اختراعات , اكتشافات و كارآفريني

مدیران انجمن: parse, javad123javad

مخترع جوان

پست توسط مخترع جوان »

سلام دوست عزيز

خوشبختم كه با مثل تويي آشنا شدم
من يك ايده پرداز و محقق هندي هستم
مي تونم اگه تمايل داشته باشيد زمينه هاي فعاليت شما با مزاياي بسيار خوب رو در كشور هند فراهم كنم

اگه تمايل داريد ميتونيد به ايميل زير پيغام بديد
منتظر پيامتون هستم.

متشكرم

[email protected]

راهنما

پست توسط راهنما »

استخدام بازارياب قهار

من يك مخترع هستم و در حال حاضر 14 اختراع در زمينه هاي مختلف دارم. نياز اينجانب يك بازار ياب قهار و البته مورد اعتماد است. حق الزحمة شخص در صورت فروش هر طرح به صورت پرداخت درصدي از هزينة فروش طرح كه به صورت توافقي حساب مي شود خواهد بود.
با تشكر و اميد به همكاري ايده آل

leila ghadiri

Re: ا- علاقه به اختراعات و اكتشافات و يا كارآفريني داريد بفرمايي

پست توسط leila ghadiri »

امیر آقای مکتشف مخترع پزشک مهندس بقال چقال شیمیدان ...همه چیز دان!
در عجبم که با این همه دانش ! و تجربه و مخ !!!! چطور سعی میکنی با مریضیت (که آشکارا مسری و خطرناک هم هست) کنار بیای؟! یه فکری هم به حال خودت بکن ! اینقدرم خودتو اذیت نکن !!!!

شاعر

پست توسط شاعر »

leila ghadiri نوشته شده:امیر آقای مکتشف مخترع پزشک مهندس بقال چقال شیمیدان ...همه چیز دان!
در عجبم که با این همه دانش ! و تجربه و مخ !!!! چطور سعی میکنی با مریضیت (که آشکارا مسری و خطرناک هم هست) کنار بیای؟! یه فکری هم به حال خودت بکن ! اینقدرم خودتو اذیت نکن !!!!

اینم جوابی در خور شان لیلا غدیری
ای مگس عرصه ی سیمرغ نه جولانگه توست..............نان ز ما می خوری و عرضه ی خود می داری؟؟
آخرین ویرایش توسط شاعر چهارشنبه ۱۳۸۶/۱۲/۸ - ۱۶:۳۷, ویرایش شده کلا 1 بار

امير ـ مخترع

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 5

پست توسط امير ـ مخترع »

leila ghadiri نوشته شده:امیر آقای مکتشف مخترع پزشک مهندس بقال چقال شیمیدان ...همه چیز دان!

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
فکر میکنم بیش از یک سال و نیم است که بنده در این سایت نامه ای ندادم.
دوستانی که مایل به همکاری بودند، و برام مفید بودند بهم ایمیل زدند که به بعضیشون آدرس سایتم رو هم دادم.
فی الحیث المجموع بهره ای که از این سایت بردیم این بود که در طول یکسال اخیر بیش از 34 نفر از بنده کمک گرفتند و به چند شرکت هم مشاوره های مفید دادم و تعداد اختراعات خودم هم بیشتر شده و همینطور با دوستان مفیدی آشنا شدم که می بتونیم به درد هم بخوریم
اما فرصتی برای سایت شما ندارم.
به هر حال کسی اگه کاری داشت بهم ایمیل بزنه.
اگه بتونم موازی با کارهام کمکش می کنم.
نا گفته نماند به بسیاری از نامه های ارسالی نتونستم هنوز جواب بدم و این فقط به خاطر فرصت کم بنده بوده که از همه ی دوستان عذرخواهی می کنم.

شما هم خانم دکتر لطف کنید حالا که طبابتتون خوبه یه نسخه بپیچید پست کنید به ایمیلم ببینم مشگل چیه!!
خدا همه ی مریضا، به خصوص شما رو شفا بده.
ایمیل من:
[email protected]
من طلب شيء و جدّه ، و جده.

leila ghadiri

Re: اگه علاقه به اختراعات و اكتشافات و يا كارآفريني داريد بفرماي

پست توسط leila ghadiri »

حلا دیگه به جز اختراع و اکتشاف شاعر شدی و شعرهم میگی؟! آفرین پسر خوب. فکر کردی عقل ناقص تو به کار بردی و یکی دو تا کاربر دیگه به اسامی شاعر و ...چند تا اسم قلمبه سلمبه! ایجاد نموده ای و رای ها و نظرات خوب به خود میدهی و کسی هم با خبر نشده است هان آقای شاعر ؟! باشه ولت میکنیم به امون همون عقلت! خودت با خودت خوش باش در ضمن پول نونی رو که اونروز بهم دادی هنوز نگرفتی ها !!! smile015 گل بهت نمیدم چون مطمئنم میخوریش! smile015

