با هم برای کنکور بخوانیم

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
Y.A.K.T

محل اقامت: ماه

Re: امتحانات نهایی

پست توسط Y.A.K.T »

می شه یکم برامون توضیح بدی که اصلا این الفای ذهنی چی هست چون تا اونجایی که من از این جور چیزا می دونم (اطلا عاتم در مورد یوگا خوبه و تا حدی هم با الفای ذهن استاد احمدی اشنام )خود این کالر ها خیلی از ادم وقت می گیرن
واسه همین گفتم الان دیگه برای شما یکم دیر شده. من اون موقع که ریکی (Reiki)کار می کردم صبح ساعت 4 تا 6 تمرین می کردم. البته نتایجش رو هم درست و حسابی دیدم.( طوری که اگه بگم عمرا باورتون بشه.) به خاطر کارها و فعالیت بالام هم دوره ی ریکی 3 رو در عرض 2 ماه گرفتم.(ریکی 4 سطح داره که تا مرحلهی 3 حدودا 6 یا 7ماه اگه خوب کار کنی طول می کشه) و الان دیگه دارم ازش بهره برداری می کنم. smile018
یکم در مورد کار هایی که می کنی اگه برات مشکلی نداره توضیح می دی ؟
تا حدودی که بتونم می گم.
علوم متافیزیک رشته های مختلفی داره. ریکی، زودیاک، ران والدر و ...
مثلا شما تو ران والدر می تونی قدرت یادگیریتو فراتر از زمان ببری(اصطلاحا می گن زمان رو کند می کنی) مثلا اگه قراره یه مطلب رو تو 1 ساعت یاد بگیری تو 20 دقیقه یاد می گیری و ...
آلفای ذهنی قدرت تمرکز و یادگیری شما رو افزایش می ده و ...
smile033 smile033 smile033 smile033 smile033 smile033 smile056 smile056
smile056 smile056 smile056 smile056 smile056 smile056 smile056 smile056
خدا رو شکر که من از این کارای خطر ناک و وحشت ناک انجام نمی دم در ضمن بد نیست یه خدایی نکرده تو دهن ادم باشه
یا خدا این همه مدت ندونسته چه کار خوبی می کردم
Y.A.K.Tیکم پیاز داغش رو بد جور زیاد کردی همیشه اینقدر پر رونق حرف می زنی؟
چون من همیشه بعد از امتحانا سر همین موضوع با بچه ها جر و بحث می کنم خواستم یه طوری بگم که کلا بی خیال این قضیه بشین. smile039 smile006
من آموختم
سکوت را از پر حرفی،
صبر وتحمل را از ناشکیبی
و مهربانی را از نا مهربانی؛
با این همه ، در شگفتم
که نسبت به آموزگاران خود سپاس گذار نیستم.

(جبران خلیل جبران)

خووووووووووووووووب من دوباره بعد از یه چند ماه برگشتم. البته با اندکی تغییرات

نمایه کاربر
Sprite

سپاس: 3

پست توسط Sprite »

سلام
ببخشید این وسط این حرف زیاد ربط نداره اما خب دیگه
میشه یکی بارم درس زمین شناسی رو به من بده smile021
زماني مي توانيد کسي را از راهي بازداريد که ابتدا هدفش را دگرگون ساخته باشيد . تا کسي هدفش دگرگون نگردد شما راه به جايي نخواهيد برد .

نمایه کاربر
Y.A.K.T

پست توسط Y.A.K.T »

سلام
سلام درود smile124
بارم درس زمین شناسی، نهایی خرداد88:
فصل1: 1
فصل2: 2
فصل3: 1
فصل4: 1
فصل5: 4
فصل6: 2.5
فصل7: 2.5
فصل8: 2
فصل9: 4
موفق باشی smile038
من آموختم
سکوت را از پر حرفی،
صبر وتحمل را از ناشکیبی
با این همه ، در شگفتم

(جبران خلیل جبران)

نمایه کاربر
Sprite

پست توسط Sprite »

Y.A.K.T نوشته شده:
سلام
سلام درود smile124
بارم درس زمین شناسی، نهایی خرداد88:
فصل1: 1
فصل2: 2
فصل3: 1
فصل4: 1
فصل5: 4
فصل6: 2.5
فصل7: 2.5
فصل8: 2
فصل9: 4
smile038
ممنون از لطفتون smile072
زماني مي توانيد کسي را از راهي بازداريد که ابتدا هدفش را دگرگون ساخته باشيد . تا کسي هدفش دگرگون نگردد شما راه به جايي نخواهيد برد .

