یه سوال هوش

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
na.iz

سپاس: 2

Re: یه سوال هوش

پست توسط na.iz »

باید کاغذ رو اول از وسط خم کنی بعد با قیچی از قسمتی که کاغذ خم شده شروع کنی به بریدن (توضیحش خیلی سخته)دقیقا نمی دونم چه طوری توضیح بدم ولی در آخر کاغذت باید تبدیل بشه به یه حالت قاب مانند(که وسطش خالیه)که قاب دور نباید پاره بشه.حالا طول و عرض اونقدر زیاد هست که حتا 3 نفری هم می شه از توش رد شد.من خودم امتحانش کردم. و درست هم هست این سوال المپیاده....
امیدوارم خوب توضیح داده باشم :(
من نمی دانم
که چرا می گویند: اسب حیوان نجیبی است ، کبوتر زیباست.
و چرا در قفس هیچکسی کرکس نیست.
گل شبدر چه کم از لاله قرمز دارد.
چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید.
واژه ها را باید شست .
واژه باید خود باد، واژه باید خود باران باشد.
چترها را باید بست.
زیر باران باید رفت.

نمایه کاربر
الیسا

سپاس: 22

تماس:

پست توسط الیسا »

na.iz نوشته شده:باید کاغذ رو اول از وسط خم کنی بعد با قیچی از قسمتی که کاغذ خم شده شروع کنی به بریدن (توضیحش خیلی سخته)دقیقا نمی دونم چه طوری توضیح بدم ولی در آخر کاغذت باید تبدیل بشه به یه حالت قاب مانند(که وسطش خالیه)که قاب دور نباید پاره بشه.حالا طول و عرض اونقدر زیاد هست که حتا 3 نفری هم می شه از توش رد شد.من خودم امتحانش کردم. و درست هم هست این سوال المپیاده....
عالی بود!گمونم فقط خودتو طراح سوال فهمیدین!
smile072
---the night will rise&---

نمایه کاربر
na.iz

سپاس: 2

پست توسط na.iz »

الیسا نوشته شده:
na.iz نوشته شده:باید کاغذ رو اول از وسط خم کنی بعد با قیچی از قسمتی که کاغذ خم شده شروع کنی به بریدن (توضیحش خیلی سخته)دقیقا نمی دونم چه طوری توضیح بدم ولی در آخر کاغذت باید تبدیل بشه به یه حالت قاب مانند(که وسطش خالیه)که قاب دور نباید پاره بشه.حالا طول و عرض اونقدر زیاد هست که حتا 3 نفری هم می شه از توش رد شد.من خودم امتحانش کردم. و درست هم هست این سوال المپیاده....
عالی بود!گمونم فقط خودتو طراح سوال فهمیدین!
smile072
خوب به هوش هم بستگی داره
من نمی دانم
که چرا می گویند: اسب حیوان نجیبی است ، کبوتر زیباست.
و چرا در قفس هیچکسی کرکس نیست.
گل شبدر چه کم از لاله قرمز دارد.
چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید.
واژه ها را باید شست .
واژه باید خود باد، واژه باید خود باران باشد.
چترها را باید بست.
زیر باران باید رفت.

نمایه کاربر
ali4134

نام: علی

سپاس: 1

پست توسط ali4134 »

فکر کنم بشه با سرعت نسبی یه فیل رو از سوراخ سوزن ردش کرد ولی فکر نکنم غیر از طولی رفتن و لوله کردن کاغذ و 4بعدی شدن راه دیگری هم وجود داشته باشه.

نمایه کاربر
MA.Emadi

سپاس: 110

پست توسط MA.Emadi »

خب سوال واضح نیست که پاره نشه یعنی چی! یکی از دوستان گفت با قیچی.... اگه بشه با قیچی بریدش طوری که قسمتی از کاغذ جدا نشه میشه یک قاب یکپارچه درست کرد . خودمم اینطوری برش دادم که 2 نفر رد میشن:
تصویر
STS-135

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

جیر دوها! زدین با قیچی جرواجرش کردین . قبول نیست!
اگه اینطوریه با دقت بیشتر میشه طوری برش داد که خدا هم بتونه از توش رد بشه.
جیییییییییر دوها. جر زنها!

hkm242

پست توسط hkm242 »

توضیحت کافی بود، آره اگه اجازه قیچی کردن کاغذ رو داشته باشیم این چیزی که میگی کاملا درسته، ولی مگه نگفته توی سوال "بدون پاره شدن" ؟ قیچی کردن هم جز پاره شدن حساب میشه ، نمیشه؟

hkm242

پست توسط hkm242 »

