راه اندازي گروهي تحقيقاتي براي اكتشاف و شناسايي موجودات فضايي در اسمان ايران

مدیران انجمن: parse, javad123javad

arta

محل اقامت: شیراز

تماس:

Re: راه اندازي گروهي تحقيقاتي براي اكتشاف و شناسايي موجودات فضاي

پست توسط arta »

شما لینک بالا را معرفی کردید
کاری نداره
با یه سری محاسبات میشه شتاب ناگهانی اون به ظاهر سفینه را اندازه گرفت
کالبدشونم که مثلا دیدیم{{{اگه عکساتونو باور کنیم}}}
با کمک یه زیست شناس و یک فیزیک دان میشه ثابت کرد چنین شتابی مغ را متلاشی میکنه
البته اگه مغزی باشه
یا مشکلات دیگه
اگه هم بگید از فناوری ای استفاده میکنن و ما هنوز به اوون نرسیدیم هجو .
[email protected]
farda ra dar moshte gereg kardeye khod khahi yaft

arta

محل اقامت: شیراز

تماس:

پست توسط arta »

در فیلم لینکتون در ثانیه 2.21
اون به وضوح یک بالونه نه صفینه
دقت کنید
[email protected]
farda ra dar moshte gereg kardeye khod khahi yaft

نمایه کاربر
ufo-ir54

محل اقامت: تهرا ن

سپاس: 1

تماس:

پست توسط ufo-ir54 »

سلا م
دو ستانی که مایل به دیدن عکس مو جو دات فضائی و سفینه های انها هستند لطفا به این آدرس بر وید :

http://ufo-ir54.blogfa.com

بیش از دویست فیلم و بیش از صد ها عکس مو جو دات فضائی و سفینه های انها و بسیاری مطالب جالب با مبا حث علمی و فلسفی
فیلمهای کالبد شکافی و غیره..
حقیقت کلاف سر در گمی است که هرکس به قد خود می سنجد

http://www.ufo-alien.mihanblog.com

aliagha

محل اقامت: سیاره زمين

پست توسط aliagha »

چه پیامی برای موجودات فضایی می فرستید؟

روز پنج شنبه پیام هایی از کره زمین برای سیاره ای که 20 سال نوری از زمین فاصله دارد ارسال شده، به امید اینکه موجودات فضایی هوشمند آنها را دریافت کنند و پاسخ دهند.
این پیام های شامل 501 عکس، نقاشی و پیام کوتاه (اس ام اس) است که که توسط یک رادیو تلسکوپ عظیم در اوکراین به فضا فرستاده شده است. این تلکسوپ معمولا برای یافتن شبه سیاره ها مورد استفاده قرار می گرفته است.

انتخاب سیاره ای که این پیام ها برای آن ارسال شده، به آن دلیل بوده که تصور وجود حیات در آن می رفته است.
این پیام ها از طریق یک مسابقه در سایت اجتماعی "Bebo" انتخاب شده و اگر پاسخی به این پیام ها داده شود 40 سال بعد به زمین خواهد رسید.

محتوای این پیام ها مربوط به موضوعاتی مانند محیط زیست، سیاست، صلح جهانی، روابط خانوادگی و صدای بوسه است.

این پیام ها که به فرمت دوتایی (binary) در آورده شده اند، از طریق امواج رادیویی پرقدرت از محل آژانس ملی فضایی اوکراین پرتاب خواهند شد و مسافتی معادل 120 تریلیون مایل در فضا خواهند پیمود.

اگر از شما هم خواسته می شد پیامی به فضا بفرستید، چه خواهید فرستاد؟ صدا، عکس، نوشته؟ محتوای پیام شما چه خواهد بود؟

منبع : بی بی سی

نمایه کاربر
MRT

نام: محمدرضا طباطبایی

محل اقامت: تبریز

سپاس: 95

تماس:

پست توسط MRT »

aliagha نوشته شده:چه پیامی برای موجودات فضایی می فرستید؟

روز پنج شنبه پیام هایی از کره زمین برای سیاره ای که 20 سال نوری از زمین فاصله دارد ارسال شده، به امید اینکه موجودات فضایی هوشمند آنها را دریافت کنند و پاسخ دهند.
این پیام های شامل 501 عکس، نقاشی و پیام کوتاه (اس ام اس) است که که توسط یک رادیو تلسکوپ عظیم در اوکراین به فضا فرستاده شده است. این تلکسوپ معمولا برای یافتن شبه سیاره ها مورد استفاده قرار می گرفته است.