نمایه کاربر
Y.A.K.T

پست توسط Y.A.K.T »

ممنون از لطفتون smile072
خواهش میکنم. smile124
دست شما درد نکنه که باعث شدین خودمم برم دنبالش و بگیرمش. smile039
من آموختم
سکوت را از پر حرفی،
صبر وتحمل را از ناشکیبی
با این همه ، در شگفتم

(جبران خلیل جبران)

نمایه کاربر
Sprite

پست توسط Sprite »

Y.A.K.T نوشته شده:
ممنون از لطفتون smile072
خواهش میکنم. smile124
دست شما درد نکنه که باعث شدین خودمم برم دنبالش و بگیرمش. smile039
قابلی نداشت smile072 smile001 smile039

همیشه اول

محل اقامت: زیر اسمان خدا

سپاس: 1

پست توسط همیشه اول »

درود
Y.A.K.T نوشته شده:تا حدودی که بتونم می گم.
علوم متافیزیک رشته های مختلفی داره. ریکی، زودیاک، ران والدر و ...
مثلا شما تو ران والدر می تونی قدرت یادگیریتو فراتر از زمان ببری(اصطلاحا می گن زمان رو کند می کنی) مثلا اگه قراره یه مطلب رو تو 1 ساعت یاد بگیری تو 20 دقیقه یاد می گیری و ...
آلفای ذهنی قدرت تمرکز و یادگیری شما رو افزایش می ده و ...
خیلی برام جالب شد که بدونم و سر در بیارم
شاید هیچ گویا ترین باشد
تصویر
دکتر آلینوش طریان دارای دکترای فیزیک از دانشگاه سوربن فرانسه است و نخستین زنی بود که در ایران در رشته فیزیک استاد دانشگاه شد.و نخستین شخصی بود که درس فیزیک ستاره‌ها (اختر فیزیک) را در ایران تدریس کرد. دکتر طریان را «مادر نجوم ایران» می‌نامند.

137113711371

پست توسط 137113711371 »

سلام و درود

بابا اينجا همه بچه درسخونن.
منو بگين با اين زمين شناسيه چكار كنم؟ يك روز فرجه...
من حاضرم فرجه ي تمام درسارو بردارن بذارن واسه زمين. اين همه كاني و سنگ چجوري حفظ كنم؟از اول سال هم كه ماشالا ماشالا هرچي خوندم ياد نگرفتم.استعداد در زمين شناسي صفر...همين دو سه روز پيش نشستم با يك تقسيم بندي عالي حفظشون كردم (كه كلي هم به خودم افتخار كردم كه به به بالاخره حفظ شدم) امروز مي بينم كلشو فراموش كردم.خوبيش اينه كه تو كنكور با زمين كاري ندارم.بقيه ي درسا خوبن فقط زمين.... smile029 smile054
مي ترسم شهريور مجبور باشم برم بشينم يه دور ديگه امتحان زمين بدم.بچه ها تك ماده چه جوريه....؟ مي شه واسه زمين زد؟smile033

چند راهكار تجربي براي امتحان نهايي(تجربه ي كسب شده از آزمون هاي شبيه سازي و نقل قول دوستان):

1.سؤال رو تا مي تونيد با دقت بخونيد.هر چند دور هم مي تونيد بخونيد.مخصوصن سؤالات دين و زندگي و زيست شناسي كه بدجوري دو پهلو و ناجور مي دن.
2.تا مي تونيد با سرعت اما خوش خط بنويسيد.
3. نوشتن فرمول ها فراموش نشه و اگر وقت كرديد بنشينيد اثبات يك سري از فرمول ها رو كه فكر مي كنيد نياز به اثبات داره بنويسيد.
4.فرمول و راه حل در فيزيك كافي نيست.توضيح هم بدين.
5. بردار ها در فيزيك:كشيدن شكل بردارها و يافتن بردار معادل بر روي شكل و وارد كردن جزئيات بر شكل الزاميست اما كافي نيست. حتمن آخرش بنويسيد به طور تشريحي كه مثلن جهت اين بردار معادل از شرق به غربه.
6. به بارم بندي سؤالات هيچ توجه نكنيد.
7*****(خيلي مهم): يك دور جواب هاي خودتون رو مرور كنيد و براي مصحح زير نكاتي كه سؤال ازتون خواسته خط بكشيد.(اين راهكار خيلي خوبيه)
8. تا مي تونيد تميز بنويسيد چون باور كنيد به خط هم نمره مي دن.(نمونه اش برگه ي زيست من در امتحانات شبيه سازي)
9.از تلگرافي نوشتن خودداري كنيد . سؤال 4 گزينه اي هم بود واسه جوابتون توضيح بنويسيد.

