نظریه خیالاتی واقعی

مدیران انجمن: parse, javad123javad

۱۲۳۴

نام: مینو

سپاس: 3

Re: نظریه خیالاتی واقعی

پست توسط ۱۲۳۴ »

[email protected] نوشته شده:
جمعه ۱۴۰۲/۶/۱۰ - ۰۰:۲۳
۱۲۳۴ نوشته شده:
پنج‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۹ - ۱۳:۰۴
نه عزیز.ولی فکر کنم از نور فردی خوب و باهوش بوده باشید .به زودی با شناسایی عدد کوانتومی تون و علم انیمه می توان فهمید.
ممنون ولی نمی‌فهمم که چرا عدد کوانتومی مریم میرزاخانی معلوم شده ولی مال من نشده! میشه بگید چطوری می‌تونم این عددو پیدا کنم. ببخشید شما فال‌گیرید؟

در ضمن، من ربط کوانتوم و انیمه رو نمی‌فهمم، اصلاً می‌دونید انیمه چیه؟! smile504
قبلا تو متافیزیک توضیح دادم .نه فالگیر نیستم .ولی مریم میرزا خانی از نور ژکوند بود.خودش نبود ولی از نور او بود. .خودش خیلی می خواسته نویسنده باشه که بوده و آگاتاکریستی بوده است .من شما را ندیدم و نمی شناسم چطور بفهمم از نور کی هستید؟به هرحال با پیشرفت علم مشخص میشه .نور ما ازاین زمان تا جایی از ابتدای زمان پیش می ره .و بعد روی بااصطلاح نقطه دیگری می افته که اون شخص بالاتریه. .کارتونی که کشیده می شه اگر کسی ویژگی ها مثلا سرعت و دقت اون فرد کارتونی را داشته باشه اون شخصیت را بازی می کنه .به عنوان مثال اگر ژکوند درختی مثمر مسخرش هست مریم میرزا خانی گل آفتابگردان مسخرش هست. ولی از نور او هست .مثلا حضرت علی گیاه گندم و حضرت محمد برنج مسخرش هست .البته باید تحقیقات گسترده ای انجام بشه تا هر کدام از انسانها مشخص بشه کی بودند بعضی ها خیلی مثلا ادعا می کنند اگر در زمان امام حسین بودند اصحابشون می شدند ولی با تحقیقات علمی مشخص می شه که اونها در آن زمان هم به نور شخصی می رسند که طرفدار او نبوده است.
آخرین ویرایش توسط ۱۲۳۴ جمعه ۱۴۰۲/۶/۱۰ - ۱۸:۱۷, ویرایش شده کلا 3 بار
اگر نابغه نیستی که از زندگی پیشتر روی
با او همگام شو smile072

نمایه کاربر
[email protected]

نام: م. ج. معروف به گربه ی زَبادی

محل اقامت: تهران

سپاس: 514

تماس:

پست توسط [email protected] »

۱۲۳۴ نوشته شده:
جمعه ۱۴۰۲/۶/۱۰ - ۱۴:۵۸
من شما را ندیدم و نمی شناسم چطور بفهمم از نور کی هستید؟
عکس من توی این لینک هست. لطفاً هر چه سریعتر بررسی کرده و عدد کوانتومی منو اعلام فرمایید و اینکه از نور کی هستم.

viewtopic.php?p=644071#p644071

۱۲۳۴

پست توسط ۱۲۳۴ »

جمعه ۱۴۰۲/۶/۱۰ - ۱۵:۳۹
۱۲۳۴ نوشته شده:
من شما را ندیدم و نمی شناسم چطور بفهمم از نور کی هستید؟
عکس من توی این لینک هست. لطفاً هر چه سریعتر بررسی کرده و عدد کوانتومی منو اعلام فرمایید و اینکه از نور کی هستم.

viewtopic.php?p=644071#p644071
ببخشید شناخت مریم میرزا خانی آسان تره .smile141.اطلاعاتی که از شما دارم کافی نیست .فقط دیدن چهره کافی نیست .در ضمن یادتون باشه اینجا تالار نظریه خیالاتی واقعی است .
با او همگام شو smile072

۱۲۳۴

پست توسط ۱۲۳۴ »

۱۲۳۴ نوشته شده:
۱۲۳۴ نوشته شده:
نه عزیز.ولی فکر کنم از نور فردی خوب و باهوش بوده باشید .به زودی با شناسایی عدد کوانتومی تون و علم انیمه می توان فهمید.
ممنون ولی نمی‌فهمم که چرا عدد کوانتومی مریم میرزاخانی معلوم شده ولی مال من نشده! میشه بگید چطوری می‌تونم این عددو پیدا کنم. ببخشید شما فال‌گیرید؟

