پژوهشکده ی مجازی هوپا !!!!

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
QUPHAS

سپاس: 2

Re: پژوهشکده ی مجازی هوپا !!!!

پست توسط QUPHAS »

I am too
منتظریم

Retin_69

سپاس: 10

پست توسط Retin_69 »

جناب نوید
صحبت های شما فقط درست به نظر می رسد اما درست نیست .
ما دیدگاه های متفاوتی در مورد سایت داریم اما یک تفاوت درست و غلط بودن دیدگاه ها را مشخص می کند .
اینکه در مورد یک تاپیکی که جناب کاسمولوجیست مثال زد می توان ده تاپیک دیگر در رد آنچه که می گویید آورد .
برای عاقل اشاره ای کافی است .
آنچه که من می گویم پشتوانه بسیار قوی تری از آنچه که شما می گویید دارد و صد البته درست تر است اما عمومیت ندارد .
امیدوارم پیشنهاد این تاپیک در گروه پیشنهاد های مفقوده قرار نگیرد .

با سپاس
من از ريشه ي گياهان گوشتخوار مي آيم
ومغز من هنوز
لبريز از صداي وحشت پروانه ايست كه اورا
در دفتري به سنجاقي
مصلوب كرده بودند...

کمرنگ

نمایه کاربر
بيتا

سپاس: 7

تماس:

پست توسط بيتا »

هیچ کس پیشنهاد خاصی برای راه اندازی پژوهشکده ی مجازی نداره؟؟؟
در من کسی آهسته میگرید ....

نمایه کاربر
Whisper

محل اقامت: Neverland

پست توسط Whisper »

سلام!
امیدوارم این گروه هم تشکیل بشه ولی بمانند گروه ترجمه یه مدت اوج نگیره و بعد بخوابه! الان در گروه ترجمه 5 عضو وجود دارد که 2 نفر از آن ها تنها 1 ماه از عضویتشان می گذرد! این گروه هم اگر می خواد تشکیل بشه بیشتر از اونکه نیازمند ساختار وسازمان باشه به علاقه مند نیاز داره! علاقه مند واقعی! همه می گن هستیم ولی بعد یه مدت ....! smile048 smile025

نمایه کاربر
محمد

محل اقامت: اصفهان

پست توسط محمد »

درودی به گرمی دستای گرم همه اونایی که اهل پیشرفت و ارتقا هستند و درودی به سردی نسیم پاییزی به همه اونایی که با درجا زدن حال می کنن.
اصلا نمیخوام کلمات قلمبه سلمبه به کار ببرم تو سخنم که خدایی ناکرده کسی بخواد بگه با گفتن این جور لغات میخواد بگه منم آدم با سوادیم.
خدا رو شکر در حال حاضر عنوان مدیریت رو ندارم و به عنوان کاربر ویژه در خدمتتون هستم.
من روی سخنم با همست.چه اونایی که می گن هوپا متلاشی شد چه اونایی که می گن هوپا می تونه مثل گذشته بشه و چه اونایی که می گن راهی برای بازگشت نیست.
و اگه بخوام رک باشم باید بهتون بگم که حق با هر سه گروهه.
من اواخر سال گذشته به این جمع اضافه شدم و همون موقع از بودن در اینجا نهایت لذت رو بردم و علت اصلی ماندگاریم در این جمع هم ارتباط خیلی نزدیک اعضا(در درجه نخست) و بار علمی( در درجه دوم) در کنار یه جو زیبا بود.
اما حالا ما هیچ کدومشو نداریم.
در این موضوع هیچ شکی نیست.
خیلی از کاربرای خوبمون رفتن .خیلی از کاربرای بدمونم رفتن.
خیلی جو عوض شد.خیلی خیلی زیاد.میشه گفت راهی برای مثل گذشته شدن نداریم و شاید راهی بسیار محال در پیش رو داریم.
فرض رو بر این می زاریم که جوی صمیمی مثل گذشته نمی شه ایجاد کرد.
حالا می رسیم به علمی شدن هوپا.
من به همه شما قول می دم اگه تنها و تنها 3 نفر .به خدا فقط 3 نفر از شما تصمیم بگیره برای افزایش علم خودش(نه بالا بردن سطح علمی هوپا و یا محتوای هوپا) پست بذاره و از پستای بقیه استفاده کنه در بدترین شرایط کار خود این گروه 3 نفره آن چنان خوب پیش خواهد رفت که خودشون در شگفت خواهند موند.و در بهترین شرایط دیگران رو به شوق و حرکت وا می دارند.
از همتون التماس می کنم که ماجرای خود بنده رو گوش بدید:
من در سایت طراحان فارسی مانند هوپا زیاد سر می زنم.اما پست زیادی نمی دم.اون سایت انجمن گفتگویی در مورد بازی سازی هست.تعداد اعضا واقعا بالا نیست.(منظورم اعضای فعاله)اما اون کسایی که هستن واقعا عاشق کارشونن.
من به جز در ضمینه برنامه نویسی با xna هیچی بلد نیستم.در مورد طراحی شخصیت و محیط زیر صفرم.این بود که با 2 تا از بچه های گرافیک کار که آشنا بودم یه گروه کوچولو درست کردیم و برا دل خودمون (خدا شاهده هیچ هدفی نداشتیم) پروژه هایی انجام می دادیم.
و تو همون فروم می زاشتیم تا بقیم ببینین.البته گروهای بازی سازی اونجا 4 یا 5 تایی هست.
کارمون بدون رودر بایستی بهتر از سایرین بود.
پارسال یکی از همون بچه ها بازیه نجات بندر رو ساخت (یه کار تک نفره)به وسله نرم افزار گیم میکر(کاملا سطحی و آبکی هست این نرم افزار).و اونو با رقمی نوجومی فروخت به تبیان.همه ما شوکه شدیم.یعنی بدجوری خورد تو ذوقمون.من خودم اولین کسی بودم که از این کار زده شدم و گفتم تو این ضمینه کسی به حقش نمی رسه.اما بعد یه مدت به صورت خیلی تفننی این کارو با همون 3 تا از دوستان ادامه دادیم.(یک دوست دیگه هم اضافه شد.)
تا اینکه
2 هفته پیش یکی از مشاورین شرکت چی توز که برای ساخت یه بازی ماشین سواری جهت تبلیغ رالی چی توز به دنبال یه تیم بازی سازی میگشت کارای ما رو دید.
همین امشب که دارم براتون اینو می نویسم برای توافق بر سر مسایل مالی خواستار حضور نمایندمون در مشهد شدن که با قبولی من در فردوسی مشهد خدا هم روی خوشش رو به ما نشون داد.
هدف از گفتن این حرفا تنها اینه که بدونید که باید هدفتون از تشکیل گروه رضایت دل خودتون از خودتون باشه.
برای سرگرمی خودتون کار کنید.برید دنبال عشقتون.به زور نمی شه پروژه زد و عضو گرفت.
این که شرایط سنی بذاریم و این قوانین ....(رک باشیم اینا مسخره بازیی بیش نیست.)خانم شاهکرمی ببخشن چون امشب با دلم دارم می نویسم نه مغزم.من 3 سال از برادرم بزرگ ترم اما در ضمینه xna در باربر اون صفرم.می خوام بگم سن برای کار گروهی یعنی کشک .
پروژه با تاپیک زدن شروع نمی شه.
پروژه آدم عاشق می خواد.شما هم اگه چیزی تو ذهنتونه بگید.نه نیازی به بخش جدید هست نه برنامه خاصی.
من یکی از همون کساییم که اول کارم خیلیا از جمله خانوادم بهم می خندیدن.
یه نکته دیگه: اینم بدونید که پروژه فیزیک خیلی ساده تر میشه از طریق مجازی پیش بردش.پس بیخود گله نکنید حضوری باید باشه.اینا بهونس.
ما برا کارمون و ترانسفر اطلاعات به یکی از اعضای گروه برای اینکه در ضمینه خودش کارو پیش ببره خدا تومن باید زمان می ذاشتیم.اما مسلما یه پروژه فیزیک این دنگو فنگا رو هم نداره.
پس باور کنید هرچیزی که بخوایم شدنیه.به خدا شدنیه.فقط بخواید.
اگه هدفتون حضور پروزتون تو همایش و جشنواره ایه من بهتون ایمان می دم کاملا از قبل شکست خورده اید.
تنها راه موفقیتتون پیروی از دلتونه.
سرتونو درد اوردم.
معذرت می خوام.
ایشالا درست منظورمو رسونده باشم.
و می روم که دیگر برنگردم که تنهایم و تنها میمیرم...