(نكته ي سانسوري):در امتحان رياضي اگر ديدين براي حد گرفتن از تابع مشكل دارين و فقط از هم ارزي مي تونيد حل بكنيد و ديگه مراقب داشت سرت داد مي زد كه برگه رو بده عيبي نداره. يك سري راه حل اون وسط پر بكنيد و آخرش جواب رو از هم ارزي بنويسيد و مخصوصن دورش خط بكشيد. smile039

به هر حال بهترين راهكار اينه كه تمام درس ها رو خوب خوب بخونيد.
اميدوارم همه پيروز باشيم smile034

راستي اين دين و زندگي چه زياده... تموميم نداره هرچي مي خوني... smile033

آی آدم ها صدای قرنِ ماست
این صدا از وحشتِ غرقِ شماست

دیده در گرداب كی وا می كنید؟
وه كه غرقِ خود تماشا می كنید

نمایه کاربر
Y.A.K.T

پست توسط Y.A.K.T »

منو بگين با اين زمين شناسيه چكار كنم؟ يك روز فرجه...
من حاضرم فرجه ي تمام درسارو بردارن بذارن واسه زمين.
خوب فرجه ی همه ی درساتو خودت بردار بذار واسه زمین. smile039
اين همه كاني و سنگ چجوري حفظ كنم؟از اول سال هم كه ماشالا ماشالا هرچي خوندم ياد نگرفتم.استعداد در زمين شناسي صفر...همين دو سه روز پيش نشستم با يك تقسيم بندي عالي حفظشون كردم (كه كلي هم به خودم افتخار كردم كه به به بالاخره حفظ شدم) امروز مي بينم كلشو فراموش كردم.خوبيش اينه كه تو كنكور با زمين كاري ندارم.بقيه ي درسا خوبن فقط زمين.... smile029 smile054
مي ترسم شهريور مجبور باشم برم بشينم يه دور ديگه امتحان زمين بدم.بچه ها تك ماده چه جوريه....؟ مي شه واسه زمين زد؟smile033
اگه هم چیزی یاد گرفته بودی اونقدر منفی گفتی تا طبق قانون جذب تموم کائنات دست به دست هم می دن که تو رو بفرستن واسه شهریور smile038
8. تا مي تونيد تميز بنويسيد چون باور كنيد به خط هم نمره مي دن.(نمونه اش برگه ي زيست من در امتحانات شبيه سازي)
مژده مژده
آموزش خطاطی
با قیمتی مناسب
برای بچه هایی که امسال نهایی دارن. smile038
9.از تلگرافي نوشتن خودداري كنيد . سؤال 4 گزينه اي هم بود واسه جوابتون توضيح بنويسيد.
(نكته ي سانسوري):در امتحان رياضي اگر ديدين براي حد گرفتن از تابع مشكل دارين و فقط از هم ارزي مي تونيد حل بكنيد و ديگه مراقب داشت سرت داد مي زد كه برگه رو بده عيبي نداره. يك سري راه حل اون وسط پر بكنيد و آخرش جواب رو از هم ارزي بنويسيد و مخصوصن دورش خط بكشيد. smile039
راستي اين دين و زندگي چه زياده... تموميم نداره هرچي مي خوني... smile033
خدا بگم این احمدی نژادو چی کار کنه که از وقتی اومده درسای ما همه زیاد شدن. اصلا تموم نمیشنن. هر چی میخونی انگار این صفحات کتاب زاد و ولد دارن. تموم بدبختیایی که ما تو درسامون داریم تقصیر اونه.
smile039 smile039 smile039 smile039 smile039 smile039
(آخه رسم شده هرکی هر چیزیش که میشه به این بنده خدا می توپه. smile038 )

smile038 smile038 smile038 smile124 smile124 smile124 smile038 smile038 smile038
من آموختم
سکوت را از پر حرفی،
صبر وتحمل را از ناشکیبی
با این همه ، در شگفتم

