من دانشجوی ناامید هسته ای...(بخونین)

مدیران انجمن: parse, javad123javad

himahdiyou

نام: مهدي

سپاس: 1

Re: من دانشجوی ناامید هسته ای...(بخونین)

پست توسط himahdiyou »

سلام عليکم
ببين دوست من به نظر من شما استعداد فيزيکي را داريد ولي کمي تحت تاثير پيرامونت قرار گرفته ايد،
من پيشنهاد ميکنم بريد ببينيد مفهوم فيزيک چي هست؟
عزيز ،اگه کسي کاردبرد هاي فيزيک را ببينه و نقش مهمي که اين رشته در طبيعت دارد را بررسي کنه ،،،،،،

به طور حتم(عاشق)اين رشته ميشه. smile041

نمایه کاربر
SANAZ qb

نام: SANAZ ABDOLLAHI

سپاس: 7

پست توسط SANAZ qb »

فیزیک رشته ای نیست که کسی بدون علاقه بتونه توش دوام بیاره. نمی خوام بترسونمت ولی ترمت که بالاتر بره درسات سختتر میشه بدون علاقه کم میاری اگه به امید کارو شغل داری میخونی که همین الان واسه تغییر رشته اقدام کن. در کل اگه این رشته رو دوست نداشته باشی یا ازش بترسی مشه عذاب اورترین رشته ی دنیا ولی اگر دوستش داشته باشی میشه شیرین ترین رشته ی دنیا.اونوقته که وقتی یه مسئله ی فیزیکی حل میکنی کلی با خودت حال میکنی.

khaharjoon

نام: مریم عسگرپور

محل اقامت: تبریز

سپاس: 3

پست توسط khaharjoon »

سلام
منم یه دانشجو نا امبد هسته ای هستم...
سال 90 کنکور قبول شدم. فیزیک هسته ای رشته ای که آرزو داشتم ولی ...
یه نی نی تو راه داشتم که درست روز اول که باید دانشگاه میرفتم به دنیا اومد. پس ترم او ل مرخصی گرفتم و و از ترم بعد که رفتم... نگو نپرس.درسخون بودم واسه کنکور نخوندم هفه ای یه ساعت ولی قبلن اونقد خونده بودم که جبران نخوندن پیش و کرد ولی ترم اول دیدم کلمه ای از حرفای استادا رو نمی فهمم.
با کلی مشکلات دیگه که داشتم و یه مشکل بزرگ به اسم تنبلی دو ترم مشروط شدم و مهر ترم بعدی شروع میشه و آخرین فرصت من برای یه شروع تازه...
شوهرم امیدوارم میکنه ولی...فقط دل به لطف خدا بستم.

نمایه کاربر
Archimedes

سپاس: 824

پست توسط Archimedes »

من قبلا یه دانشجو می شناختم که رشتش ریاضی محض بود که به طبع از فیزیک سختره ایشون دو ترم اول مشروط شدن ولی نمیدونم یه دفعه ای چی شد که ترم های بعد شد نمره اول کلاس و در نهایت هم ارشد صنعتی شریف قبول شد چیزی که می خؤام بگم اینه که اگه اراده داشته باشی هیچ کاری غیرممکن نیست. امیدوارم موفق باشی.
کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

yazdan haliday

سپاس: 1

پست توسط yazdan haliday »

من خودم دانشجوي رشته فيزيك هسته اي ترم هفتم پيام نور هستم.ابتدا هيجان زيادي داشتم ولي در ترم سه و چهار خواستم انصراف بدم ولي به اصرار دوستام و خانواده ادامه دادم.الان درس ها تخصصي تر وجالب ترن.خوبي فيزيك در اينه كه در نهايت از هر چيزي كه در اطرافت اتفاق ميافته سر در مياري.همه كاره ميشي smile015

khaharjoon

نام: مریم عسگرپور

محل اقامت: تبریز

سپاس: 3

پست توسط khaharjoon »

سلام
با تشکر ازهمه دوستان یه بار دیگه بعد یه ترم اومدمتا بگم فککنم این ترم خوب تموم کنم. از دلگذمی ها و راهنمایی هاتون ممنون.
انصافا دوست داشتنی تر از فیزیک کی دیده؟

2080416601

نام: آرزو

پست توسط 2080416601 »

سلام
من دانشجوی ترم6فیزیکم گرایشمم هسته ای هست
منم از همون ابتدا فیزیک رو دوست داشتم واونم با گرایش هسته ای وخدارو شکر قبول شدم
تازه ترم شیش فیزیک هسته ای 1رو پاس کردم
تو دانشگاه ها فقط بهمون فرمول میگن و مسئله میدن و از مفهوم زیاد حرف نمیزنن
بچه ها من یه کمکی میخوام؟؟؟؟؟؟
اگه کسی ارشد فیزیک پزشکی میخونه یا کسی رو میشناسید بهم معرفی کنید!!!!!!!!!!!!
بچه ها !!!! فقط زووووووووووود تا از سر در گمی درام

milad7503

پست توسط milad7503 »

فیزیک خوندن دیونگی میخاد!!!چون ن کار داره ن اسونه و حتی گاهی وقتا بخاطر خوندنش بخودت بدوبیرا میگی!!!!ولی با این همه اوصاف هسن کسایی ک دوس دارن ادامه بدن!!!!خود من برا ارشدو ادامه دادن فیزیک ((تازه هسته ای)) جلو خونوادم وایستادم!!!! smile032

ارسال پست