همفکری ایا شرایط ازدواج دارم؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

qpnuir

Re: همفکری ایا شرایط ازدواج دارم؟

پست توسط qpnuir »

girl. نوشته شده:
rafat نوشته شده:پیغام خصوصی تون رو چک کنید
با كه هستيد؟؟؟؟؟؟؟
با من بودند
.

نمایه کاربر
کوه یخ

نام: iceberg

محل اقامت: ice field

سپاس: 36

تماس:

پست توسط کوه یخ »

qpnuir نوشته شده:
بردیا2012 نوشته شده:ازدواج با زن بزرگتر از خود آدم اشتباه محضه اون موقع یکی از مشکلات اینکه شما باید به اون خانم شلام کنید و.............
دلیلتون خیلی به نظرم ساده لوحانه بود که
سلام کردن اول چه مشکلی داره
من به کسی که از من 7و8 سال یا بیشتر هم کوچکتر باشه بدم نمیاد زودتر سلام بگم
اینو شوخی کردم ولی اصلیاشو خودت میدونی
کوه یخم من که رو آب شدم شناور
داغ حوادث میکنه آبم سراسر

(ابی)
این آخرین باره من ازت میخوام برگردی به خونه//این آخرین باره من ازت میخوام عاقل شی دیوونه...
(ابی+این آخرین باره...)

*و صدای متلاشی شدن شیشه شادی در شب...(سهراب سپهری)

*داداش وقتی داری خالی میندی حرفه ای خالی ببند!!! ما رو خر فرض نکن!!!

ما که رسوای جهانیم//غم عالم به پشم

نمایه کاربر
کاوه

نام: (radical) سابق

محل اقامت: تهران

سپاس: 102

تماس:

پست توسط کاوه »

darkenergy نوشته شده:
بردیا2012 نوشته شده:ازدواج با زن بزرگتر از خود آدم اشتباه محضه اون موقع یکی از مشکلات اینکه شما باید به اون خانم شلام کنید و.............
دقيقا!
دختر كم كم بايد 2سال كوچيكتر از پسر باشه.
درود

چرا باید اینگونه باشد ؟
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

ا.ت

سپاس: 91

پست توسط ا.ت »

girl. نوشته شده:برادر 28 ساله که میخواهید و یا قصد دارید با دختر 30 ساله ازدواج شاید کنید بهتون پیشنهاد میکنم اگه نمیخواید براتون مادری کنه و شما بچه ی ایشون از کارتون صرف نظر کنید.بعدش تو شهرتون ادم قحطی نیست که برید با خونوادتون درمیان بگذارید و بگویید که دختر برای شما درنظر بگیرن بعد برین ببینین.فقط به این فک کنید که بچه ی شما وقتی سنش 15 سال هست مادرش 45 سال>سن دارد.ببخشید رک گفتم .یا حق smile022
ترجمه: به جاش بیا منو بگیر! smile021

نمایه کاربر
DARKENERGY

نام: Melina

محل اقامت: krj_teh

سپاس: 4153

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

SAEED نوشته شده:
darkenergy نوشته شده:
دقيقا!
درود

چرا باید اینگونه باشد ؟
به دلايلي نا معلوم!!!
چون اينجور كه من شنيدم بعضي روانشناسا ميگن دختر يه 2 3 سالي از نظر بلوغ عقلي جلوتره پخته تره! بعدشم بخواي حساب كني يه خرده نا فرمه ديگه دختر بزرگتر از پسر باشه! درضمن بيشتر ازدواجايي هم كه همسن بودن باعث مشكلات زيادي شده بين دختر و پسر.
البته حتما هم اينجوري نيستا اين نظر من بود! smile072

*

آنکه رفت، به حُرمت آنچه با خود برد حقِ بازگشت ندارد

*

آدمی که از آفتابِ صبح گرم نشه، از آفتاب غروب گرم نمیشه

rappelle_toi: l'amour devrait te faire sentir bien

qpnuir

پست توسط qpnuir »

