به زبان ژاپنی, عربی و فارسی واکنش نشون بده و جالب تر از اون به موسیقی هم واکنش نشون میده!!
در برابر کلمات بد, زشت میشه و در برابر کلمات خوب, خوشکل میشه!
دوست عزیز یه زره منطقی تر به حرفات نگاه کن:داری میگی آب شعور داره و چندین زبان دنیا رو میفهمه(موسیقی هم متوجه میشه)! بدون اینکه کوچکترین دلیلی بیاری.
فقط با تیتر کردن جملاتی مثل "استادی که 15 سال تلاش کرده, تعداد بالایی کتاب به فروش رسونده و ..."(برای دور کردن زهن خواننده از جستوجوی دلیل).
میخوای غیر مستقیم به خواننده القا کنی که آب دارای قدرت تشخیص خوب و بده, و آب رو ملاک و شاخص بدی.
اگه واقعا زره ای هم که شده, به این ماجرا اعتقاد (یا نوعی حس تعصب) داری بدون که فقط داری, ارزش ها و ضد ارزش های خودتو, دوباره به خودت اثبات میکنی!.[با شاخص قرار دادن آب و سنجش کلمات و جملات خوب و بد](یه جورایی از این راه به آرامش میرسی)
ولی این جور حرفا بیشتر به درد جامعه شعر و هنر میخوره نه بخش فیزیک "اتمی مولکولی" smile072 smile072 smile072

نمایه کاربر
ehsan.helli1

نام: احسان

محل اقامت: تهران

سپاس: 624

تماس:

پست توسط ehsan.helli1 »

Yellow Rose نوشته شده:
smile058 smile058 smile058 smile058
عجب, پس آب میتونه به زبان ژاپنی, عربی و فارسی واکنش نشون بده و جالب تر از اون به موسیقی هم واکنش نشون میده!!
در برابر کلمات بد, زشت میشه و در برابر کلمات خوب, خوشکل میشه!
دوست عزیز یه زره منطقی تر به حرفات نگاه کن:داری میگی آب شعور داره و چندین زبان دنیا رو میفهمه(موسیقی هم متوجه میشه)! بدون اینکه کوچکترین دلیلی بیاری.
فقط با تیتر کردن جملاتی مثل "استادی که 15 سال تلاش کرده, تعداد بالایی کتاب به فروش رسونده و ..."(برای دور کردن زهن خواننده از جستوجوی دلیل).
میخوای غیر مستقیم به خواننده القا کنی که آب دارای قدرت تشخیص خوب و بده, و آب رو ملاک و شاخص بدی.
اگه واقعا زره ای هم که شده, به این ماجرا اعتقاد (یا نوعی حس تعصب) داری بدون که فقط داری, ارزش ها و ضد ارزش های خودتو, دوباره به خودت اثبات میکنی!.[با شاخص قرار دادن آب و سنجش کلمات و جملات خوب و بد](یه جورایی از این راه به آرامش میرسی)
ولی این جور حرفا بیشتر به درد جامعه شعر و هنر میخوره نه بخش فیزیک "اتمی مولکولی" smile072 smile072 smile072
کجاش عجیبه؟!!!
سراسر دلیل و منطف هستش حرف های ایشون!!

نمایه کاربر
Sara_74

نام: سارا

سپاس: 12

پست توسط Sara_74 »

اینو نیگا smile055
روی بطریه نوشتن "تو مرا مریض میکنی. من تو را میکشم" . بلور اب به شکل دونفری که دعوا دارن دراومده smile058
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

نمایه کاربر
amin sadeghi

نام: amin sadeghi

سپاس: 79

پست توسط amin sadeghi »

اما این دو عکس پایین در آزمایشگاه انجام شده و مطالب بنده در جهان به اثبات رسیده . (محض کسانی که اظلاعات عمومیشون کمه و به مطالب بنده میگن دروری)

1) بلور آب سد Fujiwara قبل از تقديم مناجات

Water crystal of Fujiwara Dam before offering a prayer.
دکتر علی شریعتی:

خدیا به من کمک کن تا قبل از آنکه در مورد راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفش های او راه بروم.

نمایه کاربر
amin sadeghi

پست توسط amin sadeghi »

بلور آب سد Fujiwara بعد از تقديم مناجات

Water crystal of Fujiwara Dam after offering a prayer.
دکتر علی شریعتی:

خدیا به من کمک کن تا قبل از آنکه در مورد راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفش های او راه بروم.

نمایه کاربر
amin sadeghi

پست توسط amin sadeghi »

اين حقيقت ثابت شده كه آب وسيله‌اي است كه اطلاعات را در خود ذخيره ساخته و از خود عبور مي‌دهد.
آب هر كجا كه باشد، حتي در هوا، ارتعاشات را جذب و ذخيره مي‌كند.

مي‌دانيد آب در ساختار بدن موجودات چه نقشي دارد؟

تا 90% وزن بدن تعداد زيادي از موجودات زنده را آب تشكيل مي‌دهد.

تا 60% وزن بدن انسان را آب تشكيل مي‌دهد.

تا 70% وزن ماهيچه‌هاي انسان را آب تشكيل مي‌دهد.

تا 80% خون انسان را آب تشكيل مي‌دهد.

و 90% ريه‌هاي انسان را آب تشكيل مي‌دهد.