قبلا تو متافیزیک توضیح دادم .نه فالگیر نیستم .ولی مریم میرزا خانی از نور ژکوند بود.خودش نبود ولی از نور او بود. .خودش خیلی می خواسته نویسنده باشه که بوده و آگاتاکریستی بوده است .من شما را ندیدم و نمی شناسم چطور بفهمم از نور کی هستید؟به هرحال با پیشرفت علم مشخص میشه .نور ما ازاین زمان تا جایی از ابتدای زمان پیش می ره .و بعد روی بااصطلاح نقطه دیگری می افته که اون شخص بالاتریه. .کارتونی که کشیده می شه اگر کسی ویژگی ها مثلا سرعت و دقت اون فرد کارتونی را داشته باشه اون شخصیت را بازی می کنه .به عنوان مثال اگر ژکوند درختی مثمر مسخرش هست مریم میرزا خانی گل آفتابگردان مسخرش هست. ولی از نور او هست .مثلا حضرت علی گیاه گندم و حضرت محمد برنج و حضرت امام رضا ذرت و حضرت امام حسین جو و حضرت امام حسن ارزن مسخرش هست .البته باید تحقیقات گسترده ای انجام بشه تا هر کدام از انسانها مشخص بشه کی بودند بعضی ها خیلی مثلا ادعا می کنند اگر در زمان امام حسین بودند اصحابشون می شدند ولی با تحقیقات علمی مشخص می شه که اونها در آن زمان هم به نور شخصی می رسند که طرفدار او نبوده است.
با او همگام شو smile072

۱۲۳۴

پست توسط ۱۲۳۴ »

به زودی افراد فقیر در دنیا وجود نخواهد داشت و هر کس حتی می تواند با استفاده از انرژی که در کار با موبایل مصرف می کند در جایی دیگر رباتی را به کار بیاندازد که کار مفیدی انجام می دهد و حقوق کارش هم همان موقع به حسابش واریز شود .هر شخص می تواند در روز به اندازه ایی که می خواهد از این راه پول در بیاورد..مثلا از نیروی دست و چشمان فردی که از موبایل و رایانه استفاده می کند می توان برای حرکت دادن و کار رباتی از راه دور استفاده کردمثلا در هنگام تایپ و انرژی حاصل از دیدن یا شنیدن و... .از فناوری اثر انگشت برای شخصی سازی کار می توان استفاده کرد.از تبدیل ذرات در موبایل به کمک نانو فناوری و استفاده از تبدیل نورها می توان استفاده کرد.مثلا انرژی و نوری که از چشمان و...ساتع می شود را گیرنده های موبایل بگیرد و باعث به کار انداختن ربات و ...شود.تلفیق باتری خورشیدی و موبایل نیز راه دیگری برای استفاده بهتر از انرژیهاست .تلفیق موبایل و دستگاه کنترل از راه دور وسایل وربات ها و انسان نماها
با او همگام شو smile072

Syed

نام: ابوالفضل

پست توسط Syed »

نظریه من اینه
جهان قبل از بیگ بنگ سیاهچاله بود
چونکه....

۱۲۳۴

پست توسط ۱۲۳۴ »

تبدیل گیاه و حیوان کارتونی به ربات های کوانتومی گیاهی و حیوانی و سپس تبدیل آنها به گیاهان و حیوانات واقعی.و ممکنه بالعکس آن هم امکان پذیر باشه.
با او همگام شو smile072

۱۲۳۴

پست توسط ۱۲۳۴ »

۱۲۳۴ نوشته شده:
جمعه ۱۴۰۲/۶/۱۷ - ۱۰:۰۴
۱۲۳۴ نوشته شده:
۱۲۳۴ نوشته شده:

قبلا تو متافیزیک توضیح دادم .نه فالگیر نیستم .ولی مریم میرزا خانی از نور ژکوند بود.خودش نبود ولی از نور او بود. .خودش خیلی می خواسته نویسنده باشه که بوده و آگاتاکریستی بوده است .من شما را ندیدم و نمی شناسم چطور بفهمم از نور کی هستید؟به هرحال با پیشرفت علم مشخص میشه .نور ما ازاین زمان تا جایی از ابتدای زمان پیش می ره .و بعد روی بااصطلاح نقطه دیگری می افته که اون شخص بالاتریه. .کارتونی که کشیده می شه اگر کسی ویژگی ها مثلا سرعت و دقت اون فرد کارتونی را داشته باشه اون شخصیت را بازی می کنه .به عنوان مثال اگر ژکوند درختی مثمر مسخرش هست مریم میرزا خانی گل آفتابگردان مسخرش هست. ولی از نور او هست .مثلا حضرت علی گیاه گندم و حضرت محمد برنج و حضرت امام رضا ذرت و حضرت امام حسین جو و حضرت امام حسن ارزن مسخرش هست .البته باید تحقیقات گسترده ای انجام بشه تا هر کدام از انسانها مشخص بشه کی بودند بعضی ها خیلی مثلا ادعا می کنند اگر در زمان امام حسین بودند اصحابشون می شدند ولی با تحقیقات علمی مشخص می شه که اونها در آن زمان هم به نور شخصی می رسند که طرفدار او نبوده است.
ذره وجودی مریم میرزا خانی در سن کوچکتری مادام کوری بوده است مثلا یک سالگی و در سن پنج سالگی ذری با پدر و مادری دیگر که از نور لویی پاستور و زنش هستند مریم میرزا خانی است و در سن کوچکتر از پنج سالگی از نور همان پدر ومادر آگاتا کریستی بوده است پدرش به نور نوح می‌رسند.و او پروین اعتصامی در دوسالگی ذری اش بوده است .
با او همگام شو smile072