خوب امروز صبح که رفتم خانم صدام کرد رفتم پیششون بعد گفت دیشب به برادم گرفتم این هم شماره داداشم است
رو برگه نوشت و داد

به نظرم قبل از تماس به حداقلمادرم بگم که ببینم نظرشون چیه درمورد این اختلاف سنی و ازدواج بعد به دادشش زنگ بزنم
یا بگم مادرم یا پدرم به داداشش زنگ بزنه یا شاید مخصوصا شماره دادشش رو داده که ببینه چند مرده حلاجیم اول یک صحبتی داشته باشه
چون این داداشش همین شهر است

دوستان با تجربه نیازمنده تجربه شما هستم
حالا هدف از ازدواج چیه؟ مثلا چه چیزهایی باید گفت چند نمونه بگید

mamash

نام: mamash

محل اقامت: مشهد

سپاس: 3

پست توسط mamash »

مهمترین چیز علاقس سن وسال و........... مهم نی اول باید بفهمی دوست داره یا نه که فهمیدنش سخت نیس...

نمایه کاربر
ostad eshgh

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 82

پست توسط ostad eshgh »

darkenergy نوشته شده:
SAEED نوشته شده:
darkenergy نوشته شده:
دقيقا!
درود

چرا باید اینگونه باشد ؟
به دلايلي نا معلوم!!!
چون اينجور كه من شنيدم بعضي روانشناسا ميگن دختر يه 2 3 سالي از نظر بلوغ عقلي جلوتره پخته تره! بعدشم بخواي حساب كني يه خرده نا فرمه ديگه دختر بزرگتر از پسر باشه! درضمن بيشتر ازدواجايي هم كه همسن بودن باعث مشكلات زيادي شده بين دختر و پسر.
البته حتما هم اينجوري نيستا اين نظر من بود! smile072
شرمنده اصلاح میکنم
4 تا 6 سال دلیلش هم همینه بله
البته از سن 30 به بالا رشد عقلی یکسان خواهد شد و بهتر است هر دو طرف هم سن باشند smile072 smile072
just keep going

نمایه کاربر
reza azadi

سپاس: 14

پست توسط reza azadi »

qpnuir نوشته شده:دوستان با تجربه نیازمنده تجربه شما هستم
خوب خواسته ام از زندگی مشترک رو میگم شاید به دردت بخوره
من دوست دارم کسی بیاد خواستگاریم یا برعکس ، که در درجه اول هم عقیده باشیم و بعد ایشان خودش یا باباش پولدار باشه و برام خونه و ماشین بخره ( خونه حتما باید تک واحده یا در یه اپارتمان بسیار پیشرفته با مدیریت علمی ! باشه و صد در صد هم زد زلزله و ایمن ) بعد دیگه میخوام هر شب برام قصه های هری پاتر بخونه تا خوابم ببره و دوسم داشته باشه
قد ، سن ، و تحصیلاتشم هم ازم بیشتر باشه ( شغلشم ترجیحا روانشناس باشه و همه خانم دکتر صداش کنند )
منم اشپزیم بد نیست براش از فست فود بگیر تا غذاهای سنتی میپزم مثل اشکنه ، کجوش ، حلیم ، اُشترگ ، شوربا و ... smile044
البته یه دفعه چنین موردی پیدا شد
ولی مشکل اینجا بود که ایشان ده سال میشد ازدواج کرده بود و بچش تقریبا اندازه خودم بود smile024
تصویر

qpnuir

پست توسط qpnuir »

