bigbook

مدیر انجمن: parse

bigbook

محل اقامت: TEHRAN

سپاس: 26

تماس:

bigbook

پست توسط bigbook »

سلام من مدیر شبکه اجتماعی بیگ بوک هستم من می خواهم که در این سایت با اجازه مدیر سایت شیکه اجتماعی بیگ بوک را رواج دهم البته بیگ بوک سایتی جداگانه به نام bigbook.vcp.comرا دارا می باشد .
توضیحات : شما در این شبکه می توانید کار های علمی... کارهای عملی تصاویر علمی و نوشته های علمی خود را رواج دهید .
تذکر : شما نباید تصاویر و سخن های الوده در این شبکه ایجاد کنید .
نکته : نام این شبکه می تواند شبکه اجتماعی هوپا نیز بشود و مدیر سایت هوپا می تواند بخش جداگانه ای با این نام با مدیریت من ایجاد کند تا کاربران برای تبادل علم با یکدیگر باز هم عضو این شبکه شوند و این صفحه بطور جداگانه در سایت هوپا قرار بگیرد نظر مدیر سایت ؟ ایا موافق هستید کاربران . با تشکر از حمایت شما
مدیر سایت :محمد اسدزاده
آخرین ویرایش توسط bigbook پنج‌شنبه ۱۳۹۲/۸/۲۳ - ۲۰:۵۸, ویرایش شده کلا 1 بار

نیوتون ایران

سپاس: 6

Re: bigbookشبکه اجتماعی سایت هوپا

پست توسط نیوتون ایران »

بسیار عالی می شود ما از شما حمایت می کنیم اقای محمد اسدزاده smile015 smile015 smile015

bigbook

تماس:

پست توسط bigbook »

نیوتون ایران نوشته شده:بسیار عالی می شود ما از شما حمایت می کنیم اقای محمد اسدزاده smile015 smile015 smile015
خواهش می کنم نیازمند حمایت شما هستیم تا بهبودی سایت

نمایه کاربر
Neymar

نام: محمد نیمار

محل اقامت: تهران

پست توسط Neymar »

خیلی خوب می شود ما هم حمایت می کنیم تا بخش جداگانه ای برای این شبکه در سایت هوپا ساخته شود . vvvvvvvvvvvvvvvvveeeeeeeeeeeeeerygoooooooooooooood

نیوتون ایران

پست توسط نیوتون ایران »

عالیه خواهشا کاربرا زود نظر بدید تا شبکه بیگ بوک زود تشکیل بشه و ما تواون عضو شویم و مطالبمون را به اشتراک بگذاریم به نظر من که خیلی عالی میشه نظر شما چیه؟ smile072 smile072

نمایه کاربر
اماتور

سپاس: 2151

تماس:

Re: bigbook

پست توسط اماتور »

bigbook نوشته شده: توضیحات : شما در این شبکه می توانید کار های علمی... کارهای عملی تصاویر علمی و نوشته های علمی خود را رواج دهید .
نکته : نام این شبکه می تواند شبکه اجتماعی هوپا نیز بشود و مدیر سایت هوپا می تواند بخش جداگانه ای با این نام با مدیریت من ایجاد کند تا کاربران برای تبادل علم با یکدیگر باز هم عضو این شبکه شوند و این صفحه بطور جداگانه در سایت هوپا قرار بگیرد نظر مدیر سایت ؟ ایا موافق هستید کاربران . با تشکر از حمایت شما
حالا من کاره ای نیستما حرفی ندارم ولی میگم حالا چه فرقی با این سیستمی که الان هسته داره ؟

نمایه کاربر
*شارش*

نام: فاطمه غمكده

محل اقامت: بلبلان

سپاس: 595

پست توسط *شارش* »

منم پشت این سایت هستم
smile015
عالیه smile072

نمایه کاربر
ostad eshgh

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 82

پست توسط ostad eshgh »

bigbook نوشته شده:سلام من مدیر شبکه اجتماعی بیگ بوک هستم من می خواهم که در این سایت با اجازه مدیر سایت شیکه اجتماعی بیگ بوک را رواج دهم البته بیگ بوک سایتی جداگانه به نام bigbook.vcp.comرا دارا می باشد .
توضیحات : شما در این شبکه می توانید کار های علمی... کارهای عملی تصاویر علمی و نوشته های علمی خود را رواج دهید .
تذکر : شما نباید تصاویر و سخن های الوده در این شبکه ایجاد کنید .
smile072
با سلام
فقط جنبه سوال:

