راهی برای سریع دویدن

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
AMIr(¯

نام: امیرمحمد

سپاس: 7

راهی برای سریع دویدن

پست توسط AMIr(¯ »

چگونه میتوان هنگام دویدن به سرعت خود افزود ؟
♥ می گی گل رو دوست داری ولی میچینیش... میگی بارون رو دوست داری ولی با چتر میری زیرش... میگی پرنده رو دوست داری ولی تو قفس میندازیش... چه جوری میتونم نترسم وقتی میگی دوستم داری؟؟؟

hanie miri

Re: راهی برای سریع دویدن

پست توسط hanie miri »

اگه فهمیدی ب منم بگو....

ross

سپاس: 62

تماس:

پست توسط ross »

باید قدم های بلند برداری و احساس کنی مثل یه پر سبکی
من توی مسابقات آمادگی جسمانی از این روش استفاده می کردم خیلی خوب جواب میده واقعا سرعت آدم بالا میره

نمایه کاربر
thegodof3d

نام: حامد حسن زاده

سپاس: 29

پست توسط thegodof3d »

ross نوشته شده:باید قدم های بلند برداری و احساس کنی مثل یه پر سبکی
من توی مسابقات آمادگی جسمانی از این روش استفاده می کردم خیلی خوب جواب میده واقعا سرعت آدم بالا میره

smile058

شایدم اوندوری بشه!
تمرین تمرین و . . . . . . . . . تمرین !
روزانه ده تا بیست دقیقه بدوید تا سرعت دویدنتون بیشتر بشه

درضمن ، اگه کسی دنبالتون بود و میخواستین سریع تر بدوید باید خودتون رو سبک تر کنید لباس های سنگینتون رو در بیارید و ...
و اگه شما دنبال کسی بودید یه چیزی پرت کنید بخوره تو پاش بخوره زمین! smile039

ross

تماس:

پست توسط ross »

ببخشید این کجاش خنده داره؟!اتفاقا من زیاد وقت تمرین نداشتم ولی با رعایت این نکته همیشه از همه سریع تر می دویدم
الآن هم همینطور smile032

نمایه کاربر
thegodof3d

پست توسط thegodof3d »

ross نوشته شده:ببخشید این کجاش خنده داره؟!اتفاقا من زیاد وقت تمرین نداشتم ولی با رعایت این نکته همیشه از همه سریع تر می دویدم
الآن هم همینطور smile032

احیانا شما چرا به ان خرافات اعتقاد دارین؟ انسان هیچوقت و تمرکز نمیتونه وزنشو کم کنه ، اونم که میبینید طرف رو شانه تخم مرغ راه میره یا روی میخ میخوابه به خاطر اینه که یاد گرفته وزنشو بندازه رو همه ی سط پوستش تا وزنش بین تخم مرغ ها یا میخ ها تقسیم شه

و درضمن در شب و بخاطر تاثیر جاذبه ماه بر زمین مقداری از وزن انسان کم میشه
و ... وقتی شما با لباس ورزشی میدوید سبک ترین تا با لباس رسمی و دما هم تاثیر مستقیم دارد

البته برای دویدن مخچه خودش یک حالت برای بدن تنظیم میکنه که با تمرین حرفه ای تر میشین

ross

تماس:

پست توسط ross »

چیزی که من گفتم خرافات نیست واقعیته میتونین امتحان کنین
بعدشم من که نگفتم آدم به اندازه ی پر سبک میشه
منظورم این بود که باید قدم های بلند برداشت و روی پنجه ی پا فرود اومد
این خیلی کمک می کنه

پرتابه

سپاس: 5

پست توسط پرتابه »

thegodof3d نوشته شده:
ross نوشته شده:باید قدم های بلند برداری و احساس کنی مثل یه پر سبکی

smile058

شایدم اوندوری بشه!
تمرین تمرین و . . . . . . . . . تمرین !
روزانه ده تا بیست دقیقه بدوید تا سرعت دویدنتون بیشتر بشه

درضمن ، اگه کسی دنبالتون بود و میخواستین سریع تر بدوید باید خودتون رو سبک تر کنید لباس های سنگینتون رو در بیارید و ...
و اگه شما دنبال کسی بودید یه چیزی پرت کنید بخوره تو پاش بخوره زمین! smile039

اگه لباساتونو در بیارید و به عقب پرت کنید هنوز بهتره!

sms5071267

نام: mohammad

سپاس: 17

پست توسط sms5071267 »

باید بتونی موقع دویدن تنفس عمیق داشته باشی. وازتندتندتنفس کشیدن پرهیزکنی .تااکسیژن کافی به عضلات حرکتی بزسد.وباممارست فراوان پایهایت را قدرتبخشی .واعتمادبنفست روبهبود بخشی.وباور تند دویدن رادرذهنت پرورش دهی .با این دستورالعمل به جایی خواهی رسید که طی الارض میکنی .

ross

تماس:

پست توسط ross »

sms5071267 نوشته شده:باید بتونی موقع دویدن تنفس عمیق داشته باشی. وازتندتندتنفس کشیدن پرهیزکنی .تااکسیژن کافی به عضلات حرکتی بزسد.وباممارست فراوان پایهایت را قدرتبخشی .واعتمادبنفست روبهبود بخشی.وباور تند دویدن رادرذهنت پرورش دهی .با این دستورالعمل به جایی خواهی رسید که طی الارض میکنی .