انتخاب سیاره ای که این پیام ها برای آن ارسال شده، به آن دلیل بوده که تصور وجود حیات در آن می رفته است.
این پیام ها از طریق یک مسابقه در سایت اجتماعی "Bebo" انتخاب شده و اگر پاسخی به این پیام ها داده شود 40 سال بعد به زمین خواهد رسید.

محتوای این پیام ها مربوط به موضوعاتی مانند محیط زیست، سیاست، صلح جهانی، روابط خانوادگی و صدای بوسه است.

این پیام ها که به فرمت دوتایی (binary) در آورده شده اند، از طریق امواج رادیویی پرقدرت از محل آژانس ملی فضایی اوکراین پرتاب خواهند شد و مسافتی معادل 120 تریلیون مایل در فضا خواهند پیمود.

اگر از شما هم خواسته می شد پیامی به فضا بفرستید، چه خواهید فرستاد؟ صدا، عکس، نوشته؟ محتوای پیام شما چه خواهد بود؟

منبع : بی بی سی

شما اين نمايش نامه هاي مسخره را باور نكنيد ، سرنشينان يوفو ( طايفه جنيان ) قبلا پيام داده‌اند ولي تا به امروز جوابي نگرفته‌اند . اين كارها براي انحراف افكار عمومي است ( يعني فعلا موجودات هوشمند به غير از انسان شناسايي نشده‌اند )

پيام ديجيتالي موجودات هوشمند براي بشريت :

تصویر

اين موجود هوشمند عكس خود را با استفاده از دو نقطه سايه و روش بر روي مزرعه تصوير نموده و پيام خود را نيز مكتوب كرده است . اين موجود هوشمند از تكنولوژي ديجيتال انسانها كاملا آگاه و با خبر است . در رايانه‌هاي دسك تاپ از هارد ديسك استفاده ميشود و اطلاعات به صورت صفر و يك در مبناي دودويي رمز و بر روي هارد ديسك ذخيره ميشوند . اين موجود هوشمند از بوته ايستاده به عنوان يك و از بوته خوابيده به عنوان صفر استفاده نموده است . سي دي و دي وي دي‌ها نيز از روش مشابهي برخوردارند و اين موجود هوشمند از همين تكنيك كه به زبان بشر امروزي است پيام خود را فرستاده است .

تاريخ نگارش تصوير گندم‌زار 2002-08-15 ، كشور United Kingdom ، منطقه Hampshire ، مكان Sparsholt

http://www.temporarytemples.co.uk

تصویر

تصویر

شگفتي اين ديسك در اين است كه در كنار يك دكل مخابراتي تصوير شده و كاملا مشخص است كه ميبايست حاوي يك پيام مهم باشد .

تصویر

متن پيام به زبان انگليسي چنين است :

BEWARE THE BEARERS OF FALSE GIFTS AND THEIR BROKEN PROMISES . MUCH PAIN , BUT STILL TIME . BELIEVE THERE IS GOOD OUT THERE WE OPPOSE DECEPTION .

ترجمه :

اخطار به حمالان ( بردگان یا بندگان ) هدایای غلط ( كارهای بیهوده - گمراهان ) و پیمان شكنان . درد فراوانیست ، اما هنوز وقت هست . اعتقاد بر این است كه خوبی خارج از اینجاست . ما با فریب مقابله میكنیم .

پيام فوق ثابت و مشخص مي‌كند كه سرنشينان يوفو ( طايفه جنيان ) در نهايت به دين و ايمان درست روي آورده‌اند و با مسلمانان واقعي يعني موحدين بيشتر تفاهم و همزيستي خواهند داشت تا كساني كه به خدا و دين اعتقاد و باوري ندارند و يا حتي با مشركين و منافقين .

