معرفی فیلم و سریال

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
DARKENERGY

نام: Melina

محل اقامت: krj_teh

سپاس: 4151

تماس:

Re: معرفی فیلم

پست توسط DARKENERGY »

بله میدونم. smile072 البته godfather 123 رو دیدم.

حالا وقت کردی این تایتانیکم ببین (11 تا اسکار) منم کازابلانکا رو نگاه میکنم! smile036

*

آنکه رفت، به حُرمت آنچه با خود برد حقِ بازگشت ندارد

*

آدمی که از آفتابِ صبح گرم نشه، از آفتاب غروب گرم نمیشه

نمایه کاربر
mohsen2545

سپاس: 98

تماس:

پست توسط mohsen2545 »

قبوله smile057
ولی بی انصافیه ها، کازابلانکا یه ساعت و چهل دقیقه ست، تایتانیک سه ساعت و نیم smile032
دلم میخواد یه روزی فارغ از غم
تبسم رویِ لبهامون بشینه
شاید اون روز دوباره جون بگیره
نهالِ آرزوهامون تو سینه

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

mohsen2545 نوشته شده:قبوله smile057
ولی بی انصافیه ها، کازابلانکا یه ساعت و چهل دقیقه ست، تایتانیک سه ساعت و نیم smile032

تقصیر خودت بوده smile051

*

*

نمایه کاربر
marqos

سپاس: 39

پست توسط marqos »

DARKENERGY نوشته شده: smile021 یکی از افتخارات منم اینه که هنوز کازابلانکا رو ندیدم smile039
smile097

=)) منم

Q2w2hddjjb

سپاس: 18

پست توسط Q2w2hddjjb »

با کمتر شخصیتی عین شخصیت نقش اول کازابلانکا احساس هم ذات پنداری کردم .

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

Spotlight.jpg

برنده اسکار بهترین فیلم
برنده اسکار بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی
کاندیدای اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد
کاندیدای اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن
کاندیدای اسکار بهترین کارگردانی
کاندیدای اسکار بهترین تدوین

نمره منتقدین: 93/100
امتیاز IMDb:
8.1
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

*

*

Farady

نام: Soheil

پست توسط Farady »

از فیلم های معرفی شده perfume رو دیدم ،فقط تو یه جمله بگم فوق العاده بود . قبلا هم تعریفش رو شنیده بودم اما چون موضوعش برام جالب نبود نرفتم سراغش ، اما وقتی دیدمش فهمیدم این همه تعریف الکی نبوده . این فیلم واقعا ارزش چند بار دیدن رو داره ، از اون دست فیلم هایی که آدمو به فکر وادار میکنه . انقدر خوبه که دوست ندارم اسپویلش کنم ، ولی یه چندتا چیزو حیفم میاد نگم ( نظرم کارشناسی نیست ، فقط برداشت شخصیم از فیلمه . ببخشید دیگه smile021 ) :

تصویر

به نظر من داستان عطر درست کردن و کلا موضوع عطر تو فیلم فقط یک نماده که نویسنده برای رسوندن پیامش به مخاطب استفاده کرده . داستان هم حول یه افسانه میچرخه که بنابر اون هزاران سال پیش مصری ها تونستن عطری بسازن که وقتی کسی اونو استشمام میکرده از خود بی خود میشده و برای لحظاتی فکر میکرده توی بهشته ! ( یه حالت هنگ اووری و خلسه آور ) .

حالا شخصیت اصلی فیلم دنبال اینه که چنین عطری رو بسازه ! چون فکر میکنه یک بار این عطرو خودش احساس کرده ( بوی بدن یک دختر آلو فروش که تو بازار میبینش ) . باز هم میگم ، به نظر من عطر و حس بویایی فقط حالت سمبلیک دارن که میتونستن هرچیزی باشن ، مثلا میتونست موسیقی و حس شنیداری باشه ! اما فیلم اینطوری خوب در اومده .

اینکه حرف ژان باپتیست و پیامش چیه نظر خاصی ندارم ! شاید اصلا پیامی نداره و فقط میخواد خودشو به بقیه ثابت کنه . موضوع جالب تو کاراکتر باپتیست برای من اینه که قتل هاشو با خونسردی تمام انجام میده و حتی از مسائل شهوانی هم به سادگی گذر میکنه فقط برای اینکه یک چیز زیبا به وجود بیاره . که اون چیز زیبا میتونه دعوت به دوست داشتن باشه ! در هر صورت نتیجه گیری به عهده خودتون ، من فقط خواستم بگم این فیلم ارزش دیدن رو واقعا داره .

و از همین کارگردان هم فیلم Run Lola Run رو هم پیشنهاد میکنم حتما ببینید :

تصویر

داستان این فیلم هم در مورد کمک یک دختر به اسم lola به دوست پسرشه . مانی ( دوست پسر lola ) پول رئیسش رو توی مترو جا گذاشته و فقط 20 دقیقه فرصت داره تا پولو جور کنه و برسونه به رئیسش و اگر اینکارو نکنه کشته میشه . حالا تو این 20 دقیقه لولا قصد داره پولو براش جور کنه ، کارگردان داستان جور کردن پول رو تو سه تا سناریو دنبال میکنه که تو یکیش آخرش لولا میمیره ، تو دومی مانی میمیره و در آخری جفتشون با 100 هزار فرانک میرن خونشون . مسئله فیلم به نظر من بیشتر در مورد زمان و تصمیم گیری های به ظاهر کوچیکه که میتونه داستان فیلم رو به کلی تغییر بده......

