چرا بعضيها صدا شون گوش را درد مي اورد

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
آهن

سپاس: 28

چرا بعضيها صدا شون گوش را درد مي اورد

پست توسط آهن »

بعضي ها وقتي با صدا بلند حرف مي زنند مثل اينكه در گوشت صدا مي كنند چرا؟!
آخرین ویرایش توسط DARKENERGY دوشنبه ۱۳۹۲/۳/۲۰ - ۲۲:۵۴, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
Angel!

سپاس: 955

Re: چرا بعضيها صدا شون گوش را درد مي اورد

پست توسط Angel! »

وای گفتی من یه دوستی داشتم حالت عادی که حرف میزد گوشامو میگرفتم حالم از صداش بهم میخوره خیلی روی مخم را میرفت !

آقا این سوال منم هست جواب بدین لفطا smile021

نمایه کاربر
آهن

پست توسط آهن »

ولي همه از صداشون اذيت مي شوند گمان مي كنم همراه صدا گلوله چيزي بيرون مي ايد smile024
آخرین ویرایش توسط DARKENERGY دوشنبه ۱۳۹۲/۳/۲۰ - ۲۲:۴۷, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
آهن

پست توسط آهن »

جزا جواب ها را باک فیل کردید smile097

نمایه کاربر
اماتور

سپاس: 2151

تماس:

پست توسط اماتور »

میتونه به قدرت صدا ارتباط داشته باشه. وقتی میزان قدرت صدا زیاد و صدا به شکل بم باشه باعث میشه که ترکیب به شدت

غیرقابل تحملی دربیاد خصوصا مواقعی که طرف کنارت داره حرف میزنه. انگار دارن صدای بوق کشتی تجاریو از نزدیک بشنوی

نمایه کاربر
!VECTOR

نام: Ped Ram

محل اقامت: همه جای جهان سرای من است!

سپاس: 46

تماس:

پست توسط !VECTOR »

به نظر من این موضوع به بسامد صدای اون فرد و بسامد طبیعی سلولها و ذرات تشکیل دهنده ی پرده ی گوش شما ربط داره.بدین شرح که: بسامد صدای اون فرد با بسامد طبیعی ذرات تشکیل دهنده ی پرده ی گوش تقریبا برابره و باعث ایجاد پدیده ی تشدید میشه.((آمریکا بعضی از پایگاه های نظامی و ... مهمش رو با استفاده از این پدیده تقریبا غیر قابل نفوذ کرده.تا شعاع معینی از اون پایگاه،امواج مکانیکی ای که بسامدشون با بسامد طبیعی سلولهای مغز،قلب،کلیه و ... برابره تولید میکنه و اگر کسی در اون شعاع قرار بگیره،چیزی طول نمیکشه که متلاشی میشه.در ضمن از این پدیده برای از بین بردن سنگ کلیه هم استفاده میکنند.)) !!!پیشنهاد میکنم اجازه ندید مدت طولانی پیش شما حرف بزنه.چون ممکنه به پرده ی گوشتون آسیب برسونه.!!!
!!!I'm On My Own Way

!No one can reach me

I'm Anonymous! Don't try to know and find out me!! You can't!

نمایه کاربر
آهن

پست توسط آهن »

از پاسختون ممنون اتفاقا من یک ویدیو دیده بیدم که خانمی با اوازش موجب شد یک لیوات شیشه ای بشکند smile056
آخرین ویرایش توسط DARKENERGY سه‌شنبه ۱۳۹۲/۳/۲۱ - ۲۳:۳۶, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
1300144

سپاس: 79

پست توسط 1300144 »

!VECTOR نوشته شده:به نظر من این موضوع به بسامد صدای اون فرد و بسامد طبیعی سلولها و ذرات تشکیل دهنده ی پرده ی گوش شما ربط داره.بدین شرح که: بسامد صدای اون فرد با بسامد طبیعی ذرات تشکیل دهنده ی پرده ی گوش تقریبا برابره و باعث ایجاد پدیده ی تشدید میشه.((آمریکا بعضی از پایگاه های نظامی و ... مهمش رو با استفاده از این پدیده تقریبا غیر قابل نفوذ کرده.تا شعاع معینی از اون پایگاه،امواج مکانیکی ای که بسامدشون با بسامد طبیعی سلولهای مغز،قلب،کلیه و ... برابره تولید میکنه و اگر کسی در اون شعاع قرار بگیره،چیزی طول نمیکشه که متلاشی میشه.در ضمن از این پدیده برای از بین بردن سنگ کلیه هم استفاده میکنند.)) !!!پیشنهاد میکنم اجازه ندید مدت طولانی پیش شما حرف بزنه.چون ممکنه به پرده ی گوشتون آسیب برسونه.!!!
در تکمیل گفته های دوستمون بگم که تو روسیه هم از تشدید برای تحریک اعضای بدن که تو کارکردشون اختلال ایجاد شده استفاده می شه..
البته هنوز کاملا اثبات نشده ولی اگه بشه احتمالا افرادی که دیابت دارن هم می تونن امید به درمان بیماریشون داشته باشن و خیلی موارد دیگه .
گرم بیایی و پرسی چه بردی اندر خاک؟ .................... ز خاک نعره برآرم که آرزوی تو را

ارسال پست