برای یادگیری فیزیک کوانتوم با چه کتابی شروع کنم؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
Andromeda02

برای یادگیری فیزیک کوانتوم با چه کتابی شروع کنم؟

پست توسط Andromeda02 »

سلام:) دوستان اگر بخوام فیزیک کوانتوم رو از پایه شروع کنم تا مفاهیم بنیادیشو برای اختر شناسی یادبگیرم بهتره از چه کتاب هایی شروع کنم؟بیشتر بحث مفاهیمش برام مهمه چون رشتم تجربیه و خیلی درکی از محاسباتی مثل دیفرانسیل و این مباحث ندارم و فقط اسمشون رو شنیدم:/ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ..

نمایه کاربر
decoder

سپاس: 4

تماس:

Re: برای یادگیری فیزیک کوانتوم با چه کتابی شروع کنم؟

پست توسط decoder »

Andromeda02 نوشته شده:
یک‌شنبه ۱۴۰۰/۱۲/۸ - ۱۰:۴۷
سلام:) دوستان اگر بخوام فیزیک کوانتوم رو از پایه شروع کنم تا مفاهیم بنیادیشو برای اختر شناسی یادبگیرم بهتره از چه کتاب هایی شروع کنم؟بیشتر بحث مفاهیمش برام مهمه چون رشتم تجربیه و خیلی درکی از محاسباتی مثل دیفرانسیل و این مباحث ندارم و فقط اسمشون رو شنیدم:/ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ..
سلام منم رشتم تجربیه. کتاب های جیم الخلیلی رو بهت پیشنهاد میکنم. مثلا کتاب مکانیک کوانتومیش. هیچ محاسباتی داخلش نیس
مستنداش هم خوبه. اگه میخوای بصورت آماتوری یاد بگیری با فیلمای مستند شروع کن بهتر میفهمی

مستندای چهار سوی علم هم که توی تلوزیون میزاره (شبکه 4) اونا هم خوبه
💙🖤The Night Tune🖤💙

تصویر

Andromeda02

Re: برای یادگیری فیزیک کوانتوم با چه کتابی شروع کنم؟

پست توسط Andromeda02 »

decoder نوشته شده:
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۶
Andromeda02 نوشته شده:
یک‌شنبه ۱۴۰۰/۱۲/۸ - ۱۰:۴۷
سلام منم رشتم تجربیه. کتاب های جیم الخلیلی رو بهت پیشنهاد میکنم. مثلا کتاب مکانیک کوانتومیش. هیچ محاسباتی داخلش نیس
مستنداش هم خوبه. اگه میخوای بصورت آماتوری یاد بگیری با فیلمای مستند شروع کن بهتر میفهمی

مستندای چهار سوی علم هم که توی تلوزیون میزاره (شبکه 4) اونا هم خوبه
به قیافه شبکه4 نمیخورد انقدر به درد بخور باشه😅ممنونم بابت راهنماییت ابوالفضل عزیز 🌷🌷

ارسال پست