موتور مگنتی بدون مصرف انرژی

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
uniqueenergy

نام: hasan amiri

سپاس: 5

موتور مگنتی بدون مصرف انرژی

پست توسط uniqueenergy »

سلام.دو اختراع دارم که میخواهم نیروی مکانیکی ونیروی مغناطیس آنها را تبدیل به نیروی الکتریکی کنم.1-موتور مگنتی که با یک استارت شروع به چرخش میکند 2-تبدیل جاذبه گرانش به نیروی حرکتی.توضیح وفیلم در سایت uniqueenergy.ir موجود است .نیاز به اطلاعات وهمکاری دارم.باتشکر حسن امیری

نمایه کاربر
mov

سپاس: 4

Re: موتور مگنتی بدون مصرف انرژی

پست توسط mov »

بسم الله الحمن الرحیم
سلام علیکم
منظور زز نیاز به همکاری دقیقا چیه کسی که اطلاعی در این باره داشته باشه و یا کسی که بتون تو یه شهر باهم روش طرح کار کنید؟
پروردگار آسمانها و زمين [و] پروردگار عرش از آنچه وصف مى‏كنند منزه است (سوره مبارکه زخرف آیه ۸۲)

برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات

الهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

نمایه کاربر
anTi-ИeuTЯin0

سپاس: 239

پست توسط anTi-ИeuTЯin0 »

uniqueenergy نوشته شده:سلام.دو اختراع دارم که میخواهم نیروی مکانیکی ونیروی مغناطیس آنها را تبدیل به نیروی الکتریکی کنم.1-موتور مگنتی که با یک استارت شروع به چرخش میکند 2-تبدیل جاذبه گرانش به نیروی حرکتی.توضیح وفیلم در سایت uniqueenergy.ir موجود است .نیاز به اطلاعات وهمکاری دارم.باتشکر حسن امیری
1)عالی بودند،ساده ولی کارآمد و مُفید..
2)منظورتون چه اطلاعاتی است؟
!

uniqueenergy

پست توسط uniqueenergy »

سلام.چند تاکار که توانایی انجام هر کدام را که داشته باشید:1-محاسبات ریاضی درزمینه مکانیک سیالات واندازه گیری بالا ترین مقدار نیروی به دست امده دریک حجم مشخص برای سیال اب با جرم حجمی یک وسیال ارزان قیمت دیگر با جزم حجمی بیشتر جهت تولید تقریبا 2kw یا 3اسب بخارنیرو2 -محاسبه و طراحی سیم پیچی جهت تبدیل نیروی حرکت رفت وبرگشتی دستگاه تبدیل نیروی گرانش که در فیلم سایت است.3.اندازه گیری نیرو در موتور مغناطیسی وطراحی سیم پیچی برای تبدیل به الکتریسیته.(این طرح به دلایل خاص فعلابه صورت پوشیده ارائه میشود)4-سرمایه گزار 5-ارائه هر گونه پیشنهاد برای بهترانجام شدن طرح.با تشکر uniqueenergy.ir

نمایه کاربر
reza azadi

سپاس: 14

پست توسط reza azadi »

اقای امیری قبلا سایت شما رو ندیده بودم فکر میکردم هم سن هستیم که ان طوری باهات صحبت کردم smile001
برا این تاپیکت یه پست خصوصی دارم تا چند دقیقه دیگه :twisted:
تصویر

نمایه کاربر
habibonline

سپاس: 54

تماس:

پست توسط habibonline »

هر دو تاش اختراع شده خودمم یکیش رو ساختم با آهنربا ولی گشتاور لازمه رو نداره مخصوصا گشتاور راه اندازی
شما اگه میخوای کاری کنی یه کاری کن که گشتاورش رو بشه به میزانی که قابل مصرف باشه رسوند
هیچ چیزی ثابت و بر جای نیست
جمله در تغییر و سیر سرمدیست

uniqueenergy

پست توسط uniqueenergy »

habibonline نوشته شده:هر دو تاش اختراع شده خودمم یکیش رو ساختم با آهنربا ولی گشتاور لازمه رو نداره مخصوصا گشتاور راه اندازی
شما اگه میخوای کاری کنی یه کاری کن که گشتاورش رو بشه به میزانی که قابل مصرف باشه رسوند
اگر چیزی دارید ارائه کنید.تعریف ن...

فرشاد0282

نام: فرشاد ابرازه

پست توسط فرشاد0282 »

سلام من یه سیم پیچم البته دانشجو هم هستم خیلی دوست داشتم یه روز این موتورو بسازم ولی فکر میکردم عملی نباشه میشه کمکم کننید در این مورد smile079

ارسال پست