۱۲۳۴

پست توسط ۱۲۳۴ »

والت دیزنی همان شوهر ایو کوری و داماد دوم مادام کوری است و شخصیت میکی موس است و مینی موس هم ایو هست.
با او همگام شو smile072

نمایه کاربر
[email protected]

تماس:

۱۲۳۴ نوشته شده:
جمعه ۱۴۰۲/۹/۲۴ - ۲۱:۰۷
والت دیزنی همان شوهر ایو کوری و داماد دوم مادام کوری است و شخصیت میکی موس است و مینی موس هم ایو هست.
سلام
خانوم من دقیق نفهمیدم که منظورتون از این حرفا چیه! اینا به فکر خودتون رسیده یا جایی خوندینشون؟ حالا من شنیدم مینی‌موس، زنِ دومِ پیِر کوری بوده و برای همین ماری کوری که زن اول پیِر کوری بوده، وقتی از قضیه با خبر میشه می‌زنه چشمای پیِر کوریو با اورانیوم غنی شده کور می‌کنه. از اون زمان به بعد، مردم به پیِر می‎گن پیِر کوره که انگلیسیش میشه همون پیِر کوری. بعدها پیِر از فرط افسردگی همه‌ی موهاشو می‎کّنه که به پیِر-کورکچلی معروف میشه. شما می‎تونین دُرستی این حکایات رو تأیید کنید؟ در ضمن، میکی‌موس هم که می‌فهمه مینی‌بوس بهش خیانت کرده، یه مارِ کور میندازه تو دامن ماری کوری که زهرشو رو پیِر خالی کنه که متأسفانه به جای اینکه به پیِر نیش بزنه، دستشویی می‌کنه روش که از اون زمان به بعد، پیِر مجبور میشه اسمشو به پیتِر تغییر بده. لغتِ پیتِر بعدها که به فارسی وارد میشه، به پی‌پی‌تِرتِر تبدیل میشه که از نظر معنا نزدیکتر به ماجرای مذکوره. ببخشید، شما تو جریان بقیه‎ی داستان هستین آیا؟! smile504

۱۲۳۴

پست توسط ۱۲۳۴ »

منظورم اینه که هر کدام از ما شخصیت کارتونی داریم .و این خیالات واقعی است ولی مطلبی شما که گفتید مسخرست .
با او همگام شو smile072

نمایه کاربر
[email protected]

تماس:

۱۲۳۴ نوشته شده:
شنبه ۱۴۰۲/۹/۲۵ - ۱۹:۳۶
منظورم اینه که هر کدام از ما شخصیت کارتونی داریم .و این خیالات واقعی است ولی مطلبی شما که گفتید مسخرست .
شما می‎خواید بگید که همه‎ی انسان‎ها، عناصر شیمیایی و حتی شخصیت‎های کارتونیی که زاییده‌ی تخل انسان‎ها هستن، به نوعی به هم مربوطن و حتی خود انسان‎ها ممکنه نسخه‎های کُپی شده‎ی انسان‎هایی باشن که در گذشته‎های دور یا حتی در حال حاضر زندگی می‎کنن. ولی به نظرم دارید این موضوعو به طرز نامناسبی بیان می‎کنید و تلاش نمی‎کنید که به نحوی ارائه‎ش بدید که دیگران بهتر متوجهش بشن. اگه بر این باورید که این نظریه بهتون الهام شده یا اصلاً نه، بر این باورید که حاصل تفکرات شخصیتون هست، باید یه مقداری روی مقدّمات و پیدا کردن روش‎هایی وقت بذارید که خواننده یا شنونده رو بتونید از نظر منطقی تا اندازه‎ای مجاب کنید که ایده‎تون درست کار می‎کنه یا حداقل نسبت به خوندن یا شنیدن ادامه‌ی بحثتون مشتاقش کنید.

