مطابق فیزیک مطلق، انبساط جهان توسط نیروی دافعه بین اجرام

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
absolute physics

نام: mohsen lutephy

سپاس: 3

مطابق فیزیک مطلق، انبساط جهان توسط نیروی دافعه بین اجرام

پست توسط absolute physics »

در این مقاله

https://www.sav.sk/index.php?lang=sk&do ... o=11114656

مشاهده می کنید که انبساط جهان بر خلاف نظریات جهانی که انرا از معادلات اینشتین توسط فریدمان حاصل می کنند اصلا ربطی به فضا و زمان ندارد. بلکه کاملا اشکار معلوم می شود که این انبساط کیهانی نتیجۀ وجود نیروی دافعه در large scale میان کهکشانهاست.
هم تایید ازمایشگاهی در جهان شده است و هم تایید در منظمومه ی شمسی.
دلایل بسیار و دیگر باید امادۀ سقوط نسبیت عام باشیم.

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

Re: مطابق فیزیک مطلق، انبساط جهان توسط نیروی دافعه بین اجرام

پست توسط ADMIN »

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

نمایه کاربر
New Astronomer

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 50

پست توسط New Astronomer »

آقای لطفی، چرا آخر مقاله، بخش سپاسگزاری، اسم همه رو آوردی اما انیشتین نه؟

بیشتر این کسایی که نام بردی و شاید همشون، به صحت نسبیت خاص و عام یقین داشتند و ارادتمند انیشتین بودند.

مثلاٌ هرمان باندی که میدونم اساساً توسعه کارهاش رو مدیون نظریات نسبیت خاص و عام بوده است.

به نظر من این خیلی کم لطفیه.

/.

absolute physics

New Astronomer نوشته شده:آقای لطفی، چرا آخر مقاله، بخش سپاسگزاری، اسم همه رو آوردی اما انیشتین نه؟

بیشتر این کسایی که نام بردی و شاید همشون، به صحت نسبیت خاص و عام یقین داشتند و ارادتمند انیشتین بودند.

مثلاٌ هرمان باندی که میدونم اساساً توسعه کارهاش رو مدیون نظریات نسبیت خاص و عام بوده است.

/.

احسنم الله. صحبت به جایی فرمودید.
شما باید به نکات زیادی توجه کنید. ذهن همیشه مخمود گلی و از گلی دیگر مایوس.
عظمت اینشتین بیشتر از هر چیز مرهون این است که ایشان متعالی ترین ریاضیات را برای بیان قوانین فیزیک به کار بردند. نقطۀ قوت این کار در این بود که خود تانسور ها این توانایی را داشتند که اگر چه در اصل ناوردایی نسبت به تبدیلات را بیان می کنند اما به صورت شگرفی همزمان هم این توانایی را داشتند که بیان مسیر حرکت ذرات باشند به صورت geodesy. از نظر من این بزرگترین پیشرفت علم بعد از کشف انتگرال توسط نیونن و لایبنیس می باشد چرا که هر دو به خصوصیات شگرف و معجزه اسای ریاضیات ارتباط دارند. یکی از ضرب صفر در بینهایت حسابی به ان عظمت ایجاد می کند و یکی در کمال شگفتی می تواند بیان مسیر حرکت باشد در حالی که اصولا یک تبدیل است.
نسبیت خاص و نسبیت عام یادگار جاودان علم هستند نه به خاطر اینکه تمام قوانین جهان را شامل باشند نه. بلکه به این دلیل که نمایش اعلای ریاضیات در فیزیک هستند. با این حال هر دو در جهان طببیعت مصداق و کاربرد دارند چرا که هر احتمالی در ریاضیات با واقعیتی مربوط چه که جهان ما جهان نمایش هر چیزی است که گمان ان می رود.
شواهد مصداق نسبیت خاص در فیزیک ذرات موجود اما اینکه ان را به سیستم های چند ذره ای تعمیم دهیم به تناقض می رسیم و شواهد وجود اثرات بسبیت عام در کیهان موجود چنانچه سیاهچاله ها از قانون نسبیت عام پیروی می کنند. اما سیاهچاله ها جهان های مستقل هستند و در اینده خواهید دید که ما حتی جهان هایی با شعاع کمتر از 10_37 متر داریم و لیس هذا الا قدرت و عظمت خلق خدا.
در واقع جهان های بیشماری در درون جهان ما و جهان ما در درون جهان های بیشمار.
هر چیزی را قدری معین است اگر ذره ای از ان تجاوز کنید انحراف کرده اید. پس ارزش هر چیز را به درستی شناسایی باید کرد نه افراط و نه تفریط. احساس را باید در حیطه ی عقل محدود کرد چنانچه عقل را باید در احساس نگه داشت.
هر چیز در جایی کار می کند و در جایی دیگر نه. این را مصداق گویند.
حتی همین قانون نسبیت عام نتوانسته است که مصداق قانون نیوتن را در همه جا بشکند بلکه به کل ثابت شده است که مرکز تمامی کهکشانها دقیقا از قانون نیوتن پیروی می کند.