DIANOOSH

پست توسط DIANOOSH »

اگه می شه یه طرح برای جشنواره ی خوارزمی میخواستم من جزو نفرات برتر مدرسه هستم و می خوام برای ورود به دانشگاه رتبه ای داشته باشم اگه من و راهنمایی کنید ازتون ممنون می شم . smile017

minoo

پست توسط minoo »

salam
man minoo hastam hodoode 3 sal hast ke man daram donbale ye tarh migardam baraye ekhtera ama har bar be ye moshkel yani sabte an az tarafe digary mishavam agar toonestid be man yek ide tooye mozooe phisic ya mekanik bedid in id mane ya ba mail ya off be man khabar bedid chon kamtar tooye huppa miam
[email protected]
merc smile019

ali taheri

پست توسط ali taheri »

سلام.من خیلی دوست دارم اختراع کنم البته تاحالا چند طرح برای اختراع آماده کردم ولی نمیدونم برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر از چه سایت یا کتابی استفاده کنم لطفا راهنماییم کنید

یا علی

نمایه کاربر
fargol

سپاس: 35

پست توسط fargol »

سلاام بر همگی! من تو فکر یک اختراع جالب هستم که خیلی مفید هست به صنعت پزشکی کمک زیادی میکند. در ضمن خوشحال می شم اگر بتونم کمکی به شما دوستان در زمینه ی اختراعات واکتشافات بکنم واطلاعات جدیدی در اختیارتون بگذارم. خدا حافظ smile016
گر مِی نخوری طعنه مزن مستان را
بنیاد مکن تو حیله و دستان را

تو غرّه بدان مشو که مِی می نخوری
صد لقمه خوری که مِی غلامست آن را

خیام بزرگ

نمایه کاربر
black holes

محل اقامت: تهران

تماس:

پست توسط black holes »

منم دوست دارم مخترع بشم میشه کمکم کنید؟
[email protected]
sepide behrad

faridl14

سپاس: 1

پست توسط faridl14 »

سلام آچار فرانسه!
من یه طرح تولید برق از نیروی جاذبه زمین دارم که به زحمت میتونه 1000W ساعت خروجی بده اونوقت! هنوز ثبت نشده هنوز هم پیاده سازیش کامل نیست. خب چطوری بیزینس پلن(!) کردش؟ اونوقت من چیکار باید بکنم؟ تنکس!!
یکی بود، یکی نبود. غیر از خدا همه بودن...

نمایه کاربر
mohammad66

پست توسط mohammad66 »

سلام.من هم مثل دیگران پی یهکار نو هستم.کلی ایده تو ذهن دارم اما مشکلم پیاده سازی اونا هست.ممکنه چند روز پیش پست منو که به عنوان کم کردن سرعت الکترون ها بود خونده باشید.این یکی از اون کار ها هست.اگر دلیلشو می خوای...........بهم خبر بده..................... smile021
وقتی که از همه چیز و همه جا ناامید می شی ,برو به کوه و فریاد بزن:ایا امیدی هست؟ان موقع است که خواهی شنید:هست, هست...

mahsa_novin

پست توسط mahsa_novin »

sسلام
من یه تازه واردم و عاشق مخترع شدنم
نیاز به یه ایده دارم که منی که امسال پیش دانشگاهی رشته ی ریاضی رو تموم کردم امیدوار باشم که به یه نتیجه ای می رسم
ممنون smile043

109_k

سپاس: 5

تماس:

پست توسط 109_k »

سلام دوست مخترع آیا تا حالا در سازمان ثبت اختراع چیزی هم به ثبت رسوندی صفحه ها زیاد بود همه را نخوندم ..... smile024
در خواب ناز بودم شبی دیدم کسی در می زند
در را گشودم روی او دیدم غم است در می زند
ای دوستان بی وفا از غم بیاموزید وفا
غم با آن همه بیگانگی هر شب به من سر می زند//
هواي قفس كشنده
بيرون پر از درنده
كجـــــا بره پرنده/
سرخود را مزن اینگونه به سنگ دل دیوانه ی تنها دل تنگ
منشین در پس این بهت گران مدران جامه ی جان را مدران
مکن ای خسته دراین بغض درنگ دل دیوانه ی تنها دل تنگ
پیش این سنگدلان قدردل وسنگ یکیست
قیل وقال زغن وبانگ شباهنگ یکیست