و ما خبر ( آگاهی ) نداريم كه آيا شری ( بدی ) خواسته شده به كسی كه در زمين است يا خواست ( اراده ) كرد به ايشان سرورشان رشدی ( لغايت و كمالی ، هشياری و آگاهی ، هدايتی ) را آيه 10 سوره جن

از قرار معلوم آنها سياره زمين را مكاني براي ظلم و فساد مي‌دانند .
با توجه به ماده 8 قوانین تالار گفتمان شبكه فیزیك هوپا :

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

https://ki2100.com

تصویر

تصویر

aliagha

پست توسط aliagha »

دوست گرامی MRT اینها نمایش نیست یک آزمایش است دانشمندان به امید یافتن انسانهای فضایی گاهی اوقات چنین آزمایشاتی را انجام می دهند یا جواب می دهد یا نمی دهد.
این خبری را که گذاشته اید بنده قبلا آنرا خوانده بودم خبر بسیار جالبی بود. smile034 بنده فکر می کنم انسانهای پیشرفته فضایی ما را کشف کرده اند منتها ما عقب مانده ایم!! smile021 بهمین دلیل آنها منتظرند دانش ما انسانها پیشرفت بیشتری بکند و درک ما از محیط پیرامون خود بالاتر برود آنگاه آنها با ما ارتباط برقرار خواهند کرد.
دوست گرامی بنده اعتقادی به اجنه ندارم جدا از درستی و یا نادرستی آن. بهتر است بجای استناد به نوشته های مذهبی به نوشته های علمی استناد کنیم. تحقیقات و نوشته های علمی در اولویتند.
با تشکر

نمایه کاربر
MRT

تماس:

پست توسط MRT »

آنچه كه باعث شد انسان علاقمند و وارد مبحث علم و دانش شود ، سواد خواندن و نوشتن يعني همان كتابت و كتاب نويسي و يا كتاب داري بوده است ( انتقال اندوخته به نسل بعدي ) كه از دين خداوند ناشي ميشود ( يعني وحي كتب آسماني ) و اگر در آينده ترقي و يا پيشرفتي در علم صورت گيرد باز مديون همين دين خداوند ( وحي آسماني مكتوب در قرآن ) خواهد بود . ساده و روشن بگويم علم بشر ناشي از دين اوست و بدون دين انسان موجودي گمراه شده و يا جاهل نادان است كه به هيچ نتيجه‌اي هم نخواهد رسيد . گذشته و آينده اين موضوع را اثبات مي‌كند . موجودات هوشمند غير انساني كاملا شناسايي و شناخته شده‌اند اما واقعيتها پنهان و مخفي ميشوند .

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

Re:

پست توسط garfield »

Zamani نوشته شده:
aliabedi نوشته شده: بهتره با سازمان فضايي ايران تماس بگيري و ايده ات رو با اونها در ميان بگذاري بعد ببينيم اونها چي مي گن اصلا ميشه يك تيم رو راه اندازي كرد يا نه به هر حال اونها از من و تو با تجربه ترند
به نظر من بهتره اين كار رو مستقل از هر جايي انجام بدين.چون:
1) طبق معمول بودجه اش رو هيچ نهادي دولتي به عهده نمي گيره
2) در صورت رسيدن به نتايجي ازشون به نفع عده اي سو استفاده نشه
گرچه اين طوري هم نظم و تشكيلاتي نداريم پول هم نداريم ولي به نظرم اين طوري بهتره
موافقم اين كار خيلي مهمه smile084

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

Re:

پست توسط garfield »

وحيد شاهرخيان نوشته شده:خوش حالم من هم مسلمانم ولي به عقايد همه احترام ميزارم ببخشيد اگر به شما توهين كردم
من اعتقاد دارم خدا ما را افريده ولي نميدانم چيست در ضمن مي دانم يكي است وتنهاست به هر حال
علي اقا هم حق دارد هر اعتقادي داشته باشد من هم به ان احترام ميزارم اما سعي ميكنم با منطق حرفم را پيش ببرم
راستي شما اطلاعاتي در مورد 7اسمان كه خدا گفته داريد اگر داريد لطف كنيد در تاپيك قرار دهيد
با تشكر
ببينم يه سوال:
اگه بر فرض موجودات فضايي با دستكاري ژنتيك يا هر روش ديگه اي نسل بشر رو به وجود آورده باشن، يعني خدا خالق ما نيست؟؟؟ اونا ميشن خالق؟
ببينم خالق اين گوسفنداي شبيه سازي شده كيه؟ انسان؟
به نظر من اين موضوع ربط يا منافاتي با بحث فلسفي خلقت نداره.
اينكه فكر كنيم خدا يهو انسانو آفريد (از آسمون انداخت پائين!) كمال ساده لوحيه. مگه انساناي جديد يهو آفريده ميشن؟! يه دوره تكامل دارن كه توي رحم انجام ميشه. حالا چرا يه جا تكامل كفره يه جا نيست؟! smile108

