مشاوره تحصیلی ارشد

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
hamed 1369

مشاوره تحصیلی ارشد

پست توسط hamed 1369 »

سلام به دوستان علی الخصوص فیزیکی ها
من میخوام واسه ارشد بخونم ولی هنوز تو انتخاب رشته واقعا دو دلم -لیسانس فیزیک بودم -
با توجه به اینده ای که از علوم پایه تو ایران میبینم تقریبا دارم ناامید میشم که واسه کار، فیزیک اصلا خوب نیست و به عبارتی فقط باید کار افرین بود که اونم خیلی سخته
حالا میخواستم از اهل فن بپرسم به نظرتون از فیزیک به کدوم رشته برم که هم فرصت های شغلی بهتر و بیشتری داشته باشه هم خوندن دروسش راحتر باشه برام ؟؟
======= ======= ======== ======== ======= ======= =========== ============ ========== ===
این تا اینجا
لطفا این سوالم جواب بدبن
واسه کنکور ارشد بهترین منابع که ،موضوعات درسی رو خلاصه ولی بدون جا انداختن موارد مهم درس داده باشه و تست هم داشته باشه چیو معرفی میکنید ؟؟ کلا یه چی که جایگزین کتاب های قطور بشه -ادم میبینتشون ترس برش نداره smile022
واسه فیزیک پایه و ریاضی عمومی و زبان انگلیسی
خودم انتشارات دیباگران رو دیدم تقریبا تو این مایه ها منظورمه
===== ======== ========== =========== ========== =========== ========== ========= ==== ==

r3ihan3h

Re: مشاوره تحصیلی ارشد

پست توسط r3ihan3h »

قسمت دوم سوال منم هست،لطفا دوستان آگاه راهنمایی بفرمایند smile057

q2w2hddjb

سپاس: 19

پست توسط q2w2hddjb »

برید رشته ی MBA بخونید
Who Knows? Only Time...

نمایه کاربر
bsh

سپاس: 1

پست توسط bsh »

شما تا کاری رو بلد نباشید هیچ رشته ای به درد نمیخوره... اول برید ببینید چه کاری رو میخوایید برای "تمام طول زندگیتون" دنبال کنید.

Libra71

محل اقامت: کرج

سپاس: 1

تماس:

پست توسط Libra71 »

سلام دوستان منم چند وقتی بود که به همین فکر افتاده بودم حتی از خیلی ها شنیده بودم راه بسیار سختی در پیش دارم ولی گفتم هرجور شده پاپس نمیکشم تا همین دیروز که خبر دار شدم برای پیش نیازهایی که دانشگاه تعیین میکنه وحتما باید پاسشون کنی باید به اندازه واحد های دانشگاه آزاد هزینه کنی وچون تغییر رشته دادی پیش نیاز بهت زیاد میخوره برا همین کمی دودل شدم حالا نمیدونم این قضیه چقدر صحت داره اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه لطفا smile025

ارسال پست