بنده متوجه نشدم؛ با توضیحاتی که شما فرمودید ویژگی مخصوص اینکار چی هست؟!
smile072
just keep going

bigbook

تماس:

پست توسط bigbook »

ببینید اصول و طراحی این سایت اجتماعی باعث پر طرفدار شدن دانش اموختگان علم و فیزیک می باشد . شما دراین شبکه اگر با حمایت شما تشکیل شود می توانید چند برابر این مطالب را با دوستان و اشنایان خود اشتراک بگذارید و ان ها را با علم فیزیک خود و دیگران می توانید بیشتر اشنا کنید و فقط شما و مدیر سایت می تواند این کار هارا عمل کند . این شبکه برای بیشتر تبادل کردن علم می باشد نه برای خواندن فاتحه هوپا بلکه برای پرطرفدار کردن هوپا شما می توانید به من رای دهید تا این شبکه صورت بگیرد . ممنون از شما منتظر نظرات بیشتر شما و رای به این شبکه مدیر بیگ بوک :محمد اسدزاده

نمایه کاربر
*شارش*

پست توسط *شارش* »

bigbook نوشته شده:ببینید اصول و طراحی این سایت اجتماعی باعث پر طرفدار شدن دانش اموختگان علم و فیزیک می باشد . شما دراین شبکه اگر با حمایت شما تشکیل شود می توانید چند برابر این مطالب را با دوستان و اشنایان خود اشتراک بگذارید و ان ها را با علم فیزیک خود و دیگران می توانید بیشتر اشنا کنید و فقط شما و مدیر سایت می تواند این کار هارا عمل کند . این شبکه برای بیشتر تبادل کردن علم می باشد نه برای خواندن فاتحه هوپا بلکه برای پرطرفدار کردن هوپا شما می توانید به من رای دهید تا این شبکه صورت بگیرد . ممنون از شما منتظر نظرات بیشتر شما و رای به این شبکه مدیر بیگ بوک :محمد اسدزاده
مطمئن باشید من هرجا باشم اونجا آباده
حتما فعالیت خواهیم کرد در این سایت..........
فعلاً ادمین خان (مدیر سایت)در خواب 1 هفته ای به سر میبرن و به هوپا زیاد نمیان........هوپارو همین کاربران عضو شده اداره میکنن........
همین موافقت منو گرفتین همه چی حلّه smile072 smile036

نمایه کاربر
sajad2

سپاس: 4

پست توسط sajad2 »

منم موافقم smile015
عالیه... smile072
دل ز دل بردار اگر بایست دلبر داشتن
دل به دلبر کی رسد جز دل ز دل برداشتن
دلبر و دل داشتن نود طریق عاشقان
یا دم از دل داشتن زن یا ز دلبر داشتن

نیوتون ایران

پست توسط نیوتون ایران »

اقای محمد اسدزاده ما از شما حمایت می کنیم تا این شبکه در هوپا تشکیل شود . پس بشتابید بسوی موفقیت smile072 smile072

نمایه کاربر
*شارش*

پست توسط *شارش* »

نیوتون ایران نوشته شده:اقای محمد اسدزاده ما از شما حمایت می کنیم تا این شبکه در هوپا تشکیل شود . پس بشتابید بسوی موفقیت smile072 smile072
smile015 smile015
من تو هیچ سایتی عضو نیستم غیر هوپا
از آنجایی که این سایت میخواد در دل هوپا به کارش ادامه بده،من موافق و راضی ام smile072

bigbook

تماس:

پست توسط bigbook »

من عاشق شما کاربرای دوستدار علم هستم منتظر نظرات بعدی شما هستم تا همت مدیر سایت برای پر کاربرترین شبکه اجتماعی علمی فیزیکی کردن سایت هوپا smile072 smile072 smile072 smile072 smile072 smile072

نمایه کاربر
*شارش*

پست توسط *شارش* »

bigbook نوشته شده:من عاشق شما کاربرای دوستدار علم هستم منتظر نظرات بعدی شما هستم تا همت مدیر سایت برای پر کاربرترین شبکه اجتماعی علمی فیزیکی کردن سایت هوپا smile072 smile072 smile072 smile072 smile072 smile072
یه پیشنهاد دارم برا شما
اینکه شما یه پیام خصوصی به جناب ادمین (مدیر سایت) بزنید
توضیحاتتون رو به ایشون بگید بعد نظرشو جویا بشین
همه ی مدیرانی که اینجا هستن تقریباً هیچ کاره اند
فقط ادمین باید نظر نهایی رو بهتون بگه
http://www.hupaa.com/forum/memberlist.p ... =group&g=4

ارسال پست