aliagha

پست توسط aliagha »

یک فضانورد از اوباما خواست پرده از راز موجودات فضایی بردارد

يك فضانورد پيشين امريكايى اظهار داشت كه كوچكترين شكى در وجود موجودات فضايى ندارد و معتقد است كه ساكنان زمين در جهان خلقت، تنها نيستند. اين فضانورد از باراك اوباما رئيس جمهور امريكا خواست كه اطلاعات دولتش را در اين زمينه در اختيار همگان قرار دهد.

بنا به يك گزارش منتشر شده از سوى شبكه ى تلويزيونى سى. ان. ان. در روز سه شنبه 21/4/2009 ادگار ميچل كه يك فضانورد پيش كسوت به شمار مى رود و در يكى از سفرهاى فضايى اش با آپولو (سفيه ى فضايى امريكا) به كره ى ماه قدم گذاشته است، مى گويد: يقين دارم كه دولت امريكا از وجود موجودات غير زمينى آگاه است ليكن به طور عمد اطلاعات خويش را در اين زمينه از ملت خود پنهان نگه مى دارد.

اين فضانورد امريكايى ضمن تأكيد بر اين كه "ما تنها نيستيم" از رئيس جمهور امريكا خواست آن چه را كه دولت امريكا در زمينه ى بشقابهاى پرنده و سرنشينان آن مى داند فاش سازد.

تصویر

ميچل در شهر روسوويل واقع در ايالت نيومكزيكو امريكا بزرگ شده است. آگاهان مى گويند كه در شهر وى در سال 1974 بشقابهاى پرنده ديده شده و يكى از آنها جلوى انظار مردم نابود گشته است. آنان مى گويند كه در اين بشقاب پرنده ها موجوداتى فضايى وجود داشته اند.

اين فضانورد سابق مى گويد: ارتش امريكا در آن زمان تا آن جا كه امكان داشت جلوى پخش خبر اين موجودات را گرفت و شاهدان عينى را از بيان مشاهدات خويش باز داشت. او مى افزايد: من يكى از مطلعان آن ماجرا هستم و با توجه به تخصصم اين حق را دارم كه جزئيات ماوقع را بازگو كنم.

ميچل بنا به گفته هايش حدود 10 سال پيش در پنتاگون فرد يا افرادى را يافته است كه گوش شنوايى براى سخنان او داشته اند. او بدون آن كه نامى از كسى ببرد مى گويد: يك فرمانده نيروى دريايى به او گفته است كه واقعيت رويداد شهر روسوويل را مى داند. اين ادميرال مدتى نيز پيگير جزئيات ماجرا بود ليكن يك نهاد مانع ادامه ى پژوهشها شد. ميچل مى افزايد: فرمانده مذكور پس از اين واقعه، اساساً منكر موضوع شد.

از سوى ديگر يك سخنگوى اژانس فضايى امريكا در اين باره گفت: اين آژانس در نظر ندارد در ايجاد ابهام در چنين زمينه هايى وارد عمل شود. سى. ان. ان. به نقل از اين سخنگو مى افزايد: ناسا كارى به مسائل بشقابهاى پرنده ندارد.

جالب است كه اوباما در پاسخ به سوالى در زمينه ى اعتقاد يا عدم اعتقاد وى به موجودات فضايى در دوران مبارزات انتخاباتى اش گفته بود: بستگى به اين دارد كه ببينيم اين موجودات دمكرات اند يا جمهورى خواه.