حرفتونو کاملا قبول دارم
البته باید توجه داشته باشید که حتما با بینی دم و با دهان بازدم انجام بشه

نمایه کاربر
AMIr(

نام: عرفان

محل اقامت: تهران

سپاس: 4

پست توسط AMIr( »

ross نوشته شده:
sms5071267 نوشته شده:باید بتونی موقع دویدن تنفس عمیق داشته باشی. وازتندتندتنفس کشیدن پرهیزکنی .تااکسیژن کافی به عضلات حرکتی بزسد.وباممارست فراوان پایهایت را قدرتبخشی .واعتمادبنفست روبهبود بخشی.وباور تند دویدن رادرذهنت پرورش دهی .با این دستورالعمل به جایی خواهی رسید که طی الارض میکنی .

حرفتونو کاملا قبول دارم

مگه میشه باهات موافق نباشم Ross هر حرف تو واسم یه سنده smile072 smile072
زیر نور ماه زیبا سایه گرگها رو دیوار رقص مرگ رو نشون میدن

نمایه کاربر
thegodof3d

پست توسط thegodof3d »

Amir عزیز شما درواقع همون sms5071 هستین؟ چون پاسخی که به دوست عزیزمون ross دادین با این یوزرتون هست یکم ادم گیج میشه!

خوب ross عزیز شما میگید با تصور اینکه سبکید واقعا سبک میشید و اون دوست دانشمند و بزرگوارمون هم میگند اروم اروم نفس باید کشید ، باید در جواب اون دوست دانشمندمون بگم که به محض شروع ستیز و گریز این هورمون های فوق کلیوی هستند که باعث افزایش تعداد تنفس و ضربان قلب میشند که مجموعه انها باعث میشه اکسیژن و قند بیشتری به عضلات شما برسه ، شما اگر هم بتونی نفس اروم اروم بکشی و بدوی و قلبتم تند تند نزنه بعد از کمی دویدن دچار درد عضلانی شدیدی میشید
و . . . . همه میدونیم که چیزی به اسم سبک شدن با تمرکز نیست ، البته با روش صحیح دویدن (مانند دوندگان دو صد متر) مخالف نیستم ولی به هیچوجه. ادم با تمرکز سبک نمیشه!

نمایه کاربر
AMIr(

نام: عرفان

محل اقامت: تهران

سپاس: 4

پست توسط AMIr( »

نه داداش
زیر نور ماه زیبا سایه گرگها رو دیوار رقص مرگ رو نشون میدن

sms5071267

پست توسط sms5071267 »

ross نوشته شده:

حرفتونو کاملا قبول دارم

شما درست میگید .معذرت میخوام بابت متن ناقصم که شما تکمیلش کردین.بازم ممنون

sms5071267

پست توسط sms5071267 »

thegodof3d نوشته شده:Amir عزیز شما درواقع همون sms5071 هستین؟ چون پاسخی که به دوست عزیزمون ross دادین با این یوزرتون هست یکم ادم گیج میشه!

خوب ross عزیز شما میگید با تصور اینکه سبکید واقعا سبک میشید و اون دوست دانشمند و بزرگوارمون هم میگند اروم اروم نفس باید کشید ، باید در جواب اون دوست دانشمندمون بگم که به محض شروع ستیز و گریز این هورمون های فوق کلیوی هستند که باعث افزایش تعداد تنفس و ضربان قلب میشند که مجموعه انها باعث میشه اکسیژن و قند بیشتری به عضلات شما برسه ، شما اگر هم بتونی نفس اروم اروم بکشی و بدوی و قلبتم تند تند نزنه بعد از کمی دویدن دچار درد عضلانی شدیدی میشید
و . . . . همه میدونیم که چیزی به اسم سبک شدن با تمرکز نیست ، البته با روش صحیح دویدن (مانند دوندگان دو صد متر) مخالف نیستم ولی به هیچوجه. ادم با تمرکز سبک نمیشه!

دوست عزیزآقا حامد.تنفس ارادی به هنگام دویدن دست خود آدم است .من زمانی دونده بودم وتجربیات خود رو براتون عنوان کردم.فقط با تمرین زیاد میتونی تنفست رو کنترل وعمیق کنی .من این کارو تو مسابقات دو میدانی انجام میدادم و موفق بودم.ضمنا اسم من محمد.م با 38 سال سن واز استان خوزستان -شهرستان هفتکل .ولی نمیدونم منظور دوستمون امیردرپاسخ به دوستمون rossچیه .ازطرف من آقا امیرو میبخشم .ولی فکرکنم یه معذرخواهی به بقیه دوستان بدهکاره.
خدایا همه رو به فیزیک معتاد کن تاشاید اندکی به عظمت وجودی تو متقاعد شوند. آمین
آخرین ویرایش توسط sms5071267 پنج‌شنبه ۱۳۹۳/۹/۲۰ - ۰۱:۴۷, ویرایش شده کلا 1 بار

ارسال پست