(جبران خلیل جبران)

همیشه اول

پست توسط همیشه اول »

سلام
137113711371 نوشته شده:مي ترسم شهريور مجبور باشم برم بشينم يه دور ديگه امتحان زمين بدم.بچه ها تك ماده چه جوريه....؟ مي شه واسه زمين زد؟smile033
اختیار دارید خانم تک ماده مال شما نیست شکسته نفسی می فرمایید انشااله شما معدل بیستی هستی اگر روش تک ما ده رو فهمیدی برا ما بذار یه وقت لازم می شه
حالا خداییش رو بگم 137113711371 خیلی درس خونه
اما بچه های تجربی یه سوال دارم شما چه طور زیست می خونید ؟ smile048 smile048 smile054 smile054 smile054 smile054
من اسم زیست رو می نوم از زندگی سیر میشم یاد اسم هایی که فقط در یک ذهن پولادین می مونه می افتم ...وای
137113711371 نوشته شده:1.سؤال رو تا مي تونيد با دقت بخونيد.هر چند دور هم مي تونيد بخونيد.مخصوصن سؤالات دين و زندگي و زيست شناسي كه بدجوري دو پهلو و ناجور مي دن.
2.تا مي تونيد با سرعت اما خوش خط بنويسيد.
3. نوشتن فرمول ها فراموش نشه و اگر وقت كرديد بنشينيد اثبات يك سري از فرمول ها رو كه فكر مي كنيد نياز به اثبات داره بنويسيد.
4.فرمول و راه حل در فيزيك كافي نيست.توضيح هم بدين.
5. بردار ها در فيزيك:كشيدن شكل بردارها و يافتن بردار معادل بر روي شكل و وارد كردن جزئيات بر شكل الزاميست اما كافي نيست. حتمن آخرش بنويسيد به طور تشريحي كه مثلن جهت اين بردار معادل از شرق به غربه.
6. به بارم بندي سؤالات هيچ توجه نكنيد.
7*****(خيلي مهم): يك دور جواب هاي خودتون رو مرور كنيد و براي مصحح زير نكاتي كه سؤال ازتون خواسته خط بكشيد.(اين راهكار خيلي خوبيه)

(نكته ي سانسوري):در امتحان رياضي اگر ديدين براي حد گرفتن از تابع مشكل دارين و فقط از هم ارزي مي تونيد حل بكنيد و ديگه مراقب داشت سرت داد مي زد كه برگه رو بده عيبي نداره. يك سري راه حل اون وسط پر بكنيد و آخرش جواب رو از هم ارزي بنويسيد و مخصوصن دورش خط بكشيد.
خیلی جالب بود یک سریش رو به کار می بردم اما بقیه رو امروز فهمیدم ممنون
من هم یه چیزی بگم توی برگه ی سوال هم زیر نکات خواسته شده خط بکشید
Y.A.K.T نوشته شده:اگه هم چیزی یاد گرفته بودی اونقدر منفی گفتی تا طبق قانون جذب تموم کائنات دست به دست هم می دن که تو رو بفرستن واسه شهریور
من هم به این معتقدم واقعا نباید این حرفا رو زد یا مثلا همهش بگید من از بی دقتی نمره نمیگیرم smile039
چون اون وقت بی دقتی ها رو جذب می کنیم نه استاد؟ smile042 smile015
Y.A.K.T نوشته شده:خدا بگم این احمدی نژادو چی کار کنه که از وقتی اومده درسای ما همه زیاد شدن. اصلا تموم نمیشنن. هر چی میخونی انگار این صفحات کتاب زاد و ولد دارن. تموم بدبختیایی که ما تو درسامون داریم تقصیر اونه.
واقعا هم ی بدبختی ها ی ما زیر سر اونه کی هوا اینقدر گرم بود؟
smile039 smile033 smile033 smile039 smile039 smile039 smile039 smile056 smile056 smile056 smile056
Y.A.K.T نوشته شده:(آخه رسم شده هرکی هر چیزیش که میشه به این بنده خدا می توپه. )
دوست من حتما این بنده خدای شما یه کاری کرده که همه دیگه اونقدر کفری شدن که همه چیز رو بهش نسبت میدن
الحق که حق دارن
خوب بحث لطفا سیاسی نشه جاش اینجا نیست
نگاه کن منون خیلی وقت دارم (از دست این احمدی نژاد smile039 )نشستم به درد و دل بچه ها من یه راهکار می خوام برای زبان خوندن
کمکم کنید پس فردا امتحان داریم به دادم برسید smile054 smile054 smile054 smile054 smile054
شاید هیچ گویا ترین باشد
تصویر
دکتر آلینوش طریان دارای دکترای فیزیک از دانشگاه سوربن فرانسه است و نخستین زنی بود که در ایران در رشته فیزیک استاد دانشگاه شد.و نخستین شخصی بود که درس فیزیک ستاره‌ها (اختر فیزیک) را در ایران تدریس کرد. دکتر طریان را «مادر نجوم ایران» می‌نامند.