باید ببینید که ایده‎هاتون چه وجه مشترکی با علوم شناخته شده دارن و چطوری می‎تونید از این علوم توی فهموندن یا توسیع نظریه‎تون استفاده کنید. اینکه صرفاً یه سِری نتایجی که بهش رسیدین رو مکرّر بیان کنید، نه تنها خواننده رو جذب نمی‎کنه بلکه ممکنه باعت تکدُّر خاطرش بشه. مثل این می‎مونه که اینشتین میومد و صرفاً ادعا می‎کرد که زمانِ جسمِ در حال حرکت کُند میشه یا جرمش زیاد می‎شه، بدونِ اینکه بخواد پیش فرض‎های نسبیت خاص یا آزمایشات فکریشو مطرح کنه. که البته در این صورت، شاید هیچ وقت حرفای اینشتین جدّی گرفته نمی‌شد. بنابراین، اگه به این نصیحتام گوش ندید، نظریه‎تون در نظر خواننده یا شنونده همونقدر مسخره خواهد بود که پُست فُکاهی من!

۱۲۳۴

پست توسط ۱۲۳۴ »

یک‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۲۶ - ۱۹:۴۲
۱۲۳۴ نوشته شده:
شنبه ۱۴۰۲/۹/۲۵ - ۱۹:۳۶
شما می‎خواید بگید که همه‎ی انسان‎ها، عناصر شیمیایی و حتی شخصیت‎های کارتونیی که زاییده‌ی تخل انسان‎ها هستن، به نوعی به هم مربوطن و حتی خود انسان‎ها ممکنه نسخه‎های کُپی شده‎ی انسان‎هایی باشن که در گذشته‎های دور یا حتی در حال حاضر زندگی می‎کنن. ولی به نظرم دارید این موضوعو به طرز نامناسبی بیان می‎کنید و تلاش نمی‎کنید که به نحوی ارائه‎ش بدید که دیگران بهتر متوجهش بشن. اگه بر این باورید که این نظریه بهتون الهام شده یا اصلاً نه، بر این باورید که حاصل تفکرات شخصیتون هست، باید یه مقداری روی مقدّمات و پیدا کردن روش‎هایی وقت بذارید که خواننده یا شنونده رو بتونید از نظر منطقی تا اندازه‎ای مجاب کنید که ایده‎تون درست کار می‎کنه یا حداقل نسبت به خوندن یا شنیدن ادامه‌ی بحثتون مشتاقش کنید.

باید ببینید که ایده‎هاتون چه وجه مشترکی با علوم شناخته شده دارن و چطوری می‎تونید از این علوم توی فهموندن یا توسیع نظریه‎تون استفاده کنید. اینکه صرفاً یه سِری نتایجی که بهش رسیدین رو مکرّر بیان کنید، نه تنها خواننده رو جذب نمی‎کنه بلکه ممکنه باعت تکدُّر خاطرش بشه. مثل این می‎مونه که اینشتین میومد و صرفاً ادعا می‎کرد که زمانِ جسمِ در حال حرکت کُند میشه یا جرمش زیاد می‎شه، بدونِ اینکه بخواد پیش فرض‎های نسبیت خاص یا آزمایشات فکریشو مطرح کنه. که البته در این صورت، شاید هیچ وقت حرفای اینشتین جدّی گرفته نمی‌شد. بنابراین، اگه به این نصیحتام گوش ندید، نظریه‎تون در نظر خواننده یا شنونده همونقدر مسخره خواهد بود که پُست فُکاهی من!
خیلی از مطالب را نمیشه به دیگران قبولاند و بر اثر مرور زمان ثابت میشه .من روش دیگری برای گفتن ایده هام ساده تر از این نمی‌دانم.مریم میزا خانی به نور دختر یزد گرد ساسانی البته نه شهربانو می رسد.
با او همگام شو smile072

۱۲۳۴

پست توسط ۱۲۳۴ »

همین الان که ما داریم صحبت می کنیم و یا کاری انجام می دهیم ممکن است در عالم رحم مادرمان در ژنتیکی درحال شکل گرفتن باشیم پس باید مراقب رفتار و کردار و گفتارمان باشیم .هر کدام از ما جایگاه و وضعیت نوری در جسممان داریم که باعث می شود شخصیت کارتونی مختص به خود داشته باشیم .
آخرین ویرایش توسط ۱۲۳۴ دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۲۷ - ۱۲:۲۳, ویرایش شده کلا 1 بار
با او همگام شو smile072

نمایه کاربر
You-See

نام: U30

سپاس: 787

تماس:

پست توسط You-See »

ممدی تو به نور کسی نمی رسی، نهایتا به یه ال ای دی مونوکروم برسی :-)
منم به یه لامپ 100، از نظر ظاهر که اینطوریه!
دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

ارسال پست