الان این خانم به داداشش گفت منم به مادرم الان به پدرم گفت پدرم سخت مخالفه
دلیل مخالفتشون همین اختلاف سنیه
خوب من میگم درسته اختلاف سنی وهمینی که من فکر میکردم میگن که اون بزرگتر بعد تو زندگی ان خانم بهت میگه من بزرگتراز تو هستم ونظرمن درسته و..
میگم خوب باید اشنا بشیم با این دختر ببینیم اصلا اینجور ادمی هست؟
میگن چرا ان دختر شماره داداشش رو بهت داد اینقدر حوله
میگم خوب منطقی بخواهید فکر کنید به نظر من کار درستی کرده که خواسته اگر صحبتی دارم با داداشش کنم یا درحضور داداشش همینطوری سرخود هی باهاش صحبت نکنم البته این رو ان دختره نگفته من خوب برداشت مثبت میشه این رو کرد برداشت منفیشم همین حول بودن است
اما خیلی دوست دارم یکی دو جلسه باهاشون صحبت کنم و اولویت ها و نظرات همیدیگر بدانیم ولی اگر این نظرات وعقیده ها بگم کلا یک جورایی اگر قضیه کنسل بشه میشه اتو دست همیدیگر که از زندگی کاملا خصوصی وریزه کاری های همیدیگر خبردار میشیم
واقعا توی این دوجلسه ببینم به غیر از اختلاف سنی دیگه مشکل دیگری نداریم
چون واقعا این سوالات ی که نوشتم خیلی به نظرم خوب است که اگر جوابشون همه مثبت باشه برام اصلا به فکر اختلاف سنی نیسیتیم و اشنالا مشکلی نیست
ولی اینطوری خانواده مشکل دار میشه که یکی از دلالی مهم خانواده است که باید راضی باشند حالا گفتم خوب شما بیایید ببینیدشون ولی از ان اول دارند به دید منفی نگاه میکنند

چی کنم؟
نمیدونم چی شد دیروز فقط یک مخالفت کوچیک داشت مادرم که بعد راضی شده بود
اما امروز زنگ زد گفت با پدرت صحبت کردم مخالف بود اینجور که معلوم شده خودش هم مخالف شده
ولی خودشون هم نمیدونم مخالفتشون جدی نیست یعنی دلیل منطقی ندارند
ولی همش فکر میکنم سو برداشت کردند که دختره اومده گفته من خوشم اومده ازت وشماره داده
میگم من رفتم پیش دختره درخواست کردم و ایشون هم خودش اول کار گفته اختلاف سنی دوسال داریم ایا مشکلی ندارید و ایا خانوادتون مخصوصا مادرتون با این اختلاف سنی مشکلی نداره؟نمیدونم اینها چرا سو برداشت کردند فکنم
میگم خوب اومده فرداش شماره تلفن داداششو داده میگه نکنه میخواهد داداشش بگه بیا خانه ما میگم این چه حرفیه از شما بعیده چنین حرفی بزنید
میگم به نظرتون یکی از یک دختری خواستگاری میکنه دختره چی باید واب بده به نظرم دختره منطقی ترین کار را کرده که شماره داداشش رو داده حالا قصد ونیتش نمیدونم ولی دید مثبت اینه که نمیخواد هینطوری حرف بزنیم شاید میخواهد درحضور داداشش یا اول داداشش یک بررسی کلی کنه بعد اجازه بده با خواهرش حرف بزنم کار بدی نکرده
میگه باشه بازم فکر میکنم با پدرت بهت میگم 10روز دیگر که دارم مام حضوری صحبت میکنم
میگم پس به داداشش زنگ نزنم یکدفعه دختره نگه اومد درخواست داده شماره گرفته دیگه در رفته؟ میگه مگه میخوای همین 1ماه دیگر عقدش کنی میگم نه یک سال دیگر 2سال دیگر اول باید اشنا بشیم اصلا ببینیم با هم سازگاریم بعد

نه به دیروز فکر کردیممادرمون راضی و نصف بیشتر کارها انجام شده نه به امروز
الان خدایش از روی احساس اصلا دارم نمیگم کلا تا مقداری سر عقل اومدم
ولی خوب اگر حرفشون منطقی باشه میگم باشه بدون هیچ شکی و به تصمیمشون احترام میگذارم-ولی اخه حرفشون منطقی نیست اصلا ندیده وتازه احساس میگم با دید منفی کلا دارند نگاه میکنند

