تجربه از موفقیت وشکست

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
cosmics

سپاس: 4

تجربه از موفقیت وشکست

پست توسط cosmics »

دوستان کسایی که مبحثی یا درسی رو خوب بلدن و نمره ی خوبی گرفتن لطف کنن روش خوندنشون و کتابایی که استفاده کردن خوب بود یا حتی بد بود با دلیل (و کلا دلایل موفقیت وشکست دیگه smile020 )بنویسن تا همه از تجربه هاشون استفاده کنن و هر کی مجبور نباشه یه سری راههای اشتباهو تکرار کنن.

نمایه کاربر
mycolony

سپاس: 134

Re: تجربه از موفقیت وشکست

پست توسط mycolony »

امید وارم همه زبانشون خوب باشه
مال من خیلی بده
من 15 ساعت زبان سال اول دبیرستان رو برای امتحان های ترم اخر تموم کردم
اخر هم 17.25 گرفتم
جان من خیلی ضایع نیست smile058
درون سینه هر آدمی یک خاورمیانه پنهان است.
پر از شر، شور، شراب، خدا، گناه، صلح، گُل، گلوله

نمایه کاربر
ندا2013

سپاس: 17

تماس:

پست توسط ندا2013 »

من فيزيكم خوبه
و تنها كاري كه كردم از اول گفتم دوستش دارم و سوال حل كردم
خيلي سوال حل كردم و ميكنم سر هر مبحث
هیچ وقت خودت را برای کسی شرح نده

کسی که تو را دوست داشته باشد نیازی به این کار ندارد

و کسی که تو را دوست ندارد آن را باور نخواهد کرد . . .

نمایه کاربر
آرژنا

نام: نسرین آذری

سپاس: 153

پست توسط آرژنا »

سلاااااااااااااااام.چطوری؟ smile072 smile072 smile072
مارو نمی بینی خوش میگذره؟
ببین من تجربه ی شخصی خودمو برات مینویسم. هرکسی توی دنیا نحوه ی درس خوندن و یادگیریش منحصر به فرده. یه رکن مهم اینه که بدونی با دیگران بهتر یاد میگیری یا تنهایی.
بعضیا اینطورین که حضور صرف دیگران کمکشون میکنه بهتر یاد میگیرن حتی اگه اون دیگری سطح علمیش پایین تر باشه ولی بعضیا وقتی با دیگران باشن و درمورد درس با دیگران حرف بزنن حتی اگه اون دیگری بالاتر هم باشه توی آموختن شون تاثیر منفی میذاره . این مساله هیچ ربطی به درون گرایی یا برون گرایی نداره.
علتش هم همینه که میبینی بعضی شاگرد اولا اینقدر براشون مهمه با یکی صمیمی باشن(حتی با شاگرد آخر کلاس) و بعضیاشون کاملا مستقل اند.
اول باید ببینی جزو کدوم دسته ای چون خیلی مهمه
فرقی نمی کند گودال کوچک آبی باشی یا دریایی بیکران
زلال که باشی
آسمان در توست!

cosmics

سپاس: 4

پست توسط cosmics »

سلام نسرین جون این چه حرفیه خوش میگذره اما اگه شما باشین بیشترتر خوش میگذره.مرسی از نظرت من منظورم چیزای کلیه که تقریبا تو همه مشترکه مثلا اینکه یه سری کتابا سوالای استاندارد تری داره یا بعضی روشاس که می تونه تو یادگیری کمک کنه که اگه بدونیم مجبور نیستیم راههای مختلفی و بریم چه بسا خیلیاش نتایج لازمو نده مثلا تو این ترم من واسه دو تا درس معادلاتو فیزیک2 با یه سری کتابا و یه سری روشا نتیجه ی خیلی خوبی گرفتم هرچند که شاید روشا وکتابای معروفو ساده ای هستن من و خیلیا دنبال این روشاوکتاباییم مثلا تو درسای ریاضی فیزیک تحلیلی مدرن الکترو....یا خیلی های دیگه که هنوز پاس نکردیمو تجربه ای توش نداریم

نمایه کاربر
amishtain

نام: AMIRFARHANG

سپاس: 112

پست توسط amishtain »

تا حالا واقعا بهش فکر نکردم که چرا بعضی وقتا شکست و چرا بعضی وقتا پیروزی توی زندگی ادما هست..
حتی زندگی خودم.!!!
خیلی وقتا راه درستو میریم اما شکست میخوریم...
من اگر بخوام در این زمینه تجربه خودمو بگم فقط در یک جمله که ادم باید تمام تلاش خودشو انجام بده و نتیجه کارو بسپاره دست خدا..(کلی گفتم و روی صحبتم فقط برای درس خوندن نبود)
به قول سروش هیچکس:
اگه خیلیا برنده نباشن . ولی پیروزن خسته نباشن.!!!!!

ارسال پست