سوال در مورد سياهچاله ها

مدیران انجمن: parse, javad123javad

HADA

پست توسط HADA »

اخراج گراویتون از سیاه چاله مثل آن است که یک کتاب از کتاب خانه ی شما براشته شود و قبل از فهمیدن شما برگردانده شود سرعت گراوی تون 10 به توان هشت برابر از سرعت نور بیشتر است این نظریه ی من است که در حال حاظر در دانشگاه هاوارد امریکا مورد تحقیق است

فيروزه

تماس:

پست توسط فيروزه »

يعني چي كه يك كتاب از كتابخانه برداشته شده است.در ضمن چه دليلي وجود دارد كه سرعت گراويتون بالاتر از سرعت نور باشد؟
در ضمن چرا بايد گراويتون ها وجود داشته باشد در حالي كه طبق نظريه نسبيت گرانش خميدگي فضازمان است؟

مهمان

پست توسط مهمان »

مونا نوشته شده:اجرامي كه جذب سياهچاله ها مشوند در چه مسافتي از هسته سياهچاله قابل مشاهده و قابليت تابش امواج را از خود دارند؟

فيزيكدان كوچك

پست توسط فيزيكدان كوچك »

اصلا منظور از خروج اطلاعات چيه؟؟؟

فيزيكدان كوچك

پست توسط فيزيكدان كوچك »

اصلا منظور از خروج اطلاعات چيه؟؟؟

قلي فيز يك دون

محل اقامت: ت

تماس:

پست توسط قلي فيز يك دون »

اصلا چرا خودتون درگير اين چيزايي كه نه به داره نه به باره هاله چرا اين سوال رو از انحناي فضا زماني كه يه كم به واقعيت نزديك تر است بحث نمي كنيد :?:

شینا

پست توسط شینا »

من با امسترلیدا موافقم

فيروزه

تماس:

پست توسط فيروزه »

ولي من مخالفم :lol:

الهه

سپاس: 1

تماس:

پست توسط الهه »

خوب فكر كنم منظور اين تاپيك بيشتر اينه كه با توجه به اينكه سرعتي بيشتر از سرعت نور وجود نداره پس در نظريه ي كوانتومي فعلي خروج گريويتون رو چطور توضيح مي دهند؟
من فكر ميكنم كه راه حلشون اينه:
اينكه جرم گرايويتون كمتر از جرم فوتون باشه.البته منظورم از جرم فوتون ثابت پلانك ضرب در فركانس نور تقسيم بر مجذوز سرعت نور است.
چونكه شعاع شوارتزشليد شعاعيه كه پتانسيل جسم برابر با منفي جرمش در سرعت نور ميشه...(در سطح سياهچاله)

HADA

پست توسط HADA »

حمل گراويتون ها مانند اين است كه يك نفر كتابي را از كتاب خانه ي شما بردارد و قبل از ايتكه شما بفهميد آن را برگرداند و البته گراويتوني در كار نيست اين دانشمندان عصر ما هستند كه از خودشون ذره در مي آورن البته گراويتون يك ذره ي مجازي است وجرمش صفر است

فيروزه

تماس:

پست توسط فيروزه »

خوب الهه خانوم نميشه كه همه جا ميگن كه جرم گراويتون با جرم فوتون برابره.hadaيك بار ديگه اين حرفو تكرار كردي ولي به نتيجه نرسيديم بهتره يك راه حل منطقي پيدا كنيم

امسترليدا

پست توسط امسترليدا »

بگذاريد راحتتون كنم اصلا در اين جها ن سياهچاله اي وجود ندارد بلكه يك سري ستاره هاي دگرگون شده هستند كه انرژي تاريك دارند :roll: :wink:

امسترليدا

پست توسط امسترليدا »

بگذارين راحتتون كنم اصلا سياهچاله اي در اين جهان وجود نداره بلكه ستاره هايي هستند دگرگون شده با انرژي تاريك

پيروووووز باشيد

امسترليدا

پست توسط امسترليدا »

مير احمدي
انرژي هسته اي ..... حق مسلم ماست تموم شد رفت پي كارش جوون من يكي ول كن :twisted: :evil:

فيروزه

تماس:

پست توسط فيروزه »

من عقده اي شدم :?

ارسال پست