اره کاشکی اول نمیگفتم دوسال اختلاف سنی دارند اول میدیدند بعد سن میگفتم ولی چی کنم من ادم صاف و صادقم دوست ندارم مخصوصا توی اینجور مسائل دروغ بگم
ماندم چی باید کنم
توی این مدت تا سعی داشتم دررعایت احترام کارهامو خودم انجام دادم و حرف حرف خودم بوده
ولی حرف مادرم بیشتر برو داره تا دیگران

اخه به نظرم این دختر خانم وقتی شماره تلفن داداشش رو داده یعنی میگه فعلا با من حرف نزن در این مورد اول با داداشم یا خانوادتون با داداشم اینطور شما برداشت نمیکنید؟
والا اره من با ایشون صحبت کنم و سوالات بگم و جوابهابشنوم خیلی بهتره ولی از نظر احترام به خانواده اینجوری به
راهنمایی کنید

meaning

سپاس: 223

تماس:

پست توسط meaning »

كليد هاي Ctrl+F را فشار دهيد و در كادر سفيد رنگ بنويسيد "داداش" و سپس دكمه "پر رنگ سازي همه" را فشار دهيد تا مشتقات واژه داداش و خود واژه داداش براي شما نمايش داده شود!
يك پند برادرانه : يك خانواده ي " برادر سالار" همان قدر سوهان روح است كه يك خانواده "زن سالار" و يا "پدرسالار" گريبان گير آن است؛ در پس اين روز ببينيد داداشش را كه براي خريدن حلقه و هتّا تعيين مهريه و كارهاي ريز و كلان زندگي شخصيتان اظهار نظر ميكند!

smile072
تصویر

qpnuir

پست توسط qpnuir »

erfan-93 نوشته شده:كليد هاي Ctrl+F را فشار دهيد و در كادر سفيد رنگ بنويسيد "داداش" و سپس دكمه "پر رنگ سازي همه" را فشار دهيد تا مشتقات واژه داداش و خود واژه داداش براي شما نمايش داده شود!
يك پند برادرانه : يك خانواده ي " برادر سالار" همان قدر سوهان روح است كه يك خانواده "زن سالار" و يا "پدرسالار" گريبان گير آن است؛ در پس اين روز ببينيد داداشش را كه براي خريدن حلقه و هتّا تعيين مهريه و كارهاي ريز و كلان زندگي شخصيتان اظهار نظر ميكند!

smile072
[ تصویر ]
منظورتان متوجه نمیشوم؟
یعنی چون گفته شماره داداشم است
خوب داداشش توی این شهر است
میگفت این شماره پدرم؟
چون با داداش و زن و بچه داداشش زندگی میکند

نمایه کاربر
کوه یخ

تماس:

پست توسط کوه یخ »

فروهر نوشته شده:ما شاءالله ايرانيان همگي در اين زمينه بسيار نخبه و استادند از كوچكها گرفته تا خرف ها!

شد جريان مريضي ناصر الدين شاه و جمع وزيران كه همگي يهو طبيب شدن!
خرف نه و خرفت.خرفت!!!!!!!!

(ابی)
این آخرین باره من ازت میخوام برگردی به خونه//این آخرین باره من ازت میخوام عاقل شی دیوونه...
(ابی+این آخرین باره...)

نمایه کاربر
کوه یخ

تماس:

پست توسط کوه یخ »

SAEED نوشته شده:
darkenergy نوشته شده:
دقيقا!
درود

چرا باید اینگونه باشد ؟
چون اگه زن از مرد بزرگتر باشه دل مردو میزنه و مرد خیلی زود خسته میشه

(ابی)
(ابی+این آخرین باره...)

qpnuir

پست توسط qpnuir »

الان پا در هوام
یک طرف میگم به داداشش زنگ بزنم یک طرف فکر میکنم بدتر خانواده خودم حساس تر میکنم وبگذارم 15روز دیگر مادرم میاد بعد
فقط یک اطلاعی به این خانم بدهم که برای اینکه مادرم داره میاد تا ازنزدیک همدیگر ببینیم برای همین تماس نگرفتم تا حالت رسمی تر بشه و اشنایی بیشتر

ارسال پست