نمایه کاربر
Y.A.K.T

پست توسط Y.A.K.T »

اما بچه های تجربی یه سوال دارم شما چه طور زیست می خونید ؟ smile048 smile048 smile054 smile054 smile054 smile054
کتابو می ذاریم جلوتون و با دقت از روش می خونیم.البته مفهومی. smile038
smile039 smile039 smile039
من اسم زیست رو می نوم از زندگی سیر میشم یاد اسم هایی که فقط در یک ذهن پولادین می مونه می افتم ...وای
اینو خداییش راست گفتی. smile033 smile024 smile054
من هم به این معتقدم واقعا نباید این حرفا رو زد یا مثلا همهش بگید من از بی دقتی نمره نمیگیرم smile039
چون اون وقت بی دقتی ها رو جذب می کنیم نه استاد؟ smile042 smile015
درسته. خوشم اومد. شاگرد حرف گوش کنی هستی. درستو خوب بلدی.smile039 smile038
نگاه کن منون خیلی وقت دارم (از دست این احمدی نژاد smile039 )نشستم به درد و دل بچه ها من یه راهکار می خوام برای زبان خوندن
کمکم کنید پس فردا امتحان داریم به دادم برسید smile054 smile054 smile054 smile054 smile054
به نظر من بخش ها رو جدا بخونید. مثلا اول لغات کل کتاب. بعد قوائد و ... (البته ترتیبش دست خودتونه ها)
smile124 smile124 smile124
من آموختم
سکوت را از پر حرفی،
صبر وتحمل را از ناشکیبی
با این همه ، در شگفتم

(جبران خلیل جبران)

نمایه کاربر
perseus

محل اقامت: جهان هيچم(نا كجا آباد)

تماس:

پست توسط perseus »

سلام دوستان
بنده دينيو جبرو خوشگل خراب كردم!تفقه رو نفقه ديدم!!!!!
من هم به این معتقدم واقعا نباید این حرفا رو زد یا مثلا همهش بگید من از بی دقتی نمره نمیگیرم
چون اون وقت بی دقتی ها رو جذب می کنیم نه استاد؟
شما راس ميگيد ولي من ديگه حدشو گذروندم!اي بابا يكي به داد من برسه!بدجور بي دقتي ميكنم! smile097
ميشه از اون راهاي جالبتون يكم لينك بذاريد منم ياد بگيرم؟

راستي من زبانو درس به درس ميخونم هر درسو كامل ميخونم ميذارم كنار...بابا غصه نخور كمه!
موفق و پيروز باشيد.
خداوند دوستاني دارد كه در انديشه هايشان با آنها نجوا مي كند.بروبچ هوپارو ميگم:)

من از روييدن خار سر ديوار دانستم كه ناكس،كس نميگردد بدين بالا نشيني ها

تشكر دارم از 4Duniverse به خاطر امضاهاي مفيدشون.

