UFO(ادم فضایی ها)

مدیران انجمن: parse, javad123javad

afi

محل اقامت: شیراز

سپاس: 54

Re: UFO(ادم فضایی ها)

پست توسط afi »

سلام
afi نوشته شده:امکان اینکه موجودات فضایی بتونند به زمین ما سفر کنند تغریبا وجود ندارد. منظورم اینه که حیات وجود دارد اما در چه سطحی از تکنولوژی و تکامل ؟!!!
جابه جایی از ستاره ای به ستاره دیگه با توجه به فاصله زیاد و محدودیتهایی که ابزار ما دارند به این زودی غیر ممکنه.
و چون هر تکاملی به مدت زمان کافی نیاز دارد تا به اون مرحله از ابزار برسد و با توجه به عمر محدود کیهان، بعید است تمدنی به چنان پشرفتی رسید ه باشد که بتونه به این راحتی در فضا سفر کند... .
این حرف شما غلط است زیرا هم دارید می گویید که اگر حیاتی به وجود آید حداکثر توان ذهنی آن موجودات برابر انسان است و درضمن حداکثر تاریخی به اندازه ی تاریخ انسان ها دارند که این دو گفته کاملاً غلط است! smile032[/quote]

راستش نفهمیدم کجاش اشتباهه؟!!!
به نظر شما ما انسانها توانایی چنین سفر هایی را داریم؟ با ابن ابزار و این فواصل؟
فکر میکنید چه مدت زمان دیگه لازمه تا بتونیم لااقل به کسری از سرعت نور برسیم؟
الان واسه سفر به مریخ که اینقدر نزدیکه 6 ماه در راه هستیم با این همه مشکل و هزینه. به نظر شما میتونیم به راحتی به یه ستاره دیگه بریم ؟؟؟!!!

درضمن...
چرا زود بحث علمی را با مسایل دیگه قاطی میکنید!
smile114

sosis_1_73

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 1

پست توسط sosis_1_73 »

سلام

من درست متوجه نشدم.اقای afi منظور شما اینه که موجودات فضایی به کره زمین می تونند سفر کنند یا نه

اما من اصلا قصد نداشتم حرفهام رو غالب حرف های کسی دیگه کنم.بنده نظرم رو گفتم.از من سوال و انتقاد شد من هم جواب دادم.به هر حال عذز می خوام smile037

نمایه کاربر
احسان2142

سپاس: 20

تماس:

پست توسط احسان2142 »

