18 سوال پیرامون تئوری ریسمان

مدیران انجمن: parse, javad123javad

عطيه محمدي

محل اقامت: رشت

تماس:

پست توسط عطيه محمدي »

خيلي از موضوع دور شديد . هرچي پست ها رو نگاه كردم يك دونه هم در مورد موضوع نديدم .

لطف كنيد و به موضوع برگرديد. موضوع جالبيه.

قلي

پست توسط قلي »

من از تو نمي ترسم پسر جان. فقط دوست نداشتم با اين بحث كردن هاي بي مورد شما وجهه ام در سايت خدشه دار شود. حرفم هم همان است كه گفتم. من هم به بحث در باره اين نظريه علاقه مندم ولي دوست دارم با انسانهاي متواضع بحث كنم نه مغرور.

قلي

پست توسط قلي »

براي شروع بحث در مورد ريسمان به نظرم بهتر است اول فرمول خود اين ريسمانها را بررسي كنيم.

نمایه کاربر
محسن بيگي

محل اقامت: تهران

سپاس: 2

پست توسط محسن بيگي »

قلي نوشته شده:براي شروع بحث در مورد ريسمان به نظرم بهتر است اول فرمول خود اين ريسمانها را بررسي كنيم.
اين موضوع خوبي بايد باشه. من در يكي از برنامه هاي شبكه چهار ديدم كه دو تا ريسمان با هم تركيب شدن و يك ريسمان جديد رو به وجود آوردن. حالا بايد ديد فرمول بندي ها چطور اجازه چنين رفتاري رو به ريسمانها ميدن.
فقط خدا

نمایه کاربر
N - theory

سپاس: 1

تماس:

پست توسط N - theory »

خب چون سيل علاقه مندان به اين نظريه بسيار است ما هم بدمان نمي آيد تا آنجاكه بتوانيم در خدمت دوستان باشيم.

اما شما فقط بگوييد كه من براي تايپ علايم يوناني و رياضي كه مابين متن هستند چه كاري را انجام بدهم؟ تا بحث را آغاز كنيم؟

اما به نظرم اگر از الكتروديناميك فاينمن شروع مي كرديم بهتر بود.

به هر حال چاره اي به مصلحت بينديشيد كه با مشكل اخير به ستيزه برخيزيم.

باتشكر
دوستان! براي هميشه خداحافظ

فقط بدانيد كه رياضيات ملكه علوم است.

موفق و مويد باشيد.

Comrades! Bye to ever time Just remember that Math is queen of sciences, Best wishes for your success in all of living and scientific degrees
septamber/18/2007

محمد اخشيك

محل اقامت: كرج

سپاس: 30

پست توسط محمد اخشيك »

الكتروديناميك فاينمن؟ به نظر من بهتر است كه اگر از الكتروديناميك فاينمن شروع كرديم اصلا سراغ نظريه‌ي ريسمان نرويم بلكه در همان نظريه‌ي ميدان‌هاي كوانتومي پيش برويم كه انصافا هم مهم‌تر است و هم واقعي‌تر!
Our job in physic is to see things simply, To understand a great many complicated phenomena in a unified way, In terms of few simple principles... Steven Weinberg

نمایه کاربر
N - theory

سپاس: 1

تماس:

پست توسط N - theory »

محمد اخشيك نوشته شده:الكتروديناميك فاينمن؟ به نظر من بهتر است كه اگر از الكتروديناميك فاينمن شروع كرديم اصلا سراغ نظريه‌ي ريسمان نرويم بلكه در همان نظريه‌ي ميدان‌هاي كوانتومي پيش برويم كه انصافا هم مهم‌تر است و هم واقعي‌تر!
دقيقا

باتشكر
دوستان! براي هميشه خداحافظ

فقط بدانيد كه رياضيات ملكه علوم است.

موفق و مويد باشيد.

Comrades! Bye to ever time Just remember that Math is queen of sciences, Best wishes for your success in all of living and scientific degrees
septamber/18/2007

نمایه کاربر
محسن بيگي

محل اقامت: تهران

سپاس: 2

پست توسط محسن بيگي »

N - theory نوشته شده:خب چون سيل علاقه مندان به اين نظريه بسيار است ما هم بدمان نمي آيد تا آنجاكه بتوانيم در خدمت دوستان باشيم.

اما شما فقط بگوييد كه من براي تايپ علايم يوناني و رياضي كه مابين متن هستند چه كاري را انجام بدهم؟ تا بحث را آغاز كنيم؟

باتشكر
شما مطالبتان را به طور كامل براي بنده ميل كنيد بقيه اش با من.
فقط خدا

a.gh.n

سپاس: 3

پست توسط a.gh.n »

N - theory نوشته شده:خب چون سيل علاقه مندان به اين نظريه بسيار است ما هم بدمان نمي آيد تا آنجاكه بتوانيم در خدمت دوستان باشيم.

باتشكر
با charmap که فکر می کنم توی start/all programs/accessories/system tools باشه استفاده کنید

نمایه کاربر
اميرخان

سپاس: 6

پست توسط اميرخان »

N - theory, به شما پيشنهاد مي كنم با خطي سليس و روان در برگي كاغذ فرمول ها را نوشته و به صورت عكس به سايت ارائه دهيد.
بدون فرمول ها را نيز كه مي دانيد چگونه بايد نوشت.

عطيه محمدي

تماس:

پست توسط عطيه محمدي »

خدا را شكر كه جو آرام شد . اميد وارم اين مساله ريسمان رو بتونيم تو اين تاپيك تحليل كنيم .

محمد اخشيك

پست توسط محمد اخشيك »

عطيه محمدي من نمي‌دانم كه چرا شما و دوستان ديگر اينقدر به اين تئوري ريسمان علاقه داريد؟ بهتر نيست در نظريه‌ي ميدان‌هاي كوانتومي كار كنيم و آنرا بياموزيم (البته در تاپيكي ديگر)؟
Our job in physic is to see things simply, To understand a great many complicated phenomena in a unified way, In terms of few simple principles... Steven Weinberg

عطيه محمدي

تماس:

پست توسط عطيه محمدي »

من به هر موضوعي كه بتواند ذهنم را درگير كند علاقه مندم ، پيشنهاد شما هم خوب است . اگر تاپيكي در مورد نظريه ي ميدان هاي كوانتومي هست به ما هم معرفي كنيد .

محمد اخشيك

پست توسط محمد اخشيك »

دوستان من تاپيكي ديگر راه‌اندازي كرده‌ام با نام نظريه‌ي ميدان‌هاي كوانتومي بياموزيم. از شما خواهش مي‌كنم اگر مطلبي در اختيار داريد و يا اين تئوري را فراگرفته‌ايد در اين تاپيك مطرح كنيد.

نمایه کاربر
اميرخان

سپاس: 6

پست توسط اميرخان »

هم اكنون منتظر جواب سوالات از طرف N - theory, هستيم.

ارسال پست