نمایه کاربر
Whisper

محل اقامت: Neverland

پست توسط Whisper »

محمد عزیز نیز حرف بنده رو تایید کردند! البته به طور کامل تر!
ممنون!

einsteinthethird

پست توسط einsteinthethird »

من اعلام همکاری میکنم!(اگه منو بپذیرید)
فکر میکنم کار روی "چگونگی رفتار الکترون ها در هنگام بازتاب جزیی" خوب باشه ! اینطور نیست؟

نمایه کاربر
tohid_science

محل اقامت: دنیا

سپاس: 3

تماس:

پست توسط tohid_science »

با سلام . به نظر من کار خیلی قشنگیه و کاملا علمی است .اگه من هم به عنوان عضو کوچکی از آن بدانید ممنون میشم .سن من از 15 سال بیشتر است ولی نه خیلی زیاد
این جهان کوه است و فعل ما ندا باز گردد این ندا ها را صدا

نمایه کاربر
rrkh

محل اقامت: اتاق

سپاس: 14

پست توسط rrkh »

بيتا نوشته شده:هیچ کس پیشنهاد خاصی برای راه اندازی پژوهشکده ی مجازی نداره؟؟؟
سلام

این طرح امکان پذیر نیست.
در محیط مجازی امکان انجام پروژه واقعا کم است زیرا رها کردن آن هیچ چیز از آدم کم نخواهد کرد.
به این معنا که مثلا من و شما و یکی دیگر بر روی پروژه ای کار می کنیم،سپس برای من مشکلی برایم پیش می آید و تا 2 ماه آنلاین نمی شوم و رها کردن این کار برای مشکلی پیش نمی آورد.
به شما هم می گویم دیگر نیستم.
با جایگزین کردن کس دیگری به جای من خط فکری پروژه تغییر خواهد کرد.
در ضمن انجام بسیاری از پروژه هزینه برمیدارد.
به نظر من به جای انجام پروژه به گردآوری بپردازیم.
مانند:
http://www.hupaa.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=15407

موفق باشید.
تصویر
خدا در محیط استبداد پرستیده نمی شود.استبداد از کفر هم بدتر است
(مهندس مهدی بازرگان)

نمایه کاربر
rrkh

محل اقامت: اتاق

سپاس: 14

پست توسط rrkh »

هنوز هیچ پاسخی به پیشنهاد خودم درباره ی گردآوری مطالب نمی بینم.
تصویر
خدا در محیط استبداد پرستیده نمی شود.استبداد از کفر هم بدتر است
(مهندس مهدی بازرگان)

نمایه کاربر
بيتا

سپاس: 7

تماس:

پست توسط بيتا »

باید با مدیریت مشورت بشه ..
در من کسی آهسته میگرید ....

ارسال پست