يك آزمون ساده و جالب!

مدیران انجمن: parse, javad123javad

مهمان

پست توسط مهمان »

شماييكه 6تا ستاره ميخواستي، يكي هست كه ميتونه تو اين زمينه بهت كمك كنه و يه عكس با 6تا ستاره روشن برات بذاره تو تاپيك!
(شايد شما نشناسيش ولي اگه خودش اينجا رو ببينه براي جلوگيري از انحراف تاپيك به شما كمك ميكنه!!)

(گراسمان)

سارا2006

تماس:

پست توسط سارا2006 »

منم مربع

مهمان

پست توسط مهمان »

سايتي براي دانلود كتاب مخوام لطفا راهنماييم كنيد

نمایه کاربر
ياپتوس

محل اقامت: تهران

سپاس: 6

تماس:

Re: whitehole

پست توسط ياپتوس »

whitehole نوشته شده:مربع بعد از اون هم دايره. و مي تونم بگم يه تركيبي از اين دو در مورد من درست بود.
ممنون.جالب بود.
مال منم همين طور بود.اولش يه كم بين مربع و دايره شك داشتم ولي مربع رو بيشتر دوس داشتم.با اين حال٬ مربع خالص٬به تنهايي يه كم ديوانه واره.

مهمان عزيز!در مورد دانلود اي-بوك يكي دو تا تاپيك توي بخش گفتگوي آزاد ايجاد شده كه سايتاي خوبي هم توش معرفي شده.يه سر به اونجا بزنيد.(كي اين تاپيكا سر و سامون مي گيرن؟خالق تاپيك پست هاي عوضي كجايي؟)
اين لينكو توي سايت يا وبلاگتون بذاريد(اگر نسبت به حذف نام ايران از ليست ياهو معترضيد.)
<a href="http://helloyahoomail.net">Yahoo mail</a>

نمایه کاربر
گراسمان

تماس:

پست توسط گراسمان »

Anonymous نوشته شده:شماييكه 6تا ستاره ميخواستي، يكي هست كه ميتونه تو اين زمينه بهت كمك كنه و يه عكس با 6تا ستاره روشن برات بذاره تو تاپيك!
(شايد شما نشناسيش ولي اگه خودش اينجا رو ببينه براي جلوگيري از انحراف تاپيك به شما كمك ميكنه!!)

(گراسمان)
خودم بودم
-و تو اي خدا !
-در آن سكوت و انزواي محض
-در آن عرش بي پايان
-ديگر انديشه مكن كه چگونه رقم زني حكايت فرجام ما را
-كه اينبار خود به سويت آمده ايم !

نمایه کاربر
عطر یاس

محل اقامت: ای کاش مشهد بود

سپاس: 300

Re: يه آزمون ساده و جالب!بازديد براي عموم آزاد

پست توسط عطر یاس »

گراسمان نوشته شده:ساده ترين اشكال هندسي را به ياد بياوريد: مربع، مستطيل، مثلث، دايره، منحني پس خيلي سريع و بدون اينكه زياد به مغزتان فشار بياوريد، شكلي را انتخاب كنيد كه بيشتر از همه مي پسنديد. آزموني روانشناسي پيش روي شماست، كه با توجه انتخابتان به سرعت نشان مي دهد كه شما در زندگي چه جور آدمي هستيد و احتمال موفقيتتان در چه مشاغلي بيشتر است.
اول شکل رو در نظر بگيرين بعد مطالب پایین رو بخونین
(یه نتیجه گیری هم داره که به همراه منبع بعدا مینویسم.)

مربع: كساني اند كه در محيط پايدار بيشترين احساس آرامش را دارند و مسير كارهايشان به طور كامل آشكار است. چنين اشخاصي محافظه كارند و دوست دارند كه همه چيز مرتب و منظم باشد. وظيفه شناس اند و اگر كاري را به آنها محول كنيد، آنقدر روي آن وقت مي گذارند تا تمام شود حتي اگر كاري تكراري و طاقت فرسا باشد و مجبور شوند كه به تنهايي آن را انجام دهند.

مستطيل: پايبند بودن از اصول مشخصه آنهاست، نظم و ترتيب را دوست دارند ولي آن را با سازماندهي دقيق اجرا مي كنند اين امر سبب مي شود تا راههاي مناسبي را انتخاب و همه قواعد و مقررات را بررسي كنند. اگر وظيفه اي را به اين اشخاص محول كنيد ابتدا آن را به خوبي سازماندهي مي كنند تا اطمينان يابند كه به طور اصولي اجرا خواهد شد.

آنهايي كه مثلث را انتخاب مي كنند: اشخاصي هدف گرايند و از برنامه ريزي قبل از انجام دادن كارها لذت مي برند و به طرح موضوع و برنامه هاي بزرگ و بلند مدت تمايل دارند اما ممكن است كه مسائل جزئي را فراموش كنند اگر كاري را بر عهده آنان بگذاريد، ابتدا هدفي را براي آن تعيين و سپس با برنامه ريزي كار را آغاز مي كنند.

آنهايي كه دايره را انتخاب مي كنند: اجتماعي و خوش صحبت اند و هيچ لحن خشني ندارند و امور را با صحبت كردن درباره آن تنظيم مي كنند و نخستين اولويتشان در زندگي ارتباطات است. مطمئن باشيد كه اگر وظيفه اي را به آنها محول كنيد آنقدر درباره آن صحبت مي كنند تا هماهنگي لازم براي به انجام رسيدن آن كار ايجاد شود.

منحني: خلاقيت در آنها موج مي زند و اغلب كارهاي جديد و متفاوتي انجام مي دهند. نظم و ترتيب برايشان كسالت آور است. اگر تكليفي را براي آنها در نظر بگيريد طرهحاي خوب و مطمئني براي آنها ابداع مي كنند.

خودتون رو چطور ديديد؟همونطور بود كه تا حالا حدس ميزديد؟! smile030
تست جالبی بود...
ولی هر چی فکر کردم که بین دایره و مربع یکی رو انتخاب کنم،نشد...
به هر حال دایره رو انتخاب کردم ولی میدونستم که باید خصوصیات مربع رو هم داشته باشم....

به هر حال ترکیبی از دایره و مربع هستم. smile034
جاده جوانی لغزنده است
زنجیر ایمان را ببندید

صلوات شاه کلید همه قفل های بسته است.

آدم بد را هرطور که هست تحمل می کنم
کاسه صبرم از آدم هایی لبریز است که با ادعای خوب بودن بدی می کنند

my physic channel ID : @physicGV

ارسال پست