خبر ترور یک دانشمند هسته ای دیگر

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
astronomyscience

سپاس: 1

خبر ترور یک دانشمند هسته ای دیگر

پست توسط astronomyscience »

با سلام !
درسته که من عضو گروه نجوم هستم اما یک خبر تو روزنامه خوندم که به اطلاعتون میرسونم.
دکتر داریوش رضایی دیروز در تاریخ 1390/5/1 ترور شد.

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

Re: خبر ترور یک دانشمند هسته ای دیگر

پست توسط mamy72 »

اول كه هسته اي بودنش تكذيب شد بعدش هم ترورش ... !

نمایه کاربر
Vanda

سپاس: 71

پست توسط Vanda »

astronomyscience نوشته شده:خبر ترور یک دانشمند هسته ای دیگر
اولا:مگه الکترونیکی نبود
mamy72 نوشته شده:بعدش هم ترورش ... !
دوما:...؟؟؟؟

نمایه کاربر
DYNT70

سپاس: 13

پست توسط DYNT70 »

mamy72 نوشته شده:اول كه هسته اي بودنش تكذيب شد بعدش هم ترورش ... !
دانشجوی برف مقطع فوق لیسانش گرایش قدرت از دانشگاه خواجه بوده،ترورش هم واقعیت داره.

نمایه کاربر
soha13

پست توسط soha13 »

واقعا که همینطور دارن نخبه ها و دانشمندای کشور رو به همین سادگی ترور می کنن.....چرا باید اینطوری باشه و دانشمندایه کشور مون امنیت نداشته باشن smile097 smile049 smile049
خدا رحمتشون کنه.
هر کسی مسئول خوش بختی خویش است. هر کسی باید برای سعادت خود، آسایش خود، مصلحت خود کوشش کند. چه پست و زبونند روح هایی که چشم به گذشت و فداکاری دیگران دارند! این کثیف ترین نوع گدایی است!
دکتر شریعتی

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

soha13 نوشته شده:واقعا که همینطور دارن نخبه ها و دانشمندای کشور رو به همین سادگی ترور می کنن
آره ... نفر اول المپياد ادبيات و دانشجوي دكتراي جامعه شناسي آكسفوردمون بايد تو اوين بمونه و كسي مثل روا(ني)زاده بياد تلويزيون چرت و پرت بگه ! ...

soha13 نوشته شده:چرا باید اینطوری باشه و دانشمندایه کشور مون امنیت نداشته باشن
چون سپاه مقدس پاسداران !! شده محافظ مرز هاي ايران و وارد كردن اسلحه مثل وارد كردن نخود و كشمش است ... تازه يك سالي هم هست كه محافظت از دانشمندان هسته اي رو بر عهده گرفتن!

تو كردستان زدن سه تا پاسدار ديگه رو كشتن ... قبلا زاگرس فيزيك تو هوپا بود ميشد ازش آمار گرفت ... كسي كرد نيست؟

نمایه کاربر
soha13

پست توسط soha13 »

mamy72 نوشته شده:
soha13 نوشته شده: تو كردستان زدن سه تا پاسدار ديگه رو كشتن ... قبلا زاگرس فيزيك تو هوپا بود ميشد ازش آمار گرفت ... كسي كرد نيست؟
من کرد نیستم ولی اهل ارومیه هستم. نمی دونید ایتجا ها چه خبره خدا خودش پشت و پناهه پاسدارا باشه. خودم اونروز دیدم که داشتن با کامیون تانک می بردن طرفای مرز شما باشین چه حسی بهتون دست میده؟ smile052 . خب دفاع از مرزای کشور هم وظیفه ی پاسدارای کشور هستش ولی نخبه ها و دانشمندامون هم سرمایه هایی کمتر از مرزا نیستن باید از اونا هم به اندازه مرزا دفاع کرد
هر کسی مسئول خوش بختی خویش است. هر کسی باید برای سعادت خود، آسایش خود، مصلحت خود کوشش کند. چه پست و زبونند روح هایی که چشم به گذشت و فداکاری دیگران دارند! این کثیف ترین نوع گدایی است!
دکتر شریعتی

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

واقعا كه خوب دارن از مرز ها دفاع مي كنند ... هر كسي مي تونه ار بانه اسلحه بخره و بدون هيچ مشكلي بيارتش داخل كشور!

نمایه کاربر
Anne Shirley

محل اقامت: آنجا که خورشید بر می آید

سپاس: 41

پست توسط Anne Shirley »

آنکه با کتاب آرامش یابد هیچ آرامشی را از دست نداده است.
امام علی(ع)

نمایه کاربر
Legionnaire

سپاس: 15

تماس:

پست توسط Legionnaire »

سلام
فکر کنم اگه تاپیک رو سیاسی نکنید برای پیشبرد تاپیک و سایت بهتر باشه چون تجربه های قبلی اینو نشون داده فکر کنم در همون حد محکومیت ترور باشه بهتره چون تحلیلش جای خود و فرد خاص خود را می خواهد
soha13 نوشته شده:نمی دونید ایتجا ها چه خبره خدا خودش پشت و پناهه پاسدارا باشه. خودم اونروز دیدم که داشتن با کامیون تانک می بردن طرفای مرز شما باشین چه حسی بهتون دست میده؟
اما soha عزیز شما چندتا تانک یا یه گردان نیزو از جلوتون رد شده و اتفاق خاصی نیفتاده
پایان درگیری ها رو تلویزیون نشون داد
اما یه سوال برام ایجاد شده که اونم اینه که چرا ارتش درگیر نشده است!!!!طبق لینک زیر:
http://www.asriran.com/fa/news/174486
smile072

ارسال پست