منبع : http://www.iranianmalezi.com/search-mai ... 62-t8.html

armita

محل اقامت: تهران

Re:

پست توسط armita »

وحيد شاهرخيان نوشته شده:خوش حالم من هم مسلمانم ولي به عقايد همه احترام ميزارم ببخشيد اگر به شما توهين كردم
من اعتقاد دارم خدا ما را افريده ولي نميدانم چيست در ضمن مي دانم يكي است وتنهاست به هر حال
علي اقا هم حق دارد هر اعتقادي داشته باشد من هم به ان احترام ميزارم اما سعي ميكنم با منطق حرفم را پيش ببرم
راستي شما اطلاعاتي در مورد 7اسمان كه خدا گفته داريد اگر داريد لطف كنيد در تاپيك قرار دهيد
با تشكر
درود بر شما دوست عزیز،
به نظر من ما نمیدانیم که خداوند آفریدگار و یکتاست بلکه حس میکنیم که اوست و هیچ چیز غیر او نیست و این مربوط به
عرفان است و عشق میان انسان و پروردگارمون.
درباره موضوع مطرح شده هم از طرفی نمیتونم باور کنم که در این جهان با این عظمت ما تنها موجودات هوشمند باشیم و در
قران هم به موجودات آسمانها و زمین اشاره شده،و از طرف دیگه در مقاله ای خوندم که در بین منظومه های شناخته شده
تنها منظومه شمسی ساختار اینچنینی داره و سیاره ای با شرایط زمین که در اون موجودات هوشمند وجود داره.
به هر حال از اینکه در پاسخ به این سوال که آیا در جای دیگری از جهان حیات هست یا نه؟ سهیم باشم خوشحال میشم smile039
آرمیتا:الهه عشق و باروری زمین در ایران باستان

armita

محل اقامت: تهران

پست توسط armita »

MRT نوشته شده:آنچه كه باعث شد انسان علاقمند و وارد مبحث علم و دانش شود ، سواد خواندن و نوشتن يعني همان كتابت و كتاب نويسي و يا كتاب داري بوده است ( انتقال اندوخته به نسل بعدي ) كه از دين خداوند ناشي ميشود ( يعني وحي كتب آسماني ) و اگر در آينده ترقي و يا پيشرفتي در علم صورت گيرد باز مديون همين دين خداوند ( وحي آسماني مكتوب در قرآن ) خواهد بود . ساده و روشن بگويم علم بشر ناشي از دين اوست و بدون دين انسان موجودي گمراه شده و يا جاهل نادان است كه به هيچ نتيجه‌اي هم نخواهد رسيد . گذشته و آينده اين موضوع را اثبات مي‌كند . موجودات هوشمند غير انساني كاملا شناسايي و شناخته شده‌اند اما واقعيتها پنهان و مخفي ميشوند .
ببخشید من متوجه منظورتون نمیشم یعنی تمام علم بشر مربوط به بعد از اسلامه؟؟!!!!!! smile024 smile031
آرمیتا:الهه عشق و باروری زمین در ایران باستان

نمایه کاربر
MRT

تماس:

پست توسط MRT »

armita نوشته شده:
MRT نوشته شده:آنچه كه باعث شد انسان علاقمند و وارد مبحث علم و دانش شود ، سواد خواندن و نوشتن يعني همان كتابت و كتاب نويسي و يا كتاب داري بوده است ( انتقال اندوخته به نسل بعدي ) كه از دين خداوند ناشي ميشود ( يعني وحي كتب آسماني ) و اگر در آينده ترقي و يا پيشرفتي در علم صورت گيرد باز مديون همين دين خداوند ( وحي آسماني مكتوب در قرآن ) خواهد بود . ساده و روشن بگويم علم بشر ناشي از دين اوست و بدون دين انسان موجودي گمراه شده و يا جاهل نادان است كه به هيچ نتيجه‌اي هم نخواهد رسيد . گذشته و آينده اين موضوع را اثبات مي‌كند . موجودات هوشمند غير انساني كاملا شناسايي و شناخته شده‌اند اما واقعيتها پنهان و مخفي ميشوند .
ببخشید من متوجه منظورتون نمیشم یعنی تمام علم بشر مربوط به بعد از اسلامه؟؟!!!!!! smile024 smile031

تمام علم بشر مربوط ميشه به بعد از وحي كتب آسماني مثل تورات ، زبور ، انجيل و ....... و صد البته منشا تمام علم معاصر بشر مربوط ميشه به رياضيات و نجوم مسلمانان .