میشه پشت کاغذ رو با خودکار جوهری کرد، اون کاغذ رو گذاشت روی یک کاغذ سفید دیگه بعد یک طرفش به صورت معکوس نوشت : خودم، اونوقته که خودم رو از کاغذ بدون پاره شدنش رد کردی به اونطرفش :D

shayan_zd20

پست توسط shayan_zd20 »

simorq نوشته شده:سلام.
شما خودتون جوابو مي دونين satanicboy ؟ فكر نمي كنم بشه اسم اين سؤالو گذاشت سؤال هوش. اصلاً بهش نمياد. ولي شايد بتونيم يه كلكي بزنيم. اگه قادر باشيم بريم تو بعد چهارم خيلي راحت مي شه از يه كاغذ كه يك جسم سه بعديه رد شد. يعني از ضخامتش كه همون بعد ارتفاعه. همون طور كه يك جسم سه بعدي مي تونه از يك جسم دو بعدي رد بشه. براي مثال اگر جسم دو بعدي در ابعاد طولي و عرضي (مثلاً در راستاهاي شمال-جنوب و مشرق-مغرب ) وجود داشته باشه، جسم سه بعدي مي تونه در بعد سوم يعني ارتفاع (بالا-پايين) ازش رد بشه، چون جسم دو بعدي در اون بعد رشد نكرده. كافيه بپره تو صفحه ي جسم دو بعدي. به همين ترتيب يه جسم چهاربعدي يا هر جسمي با ابعادي بيش از سه بعد مي تونه از يه كاغذ سه بعدي گذر كنه.

دوستان به سوالات مضحک جوابهای مضحک ندین ... دوست عزیر جوابتو یه بار دیگه با دقت بخون از خنده می میری

shayan_zd20

پست توسط shayan_zd20 »

ali4134 نوشته شده:فکر کنم بشه با سرعت نسبی یه فیل رو از سوراخ سوزن ردش کرد ولی فکر نکنم غیر از طولی رفتن و لوله کردن کاغذ و 4بعدی شدن راه دیگری هم وجود داشته باشه.

دوست عزیز می تونم بپرسم با سرعت نسبی یه فیل رو از سوراخ سوزن رد کنی یعنی چی اخهههه؟؟؟؟

shayan_zd20

پست توسط shayan_zd20 »

edwardfurlong نوشته شده:جیر دوها! زدین با قیچی جرواجرش کردین . قبول نیست!

عزیز اگه این کارو کردی عکس بگیر بفرست منم قل می دم تشویقت کنم smile058

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

shayan_zd20 نوشته شده:
edwardfurlong نوشته شده:جیر دوها! زدین با قیچی جرواجرش کردین . قبول نیست!

عزیز اگه این کارو کردی عکس بگیر بفرست منم قل می دم تشویقت کنم smile058
عکس گرفتم . چون کاغذ خیلی باریک شده بود دیده نمیشد . خدا هم که اصولا دیده نمیشه . عکسم این زیره . ولی نمیتونی ببینی . چشم بصیرت میخواد. حالا جایزم رو بده.

نمایه کاربر
nimamc2

نام: nima

سپاس: 12

تماس:

پست توسط nimamc2 »

نمیدونم والا اما سایمونو میشه از توش رد کرد
یک کاغذ بزرک اندانزه خودمون رو به جسم شفاف میچسبونیم و مقابلش با یکسری پرتو نور وا میستیم
قوانین دیگر نیوتون پیش از مرگ=
قانون صف: اگر شما از یک صف به صف دیگری رفتید، سرعت صف قبلی بیشتر از صف فعلی خواهد شد.
قانون معذوریت: اگر بهانه تان پیش رئیس برای دیر آمدن پنچر شدن ماشینتان باشد، روز بعد واقعاً به خاطر پنچر شدن ماشینتان، دیرتان خواهد شد
www.physicist1.mihanblog.com

Vita

سپاس: 288

پست توسط Vita »

shayan_zd20 نوشته شده:دوستان به سوالات مضحک جوابهای مضحک ندین ... دوست عزیر جوابتو یه بار دیگه با دقت بخون از خنده می میری
مضحك نيست

fman

پست توسط fman »

سلام فکر میکردم ازاین زرنگ تر باشید.
رد شدن از توی یک صفه کاغذ که کاری ندارد ، فقط باید کاغذرا یه صورت یک راه مار پیچ برش زده در این صورت با باز کردن کاغذ یک دایره بزرگ خواهیم داشت که حتی یک ماشین هم از آن رد مشود.
اگر میشد تصویرش را میکشیدم خوب می شد

ارسال پست