و آيا مي‌دانيد چند درصد مغز انسان را آب تشكيل مي‌دهد؟
70%
دکتر علی شریعتی:

نمایه کاربر
Samanson

نام: سامان

سپاس: 22

تماس:

پست توسط Samanson »

راههای تشخیص شبه علم یا دانش‌نما ( Pseudoscience ) چیست؟

شبه علم یا دانش‌نما به آزمایش‌ها، نظریه‌ها، و یا باورهایی گفته می‌شود که ادعای علم بودن دارند ولی با روش‌های علمی به اثبات نرسیده‌اند؛ ادعاهایی نظیر ظهور بشقاب پرنده‌ها، طالع بینی، کف‌بینی، فال قهوه، ستاره‌بینی، انرژی‌درمانی و جز اینها. این مطالب خوراک نوشتاری بسیاری از مطبوعات عامه‌پسند موسوم به مجلات زرد را تشکیل می‌دهند.معمولاً توسط مراجع علمی وقتی صرف بررسی این قبیل موضوعات نمی‌شود چون که میزان ادعاها خارج از توان بررسی دانش پژوهان است و با رد هر ادعا، ادعای دیگری سر بر می‌آورد. پروفسور روبرت پارک Robert L. Park در توضیح اینکه چگونه می توان شبه علم را از علم بازشناخت؟ 7 نشانه‌ هشداردهنده برای ردیابی شبه‌علم مطرح کرده و نشانه های علم کاذب را به شرح زیر بیان نموده است****:

فرار به رسانه: اصحاب شبه‌علم، ادعاهای خود را مستقیما به رسانه‌های گروهی می‌برند. صحت و سلامت علم وابسته به آن است که هر کشف تازه، در ابتدا به همتایان عرضه و توسط ایشان نقد شود. وجود ژورنال‌هایی دارای مرور همتا دقیقا برآوردگار همین مقصود است. اصحاب شبه‌علم اما این مرحله را دور می‌زنند و یافته‌ها و بافته‌های خود را مستقیما به رسانه‌های عمومی می‌برند.

توطئه‌اندیشی: اصحاب شبه‌علم ادعا می‌کنند که نهادهای دارای قدرت و ثروت زیادی پشت علم رسمی قرار دارند و با توطئه و حق‌کشی مانع از ابراز وجود و ارائه‌ یافته‌های ایشان می‌شوند.

تکیه بر همهمه به جای پیام: شبه‌علم بر یافته‌های اتفاقی که در اندازه‌گیری‌های علمی وجود دارند (و بهترین نمودار آنها در پزشکی، اثر دارونماست) تکیه می‌کنند و با ترفندهای آماری سعی می‌کنند که به جای پیام، همهمه را عمده کنند و به نتیجه‌گیری‌های غیرمنطقی برسند. یافته‌های علمی ایشان مبتنی بر تغییرات تصادفی و یافته‌های مرزی اتفاقی در مطالعه هاست.

تکیه بر تک‌نگاری تجربه‌های شخصی: نقل تجربه‌های شخصی به‌صورت تک‌نگاری ادعاها، راه زنده ماندن خرافات در عصر علم تجربی بوده است. از همین روست که می‌گویند: «کشف بزرگ علم تجربی نه واکسن بوده است و نه آنتی‌بیوتیک، بلکه کارآزمایی تصادفی شده‌ دوسوکور بوده است!» در پزشکی مبتنی بر شواهد از «داده‌ها» استفاده می‌شود نه از نقل مدعیات فردی . شبه‌علم اما افرادی را می‌آورد تا جلوی ما بنشینند و بگویند که مدعیات آنها را «شخصا تجربه کرده‌اند».

تکیه بر قدیمی و باستانی بودن ادعا: اهالی شبه‌علم بر این ادعا تکیه می‌کنند که صدها و بلکه هزاران سال پیش، باور مورد ادعای ایشان رواج داشته و موردتایید بزرگانی بوده است و به درست یا غلط از شخصیت‌های قدیمی شهیر یا مورد احترام، برای تایید خود نقل‌قول می‌آورند.

کار در انزوا: اصحاب شبه‌علم معمولا در انزوا کار می‌کنند، شفافیت را برنمی‌تابند و یافته‌های خود را نیز معمولا در جمع خود و همایش‌ها و رسانه‌های ویژه‌ خودشان طرح می‌کنند.

طرح کردن قوانین تازه برای طبیعت: اصحاب شبه‌علم برای آنکه یافته‌ها و مشاهده های ادعایی خود را توجیه کنند، «قوانین» تازه و بدیعی را برای طبیعت پیشنهاد می‌کنند.

ادعای آقای ایموتو در ذی شعور بودن بلورهای آب و عکس العمل آنها در برابر افکار و واژگان، نه تنها از هیچ آزمون مستقل علمی سربلند بیرون نمی آید بلکه مصداق و نمونهء آشکاری از شبه علم یا دانش‌نما ( Pseudoscience) است. از آنجایی که این ادعا فاقد استانداردهای لازم در روش علمی بود در جلب نظر مجامع دانشگاهی و علمی معتبر موفقیتی بدست نیاورد و متاسفانه وارد حوزه های مربوط به برنامه فریب عمومی شده و به فروش بطری های آب پرداخته و همچنان تجارت مبتنی بر فریب عمومی خویش را به پیش می برد.

http://www.hupaa.com/20120602063500001/ ... 98%DB%8C-4

ارسال پست