سلام!
آقای sosis_1_73 بنده فکر می کنم شما فکر کرده اید که من به شما جمله کرده ام که من همچین قصدی نداشتم پس معذرت می خواهم! smile072
sosis_1_73 نوشته شده:حرف اصلی من اینه:ایا 14 معصوم کاری داشتند؟کار می کردند؟در امد از کجا می اوردند؟از جنگ؟از غارت؟از مرمدم؟امام علی چند تا زن داشته؟(بحث بالای 20 تا)خرج این 10 تا زن رو از کجا می اورده؟ایا پدر شما هم حق داره بره یه بیوه بدبخت رو بگیره؟نونش بده؟
14 معصوم (ع) خرج خودشان را از راه کار مثلاً در نخلستان به دست می آوردند. جالب است بدانید حضرت علی(ع) جز پولدار ترین افراد زمان خود بودند و این پول را نه از راه جنگ و غارت بلکه از راه کار بدست آورده اند . درست است ایشان روزی فقیر بودند اما با کار زیاد توانستند به این جا برسند که البته اکثر این پول ها را در راه خدا و دادن آن به فقرا خرج می کردند!
ایشان زنان زیادی داشتند زیرا اکثر این زنان بیوه و ناتوان و بجه های زیاد بودند و حضرت علی (ع) برای این که بتواند به آن ها نزدیک شود و به آن ها کمک کند با آن ها ازدواج کردند . پدر شما نیز می تواند برای کمک به همچین افرادی این کار را کند به شرطی که مادر شما فکرهای اشتباهی درباره ی پدرتان نکند.
sosis_1_73 نوشته شده:من می خوام بدونم تا حالا کی با دینش علم کسب کرده؟می خوام بدونم دانشمند هایی که می شناسیم کدوم هاشون پایبند به دین بودن؟(توی زمان حال=قرن 20 و 21)حتی قبلا هم انگشت شمار بودند.
من نگفتم که قرآن بخوانید که علم یاد بگیرید! من گفتم قرآن حتی از لحاظ علمی نیز پربار است.
نمونه ی دانشمندی که به دین پایبند بود می توانه به دکتر حسابی اشاره کرد که اگر نبود ایرانی ها نمی دانستند فیزیک را با چه "ف"ای می نویسند . درضمن دین هر دانشمندی به خودش مربوط است و نباید گفت که چون فلان دانشمند فلان عقیده را داشت من هم باید آن عقیده را داشته باشم . هیچ آدمی کامل نیست!
sosis_1_73 نوشته شده:شما به بنده می گید زندگی 14 معصوم بخون.قران بخون.من دیگه از قران و دین و این چیز ها زده شدم.می فهمید دارم چی میگم؟اقا بنده از نماز بدم می اد(به فرظ)اصلا از قران بدم می اد.کی گفته من هر چی این تلویزیون رو این کانال اون کانال کنم باید یا ریخت نحس این اخوند ها رو ببینم یا قران گوش بدم؟
من می گم اگر می خواهی با دین اسلام بیشتر آشنا شوی این کارها را بکن ولی اگر نمی خواهی آزادی! در این کار اجباری نیست!
sosis_1_73 نوشته شده:ولایت فقیهی که پایبند به دینه؟پدر بنده بعد 40 سال سابقه کار داره ماهی 900 حقوق می گیره.(فوق لیسانس ریاضی از دانشگاه شهید بهشتی تهران)ولی کارمند دولت بعد از اینکه یه جا مهر تو صورتش باشه ماهی 700 حقوقشه چرا؟اینا همه بر می گرده به دین ما؟چرا اینا رو تو هیچ جای دنیا نمی بینیم؟
حرف شما درباره ی حقوق ها درست است زیرا این اتفاق برای پدر من نیز افتاده است این این وضع در خارج هم هست و ربطی به دین ندارد.درست است می گوییم ولایت فقیه پایبند به دین است اما اولاً این ولایت فقیه است نه ولایت معصوم که بدون هیچ مشکلی باشد و دوماً متعصفانه سران کشور ما آدم هایی هستند که در ظاهر مؤمن اند اما در باطن هیچ اعتقادی به آن ندارند!
sosis_1_73 نوشته شده:می گید جن و خدا؟ما 2 تا برهان داریم-نظم و علیت-(شاید تنها چیزی بوده که از دین و زندگی که این همه ساله دارم می خونم به دردم خورده)این د برهان می گه ((هر مجموعه منظم و دقیقی که وجود دارهیه خالق توانمندی داره.))ولی جن چی؟جن با چی چی وجود انسان می شه درکش کرد؟به عقل؟یا با قلب؟میگن جن شم داره.از پشت نمی بینیش.جادو جمبل می کنه.و از همین چرت و پرت ها.با کجای عقلت جور در می اد؟ولس خدا تمام زندگیته.همونقدر که در گوش بنده گفتن خدا همونقدر هم گفتن نماز.چرا من بدم می اد؟
اولاً این چرت و پرت هایی که می گویند جن سم دارد یا جادو و جنبل می کند حرف یک سری آدم نادان است که برای ترساندان مردم این ها را می گویند .
همان طور که قبلاً گفتم اگر من سنگی به شما بزنم و دردتان بگیرد و چون منم دردتان را نمی بینم یعنی شما دردی ندارید . چون شما خدا یا شیطان را نمی بینید یعنی وجود ندارند ! چون شما دوست من امیر را نمی بینید یعنی وجود ندارد!
sosis_1_73 نوشته شده:شما می گید روحانیون.من می گم کلاش ها.توی همه دوران زندگی بشر هم بودن.هیچکدومشون هم ادم نبودن.
شما قظیه تکامل راحت تر توی مغزت پزیرفته می شه یا ادم و هووا؟(یه هو ادم و هوا افتادن رو زمین.پس از اتفاقاتی اوفتادن رو هم و نسل انسان بوجود اومد)حالا تکامل(میمون ها پس از جهشی در ژنشون عوض شدند و یواش یواش به انسان کنونی تبدیل شدند.)این مطلب رو توی هر تاریخی می شه دید
این حرفی که شما می زنید درست است ما می گوییم نسل انسان از آدم و هوا شروع شد از طرف دیگر می گوییم انسان از تکامل میمون به وجود آمد ! ولی شما این مورد را در نظر نگرفته اید که گفته می شود حضرت آدم یک پیامبر بود . پس ایشان باید چه کسی را هدایت می کردند در حالی که خودشان و همسرشان به خدا اعتقاد دارند ؟ نتیجه می شود که حضرت آدم برای راهنمایی همان میمون ها تکامل یافته آمده بودند!
اگر شما با اسلام مشکل دارید بهتر است بحث را همین جا تمام کنیم و به بحث علمی و نه دینی بپردازیم چون اطلاعات من در مورد دین محدود است ونه شما می توانید من را آدم کنید و نه من شمارا! smile023
به امید موفقیت برای شما آقایsosis_1_73! smile124

نمایه کاربر
NOVANCE

محل اقامت: کرمانشاه

تماس:

پست توسط NOVANCE »

به نظر من آدم و حوا از بهشت معنوی به زمین نیامدند یعنی بهشتی که در قرآن خدا اون رو محل اولیه زندگی آدم عنوان کرده یک سیاره یا یه همچین چیزیه. (خودم هم می دونم نظر خنده داریه! smile039 )
پس از آن غروب رفتن اولین طلوع من باش
من رسیدم رو به آخر تو بیا شروع من باش