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
saeedjafari

محل اقامت: tehran

سپاس: 6

پست توسط saeedjafari »

MRT نوشته شده:
armita نوشته شده:

تمام علم بشر مربوط ميشه به بعد از وحي كتب آسماني مثل تورات ، زبور ، انجيل و ....... و صد البته منشا تمام علم معاصر بشر مربوط ميشه به رياضيات و نجوم مسلمانان .
با سلام
اول از همه بگم منم مسلمونم و نگید این یارو کافر ( واسه اطلاع می گم )
آقای طباطبایی شما به ما می گید علم معاصر چیه که مسلمونا کشفش کردن ؟
جواب : ای بابا تو نمی دونی اونا کشف کردن زمین دور خورشید می چرخه اونا کشف کردن از اورانیوم سوخت هسته ای می گیرن اونا کشف کردن ...
بیاید یه کم واقع بین باشیم
درسته اونا کارای خیلی بزرگی کردن که بیشترشم توسط ایرانیا بوده ولی من یه کم اطلاع دارم که دانشمندای بزرگ ایرانی مثل ابن سینا هم زیاد به اسلام ایمان نداشتن ( اینو من از کسی شنیدم نی دونم کی بود ولی با منبع موسخ بود )
ولی اونا کارایی کردن که واسه زمان خودشین معرکه بود نه معاصر
در ضمن رفتید رصد این آدمای کچل چشم پخ سبز بگید منم بیان با خودشون یه سفر ببرن که ما هم سفر کرده در فضا با سرعت نور باشیم ( من اینو از شما می خوام چون به نظر آقای طباطبایی اونا با آدم باهوش و دانشمند کار دارن نه با من در پیت )
با تشکر smile019 smile019

وحيد شاهرخيان

محل اقامت: مشهد

سپاس: 3

تماس:

پست توسط وحيد شاهرخيان »

سلام بچه ها
امیدوارم خوب باشین
وقتی این تاپیک وراه انداختم خیلی علاقه مند به راه اندازی یک گروه علمی تحقیقی در این مورد بودم ولی فکر نمی کردم این قدر علاقه مند داشته باشه که این همه بازدید و پاسخ نشان دهنده همین موضوع است شاید این تنها تاپیک سایت هوپا باشه که تا مطالب علمی(تا حدوی!!)داره و این همه پر کاره
ولی دوستان خوبم بحث در مورد دین کمکی به مسئله نمی کنه نمی دونم کسانی که موافق ایده یوفو ها هستند چرا به جای کار روی نظریه های علمی مدام در حال بحث با افردای اند که اونا رو قبول ندارند این کار تنها مزیتی که داره گره افتادن به کار و پرت شدن از جاده علم این که عده ای این بحث رو علم نمی دونن نباید شما رو از مسیرتون درو کنه به نظر من حق اونا از ما که به این پدیده اعتقاد داریم بیشتر واسه این که ما به چیزی که ندیدیم اعتقاد داریم تو رو خدا دست از بحث های فلسفی بردارین یه سر به صفحات قبلی بندازین تا نتیجه رو خودتون ببینید
به جای این کار دنبال بالابردن علمتون باشین فلسفه خوبه ولی بجاش نمیدونم چرا بارها بحث های قران و کتاب های اسمانی یا خدا رو وسط کشیدین دوستان اینا خوبن ولی به جاش درست نیست ما بگیم چون یه جا گفتن زمین صاف باید همه مخالفان رو.....
من با وجودی که بد جوروقتم پر باز هم به تاپیک سر می زنم و از این که این همه رونق داره خوشحال میشم.
علم تنها راه حل این ماجراست
راستی من می خوام توی سایتم یه بخش واسه تحقیق در مورد یوفو ها و برنامه های فضایی و نجوم بزارم اگه کسی وقت داشت خوشحال می شم به عنوان مدیر بخش ازش کمک بگیرم
اگه کسی تمایل داشت پس از عضویت تو سایت زیر به یوزر modir پیغام بده
http://www.educator.ir
خدانگهدار

ارسال پست