Mind: Path to Thalamus - بازی ذهن: مسیر تالاموس

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
glow

سپاس: 1

Mind: Path to Thalamus - بازی ذهن: مسیر تالاموس

پست توسط glow »

سلام.کسی این بازی رو انجام داده؟میشه یه توضیحی در مورد طرز کارش (:دی) به ما هم بدین؟!؟!!آخه اولش پسره فک کنم یه بلایی سر خواهرش آورده بعد همش اسمشو داد میزنه(البته مطمئن نیستم که سوفیا خواهرشه ولی فک کنم همینطور باشه) بعد میره بیمارستان و باید از رو یه خط سفید وهم آلود اونقدددددددد بری تا برسی به یه تونل توهم!اونجام باید هی بری هی برگردی تا در خروجیش یهویی ظاهر شه! بعدش که میره تو یه بیابونو دیگه خودمم گیر کردم!

پي سي دانلود/ بازي پيش روي شما يک بازي معمايي و ماجرايي است اما به سبک اشاره و کليک معمول اين بازي ها طراحي نشده است و يک بازي معمايي اول شخص است که ذهن شما را کاملا درگير خود مي کند. اين بازي شما را وارد محيطي جالب و غير واقعي مي کند که بعيد است در ساير بازي ها، چنين سبک خاصي را ديده باشيد. بازيکن مي تواند در صورت نياز بر روي عناصر طبيعي تاثير گذارد و آن ها را به دلخواه خود کنترل کند تا بتواند در اين مسير جالب و نو به پيشروي خود ادامه دهد. البته اين تغييرات مثل ساير بازي هاي اين ژانر به برداشتن يک شيء و يا کنترل جورچين ها محدود نمي شود بلکه در مقياس بسيار بزرگتري کنترل کل عناصر طبيعي موجود در بازي در دست شما قرار مي گيرد. مثلا مي توانيد براي حل يک معما، آب و هوا را به کلي تغيير دهيد و يا اين که شب را با روز عوض کنيد. هوا را مه آلود کنيد و يا اين که باران ببارانيد. سطح زمين را دچار تغييرات کنيد، بين زمان فصول سفر کنيد و ...
قدرت کنترل طبيعت در دستان شماست زيرا مکاني که در آن گير افتاده ايد متعلق به خود شماست، شما در مغز خود اسير هستيد!

سيستم مورد نياز
Processor: Core 2 Duo E4300 1.8GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce 7600 GS
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 2 GB available space

ارسال پست