نمایه کاربر
mahboobeh

محل اقامت: رامسر

سپاس: 381

تماس:

پست توسط mahboobeh »

نمایه کاربر
احسان2142

تماس:

پست توسط احسان2142 »

سلام!
NOVANCE نوشته شده:به نظر من آدم و حوا از بهشت معنوی به زمین نیامدند یعنی بهشتی که در قرآن خدا اون رو محل اولیه زندگی آدم عنوان کرده یک سیاره یا یه همچین چیزیه. (خودم هم می دونم نظر خنده داریه! smile039 )
حرف شما تا حدودی درست است . تا آن جایی که بنده اطلاع دارم هم اکنون نیز بهشت و جهنم به طور کامل شکل نگرفته است ، پس آدم و حوا در بهشتی که موقتاً در عالم برزخ وجود دارد زندگی می کردند.

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

احسان2142 نوشته شده:سلام!
NOVANCE نوشته شده:به نظر من آدم و حوا از بهشت معنوی به زمین نیامدند یعنی بهشتی که در قرآن خدا اون رو محل اولیه زندگی آدم عنوان کرده یک سیاره یا یه همچین چیزیه. (خودم هم می دونم نظر خنده داریه! smile039 )
حرف شما تا حدودی درست است . تا آن جایی که بنده اطلاع دارم هم اکنون نیز بهشت و جهنم به طور کامل شکل نگرفته است ، پس آدم و حوا در بهشتی که موقتاً در عالم برزخ وجود دارد زندگی می کردند.
حالا كه بحث به فلسفه كشيد يه سري به كتاب هبوط دكتر شريعتي هم بزنيد شايد در مورد UFO هم توش اطلاعات باشه

نمایه کاربر
احسان2142

تماس:

پست توسط احسان2142 »

سلام!
mamy72 نوشته شده: حالا كه بحث به فلسفه كشيد يه سري به كتاب هبوط دكتر شريعتي هم بزنيد شايد در مورد UFO هم توش اطلاعات باشه
mamy72عزیز شما این کتاب را خوانده اید؟

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

احسان2142 نوشته شده:mamy72عزیز شما این کتاب را خوانده اید؟
سه ماه پيش از يك نفر هديه گرفت و تا حالا 6 بار مقدمه اش رو خوندم ولي تا خواستم ادامه بدم يك كتاب بهتر پيدا كردم smile033

نمایه کاربر
احسان2142

تماس:

پست توسط احسان2142 »

سلام!
mamy72 نوشته شده:
سه ماه پيش از يك نفر هديه گرفت و تا حالا 6 بار مقدمه اش رو خوندم ولي تا خواستم ادامه بدم يك كتاب بهتر پيدا كردم smile033
در نظر کلی کتاب چطور بود؟

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

احسان2142 نوشته شده:سلام!
mamy72 نوشته شده:
در نظر کلی کتاب چطور بود؟
من همينطوري گفتم تو چرا جدي گرفتي smile001
از نظر نوشتاري جزء كويريات استاد است (شبيه كتاب كوير است)

نمایه کاربر
paulhenry

سپاس: 5

تماس:

پست توسط paulhenry »

منم اعتقاد دارم... هم از لحاظ ریاضیات میشه اثبات کرد هم از لحاظ دینی
قرآن هم یه چیزایی گفته که در کتابای راهنمایی چاپ میکنن
توازن سر انجام جهان ، و هر آنچه درون آن است

aht_Astronomy

سپاس: 13

پست توسط aht_Astronomy »

آیه 29 سوره شوری
برای اطلاعات بیشتر به کتاب اعجاز علمی قران جلد یک مراجعه کنید

نمایه کاربر
Aidin80

محل اقامت: تهران

سپاس: 1

پست توسط Aidin80 »

سلام فكر كنم وقتش گذشته ولي بايد بگم بله من اعتقاد دارم سند و مدرك خاصي هم ندارم جز يه سري چيز هاي عمومي مثل منطقه ي ٥١ كه كسي درستي ان را هم نمي داند .اما چيزي كه قلبا به ان اعتقاد دارم اينه كه با اينكه انسان اشرف مخلوقاته اين دليل اين نيست كه تو كاينات تك باشه.انسان ها تكنولوژي و تمدن خودشون رو دارن و فضايي هم مال خودشونو.
We are all dead men walking.

نمایه کاربر
اماتور

سپاس: 2151

تماس:

پست توسط اماتور »

اعتقاد دارم بد جوری هم اعتقاد دارم
مگه توی این جهان به این عظمتی تنها مگه ما هستیم محاله
این جهان انواع موجودات غیر زمینی داخل خودش جا داده که میان اینهمه ما فقط به وجود بعضی ها شون اونم در زمین پی میبریم و ثابت کننده وجود این مخلوقات است

ارسال پست