کتی 7593

محل اقامت: فارس -یزد

پست توسط کتی 7593 »

interstellar (کریستوفر نولان)
برای نجات زمین مجبور میشن به واسطه یه کرم چاله به یک کهکشان دیگر سفر کنن تا یه سیاره شبیه زمین را بیابند
در این بین اتفاقات مختلفی پیش میاید و سفر در یک سیاهچاله هم به نمایش میگذرانند

قانون نسبیت هم به وضوح میتوان دید

برای عاشقان فیزیک و فضا فیلم عالیه
تا شقایق هست زندگی باید کرد

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

All the Way 2016

تصویر

داستان واقعی فیلم درباره ی لیندون بی. جانسون (حضرت هایزنبرگ! smile043 ) معاون رئیس جمهور سابق آمریکا جان اِف کندی هست
که بعد از مرگ کندی جانشین کندی میشه و . . .

*

*

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

Zero Days

تصویر

این مستند رو حتما ببینید

*

*

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

این لیست زیر "بهترین" سریال هایی هست که در طول زندگیم دیدم smile015 smile041 smile043
تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

*

*

نمایه کاربر
MENERVA

محل اقامت: تهران

سپاس: 96

پست توسط MENERVA »

سلیقه خوبی داری مثه همیشه ولی آخه چرا true detective (کارآگاه واقعی) تو لیستت نیس؟؟؟؟
تقریبن همه فیلمای لیستتو دوس دارم ؛ شاید چن تایی "بهترین" نباشن (از نظر من البته) ولی واقعنی خیلی خوبن. جز fringe ک اصن خوشم نیومد ازش؛ خیلی شبه علمی بود.
واکین ددم تو آی ام دی بی اخرین قسمتشو دیدم نمره 6 گرفته :)
دو سیزن اول خعلی عالی بود. دارابونت یکی از بهترین سریالای ژآنر Horror رو کارگردانی کردش. بعد از دارابونت فصل سه هم بدک نبود. ولی فصلای بعدی دیگه ارزش دیدن نداشت. بهترین کامنتی که درباره قسمت اخرش خوندم:

Completely Disappointing! As a fan I was completely underwhelmed and think the production staff could have known their audience a bit better....a lot better!!!. 1/10.. not worth watching. Very, Very frustrating and disappointing!!! I have followed the show for so long, and not a bit of emotion in this episode (We are numb to people dying, but people surviving...happiness!). This episode was nothing like "Not Tomorrow Yet", that episode should have been the finale. I don't know how anyone could stand waiting and waiting and waiting for what could have been a 10 minute episode, minus all the driving, and really, why would they leave their entire camp to fend for themselves. The good to bad ratio of this show really wears on the viewer, and this episode was really a good example of that lack of balance. Despite the graphic novel, the screen writers should really learn to balance the show for the viewer. Although I am happy Judith is still around, or so I think... thanks TWD, for the waste of a decent finale...

راستی از ادامه banshee قراره یه اسپین آف ساخته بشه. مثینکه اتفاقایی ک بعد از رفتن هوود از بنشی رخ می ده رو نمایش می ده.

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

smile072 smile041
true detective هم میبینم حتما.
راستی lost رو یادم رفت اونم اضافه کردم.
سریال زیاد دیدم ولی اینارو بیشتر دوس داشتم.
-----
این لیست زیرم دیدم. واقعا خوب بودن.
تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

اون strike back رو اگه ندیدی حتما ببین smile015 عالی بازی میکنن

راستی از ادامه banshee قراره یه اسپین آف ساخته بشه. مثینکه اتفاقایی ک بعد از رفتن هوود از بنشی رخ می ده رو نمایش می ده.

چه خوب smile015 smile015 بنشی واقعا عالی بود.
---------
ولی گذشته از اینا یه فصل باید اضافه بشه به تقویم به اسمِ فصلِ 5ِ breaking bad ! smile021
تقریبا یکماه پیش برای بار "دوم" تمومش کردم. چقدر آخه این هنک احمق بود ! smile022

*

*

نمایه کاربر
MENERVA

محل اقامت: تهران

سپاس: 96

پست توسط MENERVA »

DARKENERGY نوشته شده:چه خوب smile015 smile015 بنشی واقعا عالی بود.

هوود خیلی خوب بود : )
یادته چقده زورش زیاد بود؟ همش داشت دعوا می کرد فقط

قسمت اخریه می ره پیش آنا، آنا می بینه صورتش زخمه بهش می گه : Look at your face. You just can't help yourself, can you?
یه سکانس دیگم می ره ربکا رو نجات بده تو راه ده نفریو کتک می زنه اش و لاش می کنه؛ بعدش دوباره می ره پیش آنا صورتش زخم چاقوه آنا می گه دیگه اصن ازت نمی پرسم زخمت ب خاطر چی هست smile055
یه قسمتی هم می رن دزدی از کمپ جنوا، وسط دزدی از جنوا بودن یهو براک به هوود زنگ می زنه می گه خونه پراکتور حمله شده زودی خودتو برسون؛ بعدش هوود می خواد بره جوب عصبانی می شه می گه عزیزم می دونستی چن وقته ک این شغل تقلبی کلانتر بودن داره به شغل اصلیت ضربه می زنه؟ smile058

نمایه کاربر
DARKENERGY

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

smile055 آره همشو یادمه
یعنی عاشق تیکه های جوب بودم smile021 smile015 خیلی خوب بود smile015

*