انواع مواد مخدر و عوارض مخرب آن

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
You-See

نام: U30

محل اقامت: تهران

سپاس: 787

تماس:

Re: انواع مواد مخدر

پست توسط You-See »

در مورد کراک ؛ دو نوعه، اونی که در ایران و افغانستان مصرف می شه و اونی که در اروپا هست. نوع ایرانی افغانی اون از هرویین گرفته می شه.
دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

Q2w2hddjjb

سپاس: 18

پست توسط Q2w2hddjjb »

بنظر من آگاهی از مضرات این زهرماری ها دلایل کافی را برای مصرف نکردنشان به مصرف کننده ها یا به دیگران نمی دهد.
این مواد هر ضرری هم که داشته باشند , بخاطر حس و حالی که به مصرف کننده می دهند خیلی وسوسه کننده هستند.
بدترین خاصیت این مواد «اعتیاد آور» بودنشان است و اگر این خصوصیت را نداشتند شاید همه دوست داشتند که از عوارض
دیگرشان چشم پوشی کنند و برای یکبار هم که شده مصرف آنها را تجربه کنند. بخصوص در لحظاتی که مردم دوست دارند
از حال عادی خودشان فاصله بگیرند , جذابیت این مواد بیشتر هم میشود.

بنابرین من پیشنهاد میکنم که الکل را جایگزین این مواد بکنید! الکل هم مضراتی دارد ولی فوایدی هم دارد و از همه مهم تر
اینکه «اعتیاد آوری» کمتری دارد .(هر چند در رسانه ها بدلایل مذهبی , سعی دارند الکل را هم اعتیاد آور و مضر معرفی کنند)
اما از آنجاییکه به دلایل مذهبی واردات و تولید صنعتی این ماده ممنوع است, اکثراً به شکل تقلبی یا با کیفیتی بد و غیراستاندارد
عرضه میشوند , بنابرین بهترین و به صرفه ترین راه این است که خودتان آن را تولید کنید!
بله , مشروبات الکلی این قابلیت را هم دارند که به سادگی می توان آنها را در خانه و با کمترین تجهیزات و به اندازه ی مصرف
شخصی تولید کرد . کافیست یک سرچ درباره ی «ساخ-ت مش-روب» بکنید تا اطلاعات لازم را بدست بیاورید.

ساده ترین ش-رابی که میتوانید تهیه کنید , ش-راب انگور است (تقریباً از هر میوه ای می توان ش-راب درست کرد , از موز و پرتقال
گرفته تا شاتوت. حتی با برنج و عسل و اینها هم میتوان ش-راب درست کرد ) .و یکی از بهترین و بصرفه ترین انواع انگور
برای تهیه ی شراب هم انگور شصت عروس است که اصلاً بیشتر برای تهیه ی ش-راب استفاده میشود تا برای خوردن!
بعد از یکی دو سال می توانید حتی «ساکی» هم درست کنید! برای تهیه ی عرق هم میتوانید از کشمش استفاده کنید .
ولی به دستگاه ها تقطیر هم احتیاج پیدا میکنید. یکی از راحتترین کارها تهیه ی آبجوی(ماء الشعیر) الکل دار با آبجوهای
بدون الکلِ موجود در بازار است .با کمی مخمر میتوانید ظرف دو سه هفته و بدون هیچ دردسری آن را بسازید .

بنابرین بر خلاف مواد دیگر که امکان تولید خانگی آنها نیست , ش-راب را می توانید با مواد اولیه ی مجاز و مرغوب و ساده ترین
وسایل تهیه کنید و حتی با یک الکل سنج تعیین کنید که دست پختتان چه میزان الکل داشته باشد و همین طور تعیین کنید
که چه طعمی داشته باشد.

نتیجه اینکه یا کلاً سمت این مواد نروید یا الکل را انتخاب کنید . برای ترک مواد هم اگر نیاز به جایگزین دارید الکل را انتخاب کنید.

تصویر

نمایه کاربر
MENERVA

سپاس: 96

پست توسط MENERVA »

بین تمامی مخدرها ، متامفتامین یا شیشه فوق العاده و بـــی نهایت لذت بخشه

اگه به بزرگ ترین لذت و زیباترین حس کُل تاریخ بشریت نمره 10 بدیم, اونوخت شیشه نمره هزار ملیارد می گیره

برای همین دود اولو هرکی از پایپ بگیره صد در صد معتاد می شه

بقیه مخدرام همینن ولی کمتر, شیشه اصن هیشکی سمتش نره

نمایه کاربر
M a n i a

سپاس: 185

پست توسط M a n i a »

بطور پایه‌ای مواد اعتیاد آور، روی سیستم پاداش دهی مغز اثر دارند.
اینگونه که بجای اینکه مثلا با کوشش فراوان و صرف زمان زیاد یک مقاله در یک ماه‌نامه معروف چاپ کنید یا با دیدن خوشحالی همسر یا فرزندتان کمی دوپامین گیرتان بیاید، با مصرف کمی از این ماده ها، در زمان کم و به میزان زیادی دوپامین نصیبتان میشود. مصرف پی در پی این ها سبب میشود که دیگر هیچ چیز باعث خشنودی شما نشود، مگر مواد! همین است که کار و خانواده و دوست و سرمایه ی شما، دیگر برایتان ارزشی نخواهند داشت و کم کم همه را از دست میدهید.
شک و شکاکیت نخستین گام بسوی حقیقت است.
"دنیس دیدرو"

نمایه کاربر
You-See

نام: U30

سپاس: 787

تماس:

پست توسط You-See »

اگر بنا باشه روزی من یکی رو امتحان کنم، ال اس دی رو انتخاب می کنم.
یک تریپ ال اس دی در برابر شیشه مثل جزایر تایلند در برابر قشمه.
دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

ارسال پست