اذان و دروازه هاي آسمان

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
lindsay

محل اقامت: تهران

تماس:

پست توسط lindsay »

من از شما دوستان متشكرم
وبا شما در مورد سجده موافقم كه تمركز رو زياد ميكنه و اينكه سجده جريان خون رو در مغز تنظيم
مي كنه
اگر نتواني بالاي كوه بروي در دره نمان

محمد اخشيك

محل اقامت: كرج

سپاس: 30

پست توسط محمد اخشيك »

ميدونيد دوستا نوشته شده:ميدونيد دوستانم من شنيدم كه وقتي اذان مي گن مخصوصا اذان صبح دريچه هاي آسماني كه راه ورود به اسمان هاي ديگر است روي هم منطبق مي شوند و اين دروازه ها در اين زمان گشوده مي شوندو راه براي رسيدن به اسمان ديگر باز است
شما چي ميگيد حقيقت داره؟
آيا سند و مدركي مستدل و علمي (و نه اعتقادي) برايتان حرفتان داريد؟ اگر اين اسناد را ارائه دهيد ممنون مي‌شوم.
آخرین ویرایش توسط محمد اخشيك جمعه ۱۳۸۶/۷/۱۳ - ۱۶:۳۲, ویرایش شده کلا 1 بار
Our job in physic is to see things simply, To understand a great many complicated phenomena in a unified way, In terms of few simple principles... Steven Weinberg

نمایه کاربر
lindsay

تماس:

پست توسط lindsay »

حكمت دوبار سجده كردن اينكه ياد آوري به انسان كه از خاك بر خاسته وبه خاك بر مي گرديم و باز از خاك بر مي خيزيم

نمایه کاربر
lindsay

تماس:

پست توسط lindsay »

من اين اطلاعات رو از يك مقاله كه يكي از دوستانم تهيه كرده بود فهميدم ولي من منبع دقيق اين مطلب رو خودم هم برام نا مشخص هست

نمایه کاربر
lindsay

تماس:

پست توسط lindsay »

شما دوستان اگه مطالب ديگه اي در اين زمينه دارن لطفا توضيح بدن

محمد اخشيك

محل اقامت: كرج

سپاس: 30

پست توسط محمد اخشيك »

فكر نمي‌كنم مقاله‌اي كه بدان اشاره نموديد علمي بوده باشد چون مطلب بيشتر شبيه به مسائلي است كه در قرآن و كتب دعا ديده مي‌شود و سؤالم تنها از اين جهت بود.
اگر منبع علمي بوده باشد به پديده‌اي شگرف اشاره داشته است!
Our job in physic is to see things simply, To understand a great many complicated phenomena in a unified way, In terms of few simple principles... Steven Weinberg

نمایه کاربر
مهرداد پرويز

سپاس: 5

تماس:

پست توسط مهرداد پرويز »

کمال الماسی نوشته شده:
ميدونيد دوستا نوشته شده:ميدونيد دوستانم من شنيدم كه وقتي اذان مي گن مخصوصا اذان صبح دريچه هاي آسماني كه راه ورود به اسمان هاي ديگر است روي هم منطبق مي شوند و اين دروازه ها در اين زمان گشوده مي شوندو راه براي رسيدن به اسمان ديگر باز است
شما چي ميگيد حقيقت داره؟

با سلام :

البته من گفته شما را تایید می کنم ... و احتمالا اذان خصوصا در صبح در ان زمان به علت خویش انظباطی اعراب تدوین شد تا ساعاتهای ظهر نخوابند ... از یک لحاظ هم این درست است که بامداد زمانی که به گرگ ومیش معروف است که هوا از تاریکی به رو شنایی جای خود را تغییر می دهد ... چاکراهای زمین باز می شود تا نیروی جدید به این سیاره وارد شود ... لازم به ذکر است یکی از این چاکراها مکه است البته این تحقیق غربیهاست که سه چاکرای نیرو را در زمین یافته اند که یکی از انها مکه است ... و یکی معبدی در مینیا پولیس امریکا ...منتها سومی را به خاطر ندارم
لطف كنيد در مورد چاكرا و ورود نيروي جديد به سياره زمين توضيح دهيد!
با تشكر.