اگر نسبیت را دوست دارید ان را واقعی همان گونه که هست ببینید.
نسبیت در واقع تعمیم کارهای قبل از اینشتین علی الخصوص ارنست ماخ بوده است. در واقع طبیعی بود که کسی بعد از کشف تانسورها بتواند چنین پلی را میان فیزیک و ریاضیات فرض کند. اما کار شگرف اینشتین این بود که توانست فرمولی جادویی برای نظریه ی خود در نسبیت عالم قرار دهد و جادویی از این نظر که هیچ پایه ای برای این فرمول نبود و صرفا یک حدس بود. گونه ای الهام.
لهذا عظمت اینشتین مرهون وجود کار ریمان نیز هست چه که ایشان بنای چنین ریاضیاتی را بر پایه ی کارهای گوس قرار دادند و الا ماشالله تا اخر بی اخر.
لهذا باید عاقلل بود و نه جدید را فدای قدیم کرد و نه قدیم را فدای جدید.
بلکه مطابق بیان مبارک که می فرمایند
الخیر فی ما وقعه.

به هر حال خبر های دیگری نیز در این ارتباط احتمالا به زودی به گوش شما خواهد رسید و من نشریاتی را دارم که بزودی اخبار ان را خواهید شنید و اتفاقا درباره ی نسبیت هم بعضی از انها هستند. باید دید هیات داوری ژورنالها چکونه قضاوت کرده اند.
همین الان بزرگان زیادی از علم با من در ارتباط هستند و این که من با افراد کم سن هم صحبت می کنم دلیل ان این است که در اینده همین ها جانشین ما خواهند شد و عصر خودشان را تکوین خواهند کرد. نو نهال زمانی درخت خواهد شد.
آخرین ویرایش توسط absolute physics دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۱, ویرایش شده کلا 1 بار

absolute physics

New Astronomer نوشته شده:آقای لطفی، چرا آخر مقاله، بخش سپاسگزاری، اسم همه رو آوردی اما انیشتین نه؟

/.

من بعدا متوجه شدم که در هر سه مقاله ی بزرگ من به صورت معجزه اسا هر سه مقاله با اسم albert einstein شروع شده است.
باور نمی کنید که من خودم خبر نداشتم. بعدا تصادفا دیدم که چنین است.

احتمالا شما Carl Brans را می شناسید که تعمیم دهنده و تکامل دهندۀ فیزیک نسبیت است.
ایشان از دوستان من است و عکس او را که اسم مرا روی ان امضاء کرده برایتان اینجا قرار می دهم.
آخرین ویرایش توسط absolute physics دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۷, ویرایش شده کلا 3 بار

absolute physics

امضاء بزرگترین نسبیت دان قرن به اسم من به دست خط ایشان روی عکس خود او.
Carl Brans signature on my name
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

Vahid75

سپاس: 13

پست توسط Vahid75 »

absolute physics نوشته شده:امضاء بزرگترین نسبیت دان قرن به اسم من به دست خط ایشان روی عکس خود او.
Carl Brans signature on my name
اللهم اشف کل مریض وارحم موتانا و احفظ قاعدنا صدام الحسین وانصر جویوشنا
اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا و غیبه ولینا و قله عددنا و کثره عدونا و شده الفتن
من یکی که به حقانیت و صدق گفتار و درستی کردار شما ایمان کامل آوردم.

اللهم العن کل ظالم ظلم حق ابسولوت فیزیک

آمین
حسرت نبرم به خواب آن مرداب
کارام درون دشت شب خفته است

دریایم و نیست باکم از طوفان
دریا همه عمر خوابش آشفته است.

absolute physics

دوستان عزیز من خبری بود دادم و احتمالا وقت نمی کنم حتی به اینجا یه سر هم بزنم. حالا خوب و بد، به هر حال کبوتر با کبوتر باز با باز.

ارسال پست