همیشه اول

پست توسط همیشه اول »

سلام
Y.A.K.T نوشته شده:کتابو می ذاریم جلوتون و با دقت از روش می خونیم.البته مفهومی.
خیلی کار جالب و غیر منتظره ای می کنید ها
Y.A.K.T نوشته شده:درسته. خوشم اومد. شاگرد حرف گوش کنی هستی. درستو خوب بلدی.
smile034 smile034 smile043 smile043 smile017 smile017 smile017 smile017 smile044 smile018 smile044 smile044 smile044
Y.A.K.T نوشته شده:به نظر من بخش ها رو جدا بخونید. مثلا اول لغات کل کتاب. بعد قوائد و ... (البته ترتیبش دست خودتونه ها)
ببین یه خورد دیر گفتی چون من درس به درس خوندم تقریبا رفت پی کارش
perseus نوشته شده:بنده دينيو جبرو خوشگل خراب كردم!تفقه رو نفقه ديدم!!!!!
وای خخخخخخخخخییییییییییللللللللللللللللللللییییییییییییییییی خوش حالم بالاخره من یه رشته ریاضی تو هوپا پیدا کردم تنها بودم از هر کس می پرسی رشته ات چیه می گه تجربی وای خیلی خوش حالم
چرا امتحان ها رو خراب کردی ؟بی دقتی کردی ؟
بابا یکی یه راه حل واسه بی دقتی بچه ها ارائه بده البته من بهت پیشنهاد می کنم
1)موقع خوندن سوال زیر چیزی که ازت می خواد ریز به ریز خط بکش
2)موقع دورهی سوالا دوباره از روش نخون بنشین یه بار دیگه جواب بده
3)توی پاسخ نامه هم زیر جواب های اصلی خط بکش
perseus نوشته شده:راستي من زبانو درس به درس ميخونم هر درسو كامل ميخونم ميذارم كنار...بابا غصه نخور كمه!
اره من هم این رو بهتر دیدم
شاید هیچ گویا ترین باشد
تصویر

نمایه کاربر
Y.A.K.T

پست توسط Y.A.K.T »

خیلی کار جالب و غیر منتظره ای می کنید ها
من اصولا از همون دوران کودکی به کارای خارق العاده و غیر منتظره علاقه ی خاصی داشتم. (واسه همینم رفتم تو متافیزیک دیگه؟ smile039 )
smile039 smile038
ببین یه خورد دیر گفتی چون من درس به درس خوندم تقریبا رفت پی کارش
smile012
بابا یکی یه راه حل واسه بی دقتی بچه ها ارائه بده البته من بهت پیشنهاد می کنم
1)موقع خوندن سوال زیر چیزی که ازت می خواد ریز به ریز خط بکش
2)موقع دورهی سوالا دوباره از روش نخون بنشین یه بار دیگه جواب بده
3)توی پاسخ نامه هم زیر جواب های اصلی خط بکش
4- یکی از بیشترین جاهایی که بچه ها ( مخصوصا اونایی که درس رو خوب خوندن) اشتباه می کنن جاهاییه که مثلا گفته کدام گزینه جز این موارد نیست یا هست؟
بچه ها اول رو که می خونن دیگه به اون آخرش توجه نمی کنن و خیلی از بیدقتی ها تو این جا رخ میده. ( این نکته رو واسه کنکور هم توجه کنین.)
smile083
perseus نوشته است:راستي من زبانو درس به درس ميخونم هر درسو كامل ميخونم ميذارم كنار...بابا غصه نخور كمه!
اره من هم این رو بهتر دیدم
ممنون آدم ضایع کنا. smile054

smile039 smile039 smile038 smile038

smile072 smile072 smile072 smile072 smile072 smile072 smile072
من آموختم
سکوت را از پر حرفی،
صبر وتحمل را از ناشکیبی
با این همه ، در شگفتم

(جبران خلیل جبران)

همیشه اول

پست توسط همیشه اول »

سلام
Y.A.K.T نوشته شده:4- یکی از بیشترین جاهایی که بچه ها ( مخصوصا اونایی که درس رو خوب خوندن) اشتباه می کنن جاهاییه که مثلا گفته کدام گزینه جز این موارد نیست یا هست؟
بچه ها اول رو که می خونن دیگه به اون آخرش توجه نمی کنن و خیلی از بیدقتی ها تو این جا رخ میده. ( این نکته رو واسه کنکور هم توجه کنین.)
دقیقا مخصوصا اگر یکی مثل معلم جبر و هندسه ی ما سوال بده
Y.A.K.T نوشته شده:ممنون آدم ضایع کنا.
خوب یکی هم مبحثی بخونه که خیلی هم ضایع نشه
smile058 smile058
شاید هیچ گویا ترین باشد
تصویر

ارسال پست