نمایه کاربر
کمال الماسی

محل اقامت: اصفهان

تماس:

پست توسط کمال الماسی »

مهرداد پرويز نوشته شده:
کمال الماسی نوشته شده:
شما چي ميگيد حقيقت داره؟

با سلام :

البته من گفته شما را تایید می کنم ... و احتمالا اذان خصوصا در صبح در ان زمان به علت خویش انظباطی اعراب تدوین شد تا ساعاتهای ظهر نخوابند ... از یک لحاظ هم این درست است که بامداد زمانی که به گرگ ومیش معروف است که هوا از تاریکی به رو شنایی جای خود را تغییر می دهد ... چاکراهای زمین باز می شود تا نیروی جدید به این سیاره وارد شود ... لازم به ذکر است یکی از این چاکراها مکه است البته این تحقیق غربیهاست که سه چاکرای نیرو را در زمین یافته اند که یکی از انها مکه است ... و یکی معبدی در مینیا پولیس امریکا ...منتها سومی را به خاطر ندارم
لطف كنيد در مورد چاكرا و ورود نيروي جديد به سياره زمين توضيح دهيد

با سلام :

به این لینک مراجعه فرمایید http://www.yin-yangreiki.org/yyg/product/index.asp - 26k
با تشكر.
بو سه های دلکش خدا ................

http://www.eckankariniran.org

نمایه کاربر
Connor

محل اقامت: O.S.I.R

سپاس: 1

پست توسط Connor »

lindsay نوشته شده:حكمت دوبار سجده كردن اينكه ياد آوري به انسان كه از خاك بر خاسته وبه خاك بر مي گرديم و باز از خاك بر مي خيزيم
smile074 smile074 smile074 كاملا درسته.... smile072 smile072 smile064
Connor Doyle

فیزیک ، کوچکترین چیز ها و بزرگترین چیز ها ست ... نیست؟

نمایه کاربر
pnn2020

محل اقامت: in dark side world

تماس:

نقاط اسرار آمیز و اذان

پست توسط pnn2020 »

salam
, ek noktee ro tavajoh konid ke aya mishe baraye donya (jan ) tasavor kard
yani mishe selsele asab tasavor kard chizi be name (Cosmic Cyber)khob hala ke shod !!!!
bayad mesle badan bahash bar khord konim ama be zabune khodesh yani barash noroun va khoon o ghalb o .....tasavor konim
bad az un bayad ja hasho tooe donya tasavor konim
hala rabetashun ro ba zamin o aseman ha az hendes feractal komak begirid
noghate bohrane zamin ro ke nar bezarid ....mishe chi???ek

shahra haee too zamin hast ke hatman az manateghee khas migzare....khob
ekish make badish sayhon ya hamun belat
bayad bedunim ke eki az in ha komakie vaa eki ham tavizeee
chi mishe age in noghat ro manateghe asrar amiz be namim
va dar moredeshun sohbat konim
mesle gonbade kabud va didane 7 tabghe asemun tooe make ya jurshalim
khob ....azan in vasat chi karast
donya bar paye nava shekll gerefte ....yani medition ro tasavor konid ya moghee ke raftid toobahre ketab ya har chizi ...ek harkat zarif mibinid ke aghab o jelo shodane fard hast ....elate un ro ba azan va darvaze hae aseman bast bedid ....va bedunid ke bayad tooe in rah az tasavoretun kheili estefade konid.....va model hae makhfi markof ham farmush nakonid

har ki tozihe bishtar khast mail bezane......
[email protected]
http://www.parszist.com
faghat age mishe name khodetun ro begid va inke dar che zaminee hastid chun in kar ek kare tahghighi hast
va goroohe elmi parszist ek goroohe tahghighati rajebe ulume PARANORMAL

Ba SepaS ParsZist
New Sound For New World

ارسال پست