نگاهی نو به زمان

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
رضا دانشجو

نام: رضا ابراهیمی

سپاس: 9

Re: نگاهی نو به زمان

پست توسط رضا دانشجو »

سلام و عرض خسته نباشید میخواستم نظریه خودم که بی ربط به این موضوع نیست را هم بیان کنم به نظر من پروتون نماینده جرم و الکترون نماینده زمان است و در هر لایه احتمالات مربوط به گذشته حال و اینده بودن یا نبودن و احتمال ادامه یافتن و احتمال در گذشته نیز شامل میشود من با توجه به این فرضیه وجود زمان و مکان؛ارایش الکترونی مطابق با لایه بندی تنظیم کرده ام که این ارایش حتی نشان میدهد که چرا زیرلایه s با d فرق دارد و چرا اول s پر میشود و بعد بقیه و کامل توجیه میکند.
چشم دل باز کن جان بینی انچه نادیدنی است ان بینی

عبدالرضا علي پور

نام: عبدالرضا علي پور

محل اقامت: بوشهر

سپاس: 142

پست توسط عبدالرضا علي پور »

طوری که ظاهر میکرو و ماکرو هر سیستمی تو عالم نشون میده پایداری و تعادل در یک تضاد دوگانه ای از مثبت و منفی ایجاد میشود و با فرض فراکتال گونه این تضاد در همه ابعاد و کل عالم ما باید برقرار باشه تا ما چنین عالمی داشته باشیم
یعنی هر انچه که الکترون را داره حول هسته نگه میداره و متعادل میکنه میتونه اجزا عالم را نیز حول یک مرکز نگه بداره و بعید نیست که در لایه ها همین فضا که ناشناخته هست در اجزا اتم نیز گیر افتاده باشد در عالم میکرو و نقش داشته باشد

عبدالرضا علي پور

یک طرف تعادل ما برای کل عالم فضاست که مقدار و درصد و وزنش 95 درصد کل مواد قابل مشاهده عالم تخمین زده میشه این فضا چیه؟ جنس چیه ؟ چه کاری انجام میده؟ ایا هیچ هست؟ ایا چیزی هست ؟ چطور همین فضا به خودی خود میتونه گرد و غبار و گازها را در یک سهابی متراکم کنه و به یک انفجار حاصل از تراکم برسونه و بعد از این فرایند یک منظومه پدیدار بشه ؟ نقش فضا و میزانش در عالم نادیده گرفته شده در حالی که اقیانوس عظیمی از این عالم ماست و فقط میتونم بگم ماهییتش برای ما ناشناخته هست و وقتی ماهییت فضا مشخص بشه به خیلی از سوالات و چرا ها جواب داده میشه

عبدالرضا علي پور

در یک کلمه فیزیک و فیزیکدانان با شناخته ها تا اینجا نمی تونند عالم را متعادل کنند و در یک طرف معادله ناشناخته ها را قرار داده اند و با قطعییت دارند عنوان میکنند که تا اینجا همه شناخته ها به تنهایی نمیتونند عالم را پایدار و متعادل نگه دارند و در یک طرف همه این شناخته ها باید ناشناخته های متضادی وجود داشته باشه تا عالم ما پایدار بمونه و دچار واپاشی نشه چیزهایی مانند ماده و انرژی تاریک

ارسال پست