کمک به مناطق محروم

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
سینا قلی زاده

محل اقامت: ماکو

تماس:

کمک به مناطق محروم

پست توسط سینا قلی زاده »

من تقریبا یکی دو سال که به این سایت سری میزنم و از اطلاعاتش استفاده میکنم و مخصوصا از بخش تالار گفتمان خیلی خوشم میاد ولی یه توصیه به شما میکنم که کمتر به تالار سر بزنید، چون آدم فقط میخواد که بخونه و یه چیزی تایپ کنه در حالی که آموزش واقعی فقط در صورتی تحقق میپذیره که یک مطلبی را بخوانیم و در آرامش به آن فکر کنیم تا بهتر وبهتر بتوانیم درک کنیم.فکر کنم به یک تاپیک توجه کنید و بعد از اینکه فهمیدید چی میخواد آن را بر روی کاغذ بنویسید و از کامپیوتر فاصله بگیرید و به فکر بپردازید.
اگر به شهر محل سکونت من توجه کنید متوجه میشوید که از مناطق محروم آموزشی میباشد،من برای پیدا کردن یک کتاب مناسب که به سطح خودم تا حدودی نزدیک باشد تمام کتابخانه را به هم زدم و یک کتاب پیدا نکردم اکثر کتابها کهنه ومربوط به دوره کارشناسی ارشد است و در مقدمه توصیه شده که این کتاب را با یک استاد فیزیک بگذرانید برای همین به فکر افتادم که چه جوری میشه کتابهای مناسب را از شهرهای بزرگ به دست آورد و در اختیار مشتاقان فیزیک در مناطق محروم قرار دادکه سرانجام به این نتیجه رسیدم که میشه برای مثال از طریق این سایت با جمع آوری پول توسط افراد خیر و از دانش آموزان مناطق محروم در حد توان مالیشان یک محل فروش کتاب ایجاد کرد که از طریق قرادای با پست کتابهای مورد علاقه دانش آموزان را در اختیار آنها قرار داد.
اگر نظری دارید بگید که ممنون میشم. :roll: :roll: :roll:
اسرار فیزیک

امگا1

سپاس: 2

تماس:

پست توسط امگا1 »

حب؟ الآن ما بايد چي كار كنيم ؟
بزن باران به نام هر چه خوبیست . .

تصویر
تو ذهن کوچه های آشنایی . .پر شده از پاییز تن طلایی . .
تو نیستی و وجودمو گرفته . . شاخه ی خشک پیچک تنهایی . .

omega1.blogfa.com . .

سینا قلی زاده

محل اقامت: ماکو

تماس:

پست توسط سینا قلی زاده »

از مدیران سایت که ساکن در شهر های بزرگ هستند میتوانند با صحبت با یک کتابفروشی و همچنین با پست قراردادی را تنظیم کنند که میتواند سود مالی برای مدیران سایت نیز داشته باشد.
اسرار فیزیک

نمایه کاربر
omid h

محل اقامت: كرج

سپاس: 4

تماس:

پست توسط omid h »

خصوصا از بخش تالار گفتمان خیلی خوشم میاد ولی یه توصیه به شما میکنم که کمتر به تالار سر بزنید، چون آدم فقط میخواد که بخونه و یه چیزی تایپ کنه در حالی که آموزش واقعی فقط در صورتی تحقق میپذیره که یک مطلبی را بخوانیم و در آرامش به آن فکر کنیم تا بهتر وبهتر بتوانیم درک کنیم.فکر کنم به یک تاپیک توجه کنید و بعد از اینکه فهمیدید چی میخواد آن را بر روی کاغذ بنویسید و از کامپیوتر فاصله بگیرید و به فکر بپردازید.
بسيار موافقم حرف بسيار خوب و پر معنايي بود
در ضمن مي تتوان با استفاده از كتابفروشي هاي اينترنتي هم هدف دوم شما را برآورده كرد
سپاسگزارم

ارسال پست